Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#322) Ulkesh válasza Tim82 (#321) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Afölött az egyszerű tény felett elsiklottál valahogy, hogy az előző linkelt statisztikád 2009. 1. negyedévét mutatja, és el kellett telnie vagy fél napnak, mire kegyesen elismerted."

Ott volt a 2. negyedév is csak tovább kellett volna kattintani, de hát valóban túl sok önállóságot feltételeztem az ide írogató emberkékről. [link]

Másrészt linkeltem az egész éves (2009) eladási adatokat is, amit nagyvonalúan figyelmen kívül szeretnél hagyni. [link]

Persze, hisz igen érdekes lenne nagyobb piaci részesedéssel illetni így a HTC-t, 3-ad annyi eladással a háta mögött. :D

"Az, hogy zsinórban bánsz "szabadon" a tényekkel, nem csak ebben a topikban, az pedig egy másik."

Azért szívesen meghallgatnám a véleményedet arról, hogy ezt most miért mondod.
Egyszerűen számomra érthetetlen, hogy van pár "érdekes" személy a fórumon, akik mondhatnak bármekkora baromságot, a többi fanboy gondolkodás nélkül áll mögé bólogatva.
Nem tudom miért kell nekem bizonygatni olyan tényeket, amit bárki kikereshet pár perc google-zás után és utána elnézően mosolyogna olyan kijelentéseken, hogy a HTC-nek kétszer nagyobb a piaci részesedése mint az Apple-nek. Nem, itt gondolkodás nélkül engem kell kiosztani, mert amit én mondok, az nem is lehet igaz, hisz én Apple és nem MS fanboy vagyok :)
A csordaszellem néha igencsak tanulságosan megnyilvánul :D

[ Szerkesztve ]

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.