Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) moonman válasza eycnes (#450) üzenetére


moonman
titán

"vesd össze, hogy a google mi minden újdonságot talál ki évről-évre."

aminek a fele évekig béta, a másik fele meg megy a süllyesztőbe. :U emlékszik még valaki a wave-re? és a health-re? nemsokára a buzz is megy utánuk.

[ Szerkesztve ]

(#452) bmwk1200s válasza joey04 (#449) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Ha jól emlékszem én linkeltem, mert belém kötöttek egy páran a szó miatt, de meg kell jegyeznem, hogy mindkettőtöknek igaza van. Egy szaki érvelt azzal, hogyha egy kifejezés elterjed egy csoporton belül, beleolvad hétköznapokban használt szókincsbe, akkor az helyes. Tehát első hogy elfogadjuk, használjuk, majd helyes használatként gondolunk rá.
Nem rég azon lepődtem meg, hogy magyarosítottuk a pacemakert, pészmékerként... :DDD
Na befejeztem az offot!

Semmit sem írok alá!

(#453) joey04 válasza bmwk1200s (#452) üzenetére


joey04
titán

így van :R
én nem is tagadom, hogy régen helytelen volt, de a moonman féle szokásos elutasító hozzáállást, hogy márpedig ez most sem jó, elítélem, és hangot is adok neki. :R
és mint kiderült, igazam is van

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#454) geri005 válasza moonman (#428) üzenetére


geri005
tag

De nem lehetsz mindig WiFi közelben...

Nem ismerem még (úgy ahogy senki sem) a rendszert, de úgy nézett ki, hogy csupa webes tartalomból fog állni a kezdőképernyő. Ami persze nem baj...

Nekem a gui-ban a kezdőlap nem tetszett... ez a Media Centerhez hasonló dolog annál inkább...
Az iPhone gui-ja sem csak az ikonokból áll, de igazad van... vannak gyenge pontok.
Meglátjuk pár hónap múlva...

Más:
Te a winportal-os moonman vagy? :F

[ Szerkesztve ]

(#455) geri005


geri005
tag

"mert a látványos megjelenés, animációk, áttűnések nagyon jól mutatnak egy bemutatón, csak a napi használatnál kicsit idegesítőek egy idő után és nem mindegy, hogy ez finomhangolható, vagy sem."

Lehet, de az átlagfelhasználónak ez jobban bejön.

(#456) moonman válasza joey04 (#453) üzenetére


moonman
titán

van, amiben már csak ilyen vaskalapos vagyok. a vok, ien-oan, üccsi, kajcsi, h, stb. baromságokat is tűzzel-vassal irtom. ez van.

(#457) moonman válasza geri005 (#454) üzenetére


moonman
titán

nem is vagyok, van egy 3 GB-os mobilnet csomagom, abba bőven bele szoktam férni push mail és időjárás-valuta-stb. frissítgetéssel. nyilván nem 3G-ről youtube-ozok, legalábbis nem órákat. :)

a kezdőképernyő abból áll, amiből összerakod, ha nem teszel ki semmilyen tartalmat, akkor üres lesz. meg aztán gondolom az is beállítható, hogy milyen időközönként frissítse a tile-okat. amúgy teljesen egyetértek, a Metro interfész teljesen rendben van, a kezdőképernyő egyelőre elég alphásnak néz ki, remélem majd csiszolnak rajta.

iPhone: nyilván nem csak ikonokból áll, de igazából a reklám (holy crap, nagyon durva ez a nő) teljesen jól érzékelteti a két elgondolás közti különbséget. a régi rendszereknél ki-be mászkálsz alkalmazások között, itt meg mindenhonnan mindent elérsz. persze ez valamilyen szinten most is megoldott és a WP7 (na jó, akkor mostantól én is így hívom, örüljetek :) ) is alkalmazásokat fog futtatni, de sokkal képlékenyebb az egész.

közben találtam egy fan-made reklámot is, egész jó.

igen, én csináltam a winportal-t.

(#458) Tim82 válasza moonman (#456) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem ezért nem jön be neked az Apple.

(Én kérek elnézést, de nem lehetett kihagyni. ;) )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#459) moonman válasza Tim82 (#458) üzenetére


moonman
titán

attól, hogy utálom, ha csonkítják a magyar nyelvet? :F

(#460) bmwk1200s válasza moonman (#459) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Szerintem arra gondolt, hogy te csináltad a winportalt. :)

Egyébként ebben egyetértek veled, én is próbálom folyamatosan leszoktatni erről ismerőseimet, de sajnos annyira ragályos, hogy nem egyszer beszéltem már én is így.... :O

[ Szerkesztve ]

Semmit sem írok alá!

(#461) Tim82 válasza moonman (#459) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem, konkrétan a fenti, általad említett "vaskalaposságodra" céloztam, de mint privátban is írtam, hülye poén volt, elnézést. :B

bmwk1200s: moonman és a winportal kapcsolata kb. azóta nem újdonság számomra, amióta a PH!-n vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#462) bmwk1200s válasza Tim82 (#461) üzenetére


bmwk1200s
őstag

:DDD Akkor elnézést! :B

És hogy azért eloszlassam azt, hogy én egy teljesen elvakult apple fanboy lennék, alant a szerintem is elmebeteg-poénos :DDD video!

[link]

[ Szerkesztve ]

Semmit sem írok alá!

(#463) Tim82 válasza bmwk1200s (#462) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hát, inkább elmebeteg, illetve a gesztusaik tényleg mókásak, de maga a tett - hogy szétvernek egy olyan tárgyat, amit mások tudnának használni, sőt, kifejezetten örülnének neki - szerintem inkább szánalmas és kisstílű.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#464) bmwk1200s válasza Tim82 (#463) üzenetére


bmwk1200s
őstag

Írtam, hogy elmebeteg, és nekem is a gesztusaik miatt volt vicces... :DDD
Persze sajnálom a gépet, de az is lehet, hogy tönkrement már, kitudja?

Semmit sem írok alá!

(#465) geri005 válasza moonman (#457) üzenetére


geri005
tag

Értelek...
Lehetséges, hogy csak azért mutatták be a GUI-t, hogy kiderítsék bejön-e ez a népnek?

Bár úgyis lesz rá alkalmazás, hogy átvarázsoljuk a kezdőlapunkat...

(#466) emvy válasza eycnes (#450) üzenetére


emvy
nagyúr

Ja, lehet, h addinekbol nincs annyi, de azert joval hasznalhatobb (teny, h meg mindig eleg gyenge mondjuk egy IDEA-hoz kepest).

A Qt-vel meg ne vicceljun, mindkettot hasznaltam, a WPF sajnos tonkrever minden mas GUI fejlesztes teren. Sajnos, mert kellene multiplatformos verzioban is ilyen. Gyors pelda: a WPF total kompozit, a Qt nem. Eg es fold.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#467) Ulkesh válasza moonman (#457) üzenetére


Ulkesh
őstag

"iPhone: nyilván nem csak ikonokból áll, de igazából a reklám (holy crap, nagyon durva ez a nő) teljesen jól érzékelteti a két elgondolás közti különbséget."

Szerintem is teljesen jól mutatja a reklám a különbséget. ;)

Végül is az ember hol érzi jól magát? Otthon a lakásában, ahol minden helységnek funkciója van és úgy alakítja ki, hogy kényelmes és otthonos legyen, vagy egy nagyvárosi utcán csúcsforgalomban?

A videóban is a csaj első dolga a fülhallgató felrakása és az utcai zaj kizárása :D

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#468) joey04 válasza moonman (#456) üzenetére


joey04
titán

na ebben egyetértünk. ezeket én is.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#469) erdoke válasza moonman (#457) üzenetére


erdoke
titán

Apple és nők kapcsolatáról jut eszembe ez a friss hír, miszerint a fürdőruhás és a testre simuló dresszes nőket ábrázoló képeket is kitiltják az AppStore-ból, nem is beszélve az ilyen programokról. Bye-bye Wobble! SJ fiújának biztosan gusztustalanok voltak... LOL

BTW, próbáltad már a HD"Wobble-t? :K

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#470) oalex válasza erdoke (#469) üzenetére


oalex
senior tag

Hát ez negyon jó :DDD :DDD

Talán ez vitte a pálmát:
"6. Nothing that can be sexually arousing!! (I doubt many people could get aroused with the pic above but those puritanical guys at Apple must get off on pretty mundane things to find Wobble “overtly sexual!)"

meg ez:

"7. No apps will be approved that in any way imply sexual content (not sure how Playboy is still in the store, but …)"

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#471) Ulkesh válasza erdoke (#469) üzenetére


Ulkesh
őstag

Nagyon vicces, de ez inkább az Apple jogi osztályának lépése nem Jobs-é.
Ami ismerve az USA hozzáállását ezekhez a témákhoz nem meglepő, sőt inkább az volt furcsa, hogy egy darabig engedték. Gyanítom nem idióta szülőkkel szembeni perekre akarják elkölteni az App Store nyereségét :)

Poénkodni meg akkor tessék, ha ilyen tartalmak elérhetők lesznek a Windows Marketplace-en, mert addig enyhén viccesnek hat. (Bár ki tudja milyen kapcsolat van a két Steve között :D)

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#472) erdoke válasza Ulkesh (#471) üzenetére


erdoke
titán

Lehet mosdatni azt a bizonyos szerecsent, csak nem biztos, hogy jót tesz az "imidzsednek". :DDD
Nem baj, jailbreak után biztosan láthatsz fürdőruhás nőt (vagy férfit, kinek mi jön be). ROTFL
Már csak azt nem tudom, hogyan fogják kivágatni a korcsolya dresszes képeket pl. egy téli olimpiás hírből, amit az RSS olvasód tölt le, vagy a video streaming-ből. :))

Most kezdtem használni a Marketplace-t, mióta lehet állítani a régiót, és hogy memóriakártyára telepítsen. Egyébként is csak annyi értelme van, hogy pár dolog olcsóbb, mint máshol. Mivel 6.x-re továbbra is telepíteni tudok bárhonnan és bármikor, tökéletesen mindegy, hogy fent van-e pl. a HD2Wobble a Marketplace-en, vagy nincs... Ezt az apróságot almás bukósisakban hajlamos vagy elfelejteni. :P
Ha kedvem van, tudok ROM-ot frissíteni internet és PC nélkül, aztán automatikusan vagy manuálisan felpakolni a programjaimat memóriakártyáról.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#473) Ulkesh válasza erdoke (#472) üzenetére


Ulkesh
őstag

Hát nem tudom, akinek ez fontos szempont, az használjon WM-et és élvezze :D

--

Egyébként nem mosdatok semmit, hibás döntés tiltani, ha már egyszer engedték. De igazából teljesen hidegen hagy, mert ilyen tartalmat akkor sem töltögetnék ha lehetne.

--

"Ha kedvem van, tudok ROM-ot frissíteni internet és PC nélkül, aztán automatikusan vagy manuálisan felpakolni a programjaimat memóriakártyáról."

Hát igen, ezt "almás bukósisakban" hajlamos vagyok elfelejteni, mert nálunk ilyesmire csak akkor van szükség, ha kijön egy újabb rendszerverzió. Itt nem pálya a hetenként 8-10 főzött ROM kipróbálgatása, mert éppen egyik sem felel meg valamiért, így sajna erre igény sincs túlzottan. :)

[ Szerkesztve ]

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#474) erdoke válasza Ulkesh (#473) üzenetére


erdoke
titán

Nem is kell mondanod, tudjuk már magunktól, hogy ami nem elérhető, vagy egyenesen tiltott, az egy szifonosnak automatikusan kikerül az elvárásai közül. :DDD

"nálunk ilyesmire csak akkor van szükség, ha kijön egy újabb rendszerverzió"

Pontosan ezt próbálgatom már jó ideje, a 2-es (USA T-Mobile) szériás ROM-okat, amik 5 hét múlva fognak megjelenni. Azt ne mondd, hogy ha most fel tudnál tenni egy RC2 4.0 szifon OS-t, akkor nem próbálnád ki. :P
Emellett van még választék a kipucolt, nagyon gyorstól a full extrás ROM-ig. És éppen ellenkezőleg, mindegyik megfelel valamiért, de tudok olyat találni, ami a leginkább megfelel. Neked ezt biztosan nehéz felfogni, de majd csak küld valamit az ájtúnz. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#475) Ulkesh válasza erdoke (#474) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Nem is kell mondanod, tudjuk már magunktól, hogy ami nem elérhető, vagy egyenesen tiltott, az egy szifonosnak automatikusan kikerül az elvárásai közül"

Miért, neked erre van igényed? :D

"Azt ne mondd, hogy ha most fel tudnál tenni egy RC2 4.0 szifon OS-t, akkor nem próbálnád ki."

Nem próbálnám ki. A bétás firmware-k hozzáférhetők legtöbbször, de egyszer sem raktam fel. Én munkára is használom a telefonom, nincs kedvem bétatesztelni.

"Neked ezt biztosan nehéz felfogni, de majd csak küld valamit az ájtúnz."

No igen, hisz nekem nem kell romfőzni, ha változtatni akarok a telepített rendszeren :D

"kipucolt, nagyon gyorstól a full extrás ROM-ig"

LOL

[ Szerkesztve ]

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#476) kaller1


kaller1
veterán

A Microsoft betámadta az XDA-DEV fórumot? :U

.::> <::.

(#477) oalex válasza kaller1 (#476) üzenetére


oalex
senior tag

Ki, hol írta ezt a marharásot? Valamiről lemaradtam?

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#478) geri005 válasza kaller1 (#476) üzenetére


geri005
tag

http://www.kutyu.hu/content/view/288/6/
Azt hiszem utoljára 2007-ben :))

(#479) oalex válasza geri005 (#478) üzenetére


oalex
senior tag

nem jó a link....

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#480) kaller1 válasza oalex (#477) üzenetére


kaller1
veterán

[link] és egy petíció a dolog ellen: [link]

.::> <::.

(#481) geri005 válasza geri005 (#478) üzenetére


geri005
tag

Másold ki a linket, mert szerkezteni már nem tudom...

(#482) geri005 válasza kaller1 (#480) üzenetére


geri005
tag

Ez mikor kelt?
Egyébként barominagy hülyeségnek tartom, mivel a Microsoft nem veszít semmit az oldal miatt...

Olvastam a petíciós kommenteket, azzal fenyegetőznek, hogy Nokiát vesznek :C

(OFF)"WMobile; no support from HTC, no support from carriers, no support from microsoft. We can only get support and updates on sites like xda-developers" Mennyire igaza van...(/OFF)

[ Szerkesztve ]

(#483) kaller1 válasza geri005 (#482) üzenetére


kaller1
veterán

Nem tudom mikori, lehet csak nekem volt újdonság... :B

Nemhogy nem veszít, hanem sztem az ms igen sokat köszönhet az xda-dev-nek, mert ha nincs ez a csapat, lehet régen kuka az egész platform... :U

.::> <::.

(#484) geri005 válasza kaller1 (#483) üzenetére


geri005
tag

Persze, csak az MS "néha" sajnos abba a hibába esik, hogy azt hiszi övé a világ... :(((

(#485) oalex válasza kaller1 (#483) üzenetére


oalex
senior tag

"sztem az ms igen sokat köszönhet az xda-dev-nek, mert ha nincs ez a csapat, lehet régen kuka az egész platform..."

Ott a pont :R

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#486) moonman válasza oalex (#485) üzenetére


moonman
titán

ez a hír három-négy évvel ezelőttről szól, MS nem akarta bezáratni, hanem a ROM-okat szedették le az xda-ról, mert sértik a licencszerződést. ebben mondjuk teljesen igazuk volt.

a ROM-okat ezután szétdobálták mindenféle fájlmegosztóra meg saját honlapra, így végülis semmi nem változott, mégis eleget tettek MS kérésének, így a vita lezárult.

az viszont elég arrogáns feltételezés, hogy az xda nélkül a Windows Mobile sehol nem lenne, oké, hogy nem a világ legnagyobb felhasználóbázisa, de még ahhoz a 6-12-akárhány %-hoz képest is (attól függ, hogy számolunk) eltörpül az a közösség, aki az xda-ra jár vagy onnan töltöget le cuccokat és buherálja a gépét. ez kb. akkora marhaság, mint az, hogy a Windows a wareznek köszönheti az elterjedtségét.

[ Szerkesztve ]

(#487) oalex válasza moonman (#486) üzenetére


oalex
senior tag

kicsit eltér a véleményem, de ez pusztán elméleti vita lenne, ezért inkább hagyjuk.

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#488) Lirion válasza Ulkesh (#467) üzenetére


Lirion
addikt

Ja, végülis egy fehér folyosó, amit át se festhetsz, tele ajtókkal jobbra és balra baromira otthonos.
Meg aztán hol érzi jobban az ember magát: otthon, ahol mindennek funkciója van és egyedül van, vagy kint az utcán, plázákban, szórakozóhelyeken emberek között, barátokkal (ahol egyébként szintén van mindennek funkciója)? Of korsz ez nem vitaindító kérdés, csak gondolkodj el azon, hogy másoknak mások a preferenciáik és ne ilyenekkel próbálj érvelni.

[ Szerkesztve ]

(#489) FTeR válasza moonman (#456) üzenetére


FTeR
addikt

a vok és h-val mi a bajod? szimpla "sms" rövdítések. ellentében a üccsi féle gügyögéssel.

(#490) Ulkesh válasza Lirion (#488) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Ja, végülis egy fehér folyosó, amit át se festhetsz, tele ajtókkal jobbra és balra baromira otthonos."

Akkor legyen egy kényelmes luxusszálloda :D
(Ott sem festheted át a falakat :D)

Az utcán én nem szoktam otthonosan érezni magam, de ezek szerint megvan a hajléktalanok új smartphone rendszere :D :D

" Of korsz ez nem vitaindító kérdés, csak gondolkodj el azon, hogy másoknak mások a preferenciáik és ne ilyenekkel próbálj érvelni."

Én sem vitázni akarok, csak tréfálkozom.

[ Szerkesztve ]

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#491) Lirion válasza Ulkesh (#490) üzenetére


Lirion
addikt

Ezek csak szimbolumok.
Egyik esetben az van, hogy minden funkcióra van megfelelő szobád, amik kényelmesen és megfelelően elégítik ki az igényeidet, de csak akkor, ha bemész.
Másik esetben pedig nincsenek szobák, hanem vannak a területek, ahonnan az oda kapcsolódó funkciókat elérheted (pl. az utca - találhatsz boltokat, új embereket, ismerősöket, barátokat, szórakozást, éttermeket, láthatod rögtön, kivel mi történik, stb..). Itt ugye akkor is tudod pl. hogy milyen az idő, ha nem nézel időjárást vagy látod, ha Pistike cigánykerekezik a mozi előtt, ami sokaknak lehet nem kívánt információ.:)

Véleményem szerint az a jó megoldás, ahol mindkettő elképzelés megtalálható. Jelenleg az X10 felülete az, ami ehhez szerintem a leginkább közel áll, ahol a timescape-pel a szosöl dolgokat egy területről láthatod rögtön, a mediascape-pel pedig a multimádiás dolgokat, a WP7 ezt kiegészíti ugye még office és market/games felülettel, de mindkettőben elérhetőek a programok egy külön felületről is (most tekintsünk el attól, hogy jól vagy rosszul van-e ez megoldva, elérhetőek, az a lényeg). Ez nyilván nem tetszik mindenkinek, de vannak előnyei és hátrányai is.

A WP7 kezdőképernyője egyébként szerintem elképesztően szar lett. Én legalábbis idegbajt kapok a telefonban az asszimetriától és nem bírnám elviselni ezt hosszútávon, a "széles papírcsíkból kicsit látok" felülettel kapcsolatban se jót, se rosszat nem tudok most mondani, újszerű és szokatlan, hogy mennyire használható és kényelmes a hétköznapokban, az majd sokára fog kiderülni.

(#492) #16820480 válasza FTeR (#489) üzenetére


#16820480
törölt tag

a vok az egy kínai főzőeszköz, a "h" pedig egy betű, nem egy szó. az elsőre amúgy valaki találóan azt mondta egyszer, hogy mindenki azt hagyja ki a szóból, ami neki magának sincs :K

(#493) FTeR válasza #16820480 (#492) üzenetére


FTeR
addikt

az "a" is csak egy betű, meg mellesleg egy szó is. az "s" is elég költői, pedig lehet csak lusták voltak kirakni elé az é-t.

btw, a vok engem is elég sokáig idegesített, aztán chatelés közben rászoktam, ennél durvább rövidítéseket is használnak. azt én sem szeretem, ha "hivatalos" szövegben (pl levél vagy útmutató) használják, de sms-ben, chaten, fórumon és közvetlen levélben nem találom zavarónak.

[ Szerkesztve ]

(#494) #16820480 válasza FTeR (#493) üzenetére


#16820480
törölt tag

jó, sms-ben még valamennyire indokolt, mert ugye van karakterlimit. de fórumon meg levélben aztán tényleg nincs. szerintem aki nem írja ki, az egyszerűen lusta, illetve hozzászokott. aztán lassan ott tartunk, mint Mézgáék az újmagyarral...

(#495) FTeR válasza #16820480 (#494) üzenetére


FTeR
addikt

nemtom* ez miben rosszabb, mint a mondat kezdő nagybetűk vagy a kötelező írásjelek elhagyása.

a vagy-ot pl** hivatalosan is rövidítik "v."-nak...

* ;)
**meg ezt is, meg hamá' itt tartunk, akkor a "stb" is egy rövodítés és nem betűszó.

[ Szerkesztve ]

(#496) #02683648 válasza #16820480 (#492) üzenetére


#02683648
törölt tag

Ami engem igazán idegesít, ha már itt tartunk:
- "a", "az" következetes lehagyása, amivel esetenként tudományos cikkben/kéziratban is találkozok, nemcsak neten, chatelésben, stb.
- magyar nyelvben a népek nevéből képzett melléknév (magyar, román, stb.) nagy betűvel írása, ami tudtommal továbbra is helytelen, függetlenül attól, hogy pl. angolul helyes.
(magyarul én úgy tanultam, hogy csak akkor kell nagy betűvel írni, ha tulajdonnév, pl. Magyar Televízió, aztán lehet, hogy azóta változott.

És mondom, ezeket lektorált tudományos szövegekben is meg szoktam találni, ami különösen vicces.

[ Szerkesztve ]

(#497) geri005 válasza Lirion (#491) üzenetére


geri005
tag

"A WP7 kezdőképernyője egyébként szerintem elképesztően szar lett. Én legalábbis idegbajt kapok a telefonban az asszimetriától és nem bírnám elviselni ezt hosszútávon"

Segítettél ráébredni, hogy miért találom szarnak a kezdőképernyőt...

Lehet, hogy végül egész más lesz az egész... gondolom odafigyelnek a visszajelzésekre.

(#498) tuskooo válasza geri005 (#497) üzenetére


tuskooo
addikt

Ez az aszimmetria meg átlógás nekem is nagyon fura :F Mondjuk ha nem lesz HD2-re végül, akkor nem is biztos, hogy valaha ki fogom egyáltalán próbálni, hogy milyen.

(#499) geri005 válasza tuskooo (#498) üzenetére


geri005
tag

Ezért hasznos az xda-dev :))

(#500) erdoke


erdoke
titán

Gartner adatok az elmúlt 2 év okostelefon piacáról OS szerint:

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.