Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Mindig is tudni lehetett a cod4 után hogy ez egy zs..ó banda...
Az ilyen cég nyugodtan mehetne csődbe is, mert a róka bőr húzáson kivül más nem nagyon megy, és még jön hozzá egy szánalomra méltó dlc, ami nem kis összeg.
Cod1-2 óta mondjuk elég nagy 0 az egész bagázs, úgy gyárták a részeket... elképesztő.
Én szerintem már az MW3 60%-ban kész, de csak 2011 végén adják majd ki.
Én inkább már cod4-eznék, mint hogy ezzel a szennyel játszak, ilyen nekem nem kell.
És mint már mondták előttem, ennyiért egy 1 éves játékot meglehet kapni, de régebbit is ami kb 10x jobb élményt nyújt.

[ Szerkesztve ]

(#52) Polllen


Polllen
nagyúr

Erősen vicces kategória ez az interjú, még ha igaza is van...

15 dolcsi néhány mapért...a 3x ennyiért adnak új játékot...ár/érték arányban még így is drága a DLC... :((

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#53) Forceman


Forceman
tag

Erre csak ezt szoktam mondani:
- Te valami van a nyakadon!
:DDD

Milyen deszkát ajánlok? Természetesen tölgyet, de a fenyő se rossz...

(#54) zuchy válasza G4NXST4 (#44) üzenetére


zuchy
őstag

Nem. Már úgy lesz a jövőben hogy: Fizetős demo: 3000Ft. A teljes játék, ( gondosan előkészített a DLC-k számára) kb 12000Ft. Jönnek a DLC-k azok is + pénz. Meg még amit kitalálnak, hogy nekünk aztán mennyire jó, milyen jó fejek.... :C

PC-STYLE.hu

(#55) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Ez mind szép és jó, amit leírtok, de vegyük már figyelembe, hogy
1. nem Magyarország a célközönség, hanem NYUGAT, ahol az átlagfizetések többszöröse a magyarnak.
2. Az egyes pontból kiindulva nézzétek már meg hogy például hogy például (csak hogy ne menjek túl messzire) Ausztriában a 3-szoros átlagfizetés mellett mennyire sok is az a 15 dollár. Most 194 forint egy dollár, az forintosítva 2910 Ft. Arányosítva az olyan, mintha a sógoroknál 970 Ft lenne... Svédországot nem is említve a 6-szoros átlagfizetés mellett 500 Ft arányosítva a DLC... Szóval nem drága, az más kérdés, hogy mennyire fair a játékosokkal szemben.

[ Szerkesztve ]

(#56) Polllen válasza ForRedGlory (#55) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egy hiba van a számításoddal... ;)

Az, hogy egy új játékot max 45 dolcsiért hozzád vágnak odakint...Vagyis a néhány map a játék árának harmada....Ergo az ár-érték arány nagyon rossz...

Semmi köze a fizetésekhez, mert a 45 dolcsi sem drága odakint...Nem kell mindig a kint bezzeg, meg itthon bezzeg összehasonlítás...szimplán 15 dolcsiért adják azt, amit általában eddig patch-ben odaadtak...

Lehúzás.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#57) BalaNce87 válasza ForRedGlory (#55) üzenetére


BalaNce87
addikt

Most ezt hiába mondod akkor is vicc, hogy ezért a ló...ért pénzt mernek elkérni. Más a fizetés persze, de ez elvi dolog, elvből gáz hogy ezért pénzt kérnek.
Mondjuk számomra a cod6 is egy dlc ami 2 rongyot ha ér, többet nem nagyon.
A 4 már tudta azt is amit 6 mégis új játékként adták..

(#58) ForRedGlory válasza BalaNce87 (#57) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én sem adnék egy lyukas garast sem, csak ha fanatikus lennék, de szerencsére a Bad Company 2 ennél sokkal jobb játék, így nem kell idegelnem magam a lehúzáson. Majd ha a DICE is pénzért adja, akkor idegelem magam, de ettől nem kell tartani meglátásom szerint.

(#59) BalaNce87 válasza ForRedGlory (#58) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát én is megvettem bc2-őt pedig nem vagyok az nagy játék vásárlós ember, mw2 még csak tervbe se volt, videók alapján láttam hogy ez egy rakat szar, csak a 4-nek egy kiegészítése. Én a codból az 1-et és 2-őt bírtam még, a 4-el is toltam egy ideig, de már nekem az se volt az igazi játék, ez a 6 meg már tiszta quake.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.