Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LackoMester


LackoMester
addikt

bocs, valamiért 2szer ment

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2) LackoMester


LackoMester
addikt

Úriembernek üzenném. Any@d. :(

szigorúan magánvélemény

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Legközelebb kiadnak egy gamet 3 multipályával 10K-ért és majd vehetjük hozzá a DLC-ket maponként 1K-ért...fantasztikus ötlet...jobban nem tudnák lehuzni a népet esetleg? :(((

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) monguz82


monguz82
tag

Ennyire jobb a világ tőlünk nyugatabbra, vagy csak simán nem stimmel a csávónál vmi nyakon felül???

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hülye volt, hogy ezt így interjúban nyilatkozta, de alapvetően igaza van.

***

(#6) Sirandrish válasza ollie (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igaza van? kifejtenéd? :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) ollie válasza Sirandrish (#6) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha hajlandóak többet adni érte az emberek, akkor lehet többért is adni. Ez minden terméknél így működik.

A Coca-Cola sem azért kerül annyiba amennyibe, mert így jön ki a gyártási költségekből, hanem mert annyit hajlandóak érte adni.

***

(#8) Sirandrish válasza ollie (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaaah, ebben tényleg igaza van, de én ezt hittem arra mondod hogy legyen drágább...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) F e Z o


F e Z o
veterán

Hatalmas nyereségük van már igy is a játékkal, annak ellenére, hogy a fejlesztőket, dolozókat fizetni kell, meg kell pénz játék kampányára is. Viszont elvárná az ember, hogy pénzéért olyan játékot kapjon, ahol nincsenek csalók, stabil szerverek vannak, több játékmódra van lehetőség (alig van HC mód, nincs no gl, rpg, ls, md mód), ezalatt a multi részt értem. De a fejlesztés helyett csak a bevételre koncentrálnak. Természetesen megveszem én is, ha fizetős lesz. Bárcsak tévednék, s pc-re kiadnák ingyen.

H2O über alles!

(#10) BiP válasza Sirandrish (#6) üzenetére


BiP
nagyúr

Pénzügyileg igaza van. Így működnek a gazdasági folyamatok. Csak szörnyű szembesülni a valósággal, ha valaki kimondja. (mert ugye ezt a cég szempontjából figyeli).

Ha nagyon rákaptak a cuccra, az azt jelenti, hogy úgy gondolták az emberek, hogy azért a tartalomért az jó ár, tehát valamivel többért is még nagyon sokan megvették volna, ezért akár kérhett volna kicsivel többet is a cég a profitmaximalizálás érdekében.

#9 sephi: igen, elvárhatná az ember. Csak hát ők sem jótékonysági intézmény. Ha azt látják, hogy ennyi energia belefeccölésével is viszik, mint a cukrot, akkor nem fognak többet pazarolni rá. Sajnos. Szerencsére van még pár normális gondolkodású csapat, akik hosszú távon gondolkodnak, akiket még nem mérgezett meg a pénzügyi szemlélet, és számít nekik a játékos is.

[ Szerkesztve ]

(#11) dabadab válasza Sirandrish (#6) üzenetére


dabadab
titán

Szerintem a cikkben elegge ki van fejtve a dolog. A lenyeg az, hogy az ar-kereslet gorben meg kell talalni a profitmaximum pontjat es szerinte ez esetben ez nem 15, hanem inkabb 20 dollar tajan lett volna.
Teljesen felesleges ebbol erzelmi kerdest csinalni, egyszeru technikai ugy, amit nyilvan az Activision marketingesei is szamolgatnak.

DRM is theft

(#12) Angel1981


Angel1981
veterán

Ezek szerint, keveset kerestek eddig a MW2-vel.... :DD

(#13) Sirandrish válasza dabadab (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem csinálok én ebből szívsemmiféle ügyet ugyanis az MW-nél én befejeztem a CODot..azért szívesen a 10K magyar forintot mert jó volt..de ahogy erről olvastam ...hááát..inkább maradok a 4nél :K

BiP persze ezzel én tisztában vagyok és meg is értem csupán félreértettem Olliet..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) BiP válasza Sirandrish (#13) üzenetére


BiP
nagyúr

OK. csak utólag olvastam el az írás közben jött válaszokat.
Amúgy rohadtul sajnálom, hogy amikor ilyen történik, akkor nem azon örülnek, hogy ők is jól jártak, meg a játékosok is, hanem egyből az az első gondolatuk, hogy 'vaze, kérhettünk volna többet is'.

[ Szerkesztve ]

(#15) Sirandrish válasza BiP (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

gondolom nekik annyira nem számít hogy te mennyire jársz jól vagy rosszul :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16) BiP válasza Sirandrish (#15) üzenetére


BiP
nagyúr

Hát nem. Pont ezt sajnálom benne. Hogy nem az a szempont nekik, hogy kialakuljon egy jó játékos közösség, hanem legyen minél több fejőstehén, aki fizet :(
Értem én a szempontjaikat, csak sajnálom, hogy ez nekik inkább befektetés, mint az a cél, hogy csináljanak/fenntartsanak egy jó játékot.

(#17) ló úr válasza Sirandrish (#15) üzenetére


ló úr
őstag

Evvan,pont ezért nem veszem én meg az MW2-t ilyen áron,hanem majd talán jövőre ha kicsit olcsóbb lesz,de lehet akkor sem,addigis jövőhótól Bad Company 2-re beruházok,ott legalább nincs minden szerón 5 vérpistike 13 éves,aki csak akkor érzi jól magát ha szénné cheateli a játékot,és a normális embereknek elrontja vele a szórakozását!!

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#18) Sicilian válasza LackoMester (#2) üzenetére


Sicilian
addikt

+1 :K

nothing is true everything is permitted..

(#19) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Szerintem meg már a fizetős DLC-k is abszurd ötletek, de hát ez van, másképp gondolkozunk.

(#20) Narxis


Narxis
nagyúr

Jaja, olcsón adták, a fél életem is szeretném nekik adni, sőt ragaszkodom hozzá.

Thanos was right.

(#21) boogie84


boogie84
veterán

Szerintem az elemző 1 percet sem játszott a játékkal, jól kielemezte :W

"az Activision túl nagylelkű árat szabott a Modern Warfare 2 első DLC-jének" Ez a mondat idegesít a legjobban!! 3 pályáért kevés ár? Leszarják a PC-seket (nem adtak ki már nagyon rég új patch-et h legalább a wirágosok ne tudjanak játszani egy ideig......, szar a IWnet, szar a VAC, ezek után nehéz végigolvasni ilyen mondatot türelmesen. :(((

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#22) Sirandrish válasza ló úr (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

az MW2-t én sem vettem meg..már csak azért sem mert azok az infok amik még megjelenés előtt megjelentek valahogy elvették a kedvem..

BiP az addig rendben van hogy jelenleg leszarják a célközönséget de végülis magukat is szívatják ezzel, ugyanis lehet hogy a következő játékukat már nem fogják ennyien megvenni a mostani szarrágás végett

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Persze, hajlandó vagyok egy játék árát kifizetni azért, amit néhány éve ingyen adtak :U

(#24) Balika23hun válasza Sirandrish (#22) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Sajnos az enyémet nem.Aminek az eredménye hogy amióta BC2 megjelent az MW2 a polcon hever de előtte is volt hogy hanyagoltam egy ideig.
A témához kapcsolódóan úgy látszik a pofátlanságnak nincs határa.Én 1 forintot se vagyok hajlandó egy sz@rul megcsinált játék dlc-jéért fizetni.
Igaz már rég nem voltam MW2-ön de válszeg a helyzet ugyanaz.Az IW-net szarakodik, a cheaterek irtják a népet és fél perc játék után ledobnak egy nuke-ot.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#25) boogie84 válasza Sirandrish (#22) üzenetére


boogie84
veterán

Tévedsz. Nem a PC-sek a célközönség. Ha jól tudom az eladott példányok mindösszesen 3%-t tesszük ki. Miért is kell ezt a 3%-ot szivatni mégjobban?? :W

Egyetértek veled. A köv részét valószínűleg kevesebben veszik meg! :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#26) 7


7
addikt

Az Activision arpolitikaja egy deje egyertelmuen azt tukrozi, hogy minel tobb penzt akarnak kihuzni a jatekosokbol minel kevesebb meloval. Egyelore mukodik, de egyre romlik a ceg imazsa. Kivancsi vagyok, meddig fogjak meg feszegetni a hurt, es vajon tulfeszitik-e vegul.

[ Szerkesztve ]

(#27) Blaise


Blaise
veterán

A sok hülyének még egy kupac szart is el lehetne adni, hogyha rá lenne írva, hogy Call of Duty.

(#28) Sirandrish válasza boogie84 (#25) üzenetére


Sirandrish
legenda

MW3nál már 1% sem leszünk :P

Balika23hun ahogy olvastam hogy milyen lesz a multi, csak annyit mondtam hogy "köszönöm nem kérem"

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#29) h-yle válasza dabadab (#11) üzenetére


h-yle
addikt

Ez így szerintem bullshit. Most 3+2 mapért kértek el 15 pénzt, ami eléggé súrolja a profitmaximum határát véleményem szerint.
Ha több zseton kell kiadnak egy strike+backlot+vacant mappackot 10 dollárért és kalap kabát. Pont ez a DLC egyik lényegi eleme: a "részletfizetés".

Jó hogy az nem mondja az arc, hogy 10 map meg 5 skin az már 60 dollár...

Meg esetleg arra is gondolni kell, hogy aki ezt megveszi, mennyire fog ezek után "bedőlni" nekik? Úgy érzi-e majd, hogy értéket kapott a pénzéért, és felül-e a következő $70+$20+$?? hullámvasútra? Mert miután az IW otthagyta az Activision-t nekem több túlárazott CoD-ot nem adnak el az fix.

Szóval ez az elemző bárhonnan is nézem egy akkora gyökér, ami csak egy mamutfenyőnek adatik meg.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#30) BiP válasza Blaise (#27) üzenetére


BiP
nagyúr

vagy mint megtudtuk, a World of Warcraft is olyan név, ami el tudja adni a kutyakakit is.

(#31) dfdfdf


dfdfdf
őstag

A játék készítők is így gondolkodnak de mi nem!

[ Szerkesztve ]

(#32) proci985


proci985
MODERÁTOR

a profitmaximalizálás egy dolog.

viszont csúsztat is egy hatalmasat drága elemzőnk végül a gáz és az áram árával: azok fix költségek, héló! ugyanabba a kategóriába esnek a nyugati világban, mint a kenyér illetve az alapvető élelmiszerek. egy DLCt ezekkel összevetni minimum fura, a BKVs jegyáremeléseket juttatja eszembe.

meg azt, hogy egy fejlesztőgárda éppen most hagyta ott az Activisiont. ezek után úgy néz ki, hogy Gitar Hero mellett az MW2 dlckből akarnak megélni. mmint csak azokból;]

játékoknál meg a profitmaximalizálásnál azt is el szokták felejteni, hogy egy ideig sírnak a játékosok, de ugyanúgy megveszik az új, költséghatékonyabb -ez általában gyengébbet is jelent- részt, aztán utánna varázsütésre az egész brand megy a levesbe. néha kiadóstul, ld 3DO (emlékeztek még a kiegészítőpakk áráért egy kampányos utolsó időkre a HoMM4 kapcsán, valami barbarian storys volt).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33) dabadab válasza proci985 (#32) üzenetére


dabadab
titán

"viszont csúsztat is egy hatalmasat drága elemzőnk végül a gáz és az áram árával"

Biztos, hogy jol olvastad? :) Azt irja, hogy a DLC nem olyan, mint a villany meg a gaz, azt nem muszaj megvenni, van ezernyi mas dolog, amire a t. jatekos elkoltheti a penzet.

DRM is theft

(#34) chungee


chungee
addikt

Ár/érték/szolgáltatás arány hmmm...

Nem hogy kiadtak volna csitmentes DLC-t PC-re persze, ahol csak tiszta játék folyhat. Nah akkor áldoznék én is rá. De így... :(

(#35) proci985 válasza dabadab (#33) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

bocs, megkevert a fogalmazásmódja.

abban igaza van, hogy rendeteg opció áll a fogyasztó rendelkezésére: megveszi, vagy nem veszi.:)

a másodikat és harmadikat viszont ez nem befolyásolja.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#36) munky


munky
őstag

Amíg ekkora létszámban vannak azok akik megvesznek minden szart csak, mert a nevében CoD van addig marad ez a fajta árpolitika.

[ Szerkesztve ]

(#37) feka001


feka001
csendes tag

Ezzel azt akarta mondani a fószer, hogy többért kellett volna adni mert a sok hülye úgy is megveszi, mert neki létfontosság. Ennyi erővel a kenyeret is lehet 5000ft-ért adni mert úgy is veszik, még ha nem is ér annyit.
Amúgy Game for Windows akció keretében ugyan úgy 15 dollárért meg lehet venni a GTA IV DLC-ket az GTA Episodes From Liberty City-t pc-re.
Azért össze lehet hasonlítani.
Stimulus Pack: 5 Multiplayer pálya abból 2 régi a Cod 4 -ből. :(( :(
GTA Episodes From Liberty City: Minimum 20 óra játékidő, új karakterek, új járművek, új fegyverek, új Multiplayer módok, stb. stb. :DD :C

[ Szerkesztve ]

(#38) Balika23hun válasza Sirandrish (#28) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Én is olvastam róla rengeteg hírt, pl a dedikált szerverek hiánya nem zavart volna ha az IW-net nem egy kalap sz@r lenne.A játék maga jónak ígérkezett és jó is lett csak tele van csalókkal.
És sajnos sehol se irták le hogy az egész játék egy hatalmas bug hegy lesz, talán nem ártott volna egy beta-t kiadni de lehet hogy akkor kiderült volna hogy az IW-net egy rakás sz@rt sem ér.
Pedig sajnálom ezt a játékot mert amikor épp nem volt a mapon egy csaló se és az IW-net nagyjából jól ment (ritka eset de ilyen is volt) akkor nagyon jó kis csaták voltak.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#39) Sirandrish válasza Balika23hun (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

az MW is tele volt csalókkal mégis lehetett nagyon jó meccseket játszani mindenféle aggodalom nélkül...
Szóval amin kelett volna javítani az maradt, ami tökéletesen müködött azt meg elvették...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Csak gratulálni tudok annak aki ebben a sz@rba még pénzt ől.. :K
Igaz a cod hanyatlása már nem itt kezdődött el.

(#41) boogie84 válasza ADAM1337 (#40) üzenetére


boogie84
veterán

Meg fogom venni a DLC-t, de nem akkor cseszem el a dolgot, hanem amikor a játékot megvettem. :(((
Bosszantó az egész ,mert maga a játék tökéletes lenne.

IWNET IWNET IWNET!!!!! :W

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#42) ADAM1337 válasza boogie84 (#41) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát szerintem a játékot is elcseszték igaz a legnagyobb érvágás a dedikált serverek hiánya.
Szerintem gyűjts hozzá és vedd meg a bad company 2-t, én is inkább megvettem kicsit komolyabb játék. :)

[ Szerkesztve ]

(#43) G4NXST4


G4NXST4
tag

Hát ha ez a elemző Magyarországon élne, akkor én elmennénk hozzá és több mint valószínű halálra pofoznám. Köcsög fúj.
Én már azt undorítónak tartom, hogy ha az ember megvesz egy játékot, de mit lehet tenni mindenkinek van kedvence amit úgy is meg vesz, mint én CoD sorozat, BF, meg néhány összevissza. Sajnos az kell, hogy mondjam, meghülyítenek minket a videókkal, reklámokkal, tesztekkel, meg ha a haverod is megveszi, akkor már te is, mert nem akarsz kimaradni a buliból. Magyarán szólva, átvernek minket :(
Ilyen előfizetés, meg DLC dolgokról meg már beszélni sem akarok.

nagyonromlik

(#44) G4NXST4 válasza G4NXST4 (#43) üzenetére


G4NXST4
tag

Valami olyasmit kellene elindítani, mint a MW2 megjelenése előtt, hogy internetes aláírást gyűjteni, csak nem a dedikált szerverekért, hanem a DLC fizetése ellen PC-re meg PS3-ra. És olyan szöveget jelene meg, aki aláírja, hogy "Ha senki nem veszi meg a DLC-t, akkor a Activision elgondolkodna, hogy miért is kérjen pénzt a jövőben. Ez az internetes aláírás a dedikált szervereknél persze hogy megbukott, mert a kiadót úgyse győzzük meg, de az embereket hátha. Vagy azok akik vacillálnak, hogy megvegyék, ne vegyék azok mégse vennék meg, az nagy előrehaladás lenne. A sok megrögzött buta CoD rajongó (mint pl. én is !voltam!), azt meg úgyse győzzük meg sajnos :(
A jövő az úgyis ez lesz előfizetett játékok, DLC. MAX egy törvény tudná ezt megállítani.

[ Szerkesztve ]

nagyonromlik

(#45) boogie84 válasza ADAM1337 (#42) üzenetére


boogie84
veterán

Nekem nem tetszett a béta alapján. Medal of Honort várom nagyon!

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#46) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Inkább az új GTA 20euró-ért mint ez.

(#47) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Minél drágábban adják, annál kevesebben veszik meg, ezt szerintem észben tartják :DD

(#48) zcool válasza boogie84 (#45) üzenetére


zcool
aktív tag

Azt én is.. :K

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#49) Balika23hun válasza Sirandrish (#39) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Egyetértek.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#50) fpeter07


fpeter07
veterán

3000 forintért már egy teljes játékot lehet venni, vagy több régebbit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.