Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9301) Wictor válasza z0d1AK (#9300) üzenetére


Wictor
senior tag

Itt most süt a nap. Vagyis csak erőlködne... :U

(#9302) talmida válasza Badman 4ever (#9276) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Úgy értettem, hogy nálatok javul az idő, legalábbis a magyarországi előrejelzés szerint . Nálunk most csendesen esik az eső, ezért természetesen borult az ég, 24C van most reggel 8: 36-kor. Délben 28C lesz.

Kisfiam, sok erőt a költözéshez!! Szép lesz a kilátásod! Szép város az a Szöged. ;) Anyád is ott tanult. :K

Ipse, nagyon sajnálom. :O Nincs annál rosszabb, mint amikor a barát árulóvá válik. :(((

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#9303) geprombolo válasza Ipse89 (#9272) üzenetére


geprombolo
senior tag

Na, ilyenek a "barátok". Addig vagy jó nekik, amíg hasznodat látják. Azért sz@r lehet most neked. :(((

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9304) Bocaa válasza Bling95 (#9295) üzenetére


Bocaa
senior tag

én még nemtom kik leszne kaz osztálytársaim jövőre de szept 1 kiderül :DDD

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#9305) Bling95 válasza Bocaa (#9304) üzenetére


Bling95
őstag

énse tudom kik lesznek, rosszul fogalmztam. ahova most járok általánosba a jövő évi első osztályosok között vannak ilyen nevek. szal ezek még ovisok:D majd jövőre mennek suliba.

Ipse: hát nemtudom mitmondjak, de barátot nem vesztettél el, mert nemis volt barát :F :(((

(#9306) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Vége a túlórának, lassan megyek haza...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9307) Killer01


Killer01
őstag

Kellemes jó estét kiscsalád :DDD

(#9308) z0d1AK válasza z0d1AK (#9306) üzenetére


z0d1AK
veterán

Már én is haza értem, és megcsináltattam a magánnyugdíjpénztáram is, ami kell a munkához.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9309) stangli


stangli
senior tag

Sziasztok, na mi ez a punnyadás?

(#9310) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Szép estét emberek! :))
Na végre vége a pakolászásnak, de a netnek is, addig darabig nem lesz netem, amíg amoda be nem kötik. :(((
De mielőtt még elmenne a net, itt van még egy pár Izémon© kártya. :D


Ha már házastársak vagytok. :P

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9311) z0d1AK válasza stangli (#9309) üzenetére


z0d1AK
veterán

Mindenki alszik.
Én is lassan:D

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9312) stangli válasza z0d1AK (#9311) üzenetére


stangli
senior tag

akkor itt egy kis ébresztő muzsika a népnek :DDD

(#9313) z0d1AK válasza stangli (#9312) üzenetére


z0d1AK
veterán

A klip az jó:D
Én viszont megyek aludni.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9314) stangli válasza z0d1AK (#9313) üzenetére


stangli
senior tag

fárasztó a melós élet mi? :)

(#9315) Killer01 válasza Badman 4ever (#9310) üzenetére


Killer01
őstag

:DDD Ez igen király, én is kérek egyet :D

(#9316) z0d1AK válasza stangli (#9314) üzenetére


z0d1AK
veterán

A 3.45-ös kelés volt a fárasztó.
Na meg 2 nap alatt már 2,5 túlórám van.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9317) stangli válasza z0d1AK (#9316) üzenetére


stangli
senior tag

remélem kifizetik a túlórát :)

(#9318) Wictor


Wictor
senior tag

Jó estét! Megjöttem én is. Mai nap tanulsága: ne szedj szét Nokia N82-t szaktudás nélkül, mert megszívod! :W

(#9319) z0d1AK válasza stangli (#9317) üzenetére


z0d1AK
veterán

Természetesen!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9320) stangli válasza z0d1AK (#9319) üzenetére


stangli
senior tag

Akkor jól van.

Ezt nézzétek, szerintem jól összerakták a számot

(#9321) z0d1AK válasza stangli (#9320) üzenetére


z0d1AK
veterán

Durva :Y

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9322) Badman 4ever válasza Killer01 (#9315) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Rajta vagyok az ügyön. :D
stangli: Aaaaz nem semmi! :C

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9323) geprombolo válasza Badman 4ever (#9310) üzenetére


geprombolo
senior tag

Jujdejó! Nekem is van izémonom! Meg van bónuszom is! Köszi, nagyon kedves tőled! :R Olyan boldog vagyok, hogy azt se bánom, hogy csak 4 a HP-m. Mindegy, ráfogom arra, hogy elvágtam a kezem. :DDD
Ez tökéletes szülinapi ajándék nekem! Meg vettem magamnak szülinapomra egy fényképezőgépet. Egy Fuji S1500-at. Nagyjából egy éve szemezek vele, akkor még 47 rugóért vesztegették, ma 25-ért vettem meg, utolsó darab volt a tecsóban, tegnap még 32 volt, 3 hete meg még 37 :DD Mákom van! Ennyiért már nekem is megéri, hát nem?
Muszáj volt eldicsekedjek vele, annyira örülök neki! :C Majd lefényképezem a kacsómat, mert sokkal szebb látvány, mint akkor, amikor elmetéltem.
dicsekedés vége

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9324) Badman 4ever válasza geprombolo (#9323) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nagyon Boldog Szülinapot neked! :))
Örülök, hogy örülsz, így mindenki boldog. :D
Killer:

TAGAP-oztam egy kicsit:

:DD
Szia Bling! :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9325) Bling95


Bling95
őstag

na énis hazaértem :)

(#9326) Killer01 válasza Badman 4ever (#9324) üzenetére


Killer01
őstag

Köszönöm szépen :C

(#9327) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Nem bírok rábökni a "Tetszik" gombra fönt, pedig ha már van, akkor használjuk is valamire, mindig hibát ír. :DDD

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9328) Bling95 válasza Badman 4ever (#9327) üzenetére


Bling95
őstag

nekemsse működik :(((

(#9329) Badman 4ever válasza Bling95 (#9328) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Na akkor jelentem a hibát.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9330) Bling95 válasza Badman 4ever (#9329) üzenetére


Bling95
őstag

rendben :)

én meg megyek aludni, 5:30kor kelek , nehogymár az utolsó napon kurjam el a jegyeimet :D
már csak fizika meg föci

(#9331) Badman 4ever válasza Bling95 (#9330) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Sok sikert és jó éjt! :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9332) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Jó estét az egész (még ébren és jelen lévő) családnak!

Ma is kellően húzós napom volt, ezért most is csak ideköszönök és megyek is aludni.

Mostantól vasárnap estig nem leszek net közelben, ezért szép hétvégét mindenkinek!

Jó éjt!

Bad: a mostani kártyák is nagyon ott vannak! :R Különösen talmidáé tetszett nagyon! :D

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#9333) talmida válasza geprombolo (#9323) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Csak egy percre ugrottam be és mit látok? :Y Szülinapod van drága geprombolom? :Y :C GRATULÁLOK!! :R Majdnem lemaradtam a köszöntésedről. :B:N

Mit is adjak neked? :F Megvan kártyát az új gépedbe. Hiszen a fiad is azt adott. :DDD
Badman4ever Ügyes a kártya! ;)

Kedvedért itt egy családi fotó rólunk :DDD

Gyerekek, bocsánat, de csak átfutottam a hsz-okat, elnézést, ha nem vettem észre valamit. :U ...holnap sem leszek. :U

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#9334) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Nálam már megy a munka:))

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9335) Wictor


Wictor
senior tag

Jó napot! Eddig egész király volt ez a nap. Rosszabbra számítottam, de eddig még minden összejött. Remélem művésznőnek is jól sikerült a matek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#9336) moha21


moha21
addikt

Lölölölölö macska : )

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#9337) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Nagy a pangás:F

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9338) moha21 válasza z0d1AK (#9337) üzenetére


moha21
addikt

Most másztam le a padlásról, folyik be a víz a szobába, kocsival már lassan nem is tudunk kiállni az udvarról :F

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#9339) Bling95


Bling95
őstag

nahazaértem:D. negyed órát vagyok aztán megyek :)

egyébként minden rendben volt ma, fizikám 5ös lesz, földrajzot is tudtam

(#9340) z0d1AK válasza moha21 (#9338) üzenetére


z0d1AK
veterán

AZ nagy gond:F

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#9341) Killer01


Killer01
őstag

Kellemes délutánt :)

(#9342) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Sziasztok Drágáim! <3

Kész hulla vagyok, csak gondoltam beköszönök! :B
Muszáj kicsit pihennem :F
De később jövök ám! ;)

Huuhh nagyon hiányoztatok, amúgy...2 nap nélkületek és már teljesen kész vagyok...:(:U

(#9343) geprombolo válasza talmida (#9333) üzenetére


geprombolo
senior tag

Még nincs szülinapom, csak hát nem várhattam tovább. Így is az utolsó darabot vettem meg, ami a tecsóban volt. Azért köszi a gratulát, de majd a megfelelő időben megint besöprök egy párat a társaságtól ;] . Már csak pár nap.
Egyébként tényleg akarok egy 2 gigás karit a gépbe, mert jelenleg a régi gépemből átrakott 512 megás kari van benne, márpedig arra ebben nem sok fér. Úgyhogy eltaláltad a vágyamat! Nagyon drága vagy, köszi!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9344) nem_tom


nem_tom
őstag

[link] Beszúrom ide is az álláspontomat a jelenlegi időszakról...

(#9345) Wictor válasza nem_tom (#9344) üzenetére


Wictor
senior tag

Hallod, én lassan azon gondolkodom, hogy leköltözök az Antarktiszra és összebújok a pingvinekkel, úgy legalább meleg van és ott szilárdabb halmazállapotú csapadék esik inkább... 3 órája úgy szakad az eső, hogy ilyet még nem láttam! :U

(#9346) Klemens


Klemens
őstag

Sziasztok!
Na, tegnap megvolt a gyakorlati vizsgám, úgy mentem, hogy 2.5 órát aludtam. 1 kivételével megvan minden biztosra.
Majd Logout-on leírom, hogy mi volt, mert hosszú... :)

Művésznő: Láttad a múltkori betett képet? :)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#9347) Bocaa


Bocaa
senior tag

most jövök családi grillezésről elég jó volt
veletek miujság?

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#9348) Wictor válasza Bocaa (#9347) üzenetére


Wictor
senior tag

Szakad az eső immár 4 órája... :(

(#9349) geprombolo válasza Bocaa (#9347) üzenetére


geprombolo
senior tag

Itt végre dél óta aránylag jó idő van, ami kb. annyit jelent, hogy süt a nap a felhők felett és nem esik az eső. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#9350) Bocaa válasza geprombolo (#9349) üzenetére


Bocaa
senior tag

nálunk be van borulva de esőnek nemsok nyoma van :DDD :DDD

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.