Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13501) Geri Bátyó válasza geprombolo (#13500) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tisztítókúra? :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13502) nem_tom válasza geprombolo (#13500) üzenetére


nem_tom
őstag

Te mondtad, hogy keserűt szeretnél, nem? :D

Amúgy, nem tudom milyen hatása van, még nem próbáltam. Sőt, nem is fogom. Nem szeretem se az Unicumot (max a Nextet), se a dinnyét. :D

[ Szerkesztve ]

(#13503) nem_tom válasza Geri Bátyó (#13497) üzenetére


nem_tom
őstag

Csak most veszem észre a sört. Köszönöm! :R
Méghozzá ír... még jobb. :K

Még egy kis muzsika:

[link]
[link]
[link]

Most egy ideig nem fogok zenét berakni, majd olyan 23h fele folytatom.

[ Szerkesztve ]

(#13504) geprombolo válasza Geri Bátyó (#13501) üzenetére


geprombolo
senior tag

Hát, ha meginnám, biztos a wc-ig se jutnék el! :DDD A dinnyét most fejeztem be.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13505) Geri Bátyó válasza geprombolo (#13504) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Az ex sógorom hívott fel egyszer nagy röhögve, hogy 10 méteren csak felet tévedett! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13506) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Gyerekeim, látom áll a bál! :D
Nagyon helyes! :K

Ne haragudjatok, hogy én így elvoltam tűnve, de az egész napom abból állt ki, hogy a köszöntésekre és jókívánságokra válaszoltam...:U

Ma még házhoz is jött az egyik - magát "rajongómnak" hívó - barátom! :B
És gyönyörű meglepetést kaptam tőle.. :Y
Nem is gondoltam volna, hogy ajándékot is kapok...azt hittem, csak sima látogatás..:B Én már annak is nagyon örültem volna, ha csak simán meglátogat, de így még jobb volt...:))

Mindjárt mutatok képet is, meg pótolom a megígért mesét! ;)

Rombolókám és a többiek, nektek is hamarosan válaszolok a pü-kre! :R Bocsánat, hogy így elhúzódott a dolog..:(

[ Szerkesztve ]

(#13507) geprombolo válasza művésznő4 (#13506) üzenetére


geprombolo
senior tag

Nem gond, türelmesek vagyunk. :K Szülinaposnak lenni strapás dolog. Nem mi vagyunk az elsők és a legfontosabbak. :N

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13508) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nah! :)
Ezt a gyönyörű csokrot meg egy doboz Raffaelo-t kaptam a "hódolómtól"...:B :D
És ha ez még nem lenne elég, holnap fogja megcsinálni a vizsgáját KRESZ-ből és azt mondta, ahogy meglesz az autókája, első dolga lesz, hogy engem elvisz vacsorázni!!! :Y:Y Húú, hát ezen iszonyúan meglepődtem!
Nem is számítottam ilyen meglepire...:B
Egy szép vacsi...és még "hintó" is jön értem..:C
Mint egy modern mese... ;]

Anyuéktól meg Velencét kapom szeptemberben, meg elvisznek egy ilyen wellnes cucc-ra...izé..mi a neve...masszázsra, meg stb... :) :DD
De jó nagynak lenni! :C

[ Szerkesztve ]

(#13509) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#13508) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Tényleg szép ez a csokor! Meg is érdemled! :K

Azt a wellness dolgot meg jól ki kell használni, nagyon jó tud lenni egy kis kényeztetés!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13510) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#13509) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Óóó ma még csak szinte kényeztettek! :D
Nagyon jó dolgom volt ám!...:K :B

(#13470) talmida: Jobb felső sarokban az ananász koktél (vagymi :U) stipi stop az ENYÉÉÉM! :D :P
13485-ben hűűű, de fincsinek néz ki az az ananász juice..:B

nem_tom: Én is az érzékenyebb családtagok közé tartozom, de nagyon örülök, hogy itt vagy és ellátsz minket zenével! :K Köszönöm a munkádat!:R
Bár nekem sem jön be minden szám, de összességében jók és olyat úgysem fogsz találni, ami mindannyiónk ínyére való...:N Viszont ahogy látom a kiscsalád többi tagja nagyon megvan elégedve a felhozatallal! ;)

A piákat/üdítőket! és hidegtálakat pedig nagyon köszönöm! :R :D

[ Szerkesztve ]

(#13511) geprombolo válasza művésznő4 (#13508) üzenetére


geprombolo
senior tag

Csodás csokrétát kaptál. :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#13512) Badman 4ever válasza művésznő4 (#13508) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Bizony-bizony, milyen előnyökkel nem jár 18 évesnek lenni, kap az ember utazást, hódolót, csokrot meg édességet is. :K

Ez a te napot, az a jónép dolga, hogy kényeztessen. :D

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#13513) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Kissé ég a pofámon a bőr, de én mára ennyi voltam. Hulla vagyok. :(
Hajnali 3-kor kezdtem melózni. Holnap elég lesz 4 körül kezdenem. :DDD

Jó éjt mindenkinek és további jó bulizást!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13514) művésznő4 válasza Badman 4ever (#13512) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszönöm! Akkor egy hatalmas csók a "jónép" mindkét orcájára... :D ;]

Szép álmokat Gerim! :R Köszönöm, hogy ma velem ünnepeltél! ;)

(#13515) Bling95


Bling95
őstag

meg jöttem énis :D

nem_tom: nekem bejönnek a zenék, bár én nem tartozom az érzékenyek közé, nagy kedvencem dopeman-től a megb...., meg fluortól a ge..gránát :D és régen jóformán csak Lil Jon-t hallgatak, azse a szép beszédről volt híres :D de mind1 én birom őket, mostanában bejön pár rockosabb szám is az eddigiekhez képest ( wait and bleed, 1-2 marilyn manson, AC/DC, nirvana- smells like teens spirit )

huh de eltértem a tárgytól na mind1 :D

anyunak még egyszer boldog szülinapot,

talmida: értem :D de attól még put your hand up in the air and lets dance :D

(#13516) művésznő4 válasza Bling95 (#13515) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszönöm szépen kicsim! :B

Édes vagy, mikor angolul hadoválsz...:D

(#13517) Bling95 válasza művésznő4 (#13516) üzenetére


Bling95
őstag

tudok értelmeset is angolul :D

alapfoku már megvan , mondjuk csak az irásbeli , szobelin meghuztak, mert mint később kiderült kell lenni egy bizonyos bukási aranynák és pont én lettem az a szerencsétlen akit meghuztak :W :(((

na mind1 jövőre középfok

amig nemtom nem jön addig egy kis muzsik
[link]- talmidának nembiztos :D
[link]- egyik mostani kedvencem :D bár már lehet mindenkinek az orrán folyik ki :D

[link] sörbarátok! szeretném zene formájában tolmácsolni a kérésemet :D

[ Szerkesztve ]

(#13518) Badman 4ever válasza Bling95 (#13517) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Az milyen szöveg már, hogy kell bukási arány... :((( Igazságtalan ez az élet nevű dolog, de azért szeretem (mármint nem azt, hogy igazságtalan). :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#13519) Bling95 válasza Badman 4ever (#13518) üzenetére


Bling95
őstag

pedig tényleg ezvan , kivan adva hogy pl 15 emberből 1-nek megkell bukni. mivel ugyérzi hogy tudja elmegy vizsgázni általában ujra.... 8 ezerért.

angol tanárom az ajtó másik feléről végighallgatott mindent, ahogy kijöttem az ajtón rögtön mondta hogy ez tuti megvan mert nagyon jól ment.... hát mégse lett meg

(#13520) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Nem éppen bulizós szám, inkább a "Művésznő nagyon szereti" féle-zene... ;] :DD
Wic-nek már mutattam, neki is tetszett :K

Anna Nalick - Breathe (2AM)

(#13521) nem_tom válasza művésznő4 (#13510) üzenetére


nem_tom
őstag

Akkor elnézést kérek, hogy azt a számot küldtem. :(((

(#13517) Bling95: Az első, az már tényleg nagyon unalmas. A többit még nem hallgattam meg. :U

[ Szerkesztve ]

(#13522) Davidof92


Davidof92
senior tag

Jóéjt, sziasztok :R .

(#13523) Bling95 válasza nem_tom (#13521) üzenetére


Bling95
őstag

iigen tudom de igy hirtelen nemvolt más 5letem :D rock-ot meg rap-et mégse linkelhettem ;]

(#13524) nem_tom válasza Bling95 (#13517) üzenetére


nem_tom
őstag

A másodikat, még ennél is jobban széthallgattam (nem önszántamból), úgyhogy azt szinte el se kezdtem. A harmadikat meg ismerem, jó! :D

Mindjárt küldök muzsikát, aztán megyek filmet nézni.

Music:

[link]
[link]
[link]

Have fun!

[ Szerkesztve ]

(#13525) nem_tom


nem_tom
őstag

Kezdem azt érezni, hogy menekültök előlem. :(

(#13526) Badman 4ever válasza Davidof92 (#13522) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Jó éjt!
Bling: Az első kettőt már én is rogyásig hallgattam, a suliba ezeket nyomatták a haverok, meg a suli rádió is. :U
művésznő: Nekem tetszik az, amit beraktál, pedig általában az ilyen jellegű zenék nem szoktak tetszeni. :K

Most barkácsoltam össze a Badman hűtő rendszert, egy szabad floppy tápcsatlakozóra rákötöttem egy 2 méteres kábelt és a végére toltam két 8 centis ventit, amik most engem hűtenek. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#13527) Bling95 válasza nem_tom (#13525) üzenetére


Bling95
őstag

ez nemgiaz :U neekm bejönnek a zenék :C

(#13528) nem_tom válasza Bling95 (#13527) üzenetére


nem_tom
őstag

Nem tudom, de ahogy észreveszem, mindig mikor betévedek, mindenki eltűnik.

Mentem filmet nézni.

[ Szerkesztve ]

(#13529) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Jaaajj, gyerekek, most jutott eszembe! :D Tegnap olyat fotóztam nekteek! :Y :DD

Apa véletlenül kint felejtett egy doboz sort a kertben, mikor állította fel a medencét és a kiskutya meg megtalálta...:DDD
És mivel hát ő is férfiból van, ezért csak nem akarta már , hogy kárba vesszen az a jó hideg kis söröcske...:DDD

Figyelem, mese következik! :D

Az fentiekben említett sör...

Kiskutyi jön és beméri áldozatát...:DDD ;]

Körbeszaglálja a célpontot, és ellenőrzi, hogy nem-e romlott a sör...
Munkája alapos, gyors.

Miután nagy múltú szakértelmével megállapítja, hogy a sör kitűnő, áldozatát nem kímélve, erős és határozott harapásokkal végez vele...

A bűntett után sietősen távozni akar a helyszínről, de én feltartom...

Végül nagy szidást kap és miután nagyon elszégyellte magát, megbánja bűneit...

Itt a mese vége! :C Na, szép volt? ;]

Így elmondhatom, hogy még a kutyám is ivott az egészségemre... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13530) Badman 4ever válasza nem_tom (#13528) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én meg megyek, játszok kicsit, aztán alszok, sziasztok!
művésznő: Ez az eb valami imádni való! :C

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#13531) Bling95 válasza művésznő4 (#13529) üzenetére


Bling95
őstag

mamám kutyája be is rugott a multkor :D teljesen ugynéz ki a kutyus mint a miénk csak kicsibe:D

[ Szerkesztve ]

(#13532) művésznő4 válasza nem_tom (#13525) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Dehogy menekülünk, tee! :P
Ne beszélj butaságokat...:N

Amikor én írok be, akkor is min. fél óra múlva kapok választ, de nem baj :))

(#13533) talmida válasza művésznő4 (#13510) üzenetére


talmida
Közösségépítő

BOLDOG SZÜLINAPOT!! Tied az egész pult. :K Leihatod magad. :DDD

Bling Cool. ;)

&#*+@#*^&
csak sorminta :o

Húúúú, gyerekek, hogy velem mi történt az előbb, az valami borzalom. :(( Dolgozgattam Alaszkán, kb az utolsó simításokat csináltam, ami azt jelenti, hogy minden kép alá kerestem megfelelő filmet, stb. Sajnos laptopon kell dolgoznom, mert az asztalim megint megkukult. :((( Naszóval a laptop egere egy emberkínzás..Valószínű hozzáértem vagymi, de ÁTÍRTA AZ ÖSSZES KÉPET, vagyis kb a cikk utolsó harmadától kezdve végig minden kép alá ugyanazt a filmet tolta be az eredeti filmek helyett. :W Ellopott tőlem az ördög egy napot, plusz kb húsz filmet, amit nagy melóval gyűjtöttem össze. Most kereshetem őket előlről. :O Bocs a kifakadásért! :U

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#13534) művésznő4 válasza talmida (#13533) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Szegénykém...:(

(#13535) talmida válasza művésznő4 (#13534) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Te még itt??? :Y Köszönöm az együttérzést. Bocs mégegyszer...

IN GOD WE TRUST!

(#13536) Bling95 válasza talmida (#13533) üzenetére


Bling95
őstag

Ctrl + Z -vel nemlehetett őket visszahozni?. nagyon sajnálom, szerintem gyakrabban készíts mentést

am mi cool?:D

(#13537) talmida válasza Bling95 (#13536) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Sajnos nem, mert az OK-ra léptem. Onnan már nincs visszaút. :(

az angolod cool ;] Tényleg!! És abban is igazad van, hogy van egy bukási arány, amit tartani kell. :W Én is tanár voltam, de nálam fordítva máködött, mert az egész osztályt meg akartam buktatni első éves gyakornok koromban :DDD És azt mondta az igazgató, hogy nem lehet, mert az a szabály, hogy csak x db bukás lehet. lol. szóval mindegy, hogy milyen az anyag, a statisztikának stimmelnie kell.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#13538) Bling95 válasza talmida (#13537) üzenetére


Bling95
őstag

hát azért sztem még elég gyenge az angolom :D nemtudom mennyire tudnék boldogulni külföldön vele, ha megyünk valahova azért megtudom értetni magam, de hogy mindennapokban elég lenne e bármire is.... nemhiszem

énis gondotlam rajta hogy tanár leszek és megbosszulok mindent, de aztán letettem a dologról :D nem egy álom meló számomra. elég könnyen fel lehet huzni

azabaj hogy odamegyek magabiztosan és ugyis érzem hogy ment , erre kijön hogy nem felelt meg... és akkor elkezd gondolkodni az ember hogy tényleg ennyire hülye vagyok ? vagy miért nem sikerült ? pedig csak szerencsétlen voltam . mind1 végülis, csak eléggé lerombolja az ember önbizalmát

[ Szerkesztve ]

(#13539) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Jó éjt kukorékolók! ;] :P
Én megyek aludni! :R

(#13540) talmida válasza Bling95 (#13538) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Jó éjt kis ünnepeltünk!! ;) Kutyinak is jó éjt! :P

Egyedül a nyári szünet a jó benne. :DDD Na, meg az a sok csillogó szemű "kis" lurkó, olyanok, mint te. Nagyon szeretem a tini gyerekeket. ;) Amúgy nem mindig hálás szakma. :B Erős idegek kellenek hozzá. Nekem szinte mindenkim tanár volt. Anyum nagyon jól bírta idegekkel. Nme láttam kiborulva soha. Mindig elviccelte a dolgot, pedig volt egy -két meredek eset az osztályában.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#13541) Bling95 válasza művésznő4 (#13539) üzenetére


Bling95
őstag

jóéjt

talmida: épp ezaz:D én nem birnám idegekkel. 1 hét után nekimennék sztem pár gyereknek:D

(#13542) talmida válasza Bling95 (#13538) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nagy igazságtalanság az a bukás. :( Mondom én is, hogy van bukási arány. :((( Ne vedd már annyira személyes sértésnek. Persze elég szemétség. :(((

Képzeld, az egyik kollégám, aki szintén mat tanár volt, --egy nagyon okos, tiszteletreméltó tanár különben-- kiborult az egyik gyerek hülyeségein és férfi létére lerendezte a dolgot egy nagy taslival. Hát, tudod, mi történt?? A tanárt kirúgták! :W A gyerek meg röhögött a markába. Ez Magyarországon történt a nyolcvanas években. :((
Nem azt mondom, hogy verekedjünk, de ráadásul, amikor igaza is volt a tanárnak, mégis a gyereket védte minden szabály. Szép.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#13543) Bling95 válasza talmida (#13542) üzenetére


Bling95
őstag

nem személyes sértésnek veszem, csak bosszantó

még mostis ugyanez van véletlen elcsattan egy tasli nagyon megcibálják a tanárt

[ Szerkesztve ]

(#13544) talmida válasza Bling95 (#13543) üzenetére


talmida
Közösségépítő

AZ. :((

IN GOD WE TRUST!

(#13545) talmida válasza Bling95 (#13543) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Igy születik a letolt gatyás generáció. ;]

IN GOD WE TRUST!

(#13546) Bling95 válasza talmida (#13545) üzenetére


Bling95
őstag

joguk van hozzá :D persze a saját jogait minden kis idióta tudja

(#13547) talmida válasza Bling95 (#13546) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Az a baj, hogy az a jog "hülyén" tartja őket. A fegyelmezés hiánya hátrányosan üt vissza.

IN GOD WE TRUST!

(#13548) nem_tom


nem_tom
őstag

Na hát, Ti még fent vagytok? Hát nem szégyenlitek magatokat!? Ejnye! ;] :P

Na, egy uccsó mjúzik és fekszem nemsokára én is.

[link]

A zenét, meg már majdnem elfelejtettem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13549) talmida válasza nem_tom (#13548) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Nem vagyunk fent. :N

IN GOD WE TRUST!

(#13550) Wictor


Wictor
senior tag

Reggelt! Király volt az éjszaka, 1 percet sem aludtam a meleg miatt. De tényleg nem. 1-kor elmentem a géptől, aztán filmet néztem fél 5-ig, majd megreggeliztem és megfürödtem (saját levemben). Induljon a nap.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.