Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13801) Badman 4ever válasza Geri Bátyó (#13799) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Jól mondja talmida, hozd a nővéredet is. :DDD
talmida: Nem direkt csináltam, csak totál belefeledkeztem a munkába. :D Nyilván nem arra hajtok, hogy vesekövet kapjak. :U
A szemüvegnek meg csak az egyik lencséjén, egy pontba vannak karcok, igazából még el is tudom viselni, bár már az is zavar, ha valami kis szösz belelóg a látóterembe.
Ma érzem, hogy jót alszok, sikerült kiszellőztetni a szobám kereszthuzattal, olyan 20 fok lehet, már zoknin, pólón gondolkodok. :D

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#13802) Wictor


Wictor
senior tag

Azt hiszem kezdek leszokni a gépről. 18 órától be sem volt kapcsolva, csak kb. arra a 10 percre, amíg előzőleg itt voltam. Most is mobilról írok. És még nem őrültem meg a gép nélkül. :D Haladás. Jóéjt mindenkinek!

(#13803) Badman 4ever válasza Wictor (#13802) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Mi történt, gépelvonón vagy? :D Jó éjt!

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#13804) Badman 4ever válasza Badman 4ever (#13803) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Megyek én is, sziasztok!

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#13805) Geri Bátyó válasza Wictor (#13802) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Jó éjt Wic! Aludj jól!

talmida, Bad: Nem valószínű, hogy a nővérem beregel. Sok a dolga a kiskrampusszal. Telefonálni is nehezen tud tőle, nem hogy fórumozni. Minden esetre megemlítem neki a lehetőséget! :)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13806) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Na, megint duplázok. :(((

Megyek én is aludni. Szép álmokat mindenkinek!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13807) talmida


talmida
Közösségépítő

Jó éjt aranyos kis család! ;) Aludjatok jól. Oltom a villanyt... :D

IN GOD WE TRUST!

(#13808) Wictor


Wictor
senior tag

Aztarohadt! Nem bírok aludni és nézem a tv-t. Megy az ezo.tv, ez a jóslós ökörség. A következő kérdést tették fel pár perce:
- Jó estét! Érdeklődnék, hogy a jövőben kapni fogok-e P'NÁT??? (Direkt kiabálok, a tag is így hangsúlyozott)
Természetesen a válasz az volt, hogy:
- Elnézést, a kérdés második felét nem értettem. Megismételné? Hall engem? Óóó, de kár, megszakadt a vonal...

Az éjszakai műsorok szépségei... :DDD

(#13809) nem_tom


nem_tom
őstag

Hali!

Látom, ma nem volt valami fényes forgalom.

Na sebaj, csak benéztem.

Jóccakát!

(#13810) Bling95


Bling95
őstag

jó reggelt mindenkinek :) én elindultam eddzeni, kellemes napot, estefele jövök

(#13811) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Jó reggelt mindenkinek!

Ma is sikerült 4-kor kelnem, hogy befejezzem a melót. Még hátra voltak az utolsó simítások, de végre kész! :DD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13812) talmida válasza Wictor (#13808) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Miért nézel ilyen ócskaságokat? :F

Boldog szülinapot mindenkinek mégegyszer!! :DD Látom, fönt vagytok már páran. ;) Én meg mindjárt eltűnök. :B

IN GOD WE TRUST!

(#13813) talmida


talmida
Közösségépítő

De mielőtt nyugovóra térek, ellátlak benneteket gyümölccsel, hogy jól induljon a nap. :D

IN GOD WE TRUST!

(#13814) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

IIIháááá!!! Megvan a 2.! Jó kis szülinapi ajándék! :D

Amennyiben ez túl rejtélyesnek hangzik, nézzetek körül!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13815) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Szép napot gyerekek! :B

Mindenki dolgozik? :)
Jó fáradt vagyok még mindig a tegnapi nap után...:U

Még ki kell válogatnom a képeket, de hamarosan megosztok veletek is pár feledhetetlen pillanatot! ;)

Aztán nemsokára megyek masszíroztatni is! :C

[ Szerkesztve ]

(#13816) makraipeter1


makraipeter1
tag

Helló mindenkinek!
Meg boldog szülinapot a szülinaposoknak :D

(#13817) művésznő4 válasza makraipeter1 (#13816) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Szia Peti! ;)

Mesélj, miújság?
Nálunk most még nagyon kellemes az idő hála Istennek...:U

Épp töltöm fel a képeket...:K

[ Szerkesztve ]

(#13818) makraipeter1 válasza művésznő4 (#13817) üzenetére


makraipeter1
tag

Megint fogászatról! Gyökérkezelés!
Valami durva cuccot nyomtak belém, mert nevettem hogy ilyen 10 centis tűket nyomkodnak a fogamba, utána meg nem jött busz és hazagyalogoltam, (5km) de útközben rám akartak dölni a panelházak, meg megenni a napraforgók :D :D :D :D
szerk:
Itt jó idő van! nagyon :D :D

[ Szerkesztve ]

(#13819) Badman 4ever válasza művésznő4 (#13815) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Sziasztok!

Én ma nem dolgozok, holnaptól van meló orrvérzésig. Ma majd a hangkártyámért megyek 4-kor. Meg kell igazolást vinnem valamelyik nap a diákmelósokhoz, hogy egyetemre jelentkeztem (különben addig nem adják ki a pénzt). :U

makraipeter: Jó neked, nekem a gyökérkezelésemkor két injekciót is adtak, mert az első után is éreztem a fájdalmat, de a második után se volt tökéletes az érzéstelenítés. A következő kezelésre már rendeltek direkt nekem a legerősebb érzéstelenítőből, de az se volt az igazi. :U Itt is jó idő van, reggel hurrikán erejű kereszthuzat volt a lakásban. :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#13820) makraipeter1 válasza Badman 4ever (#13819) üzenetére


makraipeter1
tag

Nekem elöl csinálta, és ilyen izével nyomja bele, de annyit hogy púpos lesz az ínyem :DDD :DDD
Utána meg feloszlik, és nem kapok levegőt az orromon, csak nehezen :DDD

(#13821) Overlocker


Overlocker
veterán

Atyaég mennyi hsz itt. :)) Üdvözlet a családnak! :) A képről meg lemaradtam, nomind1 :D

(#13822) művésznő4 válasza Overlocker (#13821) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Köszi Overlocker! :R
Nem láttad? Akkor bizony jól le vagy maradva, mert az már hónapokkal ezelőtt volt kint :) A képet szívesen elküldöm pü-ben,ha gondolod, nem titok ám...:N
Nagyon szívesen látunk köreinkben máskor is! ;)

Talmidám: Olyan gyönyörű számot találtam neked, hogy elfogsz ájulni! :Y
Én már megtettem...:D
Szerintem gyönyörű! :B
Hillsong United - Age to Age (Brooke Fraser)

(#13823) Wictor


Wictor
senior tag

Jó reggelt! Azt hiszem megdöglök. Nem bírtam eddig felkelni sem, úgy rámjött valami betegség, most is csak négykézláb bírtam elmászni a gépig. Király hétkezdés. :C :U

[ Szerkesztve ]

(#13824) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Na, asszongyahogy...:D

Akit érdekel, ITTEN megnézheti a tegnapi családi buli képeit! :DD :C

Jó szórakozást! ;)

Este írok élménybeszámolót, de most rohanok, mert mindjárt jön a masszőr, Csóközööön!! ^^

[ Szerkesztve ]

(#13825) Bling95


Bling95
őstag

dupla

[ Szerkesztve ]

(#13826) Bling95


Bling95
őstag

megjöttem :D a mai nap termése: 9 kilóméter úszás, meg 1.5 óra foci :D meg fél óra hasprés fekvő felülés :D

anyu: csak barátok nézhetik meg :( küldtem felkérést elvileg:D

[ Szerkesztve ]

(#13827) talmida válasza Geri Bátyó (#13814) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Körülnézés után is rejtélyes, ..akárcsak művésznő képei, :U nem vagyok signUpolva a Windows Live-re. :(( De biztos nagyon szépek a képek!! :K Köszönöm az "elájulós" dalt! :DD Tényleg gyönyörű!! :R

Wictorkám, jobbulást kívánok neked!! Mit ettél össze már megint? :Y :( Fáj valamid? Remélem, nem komoly!!!!!! Írj, ha tudsz. Gondolok rád, puszi. ;)
makraipeti szegénykém! :O Neked is jobbulást kívánok!

Kicsi Bad, Jó pihenést!! ;)

Szia kicsi Bling! :D
Szia Overlocker! ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#13828) művésznő4 válasza Bling95 (#13826) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Javítottam kicsim, most már mindenki láthatja elvileg! ;) :R

(#13829) Bocaa válasza Bling95 (#13826) üzenetére


Bocaa
senior tag

elég fura "edzéstechnológiával dolgoztok" 9km úszásnak nem sok értelme van nem vagytok ti hosszútávúszók :U

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#13830) Bling95 válasza Bocaa (#13829) üzenetére


Bling95
őstag

hát ezt ne nekem mond, hanem az edzőnknek :D péter imrének hivják :D tel számot nemtudok :P hivatalos terv az délelőtt, délután 10x 400. csak kicsit általába fölémegy mindig :D viszont ma még nem usztunk erőset.

mondjuk amikor minden hossz utáén kikellet szálni és lenyomni 10 fekvőt vagy 10 gugolásból felugrást az ugy nem csipoltam

[ Szerkesztve ]

(#13831) Wictor válasza talmida (#13827) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem összeettem, csak a szokásos bajom van, megszoktam, túlélem. :)

(#13832) Badman 4ever válasza Bling95 (#13830) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Titeket valami túlélő táborra edzenek? :Y Vigyázz, mert a végén kidobnak a dzsungelba, azt megnézik, hogy bírjátok. :D
Közbe megjött a hangkártyám. :C
művésznő: Látom, nagy parti volt. Jól festetek az unokatesóddal. :))
Wictor: Ami nem öl meg, az megerősít. Gyógyuljál meg gyorsan. :K

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#13833) Wictor válasza Badman 4ever (#13832) üzenetére


Wictor
senior tag

Engem ez visz majd sírba... :D

Ebből meggyógyulni nem lehet, egész életben ezzel kell együtt élnem, az orvos megmondta. Ezért kellett volna/kellene befeküdnöm kórházba (jó)pár napra. Na de ez nagyon off volt.

Amúgy köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#13834) Bocaa válasza Bling95 (#13830) üzenetére


Bocaa
senior tag

szerintem ez max 3 hétig lesz így a következő 3 hét biztos labda vagy nemtudom de ez így úszóedzőtábor :U jóhogynem pólóba nyomjátok :Y

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#13835) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Drága Művésznő: Csatlakozom Bad-hez, tényleg jó buli lehetett és tényleg szépek vagytok együtt Csibével (meg külön-külön is).

Wic: Jobbulást neked! :K Ha befeküdnél a kórházba, az segítene valamennyire? :F

talmida: Drága nővérkém, akkor segítek: pillants a címlapra!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13836) Wictor válasza Geri Bátyó (#13835) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem, csak körbenéznének és kidobnának, miután ők sem találtak semmit.

(#13837) Bling95 válasza Bocaa (#13834) üzenetére


Bling95
őstag

labda asszem a héten még nemlesz.

Bad: én lesz a kövi tulélős csávó

(#13838) Geri Bátyó válasza Wictor (#13836) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ismerős hozzáállás. Sz@r, de nem tehetünk semmit, sajnáljuk. Mindig is szerettem az orvostudományt! :W

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13839) stangli


stangli
senior tag

Szép jó estét, mi a szitu? :))

(#13840) Geri Bátyó válasza stangli (#13839) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Picit pangás van ma errefelé.

Olvasgass helyette címlapot! :D

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13841) stangli válasza Geri Bátyó (#13840) üzenetére


stangli
senior tag

címlapot? azt írja hogy "kiscsalád" :D

Geri leesett :B olvasom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13842) művésznő4


művésznő4
csendes tag

Bling kicsim, visszaigazoltam! ;)

Geri, Bad köszönjük szépen! :B :R
Tényleg fantasztikus egy nap volt! :DD
Majd írok még ma pár gondolatot róla...

Wic, hol vagy? Nem beszéltünk 2 napja...:(
Megőőőrülöööök..... :O
Amúgy vannak fejlemények...:U

Talmi, örülök, hogy tetszett a zeném! :R

Húúú gyerekek, most ment el az előbb a masszőr! :C
2 és fél órán keresztül masszírozott!! :Y egy szál....khmm...:B :U
Iszonyúan felfrissültem, fantasztikus volt! :K
Olyan jó illatom, óóó ha éreznétek...:B
Azt hiszem, ehhez könnyen hozzátudnék szokni....:D

[ Szerkesztve ]

(#13843) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#13842) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

2 és fél óra masszázst én is meg tudnék szokni.

És mivel adtál magas labdát: Ha már masszázs nincs, legalább téged megszaglásználak utána! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13844) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#13843) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Óóó, ha éreznél Geri.... ;] :DDD (muhahaha)

Neem, amúgy tényleg elájulás jó illatom van...:Y :K
Végig valami iszonyú finom illatú kenőccsel masszírozott. Annyi a gond, hogy még most is elég olajos a testem....
Kár, hogy olyan gépet még nem találtak fel, aminek a segítségével illatot is tudunk átküldeni a neten keresztül egymásnak..:U :F
Akkor biztos, hogy alig tudnám levakarni magamról a szaglószerveteket..:DDD:P

[ Szerkesztve ]

(#13845) Geri Bátyó válasza művésznő4 (#13844) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nekem is van itthon masszázskrémem (Igaz, hogy én kaptam, de leginkább én masszíroztam vele Bettit), nagyon kellemes, citrusos-rozmaringos illata van.
Egyszer mondtam is Bettinek, hogy citromos-rozmaringos csirke, mehetsz a sütőbe! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13846) stangli válasza Geri Bátyó (#13843) üzenetére


stangli
senior tag

Ez a magas labda

És mivel adtál magas labdát: Ha már masszázs nincs, legalább téged megszaglásználak utána! :DDD

Geri bátyó körbeszagla, utána meg körbe pipi, mint a kiskutyák? ;] :DDD

(#13847) művésznő4 válasza stangli (#13846) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Nah, azt próbálja meg...:DDD
Repülne is a tasli utána.... ;] :P

(#13848) Geri Bátyó válasza stangli (#13846) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Én olyat nem szoktam! Veled ellentétben fejlett főemlős vagyok! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#13849) művésznő4 válasza Geri Bátyó (#13848) üzenetére


művésznő4
csendes tag

:DDD :C

(#13850) stangli válasza Geri Bátyó (#13848) üzenetére


stangli
senior tag

fő emlő vagy? :Y :F ezt nem is gondoltam volna ;] :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.