Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) Иван válasza horush (#37) üzenetére


Иван
őstag

Hát, a dolog tárgytalan, mert nincs lehetőséged.

Amúgy arra gondoltál már, mi van akkor ha valakit véletlenül küldenek a bitófára? Odamész a gyerekéhez, és elnézést kérsz? A tényleges életfogytiglanival nem tudom mi a gond. Mielőtt jössz az adófizetők pénzével, a költségvetésnek nem tudom hány százalékát adja ki az a pár életfogytiglanis, de nem hiszem, hogy az okozná a hiányokat. :U

moha21: a szemet-szemért elv az egyik legnagyobb idiótaság. Elég erősen önbíráskodó, bosszúálló szaga van, ami nem igazságszolgáltatás. Képzeld el, valaki elüt, lebénulsz mondjuk deréktól lefelé. Erre őt is lebénítják deréktól lefelé.

Most neked ettől jobb? Mert az biztos, hogy a másiknak rosszabb, a társadalomnak lett egy helyett kettő roncsa. És az illető lehet meg is bánta, mert mondjuk közben mobilozott. Ehelyett ülhetne egy évet, és újból dolgozhatna. Szar élete lesz - mert tegyük fel lelkiismeretes - de legalább neki lesz lába.

A te rendszered ilyen lenne, ezen az elven.

SZERK
ui: aki szerint meg az életfogytiglanisoknak jó élete van a Csillagban, mert eltartja őket a társadalom meg minden, szerintem nyugodtan beköltözhet. :K

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.