Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) Remus389 válasza Domxc (#4) üzenetére


Remus389
veterán

Az a Miami-i srác volt, de ő csak bepiált. én azt hallottam bedrogozott, de ha piálástól ilyen kegyetlen dolgot művel az csak súlyosbítja a bűnét, persze ott helyből lelőtték az állatot(persze itthon még a zsarut vágnák ezért hűvösre)

mindegy a média mindent mond, nem én boncoltam, tehát nem tudom

"srác, ő" ugyanmár, nem érdemli meg ezt a jelzőt, vadállat, ez! Azt felejted el hogy ez nem olyan hogy pisztollyal lelősz valakit, megeszed az arcát.. ez embertelen, sőt ha a "szemet szemért" elvet követjük, bekéne kenni zsírral a képét és bemártani a piranják közé, arra azt mondanám ugyanazt kapja amit adott, nem? éljen úgy tovább(a börtönben). nem ez lenne az igazságos? legalább

Lassan mindenkitől félhetünk. Én nem ítélném halálra a fickót, mert az semmit nem old meg.
pedig igen, ha csak egy embert elriaszt akkor már megmentett valaki(illetve két élet menekül meg, az elkövetőé is), nem is beszélve az áldozat és a tettes családtagjainak fájdalmáról, igenis van értelme

Ha kijózanodik, akkor úgyis ő magától akar majd meghalni, szerintem hamarosan Dong is öngyilkos lesz. ugyanmár, ne magadból indulj ki, ezek nem emberek, aki ilyet tesz az nem ember, vígan elélne ő még

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.