Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12) PROTRON


PROTRON
addikt

Egyet kell értsek, munkamonitor esetében valamilyen módon meg kell oldani a magasság pontos beállítását még akkor is ha elméletben mind a munkavállaló, mind a munkaeszköze elvileg a beállítást követően jó ideig állandó társak változtatások nélkül.
A Pivot funkció szerintem is felesleges mivel kevesen használnák ki napi szinten a célközönségből, ráadásul ha megfelelő kialakítású talpat mellékelnek, akkor akinek igénye van elforgatva szereli fel állandóra. Esetleg ehhez biztosítani lehet olcsón vásárolható kiegészítőt.
Ami még nekem elengedhetetlen hogy ha nem is mind a 4 fajta port, de legalább férjen fel a 2 mellé még egy displayport is.
Nem feltétlenül kell mindenre választ adnia egy belépő kategóriába szánt eszköznek, így az 1200-as függőleges felbontás tényleg meggondolandó munkához de az usb 3-as csatlakozással kapcsolatban nem csak a multinál dolgozók jelenléte az egyetlen szegmens. Én is ottholról melózom és rengetegszer használom a monitor oldalán lévő usb-t. De azt is elismerem, hogy sokan notebookot használnak úgy, hogy ott van az asztalon előttük, így megoldják.
Szóval nehéz kérdés hogy adott árkategóriában kinek mi a fontosabb, 1080 vs 1200, vagy elegendő db usb 3.

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.