Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Иван


Иван
őstag

Konsztráksön*

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#2) MrPG8 válasza Иван (#1) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Javítva!
In America, you update blog. In Soviet Russia, blog updates YOU!

(#3) veector


veector
senior tag

Fractal Design Define XL/R3/R2 valamelyik... kedvenc házaim :Y :Y :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#4) Иван válasza MrPG8 (#2) üzenetére


Иван
őstag

:DD :DD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) MrPG8 válasza veector (#3) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Gondolkodtam, hogy túl sok segítséget adtam. De úgy voltam vele, hogy "ááá.. ki fogja számolgatni a pontokat." :D Úgy látszik tévedtem... :R De igen, azok közül lesz valamelyik, így 3-ra szűkült a szóbajöhető házak listája. ;)

(#6) veector válasza MrPG8 (#5) üzenetére


veector
senior tag

Nem túl ismert márka, de nekem a kedvenc házam az XL szal gondoltam kipróbálom hátha..

Na de akkor az R3-ra tippelek.
Címlapos meg jöhet nyugodtan.

(#7) MrPG8 válasza veector (#6) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát elég jóféle ház. XL-t akartam először, hogy vízhűtés meg hogy miegymás. Aztán leszálltam a földre és rendesen belegondoltam... ezért maradt az R3. Szerencsére kevés van belőle itthon. Na majd akkor heteken belül lesz címlapos is.

(#8) veector válasza MrPG8 (#7) üzenetére


veector
senior tag

:R
Amióta megjelent az XL azóta nézegettem azt a házat. Azelőtt az R3-at :DDD
Sztem nagyon jó, de leszálltam a földre és inkább mobilra/székre költenék ha költenék. A szgépház az luxus lenne most :B

(#9) MrPG8 válasza veector (#8) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én sem nagyon akartam lecserélni, csak elegem lett abból, hogy nem tudom felrakni az oldallapját, és tiszta kosz a cpu hűtő, meg minden... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.