Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr X


Mr X
veterán

Jöhetnek... :)

(#2) Lenry


Lenry
félisten

SkyDrive.

ha van aktív MSN címed, (és él még az ingyen bővítés lehetősége) akkor 25GB hely, ha nem, akkor csak 7.

van desktop programja is, de a webes felülete is jó. van direktlinkelés, a képeket oda szúrod be, ahova akarod, akkora képet töltesz fel, amekkora csak jól esik, és tekintve, hogy a Microsoft üzemelteti, nem valószínű, hogy a közeljövőben megszűnne.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Mr X válasza Lenry (#2) üzenetére


Mr X
veterán

Óbakker, a SkyDrive eszembe sem jutott. Köszi a tippet. :)

(#4) EczkE válasza Mr X (#3) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor topik zárható.

;] :P

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Mr X válasza EczkE (#4) üzenetére


Mr X
veterán

Ne reménykedj. :D

Hátha valaki holnapig még feldob egy ötletet, ahol 500 giga tárhelyet kapok ingyen, gigabites sebességgel le és fel. :P

[ Szerkesztve ]

(#6) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Dropbox bovitheto promokkal, meghivassal, a szolgaltatas Facebookon valo ajanlasaval, stb. Nekem 23.5GB (orok) tarhelyem van, szerintem ez mar boven eleg barmire.

(#7) Mr X válasza Psychonaut (#6) üzenetére


Mr X
veterán

Dropboxom van, de nem szeretném szétspammelni az ismerőseimet a több tárhely miatt.

(#8) aero. válasza Mr X (#7) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ha ismersz valaki, akinek SE telója van és még nem regisztrált a box-ra, akkor tedd meg. 50GB-ot kapsz. Igaz nincs desktop kliens, csak maga a webes felület, ami elég lassú volt, mikor fél éve próbáltam.

(#9) Mr X válasza aero. (#8) üzenetére


Mr X
veterán

Na ennek utánanézek, köszönöm. :)

(#10) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Google Picasa? :) Az direkt erre van.

(#11) Mr X válasza Neil Watts (#10) üzenetére


Mr X
veterán

1GB tárhelyet ír.

(#12) Neil Watts válasza Mr X (#11) üzenetére


Neil Watts
veterán

Egyszerű a megoldása:

Képeknél max. 2048x2048-ben kell feltölteni
Videóknál meg max. 15 perc

és akkor nem számol, nem számít bele :)

Forrás

Üdv. core2

(#13) Mr X válasza Neil Watts (#12) üzenetére


Mr X
veterán

Skydrive lett belőle, de köszönöm az infót, még jól jöhet. :)

(#14) boksz


boksz
senior tag

Én a facebook, illetve a google+ rakom fel a képeimet és letiltatom, csak az nézheti meg akit bejelölök.

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#15) Dany007


Dany007
veterán

Én most Box-ot használok.
Pár napja próbáltam ki. Oda szinkronizálom a képeket a telefonról és a gépen tárolt képeket is oda rakom back-up-nak.

Igen, 5GB-ot ad alapból. De ha véletlenül LG telefonod van, akkor felnyomják 50GB-ra.
Gondolhatod mekkorát néztem :D Mondom magamban 5GB elég. Egy ideig... Kipróbálom.
Aztán felraktam rá az androidos progit, bejelentkeztem és hoppá kiírta, hogy mivel LG telefonom van 50GB-ra emelik a tárhelyet. Hát köszi.

Amúgy annyiból nem jó, hogy ingyen nem képes szinkronizálni a PC-vel. Telefonra lehet progit letölteni hozzá, de nem tökéletes.

Múltkor láttam valami táblázatot, hogy melyik Cloud mit tud. Ha megkeresném akkor megmutatnám. De lusta vagyok. Na mindegy, most nem találom.

(#16) Neil Watts válasza Dany007 (#15) üzenetére


Neil Watts
veterán

Szia!

"Amúgy annyiból nem jó, hogy ingyen nem képes szinkronizálni a PC-vel. Telefonra lehet progit letölteni hozzá, de nem tökéletes."

De simán lehet:

Katt ide, nekem megy :)

Üdv. core2

(#17) localhost


localhost
Közösségépítő

Skydrive 7 GB vagy 25 ingyen ?
7 ha most regisztrálsz és 25 ha használtad már korábban...

7 vagy 25 segítség

Óbakker most látom, hogy már eldőlt a kérdés!

Blaise>>> Hát ezt mondom én is, hát! :R

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#18) Blaise válasza localhost (#17) üzenetére


Blaise
veterán

Frissen regisztráltaknak 7GB, ha van régi Live ID-d, akkor 25.

(#19) Dany007 válasza Neil Watts (#16) üzenetére


Dany007
veterán

Á-á.

"the main one being that it doesn’t truly synchronise the files to local storage on your computer. This only gives you access to your files on-line. "

Ennyit megtudok csinálni így is. Nyitok egy firefox ablakot, belépek a Box-ba és drag&drop módszerrel egyszerűen áthúzom a fájlokat a tárhelyre, mintha mezei intézőt használnék.

Nekem leginkább az lenne a lényeges, hogy ne kelljen másolgatnom a backup-jaimat. Minden legyen meg mindenhol (kivéve a telefonon). Amit a telefonon csinálok az szinkronizálódjon a PC-n és a Box-on is. Amit a PC-re töltök (adott mappába) - mondjuk más forrásból származó videót, képeket - az szintén szinkronizálódjon a Box-ba is.

Mert jelenleg az van, hogy csinálok pár képet a gyerekről, azt átmásolom a PC-re, annak a backup-jára majd onnan töltöm fel a boxba. És akkor megvan a PC-n, másik vinyón back-Up-ként és a Box tárhelyen szintén backup-ként. Ha esetleg anyám küld egy videót a gyerekről amit saját kamerával csináltak, akkor azt megint külön el kell mentegetnem 2-3 helyre. Ezért lenne jó egy program ami képes szinkronizálni mindent mindenhez megfelelő paraméterezéssel ( hogy pl a telefonra ne másolgasson fájlokat).

Mivel a Boxhoz ajánlott FolderSync nevű progit ma véglegesen töröltem a telefonról ezért jobb megoldásom egyelőre nincs. Katasztrófa az a program. 1db 50mb-os videót 41 percig szinkronizált a box-szal mire kiírta, hogy sikertelen! De a sima képeket is csak sokadjára tudta feltölteni. Ennél még az is gyorsabb volt, hogy én kézzel feltöltöttem. Nem tudom miért de állandóan "unknown_http_response_code" hibát írt ki. Aztán néha sikerült valamit feltölteni de többnyire nem.
Na mindegy, ettől függetlenül a Box maga igen jó. Nem csak tárhelynek lehet használni, hanem közös munkára is. Ahogy néztem vannak Cloud alapú programok, szövegszerkesztők, diagramm táblázatkészítők stb... Ami igen jó hiszen erőforrást nem igényel dolog. Bár v.színű erre nem fogom használni.

(#20) Henicica


Henicica
tag

Sziasztok!
Én a Comodo Online Storage - et használom már lassan egy éve a képeim tárolására.
Eddig nem volt vele gondom, de úgy tudom, hogy a regisztrációt követő egy év letelte után újra aktiválni vagy frissíteni kell a számlát ( az ingyenes verziónál ).
Azt szeretném megtudni, hogy ha aktiválom, akkor az eddig feltöltött adataim eltűnnek?
Nagyon fontos lenne megtudnom, mert jövő hónapban lejár az egy év.
Légyszi segítsen valaki, aki ismeri ezt a tárhelyet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.