Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) novinyul


novinyul
veterán

Szerintem jól sikerült telefon lett. Na meg végre a frissítések is meg lesznek :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2) Bleccs


Bleccs
csendes tag

Egy apró észrevétel: A teljesítmény táblázatban Snapdragon 778G+ szerepel tévesen a 888+ helyett.
Egyébként nagyon korrekt telefon, jó lenne több hasonló ajánlatot látni. :)

(#3) mad823


mad823
őstag

Ez a lekonyuló kijelző trend remélem lassan véget ér, személy szerint csak a hátrányait látom, az előnyét nem.

(#4) pècsimunkás válasza Bleccs (#2) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Pont ezt akartam írni én is.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Jó. A nappali képek is tetszenek (az éjszakai nem), illetve a videó sem rossz.
Nehéz döntés lenne, hogy ezt vagy az S21 FE-t vegyem ennyiért. Lehet elnéznék a Realme fele inkább.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) viragdani01 válasza Bleccs (#2) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Javítva, köszi!

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#7) ujvendeg válasza viragdani01 (#6) üzenetére


ujvendeg
tag

Kedves Házigazda Úr!
Még két javítás elkelne, az összegzés elején nem: "Minden haza 4G és 5G sávon működik a termék...stb" - hanem hazai. Továbbá a Specifikációk alrovat adattábláján: a készülékben nem 4500 mAh-s akkumulátor van, hanem 4400 mAh-s, s ezekről az adatokról kb. sejtjük, mit jelentenek....finoman szólva is irányszámok... Üdv.

(#8) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Jó kis teszt volt, jó volt olvasni.
A kamera képeknél is szépen elrendezve, hogy melyik kamerával és beállítással készültek a fotók.. :R
Nappali képek egész jók.

[ Szerkesztve ]

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#9) Richie86


Richie86
senior tag

Nem akarom lecserélni a telefonom (nem is fogom), de hosszú ideje ez az egyetlen a tesztelt mobilok közül, ami tetszik. Persze vannak hiányosságai, de összességében kívánatos darab.

(#10) persil


persil
nagyúr

Ez egy baromi jo kis telefon. Egyedul az a rohadek kameralyuk nem kellene ra.

Az meg szimplan bicskanyitogato, hogy ma mar sajnos - ahogy bog is irja - 260 ezer magyar kiralyi jatekpenz nem szamit csillagaszati osszegnek telefonert.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#11) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Egész jó, ha egy picit esik az ára és reszelnek még a kameraszoftveren, komoly riválisa lehet az S21FE-nek. Ha most vennék telót, a jelöltek közt lenne.

B.Cs.

(#12) DS39


DS39
nagyúr

Szimpatikus készülék, a nagy kijelző ellenére csak 72 mm széles.

(#13) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Ahogy tobben is irtak,nekem is bejon. Vegre ehy jo Moto :K

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#14) sempronnn07


sempronnn07
csendes tag

Ahogy olvastam oldalról oldalra - egyre jobban körvonalazódott, hogy ez lesz a telefonom LG Velvet után (ma is az lenne, ha nem hal meg a Dual Screenje).
Az utolsó oldalhoz érve látom, hogy nincs QI töltő és az akksija is kevéske ehhez a processzorhoz, így sajnos nem nyert.
Miért nem raknak a kínai telókba, nem is értem. :)

(#15) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Kezd a Motorola magára találni. Semmivel sem rosszabbak a telói, mint a konkurenciának.
Ezekről a horror árakról meg nagyrészt a haldokló forint tehet. :Ezek már olyan árak, amik az én ingerküszöböm felett vannak sokkal.

(#16) fornettisuti válasza ujvendeg (#7) üzenetére


fornettisuti
veterán

Van ott még, rögtön az első mondatban is; tovább nem is olvastam.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#17) #27070592 válasza DS39 (#12) üzenetére


#27070592
törölt tag

Ezt néztem meg először, és pozitív csalódás volt.
A most használt (5éves) telefonom is 71-72mm széles (keskeny.. :) ) vagyis épp a megszokott méret lenne.
Kamera is elviselhető, kijelző is jónak tűnik, lehetett volna még három milliméterrel vastagabb (dupla akkukapacitás..), lehet hogy benevezek egyre.

(#18) Hallosz


Hallosz
senior tag

Jó a teszt köszönet érte és a teszt is. Szimpatikus külső, ígéretes belső, bár a 888 nem a leghűvösebb proci. A 620 $ ár nem is gáz. (csak ha átváltod forintra)

Mert lakni, muszáj.

(#19) Cecevok


Cecevok
tag

Míg év elején a Samsung S21FE kb. lesajnálva, plecsni nélkül távozott, most nincs olyan középkategóriás teszt amiben ne lenne megemlítve mint alternatíva.
Ez bezzeg Ajánlott plecsnit kapott.
Érdekesen alakult a mobilpiac az év során...

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#20) Damos válasza DS39 (#12) üzenetére


Damos
tag

Köszönhetően a 20:9-es képaránynak.

(#21) ujvendeg válasza fornettisuti (#16) üzenetére


ujvendeg
tag

Van. Üdv.

(#22) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Szolgáltatóknál vajon megjelenik majd?

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#23) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Én be fogok egyre nevezni, iPhone 13 Pro-ról fogok váltani, kíváncsian várom milyen lesz:C

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#24) ghiottone válasza mediumgecso (#23) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Kíváncsi leszek a tapasztalataidra, majd oszd meg itt.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#25) mediumgecso válasza ghiottone (#24) üzenetére


mediumgecso
őstag

Mindenképpen :R
Réges régen imádtam a Moto-t, de elvesztek hosszú ideje...és most örömmel olvastam ezt a tesztet :)
Ha megvan jelentkezem!

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#26) ghiottone válasza mediumgecso (#25) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Moto X és társai. :) Emlékszem, régen váltottunk pár üzenetet.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#27) mediumgecso válasza ghiottone (#26) üzenetére


mediumgecso
őstag

Igen, én is emlékszem...nekem még mindig Moto nagykövet vagy :D
Nagyon imádtam a Moto X-et, kár hogy elhalt az a vonal...

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#28) sarkan


sarkan
aktív tag

Használja már valaki? Tapasztalatok?
Lassan csereérett lesz a Mate 10 pro-m és ez a telefon amire szívesen lecserélném.

(#29) technomarci8


technomarci8
csendes tag

Igen, nekem megérkezett :) 3 napja használom eddig megvagyok vele elégedve Hp40pro ról váltottam így értelemszerű, hogy a kamerája lényegesen gyengébb gcam sem segített egyenlőre rajta érdemben. Villámgyors kis teló , olyan könnyű hogy azt külön meg kell szokni. :) vegytiszta droid 12 tetszik nagyon semmi sallang :) frissítés is érkezett egyből. Alapjában eddig nem bántam meg, 235 öt kóstált szerintem ebben az árkategóriában erősen versenyképes.

(#30) APippo válasza technomarci8 (#29) üzenetére


APippo
tag

Nekem is a napokban érkezett meg a teló de én nagyon nehezen tudom megszokni. Nem is az hogy könnyű hanem hogy mennyire vékony... A tokkal rajta határozottan fura a fogása. A kamera szerintem elég gyatra nem erre szamítottam a tesztek alapján. Alapvetően még hezitálok hogy vissza küldjem-e vagy adjak magamnak időt hogy megszokjam. Én huawei p30pro ról jövök, az is egy betonbiztos telefon volt...

(#31) DS39 válasza APippo (#30) üzenetére


DS39
nagyúr

A P30 Pro és ez nem egy ligában játszik.
Az egy flagship volt, ez nem az.

(#32) APippo válasza DS39 (#31) üzenetére


APippo
tag

Ah, tudom, azért is engedem el nehéz szívvel, de a tesztek alapján ez egy jó kompromisszumnak tűnt, aztán most olyan vegyes érzésekkel vagyok tele. A kiadni 350-400+ ezer forintokat egy flagshipre meg huh

(#33) DS39 válasza APippo (#32) üzenetére


DS39
nagyúr

Hát tuti olcsóbb egy fényképező és egy jó középkategóriás telefon, a flagshipek általában ebben jelentik az érdemi különbséget. (A SoC valószínűleg mindenre elég itt is.)

(#34) h4h01 válasza DS39 (#31) üzenetére


h4h01
senior tag

Igen, csak a p30 pro több mint 3 éve jelent meg..Én is azt reméltem, hogy pl. egy ilyen készülék már felül tudja múlni a 3-4 éves Huawei csúcsokat, de így az első vélemények alapján nem nagyon..Nah mind1, engem még bőven kiszolgál a mate 20 pro..soha nem volt még ilyen telefonom ami közel 4 év után is így szolgált volna..De idővel, azért valamire majd mégis kellene cserélnem :U az fog fájni hogy 500-600 ezerért alig vagy semmivel nem fog többet hozzáadni az életemhez mint a jelenlegi Mate 20 pro..Tudom hogy ez nem ennyibe kerül, de az üzemidőn, és a kijelzőn kívül nem is tud semmivel többet, vagy éppen rosszabb v. hiányzik belőle valami.. :(

(#35) janeszgol válasza APippo (#32) üzenetére


janeszgol
félisten

P30 Pro, Mate 20 Pro esetén én az android miatt cserélnék. Na meg jobb a kijelző a Fusionban, és erősebb az SoC. (Bár a melegedés matt...) De amúgy nem igazán éri meg még. (Pl a főkamera papíron jobb a Fusionben, de csak papíron.)

Viszont a három megjelent Edge 30 (Neo, Fusion, Ultra) közül ez éri meg a legjobban szvsz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) RBJ


RBJ
addikt

Elnézést de hirtelen nem tudok hová irni edge plus /2020/ ugyben. Nezegettem a telefont hardverileg nagyon sok drágább telefonnak még mindig odatesz ráadásul ár ertek aranyban most nagyon jó. De.. 2 éves modell és van még támogatás frissítés ra?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#37) ghiottone válasza RBJ (#36) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nincs szoftveres támogatás már hozzá. Sajnos 2 évnél tovább nem kaptak támogatást a korábbi Motorola telefonok.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#38) T. I.


T. I.
senior tag

Szerintetek innen 193e Ft-ért megéri megvenni?

(#39) Midway válasza T. I. (#38) üzenetére


Midway
senior tag

Nincs is nekik. :F

(#40) T. I. válasza Midway (#39) üzenetére


T. I.
senior tag

Tegnap észleltem az árukeresőn a napi áresések között (-19%).
Talán 1-2 db lehetett. Nem is csoda,hogy lecsaptak rá a bátrabbak. Most már valóban 250e körülre visszaállt az ára.

(#41) ghiottone válasza T. I. (#40) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Néztem én is. A cég már pár éve piacon van az e-cegjegyzek alapján, most októberben változott pár adat, megszűnt a fióktelep. Azt kellene kideríteni, hogy ha a TMX szervizeli, akkor elfogadják-e oda is az ő számlájukat.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#42) ghiottone válasza T. I. (#40) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Német amazonon 499 euró most. Az áfakülönbözet még rámegy és szállítással 541 lesz a vége - 224ezer.
Rendeltem egyet, úgyis rég volt már Motorolám + az Op 9 Prot vissza kell küldenem, mert valami nem teljesen stimmel a kijelzőjével.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#43) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ma megjött nekem is. :DDD

Ha marad, akkor egy masszív tok tuti kell, mert túl légies a készülék és vékonyka a gyári tok.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#44) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Aki jobb képminőségre vágyik, annak javaslom a Hasli-féle LMC8.4-es modot. Korábban OP9-esen is ez vált be és itt is ez a nyerő számomra 8-10 port kipróbálása után. A night sight-ra kell még rájönnöm, hogy kevesebb fényforrás esetén miért nem akar működni + a noise modellnél érdemes kiválasztani a főkameránál az OV50A (Moto X30) szenzort.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#45) ghiottone


ghiottone
nagyúr

-

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#47) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Gyári kameraszoftver: [link]
SGCAM v42 gcam: [link]
LMC8.4_r15 gcam: [link]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#48) mantequilla válasza ghiottone (#47) üzenetére


mantequilla
aktív tag

Nagyon tetszik ez a telefon csak a kamerat latom kicsit gyengenek bar a gcam fotok tetszenek. Tudnal kesziteni esetleg rosszabb fenyviszonyok kozott is?

(#49) ghiottone válasza mantequilla (#48) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Nem ígérek semmit, de majd ha lesz linkelem. Az éjszakai móddal küzdöttem több gcam porton is, hogy egyáltalán müködjön - most az sgcamnál végre megy, de túl hamar elkészül a kép - jobban bele kellene ásnom magam az -xml-ek készítésébe, mert ha ott megoldodna a probléma, akkor rendbe lenne az a része is (a camera id kiosztás is kacifántos).
Amúgy a gyári kamera annyira nem vészes, színekben rendben van, de részletességben a gcamokhoz képest azért tényleg van eltérés - viszont ez már évek óta ilyen a Moto kameraszoftvereiben, így annyira nem lepett meg. Pixel 7 majd OP9 Pro után kötöttem végül itt ki.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#50) Robert73


Robert73
tag

Valaki össze vetette már a Samsung S 21 fe-vel?
A kettő közt hezitálok, de nem tudtam még dönteni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.