Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) manokaki válasza honeker (#100) üzenetére


manokaki
őstag

Mennyi idő alatt ? 1-2-3 nap alatt

(#102) honeker válasza manokaki (#101) üzenetére


honeker
őstag

3 nap 3 ora.. igaz csak neo

http://www.youtube.com/results?search_query=honeker%40&o

(#103) ghiottone válasza honeker (#100) üzenetére


ghiottone
nagyúr

:) :C

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#104) manokaki válasza honeker (#102) üzenetére


manokaki
őstag

Az szép teljesitmény ! :)

(#105) buek1967 válasza manokaki (#96) üzenetére


buek1967
tag

És milyen így egy hónap után a FUSION? :) Számomra is optimálisnak tűnik. Az üzemidőről van pozitív és negatív megjegyzés is tesztekben. (Redmi 8 pro-ról jövök, mobilneten már csak kb 5 óra a SOT, nem játszok pedig...) Szóval érdekelne a tapasztalatod az üzemidő kapcsán, a másik: használod a ready for-t? Lehet USB-C-s monitorra kötni billentyűzettel és egérrel használva? Illetve állítólag lehet, de milyen így használni mondjuk a felhős cuccokat (O365, Teams, Google drive pl.)?

[ Szerkesztve ]

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#106) manokaki válasza buek1967 (#105) üzenetére


manokaki
őstag

Szia

Nekem 2 napot simán bir , hohy ez mennyi SOT -ra jön ki kb 6-8 óra , még az elején néztem ,most már csak használom :) . Nekem jó az üzemideje , igaz wifin van szinte egész nap..

A ready fort egyszer használtam ,de wifin keresztül , egy játékot probáltam ki , magyarán a telefonnal irányitott de a tv-n néztem , az ment rendesen.. mást nem probáltam rajta.

(#107) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Sziasztok!

Emagról érdemes lehet megvásárolni ezt a készüléket? Gondolom bolti garanciás, de létezik ebből Global illetve kínai verzió vagy ilyen eltérés nincsen? Mármint attól tartok, hogy mondjuk oké magyar nyelv lesz rajta de a frissítés után átvált kínaira vagy hasonló meglepetések.

(#108) ghiottone válasza SPeti1984 (#107) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ha emag az eladó akkor nem lesz gond.
Meg amúgy se, mert amit te leírsz olyan nincs a Motorolákon. Kínai verziók vannak, de azokat nem nagyon hozzák be mert nem lehet csak úgy egyszerűen átrakni a régióra kiadott romot.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#109) SPeti1984 válasza ghiottone (#108) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Írtam privátban.

(#110) Csápájev


Csápájev
őstag

Emagon 169-ért elég csábító lett a készülék,bár bevallom külsőre valahogy nem tetszik.
Lenne pár kérdésem:
1.Milyen a face id?
2. Milyen az ujjlenyomat olvasó?
3. Mennyire melegszik?
4. Milyen jó az aksi idő?
5. Milyen a kijelző szerintetek?
6. Mit tartasz a hibájának?
+1 -aki streamelt már vele,mennyire forrósodik fel közben? :R
Szerintem vagy ez lesz vagy egy Realme gt2.

(#111) ghiottone válasza Csápájev (#110) üzenetére


ghiottone
nagyúr

1. Mint a többi 2d-s megoldás .
2. Rendben van. Pixel 6a-hoz képest sokkal jobb.
3. SD888 - de viszonylag jól szabályozták. Nekem az S21Fe anno érezhetően melegebb volt.
4. 2 simmel elég jó, de ez ugye felhasználó és felhasználás függő.
5. Eléggé jó a minősége. Nekem a 753hz-es pwm érték is kellemes volt.
+1 olyan nem volt, mint neked a 6a-val, de én decemberben használtam 1 hónapot a telefont.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#112) Csápájev válasza ghiottone (#111) üzenetére


Csápájev
őstag

:R Gt2-t is használtál? Aksitól tartok itt picit, tehettek volna bele egy 5000-t :(

[ Szerkesztve ]

(#113) ghiottone válasza Csápájev (#112) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azt nem. SD888-asok közül az Edge 30 fusion mellett op9, op9 pro, s21fe és most ami megvan 2 hónapja az Oppo Find X5 - ez utóbbi vált be, mert igazából rendbe volt op9 is, de aksiban ez 4800-as + jobb kamerák és +1 év frissítés.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#114) Csapoati válasza Csápájev (#110) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én nagyjából hasonló dilemmában voltam (csak a GT2 Próval szemeztem még), de a Motot vettem meg végül.

1. nem használom
2. szuper, sokkal jobb, mint az előző telómé (Asus Zenfone 8)
3. nem vészes, heves 3d játszástól tud melegedni, de ismét csak nem annyira, mint az Asus
4. nekem eddig tetszik, 5 órát simán bír mobilnettel is, pedig ritka hitvány a térerő itthon és a munkahelyen is
5. szuper! az eddigi legjobbam, amoledek közt is ktűnik szerintem, direkt napfény alatt is simán olvasható
6. nem tudok VoLTE-t és VoWifit beállítani, egyszerűen nincs ilyen opció sem. Főleg előbbi nagyon bosszantó lehet egyeseknek, illetve esetleg a kamera, azért az lehetne jobb részletességben (a színek jók)
+1 passz, nem szoktam streamelni
+2 ma jött meg az Android 13-as frissítés rá!

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#115) Csápájev válasza Csapoati (#114) üzenetére


Csápájev
őstag

Holnap megjön nekem is, kíváncsi leszek.
Mondjuk max megy vissza ;]
Voltenak lennie kell szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#116) Csapoati válasza Csápájev (#115) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Vodafone-os vagyok, ha ez számít, de a menüben egyszerűen nincs ilyen opció és tényleg nincs két telefonálás közben.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#117) SPeti1984 válasza Csápájev (#115) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Kíváncsi leszek így utólag, hogy tetszeni fog-e, mivel ugye Én másik típus mellett döntöttem. :)

(#118) CoolBoy323 válasza Csapoati (#116) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Adathasználat hívások közben
Ezt keresd

(#119) CoolBoy323 válasza Csápájev (#110) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

1: egész jó
2: duplán felvéve az ujjnyomatom tökéletes
3: gyorstöltés közben forró, használat közben nem
4: nekem 1 nap, néha neccesen (sokat telefonálok azért)
5: penge
6: nem miui :D

és már van rá 13as droid is...
ennyi pénzért nincs jobb telefon szerintem

(#120) Csápájev válasza CoolBoy323 (#119) üzenetére


Csápájev
őstag

Lehet tőled vettem a Xiaomi Red Rice-om 117 évvel ezelőtt? :DDD

(#121) Csapoati válasza CoolBoy323 (#118) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Olyanom sincs. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#122) Csápájev válasza Csapoati (#121) üzenetére


Csápájev
őstag

Tuti be van kapcsolva neked a volte a szolgáltatói részről?
Kérdezz rá,mondd,hogy iphoneod van, sokan szívtak ezzel Google Pixelnél is.

(#123) Csapoati válasza Csápájev (#122) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát eddig volt, az Asuson egyből ott volt az opció, nem kellett érte könyörögni. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#124) Csápájev válasza Csapoati (#123) üzenetére


Csápájev
őstag

Hívd fel őket, hidd el ez lesz a gond.

(#125) CoolBoy323 válasza Csapoati (#121) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem a voda 2es simben van. Nem hinném h ez számít... De szerintem is szolgáltató bibi lesz...

(#126) joker1220 válasza Csapoati (#123) üzenetére


joker1220
őstag

Szia! Nekem a telekomos sim nél bekapcsolható, WI-FI-hívás néven. Üdv

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#127) joker1220 válasza joker1220 (#126) üzenetére


joker1220
őstag

A mobilhálózat beállításoknál pedig van egy olyan is hogy Wifi hang. Üdv

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#128) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Köszönöm a tippeket! Felhívtam a Vodát, az ügyintéző szerint nem volt bekapcsolva a SIM-emen (? az előző telefonon tuti ment). Bekapcsolta, újraindítottam a telót és bár továbbra sincs ilyen opció, net még wifi már van hívás közben. :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#129) joker1220 válasza Csapoati (#128) üzenetére


joker1220
őstag

Szia!

Nézd meg a Beállítások -> Hálózat és internet -> Mobilhálózat

Nekem az első sim foglalatban céges Vodafone sim van. Ott nincs ez a beállítás, mert a céges előfizetésben nincs engedélyezve a wolte.

Viszont a második egy Telekomos sim, ott van ilyen beállítás (korábban bekapcsoltattam a szolgáltatónál);

A másik pedig a telefon alkalmazás -> jobb felül 3 pötty -> Beállítások -> Telefonos fiókok -> SIM;

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#130) Csapoati válasza joker1220 (#129) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Egyik sincs ott sajnos. De a lényeg,hogy működik legalább. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#131) joker1220 válasza Csapoati (#130) üzenetére


joker1220
őstag

Lehet hogy hülyeség, de próbáltad a simet átrakni a 2 es foglalatba? Mondjuk ha működik, akkor nincs jelentősége :)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#132) Csápájev


Csápájev
őstag

Mik a tapasztalatok? Jövő héten jön meg az enyém. Aksi hogy muzsikál?

(#133) Csápájev válasza Csápájev (#132) üzenetére


Csápájev
őstag

:U :F

(#134) Csapoati válasza Csápájev (#132) üzenetére


Csapoati
nagyúr


Utóbbinál mobilnet is ment bőven. Szerintem elég jó.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#135) Csápájev válasza Csapoati (#134) üzenetére


Csápájev
őstag

Egy napot birjon ki 🙏😄

(#136) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

(#137) ghiottone válasza Csápájev (#135) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azzal nem lesz gond.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#138) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Maradt 1-2 felesleges tokom, amit a hardveraprón megtalálhattok.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#139) Csápájev


Csápájev
őstag

Ennek a telónak parfüm szaga van, ilyennel se találkoztam még ;] :DDD

(#140) SPeti1984 válasza Csápájev (#139) üzenetére


SPeti1984
senior tag

Igen az utóbbi időben Motorola sajátosság. Milyenek az első benyomások?

(#141) Csápájev válasza SPeti1984 (#140) üzenetére


Csápájev
őstag

Mint egy ékszer olyan, ezzel a lekerekített kijelzővel. Ugye emiatt szinte mindig egy üveget fogok :D Ha ez leesik,szerintem azonnal kijelzőcsere.
Gyors, a kijelző is szép, a töltés brutálgyors, de még átgondolom,hogy megtrartom-e :D
Drága volt :D (169)
VAn egy Pixel 6a-m,azt szerintem 110 környékén tudnám eladni, nem tudom ér-e ez 60-al többet.

[ Szerkesztve ]

(#142) CoolBoy323 válasza ghiottone (#138) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

kár hogy elfogytak :(

parfüm szag??? nem is vettem még észre :DD

(#143) ghiottone válasza CoolBoy323 (#142) üzenetére


ghiottone
nagyúr

kollega rögtön lecsapott rá. Amúgy én innen rendelek - kb. 2 hét és dpd hozza.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#144) SPeti1984


SPeti1984
senior tag

Nekem holnap érkezik 2 tok, de mivel végül nem ezt a telefont vettem át, így eladó lesz.

(#145) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok.

Jelenleg egy A53 telefonom van és már nagyon de nagyon utálom, ezért elkezdtem telefonokat nézegetni...

Első körben egy Xiaomi redmi note 12 pro+ -t néztem, de nekem az a márka mai napig nem jelent semmit...

Aztán a Motorola Edge 30 Fusiont láttam. Utóljára Defy-m volt Motorolától. Azt szerettem.

Most kinek mennyi tapasztalata van az Edge 30 Fusionnal? Lehet adni neki egy esélyt?

(#146) CoolBoy323 válasza SoulReaver (#145) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Szia!
Egy esélyt megér :) De ne várd azt a feelinget mint a Defynél volt anno. Ugyan olyan jó/sz@r mint a többi. Ár/érték arányban szvsz kimagasló. De nekem xiamiao után nem adja annyira... MIUI jobban bejön nekem!

(#147) buek1967 válasza SoulReaver (#145) üzenetére


buek1967
tag

Tapasztalatom nincs, de millió tesztet olvastam. A ytbon összehasonlítás is van sok, ezek alapján jó. Plusz a legolcsóbb dekstop mode-os teló, amit usb-c monitorra is köthető, így használni lehet egérrel és billentyűzettel is.Állítólag az aksi tovább bítja, mint az S21 FE. Hátránya a frissítések, de a14-t még kap majd. Nem vízálló és nincs benne wireless töltés. A hajlított képernyőre nem panaszkodnak a felhasználók.

Siemens SX1-el kezdtem 2005-ben

(#148) Csapoati válasza SoulReaver (#145) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem már 5 hete van meg, és nagyon szeretem! Az üzemidő teljesen jó, nem kell félni tőle (nálam munkában mobilnettel, igen hitvány térerővel, otthon meg wifivel, átlagban 4,5 óra kijelzőidővel este olyan 35% körül teszem töltőre). Ráadásul baromi gyorsan is tölt! A kamera bőven jó, a színeket nagyon jól eltalálja, a rendszer sebességére sem lehet panasz. Az ívelt kijelzőtől én is féltem, de nem kell, és a fényerő is masszív, simán lehet látni mindent direkt napfényben is. Frissítésből eddig 2 jött ennyi idő alatt, ebből az egyik az Android 13-as upgrade volt. Buggal nem találkoztam azóta sem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#149) SoulReaver válasza Csapoati (#148) üzenetére


SoulReaver
veterán

Régen könnyebb volt jó telókat venni. Most csak az tud akinek van felesleges fél millája, vagy fizeti az"ingyenes" telót... :D

Még várok egy kicsit ezzel a Motorolával. 1-2 hónap. Addig remélem az ára is megy majd lentebb és a vélemények is kialakulnak addigra.

Köszönöm szépen a segítségeet és a véleményeket!

(#150) Csápájev válasza SoulReaver (#149) üzenetére


Csápájev
őstag

Volt már 150 emagon,érdemes figyelni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.