Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) SoulReaver válasza Csápájev (#150) üzenetére


SoulReaver
veterán

Fú, most ott a legdrágább :)

Itt viszont a legolcsóbb.

A 150k egyébként még egy elérhető ár... Afelett már nem szánnék telóra. De majd megy az lentebb

(#152) Csapoati válasza SoulReaver (#151) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én 170-ért vettem pont az Emagról, de akkor épp volt valami akció.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#153) CoolBoy323 válasza SoulReaver (#149) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Régen minden jobb vót :DDD bezzeg a gy.r..ány ;] :))

(#154) ANDROID???


ANDROID???
addikt

A felhasználókat kérdem. Android auto jól működik, bt, navi hibátlan?

[ Szerkesztve ]

(#155) CoolBoy323 válasza ANDROID??? (#154) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Igen! Waze is megy, gugli térkép is. Wazet használom nagyon sokat, nincs vele semmi baj. Mellette VLCvel zenehallgatás is tökéletes

[ Szerkesztve ]

(#156) ANDROID??? válasza CoolBoy323 (#155) üzenetére


ANDROID???
addikt

Köszi szépen :)

(#157) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Tokot keresek hozzá, hol érdemes keresni? :U

(#158) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#157) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ja és fóliát (persze az is érdekel milyet)?

(#159) arcso


arcso
friss újonc

Sziasztok.

Ami engem nagyon frusztrál, az az AOD. Miért nincs ebben erre lehetöség? A kislányom cukorbeteg és nagyon jó lenne ha láthatnám lezárt képernyön is az adatait. Valóban nincs AOD vagy én vagyok béna?

köszönöm

(#160) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Na, tehát telefon megjött..
4-ből két sarok picit mozog a másik kettőhöz képest. :U :W
Ez a kisebbik baj, mert a telefon nem vízálló.
Viszont a készülék nem akart bekapcsolni, percek teltek el, mire a készülék a töltést követően reagált. A töltőre kötve, kb 1,5-2 perc volt mire vette a töltést. :W
Nem kapcsolt be még ekkor semm utána eltelt kb 5-8 perc mire magától bekapcsolt. :W
Kb 15 perc elteltével van a telefon 6% töltöttségen. :W

Ilyenkor jól kezd a dolog, küldhetem vissza cserére a készüléket?? :U

[ Szerkesztve ]

(#161) CoolBoy323 válasza ANDROID??? (#160) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Küldd vissza

(#162) ghiottone válasza ANDROID??? (#160) üzenetére


ghiottone
nagyúr

2-ből 2. Mehet vissza. Én már nem kisérletezgetnék tovább.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#163) SoulReaver válasza ANDROID??? (#160) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez nem túl jó hír... Eddig tetszett ez a teló pedig. De ilyen hír hallatán inkább nem kell :D

(#164) ANDROID??? válasza SoulReaver (#163) üzenetére


ANDROID???
addikt

Picit magas nálam az elvárás, emellett nálam ilyen előfordul, hogy a gyári hibás megtalál, tehát ne ez tántorítson el.
A sarkok nagyon mi imálisak. (hátlap)

(#165) SoulReaver válasza ANDROID??? (#164) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez a sarkok elállása nálam is kiverné a biztit.

Kicsit amúgy is tanácstalan vagyok, hogy milyen telót kellene vennem...

(#166) Csápájev válasza SoulReaver (#165) üzenetére


Csápájev
őstag

Nálam volt,kategóriájában szerintem elég jó,még agyalok,lehet vissza is váltok rá :)
Pixel 6a, Realmeg gt2 -t próbáltam, Samsung a54-et csak boltban nyomogattam, szerintem ezeknél jobb.

(#167) ANDROID??? válasza Csápájev (#166) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nálam a GT2 és ez volt a befutó. Nem volt elég meggyőző a GT2, hogy bepróbáljam.
Bekockáztattam ezt.

Az 50% fölé töltést követően (ami lassabb töltővel történt, feleslegesnek találtam feljebb tölteni 1.-re), a folyamatos frissítések. Végre elérte a 13-at, videokat néztem rajta stb most feltettem töltőre, kap egy gyári visszaállítást és mehetnek a szükséges appok fel/le telepítését.

Nem vettem észre rendellenes merülést vagy valami azóta. Tokban van fel sem tűnik az a hangyányi sarok elállás..

Azért a színvilág a kijelzőn nem OP 8T azt meg kell hagyni, itt telítettebbek a színek, aztán lehet a beállításokban nem jól variálok. :U

[ Szerkesztve ]

(#168) Csápájev válasza ANDROID??? (#167) üzenetére


Csápájev
őstag

Igazából nekem nagyon tetszett a kijelzője, gyors, tök rendben volt.
Kamerája nem pixel minőség,de nem is vészes.
Amit hátrányának mondanék az a lekerekített kijelző,nagyon félteném.

(#169) ANDROID??? válasza Csápájev (#168) üzenetére


ANDROID???
addikt

Normális tokkal nem gáz szerintem.-
Amin megláepődtem, hogy a gyári tok tök jó minőségű.

(#170) ANDROID???


ANDROID???
addikt

A napon olvashatóság rendben. :K

Amit nem èrtek, voda kártyánál ki lehet választani, hogy 2g,3g,4g vagy ugyanaz +5g-vel.
A telekomnàl csak az egyik fajtát engedi.
2G
3G
4G
5G
:U

(#171) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Az ébresztőt elég részletesen lehet állítani ezen a telefonon is, érdemes rögtön az elején beállítani rendesen , nekem ma nem volt pár perc elteltével újra ébresztő. :U

(#172) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Repülő üzemmódban nem lehet bekapcsolva tartani a wifi-t? (Oneplus-on be lehet) :U

(#173) ANDROID??? válasza ANDROID??? (#172) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ja, de. Működik a WiFi repülőben.

Frissítés érkezett ma, július biztonsági. :K

[ Szerkesztve ]

(#174) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Rajtam kívül senkinek nincs ilyen telefonja?

[ Szerkesztve ]

(#175) Csápájev válasza ANDROID??? (#174) üzenetére


Csápájev
őstag

:))

(#176) tkonya válasza ANDROID??? (#174) üzenetére


tkonya
aktív tag

Van másnak is😃 Én egy hete "barátkozok" vele, 12/256-os változat. Xiaomi Mi11i-t váltott. A rendszer nekem a sok csicsa után nagyon tetszik. Semmi felesleges sallang😃 Xiaomit is szerettem, de szerettem volna egy majdnem stock androidot futtató telefont is kipróbálni😃 Ami eddig "negatív", az a volte és vowifi hiánya. Bár gyanítom szolgáltató (yettel) részéről van a készülék ilyen formában tíltva. Xiaomin kapcsolható volt és működött.

Kimaradt volte működött a Xiaomin, VoWifit nem próbáltam soha.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#177) Csápájev válasza tkonya (#176) üzenetére


Csápájev
őstag

Nektek is azt tudom írni,amit már több csoportba is, Pixel 6a-nál ugyanez volt,azaz a VOLTE hiányzott, be kellett telefonálni a yettelhez és kérni kell,hogy kapcsolják be, ha kérdezik,akkor iphoneod van,különben azt mondják nem támogatják a készüléket.
Telekom -nál egyszerűbb a helyzet : a 4g hívást, SMS-ben a +4GHANG kód elküldésével lehet bekapcsolni

(#178) ANDROID??? válasza tkonya (#176) üzenetére


ANDROID???
addikt

Na akkor még valaki. Ott a yettelnek Kell szólni, hogy ez nem működik, mondjuk én nem használom a volte-t.
Nekem Oneplus után, nem vettem észre olyan nagy hiányt az OP után a rendszerben, vagyis egyet amit AZ OP tud, a képeket el tudom forgatni két ujjal, csak megfogom és elfordítom, azt az OP alapból tudta, ide még azt az OP képnézegetőt nem engedi fel, mert az egy OP app...

Írták valahol felhasználó vélemények között, hogy sok a kémprogi a Motorola-n, nem tudom mire gondol, lehet a Google kíváncsiság? Az elég sok Google felhasználó esetén megvan. 🙃

(#179) ANDROID??? válasza Csápájev (#177) üzenetére


ANDROID???
addikt

Neked nem lesz újra fusion? :D

(#180) CoolBoy323 válasza ANDROID??? (#178) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Beszélj egy témáról, utána reklám azt fogja dobni. Nagyon durva. Amúgy nem rossz teló, de nekem miui a favorit akkor is...

(#181) ANDROID??? válasza CoolBoy323 (#180) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mit kell kiiktatnom?

Tipikus Google "fülek"? :F

[ Szerkesztve ]

(#182) tkonya válasza CoolBoy323 (#180) üzenetére


tkonya
aktív tag

Ezt csak megerősíteni tudom😃 Azt hozzá tenném, Redmi9/Mi11i-n is ez volt a helyzet. Nekem pont a puritánsága miatt jött be a Fusion. Számomra átláthatóbb. Emui után lett Miui, azt is gyorsan megszoktam, ezzel sincs gondom egyenlőre.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#183) tkonya válasza Csápájev (#177) üzenetére


tkonya
aktív tag

Nos..a probléma az, hogy az Mi11i-be vsszarakva a kártyát, ott rögtön megjelenik a volte felirat és működik is. Ebben az esetben is a szolgálgató a kérdéses?

Motorola Edge 30 Fusion

(#184) tkonya válasza tkonya (#183) üzenetére


tkonya
aktív tag

Yettelt felhívtam, nincs tiltás volte esetében egyik előfizetésemen sem, a szolgáltatás pedig aktív. Ergo innentől a telefon kérdéses...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#185) Csápájev válasza tkonya (#183) üzenetére


Csápájev
őstag

Ezt próbáld meg, pixelen így kell:
Tárcsázóba beütöd: *#*#4636#*#*
Aztán telefon adatai, majd jobb felső sarokban 3 pöttyre kattint és ott: IMS szolgáltatás állapota és ott a második a "hanghívás LTE adatkapcsolaton keresztül: rendelkezésre áll" -nak kéne lennie

(#186) tkonya válasza Csápájev (#185) üzenetére


tkonya
aktív tag

Ott már az ims reg is bukta. Innentől kezdve passz.

Motorola Edge 30 Fusion

(#187) Csápájev válasza tkonya (#186) üzenetére


Csápájev
őstag

A teló tuti tudja, a helyedben vennék egy domino kártyát egy ezresért,aztán : a 4g hívást, SMS-ben a +4GHANG kód elküldésével lehet bekapcsolni és ha úgy megy a volte,akkor a yettel a hunyó és kész.

(#188) tkonya válasza Csápájev (#187) üzenetére


tkonya
aktív tag

Annyit sikerült yettel oldalról megtudni, hogy a készülék nincs a volte támogatási listájukban...G23 viszont benne van. Ahogy elézem, a nem náluk vásárolt készékek estében a volte sem lesz elérhető jó eséllyel... :((

Motorola válaszát még várom😃

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#189) Csápájev válasza tkonya (#188) üzenetére


Csápájev
őstag

Próbáld ki,amit írtam. 990- egy sim

(#190) tkonya válasza Csápájev (#189) üzenetére


tkonya
aktív tag

Már nem az a kérdés tudja-e😃 Yettelnél nem fog működni így.

Motorola Edge 30 Fusion

(#191) domper2015 válasza tkonya (#190) üzenetére


domper2015
senior tag

A kis testvérét használom, Edge 30 neo-t. Telekom VoLTE +Vowifi, Vodafone VoLTE, Yettel 0.
A Yettel 5G-t kezeli, ami Samsung A52 5g-nek feladja a leckét

(#192) Csápájev válasza tkonya (#190) üzenetére


Csápájev
őstag

Pixel 6a-nál ugyanezt mondták, vígan megy a volte Yettellel is.

(#193) domper2015 válasza Csápájev (#192) üzenetére


domper2015
senior tag

Ez nem olyan "egyszerű ", a Pixel-re van megoldás, a Moto-ra nem nagyon találtam. A Pixel IMS nem sok semmit ér ennél a telefonnál.

(#194) mario97


mario97
újonc

Sziasztok. Nekem utólag tűnt fel hogy lebutították szoftveresen a videózást. Specifikációk szerint tudja a 1080p@30/60/120fps (120 fps-t) viszont nekem csak 60 szerepel a kamera applikacióban. Másnak is feltűnt?

(#195) ANDROID??? válasza mario97 (#194) üzenetére


ANDROID???
addikt

120fps? :F

(#196) mario97 válasza ANDROID??? (#195) üzenetére


mario97
újonc

Amíg az android 12 futott a telefonon emlékezetem szerint volt lehetőség 120 fps videózásra is (nem vennék rá mérget) ezért szeretném kideríteni hogy le lett-e butítva az android 13-al..

(#197) Csapoati válasza mario97 (#194) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most valóban csak 60-at tud, sajnos korábban nem néztem, hogy tudott-e 120-at.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#198) ANDROID???


ANDROID???
addikt

(#199) tkonya válasza Csápájev (#189) üzenetére


tkonya
aktív tag

Nos, bár Yettel fórumra is beírtam, gondotam megosztom itt is. A Yettellel folytatott levelezés alapján, a VoLTE és majd idővel publikussá váló VoWifi sem fog (nagy valószínűséggel) ezen a készüléken működni...és a miértek:
Yetteltől azt a választ kaptam, hogy a VoLTE listában lévő, vagy náluk vásárolt készülékeken működik/működhet, a többi nagyjából leves :(( , független attól hogy az adott márkából esetleg forgalmaznak-e más típust is. Itt arra hivatkoztak, hogy amelyik típust nem tudják tesztelni, ott nem garantálják a helyes működést, így nem is teszik elérhetővé. Viszont, amelyik típus nincs listában de forglmazták vagy forgalmazzák ott működhet, de ott sincs garancia megfelelő működésre.

Motorola Edge 30 Fusion

(#200) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Mindenkinek minden ennyire frankó, vagy mind eladtátok? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.