Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Mortal Kombat... teljesen egy szétcincált hülyeség lett már ez is, bár a verekedés még mindig nagyon jó benne. Már krónikus...

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#2) Kanczy válasza GreatL (#1) üzenetére


Kanczy
veterán

Akkor mitől lett szétcincált? Mert készül belőle cucc más médiumban is?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#3) oriic válasza Kanczy (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Reboot óta nagyjából rendben haladt a játék sztorija, amelyet most a 11-gyel lezártak. Ezeket a filmeket, sorozatokat amúgy is külön kell kezelni szerintem, mert az alap felálláson túl magához a videojátékhoz nincs közük. (Más sztori-line, más szereplők stb.)

Live-Die-Respawn

(#4) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Én nagyon örülnék ha sikerülni kihozni belőle valami jót. Az eddigi MK adaptációk, hogy is mondjam, khmm...

(#5) gabor7th válasza GreatL (#1) üzenetére


gabor7th
addikt

Az utolsó rész hangulatos volt, de tényleg tönkrevágta a történetet, a hatalmi hiearchiát és nem is nagyon lehetne értelmesen folytatni. Nekem is ez az egyik bajom a történeti rész el lett szúrva.

[ Szerkesztve ]

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#6) gabor7th válasza oriic (#3) üzenetére


gabor7th
addikt

Én valami olyasmit olvastam, hogy lehetnek még új részek, de történetileg másik universumban fognak játszani, vagy valami.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) Neurotoxin válasza hogabesz (#4) üzenetére


Neurotoxin
őstag

A filmek közül az 1-2 nem volt rossz, Christopher Lambert, mint Raiden, szerintem telitalálat volt, valamelyiket láttam moziban is emlékeim szerint.

@gabor7th:A 11. rész alapján, multiverzumot kellene csinálni, teljesen egyértelmű.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#8) gyimger


gyimger
őstag

Mióta mondom ezt! Szinte az összes WB / DC animációs filmet láttam és évek óta fúrja az oldalam, hogy az ugyanehhez az anyacéghez tartozó Mortal Kombatról miért nem csinálnak egy marha jó animációs filmet, erre tessék! A történet ismeretében ezt már rég filmre kellett volna vinni!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#9) hogabesz válasza Neurotoxin (#7) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Valóban, az idő sok mindent megszépít. Én ott hibáztam, hogy pár éve újranéztem, nem kellett volna.

(#10) DeFranco válasza gyimger (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

azóta is ott van könyvjelzőben mióta frissítetted, befejezted, de még nem volt érkezésem újra elolvasni :D

@hogabesz: teljesen jó volt az a maga idejében, ma már amatőrök is jobbat csinálnak telefonnal youtube-ra, és egyébként ez akkor is már kb. trash kategória volt.

de megállt a lábán mert saját magát sem vette komolyan, nettó fanservice volt, és ebből nem is csináltak titkot, sőt önmagát is kiröhögte a film. és pont ezért nem kínos, hanem maradt gulity pleasure.

(#11) GreatL


GreatL
őstag

Irtózatosak voltak a filmek... megjelenésükkor is gyatra marhaságok voltak. A Street Fighter film régen tetszett de most már 10 perc után hagytam a fenébe.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#12) rdt89


rdt89
addikt

Az se érdekel ha bábanimáció csak folyjon a vér és törjenek a csontok. A mai napig a Conquest a kedvencem ami a legjobban visszaadta a Mortal Kombat hangulatot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.