Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L4R$()n


L4R$()n
tag

Az elején az a népírtás durva ;] várom :C

(#2) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Jó videó,de sztem nem lenne fontos minden közzétett videót megosztani.Most lelkiismeretfurdalásom lett amiért megnéztem.

(#3) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Erősen dekoncentrált lettem a videótól... :Y

Amúgy ha ezt nem cenzúrázzák bizonyos országokban akkor semmit. :U

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#4) Voyage


Voyage
aktív tag

Hát ez már beteges játék lesz. Szvsz nem is illik rá a cod név... :F :Y

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#5) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Abban mi a játék hogy fegyvertelen embereket gyilkolsz halomra? Ez mennyire emberséges? Szakadna le a bőr az iw-sek pofájáról ezért a jelentért.

(#6) feka007 válasza Shrike7973 (#5) üzenetére


feka007
nagyúr

Akkor szakadjon le minden olyan rendező, producer, színész pofájáról a bőr, akik olyan filmeket csinálnak, amiben van olyan jelenet ahol civileket ölnek meg terroristák? :U Azaz pl Bruce Willisnek is, amiért a Die Hardban játszott? Ekkora baromságot...

Egyébként meg itt az egyik orosz terrorista képében vagyunk, azokra meg amúgyis ráfér hogy kicsit őket is rossz színben tüntessék fel a bolsi évek miatt, többek közt Mo. ellen elkövetett bűneikért..

[ Szerkesztve ]

(#7) ChromeX válasza Shrike7973 (#5) üzenetére


ChromeX
addikt

ezt akartam írni én is.. most ez kinek jo? vagy aki ebben örömét lelei azért az szerintem nem teljesen stimmel. oké hogy most mi vagyunk a rosz fiu ahogy lejött de akkor is, ez szerintem értelmetlen...

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#8) gamerkiller válasza Shrike7973 (#5) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Fel kéne fogni hogy ez csak egy játék aminek bizonyára története, főszereplője, és minden egyéb mása van...

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#9) Shrike7973


Shrike7973
senior tag

Persze van ilyen, de ha én nekem ezt kéne csinálnom egy játékban nem élvezném, végignézni se esett jól, nem hogy játszani. Akinek ez tetszik azzal tényleg nincs rendben valami. De lehet hogy én vagyok a nagyon maradi.

(#10) Shrike7973 válasza feka007 (#6) üzenetére


Shrike7973
senior tag

Bejátszhattak volna egy jelentet minderről.

(#11) keIdor


keIdor
titán

Nem semmi mészárlás...
De várom már a játékot!

Shrike7973: Csak egy játék... normális ember megkülönbözteti a kettőt.
Akinek nem megy, diliházat, vagy golyót kap.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) L4R$()n válasza ChromeX (#7) üzenetére


L4R$()n
tag

Lehet, hogy velem van a baj, de én egy kicsit élvezem ezt a nagy hentelést :B ( Bár én a GTA4 el is egészen sajátos módon játszok ;] )
Mondjuk ez a L4D miatt lehet, már nagyon belejöttem a darálásba :B
( de persze ez csak játék )

[ Szerkesztve ]

(#13) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

this video has been removed by Metacafé...
affene. hát erről lecsúsztam:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) L4R$()n válasza - = Zk = - (#13) üzenetére


L4R$()n
tag

(#15) Dr. Romano válasza Shrike7973 (#5) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Huh hogy ez mennyire szörnyű egy dolog. Szerintem az összes olyan játékot ahol erre lehetőség van, vissza kéne hívni az üzletekből :DDD

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#16) PI3525


PI3525
tag

Nem is lehet megnézni a videót mert a metacafe leszedte :W :(((

ACER ASPIRE 5542G , XBOX 360 ELITE .....

(#18) Markoka1993


Markoka1993
tag

Fasza.... Törölték a vidit... Hát erről lemaradtam :(
szerk:Köszi L4R$()n

[ Szerkesztve ]

live gt: Markoka1993

(#20) - = Zk = - válasza L4R$()n (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jujj b+ :Y......

szerk: köszönöm énis :R

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) L4R$()n válasza - = Zk = - (#20) üzenetére


L4R$()n
tag

- = Zk = - ,Markoka1993
Szívesen :)) ( innen már csak nem távolítják el a videót :DDD )

(#22) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Majd kiadnak egy csodálatos Cod hangulatot árasztó Zombi Edition-t :DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#23) (Darkwood) válasza L4R$()n (#14) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Fincsi!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#25) Markoka1993


Markoka1993
tag

Azért ez a vidi durva :Y Tetszik, hogy lehetünk mindkét féllel. Ez valahogy egy különleges feelinget ad :)

live gt: Markoka1993

(#26) feka007 válasza keIdor (#11) üzenetére


feka007
nagyúr

Egyetértek. Gondolom még nem játszott olyan játékkal, ahol embereket lehet ölni, és élvezte is. :U Álszent

(#27) v!ct0y válasza Shrike7973 (#9) üzenetére


v!ct0y
veterán

Sztem te is le fogsz lőni egy két embert :P

(#28) aram01


aram01
nagyúr

nagyon jó ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#29) P00By


P00By
nagyúr

Nocsak, terroristák is leszünk? ;]

(#30) - = Zk = - válasza P00By (#29) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hígul a szakma, kell az utánpótlás.. :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31) P00By válasza - = Zk = - (#30) üzenetére


P00By
nagyúr

:DDD ;)

(#32) Fortissimus


Fortissimus
őstag

joo lesz ez!

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#33) Arena87


Arena87
aktív tag

az-az lehet gyílkolni az embereket. :DDD
Ha más miatt nem is játszanám, de ez miatt ki kell próbálnom ;] :))

De az gááz, hogy alig volt benne vééér :(((((((
vagy csak videó minősége miatt nem látszott? :F

(#5) Shrike7973 Akkor helyetted is élvezni fogom a vérrontást :B ;]


kicsit óvatosabban az smiley-kkal, ha kérhetem ;)
van olyan bűntett, hogy kifestőzés, komoly retorzió jár érte

[ Módosította: bwoay ]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#34) volvoguy


volvoguy
addikt

eddig az összes CoD szinte nyúlt valamit valahonnan...az első részben ott volt Sztálingrádi csata az Ellenség a kapuknál-ból..az United Offensive pedig szinte egy az egyben az Elit alakulat-ból jött...asszem a második részben nem volt semmi nyúlás, legalábbis nem rémlik....aztán ott volt az MW, ami eléggé a Sólyom végveszélyben-re hajaz, majd a WaW ami megintcsak Ellenség a kapuknál....

...úgy látom hogy az MW2-t pedig a 24 sorozat ihlette...terroristák abban is voltak...Washingtoni, legalábbis amerikai városok ellen elkövetett nukleáris támadás abban is volt, plussz az 5. évadban orosz zsoldosok szálltak meg egy repteret...

Szal...ez mind nem baj...de ez már nem Call of Duty....nem azért, mert modern hadviselés, hanem már sokmindenben eltér a "gyökérjátéktól" - remélem hamarosan már csak Modern Warfare néven fog futni....

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#35) wolfman


wolfman
veterán

Ha fele igaz lenne amit a helyszínelők sorozatokban látni, akkor a videót feltöltő ember már rács mögött lenne, vagy meg lenne dorgálva.

Ugyanis az arca látszódik csak rossz a videó minősége. Valami csapat elővenné a 'bármilyen videóból FULL HD felbontást varázsoló' szerkezetüket, máris meglenne az eredmény! :D

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#36) volvoguy válasza wolfman (#35) üzenetére


volvoguy
addikt

ezen agyaltam én is, vagy vmi kép a falon, ami elárul vmit, vagy vmi a háttérben..lol bazmeg hogy még ki sme jött, de a netre már felkerült...de hogy kerül fel, hisz talán még meg sem kezdték a kiszállítást...vagy az újságíróknak küldtek ki példányokat, azok meg szépen felrakták netre?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#37) Myers válasza wolfman (#35) üzenetére


Myers
senior tag

"'bármilyen videóból FULL HD felbontást varázsoló' szerkezetüket"

Igen. Imádom az ilyen filmeket, ahol a 100*100 pixeles elmosódott képet nézik, majd a főnök megszólal: "Nagyítsd ki", "még", "finomítsd", "megvan!". :DDD

http://www.muszaj.hu/

(#38) mate0217 válasza L4R$()n (#14) üzenetére


mate0217
aktív tag

Köszi azt hittem már nem tudom megnézni :U

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#39) aram01 válasza Myers (#37) üzenetére


aram01
nagyúr

mekkora szar részek ezek :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#40) Myers válasza aram01 (#39) üzenetére


Myers
senior tag

Igen, annyira szar, hogy már nézni kell! :DD

http://www.muszaj.hu/

(#41) fpeter07


fpeter07
veterán

Ez nagyon beteg, nagy kihívás hogy fegyvertelen civileket kell ölni...

(#42) gábbor válasza feka007 (#6) üzenetére


gábbor
tag

"rossz színben tüntessék fel a bolsi évek miatt, többek közt Mo. ellen elkövetett bűneikért."

Te jó ég!!!!!!!!!!

(#43) Herooo válasza gábbor (#42) üzenetére


Herooo
csendes tag

:D aranyos :D

A vidit már le is törölték, de az írásaitok alapján eléggé visszataszító, ezenkívül szerintem jó játék lesz, már a mw első részének is jó volt a single playere (is), az eddigiek alapján ez még jobb lesz.

(#44) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Youtube is leszefte a videot :W

...

(#45) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Én is lemaradtam, pedig megnéztem volna...nem baj, ami késik nem múlik:D

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#46) Kr/\toS válasza gábbor (#42) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Hát nem igazán értem a tiltakozásod... :U

Kitalálom: Libajnai fanklub!!

[ Szerkesztve ]

(#47) MaffiaFia


MaffiaFia
csendes tag

törlik mindenhonnan a patkányok vmi rapidra v speedysharera akinek megvan feltölthetné és kitehetné a linket köszi

PÜ-re illik válaszolni -.-

(#48) feka007 válasza Kr/\toS (#46) üzenetére


feka007
nagyúr

Ezek miatt van ott az ország, ahol.. Nem baj, jövő tavasztól lehet menni É-Koreába akinek tetszik a mostani állapot. Vagy inkább Szibériába :K

[ Szerkesztve ]

(#49) D1Rect


D1Rect
félisten

Leszedték mindenhonnan. Nem baj, legalább nem spoilerezik el nekem. :D

(#50) acura válasza MaffiaFia (#47) üzenetére


acura
tag

Itt a videó, ha mindenképp látni akarod.

http://rapidshare.com/files/298838578/Modern_Warfare_2_gameplay_Airport_Campaign.mp4.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.