Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

Igen a Samsungnak sikerül, megcsinálták!!! Az eddigi legrosszabb ár érték arányú tabletet a világon. :R

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

Egészen pontosan PLS az a TFT, persze ez még nem változtat a brutális túlárazottságán.

(#3) Legendd válasza tjb007 (#2) üzenetére


Legendd
senior tag

Igen, oda is írtam most, köszönöm. Nem értem, miért kerül ennyibe...

Alea iacta est!

(#4) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Ilyet, ennyiért ki vesz?
Horror ár, amiket láttam érte.

(#5) #03372544 válasza Legendd (#3) üzenetére


#03372544
törölt tag

Mennyibe kerül?
Amúgy már a csúcs Samsung tabletek se fognak meg, asszonynak is mégvettük a méregdrága tab s 10.5, mondván durva hardver van alatta, aztán az is be van lassulva mint a fene.
Valahogy szoftveresen szarok ezek.
Az lg tabbal semmi gond.

(#6) gerii válasza #03372544 (#5) üzenetére


gerii
addikt

90k ha minden igaz :B :C

(#7) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehetséges a masinával telefonálni,hamár SIM.?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Inkább felejthető a magas ár miatt. X@r a forint, de ez??

(#9) tjb007 válasza pusszycat (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, lehet.

(#10) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Űber az ára. Hat ennyiert van alternativa rendesen.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#11) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Komolytalan kijelző. Ilyen felbontásnak és hardverek maximum a 20 - 30k kategóriában a helye. Már láttam róla tesztet, és ott nem volt full használhatatlan. De ennyi pénzért full hd normális wifi tabok közül válogathatok . Egy szóval ezek betegek.

(#12) Ordowick


Ordowick
tag

Ennek ha minden igaz van S-pennel szerelt változata, azzal is fogtok foglalkozni külön? Annak az áráról mit lehet tudni?

(#13) Bavid Dowie


Bavid Dowie
csendes tag

Örüljetek, hogy nem 1024x600-at kaptok 90 ezer forintért. :^)

(#14) Keepo


Keepo
csendes tag

>tfw tabletet venni 2015-ben

Kappa=Grey Face (nospace) Kappa

(#15) hbarnabas01


hbarnabas01
tag

Nem lehet, hogy ez ilyen hármas csomag? Amilyen sörnél szokott lenni, hogy hatos packot árulnak. Ez ilyen hármas kombó lehet ár alapján :D

(#16) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos igy-úgy ez 1 tulárazott elavult s felhasználo baráttalan,""SZAR" Szégyen ez a cégre,de háát ilyet is kell gyártani?,Ki veszi meg,(Süket-Néma-Vak-Pénztelen?,) :Y :DD

föolvaso

(#17) zizi7229 válasza fojuzer (#16) üzenetére


zizi7229
tag

nagymama az unoka 18. szülinapjára, aki életébe nem használt ilyent, csak hallott a samsungról, és mivel nem akart gagyit, és pénze is van, mivel drága, megvette ezt...és hasonló helyzetek olyan emberekkel akik az ár alapján mérik a minőséget..jobb híjján

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#18) hbarnabas01


hbarnabas01
tag

Kép és hang oké

(#19) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Kép & hang OK! :)

(#20) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Nálam nincs hang :F

S9+

(#21) f(x)=exp(x) válasza Yasuo (#20) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nálad van a gubasz.

(#22) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kép, hang RENDBEN !!

(#23) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Szokásos ronda dizájn....
Na majd ismétlésbe megnézem, mert így nem bírom végignézni tekerés nélkül ezt a gagyi vacakot. :(

(#24) WiniCsirke


WiniCsirke
csendes tag

Milyen korosztálynak ajánlott ez a tablet?

[ Szerkesztve ]

WiniCsirke

(#25) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Te mennyit adnál ezért?

WiniCsirke: semelyiknek.

[ Szerkesztve ]

(#26) hbarnabas01


hbarnabas01
tag

Köszi az adást :)

(#27) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Köszi az adást! :R

(#28) vlevi válasza Bavid Dowie (#13) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Örüljetek, hogy nem 1024x600-at kaptok 90 ezer forintért. :^)"
Amikor az iPad 1 megjelent, akkor még elment az 1024x768, mert akkor még a táblagép volt az újdonság, nem a kijelző.
Nekem is volt ilyen kijelzős (nem iPad, hanem Concorde) tabletem, végülis használható volt. De ez (ha jól számolom) 3, vagy 4 generációnyi tablettel ezelőtt volt, és manapság már az 5"-s telefonokon az 1280x720 felbontást is sokan fikázzák.

Szoktam nézegetni tableteket, 10" körüli méretben 1280x800, nagyon kevés. Volt 10.1"-osom, ami 1900x1200 felbontással, na, az már rendben van. Vizslatni kellett, meg zzomolgatni, hogy pixelesnek lássam, ez alá nem lenne szabad menni felbontásban.

Amúgy meg ez a Samu táblagép egész jól jött, pont az ellenkezője ennek a cikknek 11K-s mobil kijelzővel készül a Samsung :D

[ Szerkesztve ]

(#29) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi az adást.

(#30) janeszgol


janeszgol
félisten

Szép a képe. Hiába csak 132 ppi, használhatónak tűnik. SoC jó. Kb 60 ezret ér 2 év garival újonnan. Sajnos a duplájába fáj, ahogy hallom. Simet is eszik, legalább nem kell OTG-n lógatni a mobilsticket.

Amúgy nekem ez a 4:3-as képarány baromira asználható. Nekem itthon 5:4-es monitorom van. Nehezen tudom megszokni ezeket a wide szarokat, hiába van táblám meg telefonom.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#31) HaZse


HaZse
őstag

Sokan itt mennyire fikázzátok ezt a tabot. Tényeg olyanok vagyok, mint az ovisok.

A felbontás nem egy magas, de egy átlag felhasználásra bőven megfelel. Nem értem azokat, akik itt azzal jönnek, hogy 10 colon a FHD alá nem szabad menni. Kérdezem én, hogy miért nem?

Ezzel a tabbal egy gond van, mégpedig az ára. Egy ilyen tab 50-60k-t ér. Nem többet.

A kijelzője szerintem szép. PLS TFT, ami - szerintem - hasonló, mint az IPS. Akik itt fikázzák a kijelzőt, azoknak ugyan milyen kijelző lenne jó?

Nekem itthon egy Tab 3 10-es van. A fiam játszik rajta, én meg néha azon olvasok cikkeket. Engem nem zavar az a felbontás. (1280x800).

Arra azért senki sem gondol, hogy ebben a tabban a proci ehhez a felbontáshoz tökéletes.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#32) f(x)=exp(x) válasza HaZse (#31) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ennél a tabnál 2 dolog üti egymást, az ár és a hardver.
Van egy csoport, aki azt nézi, hogy ennyiért minek kellene benne lenni, és van aki az árcédulát változtatja meg. Te az előbbit tetted, mások meg az utóbbit, szerintem nincs ezzel semmi baj. :)

[ Szerkesztve ]

(#33) vicze válasza HaZse (#31) üzenetére


vicze
félisten

Mivan?

Az árát fikázzuk nem a HW-t, nyilván ha olcsóbb lenne jobban megérné. De Samsung folyatja a trendet, hogy az alsóbb kategóriás tabletjei gyengébbek mint a korábbi generáció. A Tab 3 konkrétan sokkal jobb választás mint ez(érted 2éves modell!!!). Mert a wi-fi only modell csal 1,5GB-t kapott (igen ez biztos) szemben a Tab 3-ban van 2GB legalább, nagyobb a felbontása, nagyobb az aksi, megkockáztatom, hogy még lehet a SoC is erősebb.

Akkor hol jó választás akár a Tab 3-mal szemben bárkinek, bármikor, 2/3-d áron?
Egyszerűen értékelhetetlen, hogy mit szeretnének vele.

[ Szerkesztve ]

(#34) vlevi válasza HaZse (#31) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hidd el, olvasásnál, főleg pdf-nél, amit nem lehet, nem érdemes nagyítani, igenis számít a nagy felbontás, azért, hogy az apró betűk is tökéletesen olvashatóak legyenek.

(#35) HaZse válasza vicze (#33) üzenetére


HaZse
őstag

Khm... Volt itt, aki a felbontást fikázta. A Tab 3 10-es konkrétan 1GB RAM-al rendelkezik és nem 2GB-al.

Mint írtam én is drágállom az árát és a valódi ára olyan 50-60k között lehetséges. De mondok egy ellenpéldát is. Galaxy Tab 3 7.0. Na az egy teljesen sz*r tab volt.

A másik meg, hogy ez egy új, most megjelenő tab, ami pár hónap alatt 3/4 árra fog lezuhanni. (Lásd Galaxy S6).

vlevi Ha számít a nagy felbontás, akkor nem ezt veszed meg. PONT. A magas felbontáshoz meg ERŐ kell. A snapi 410-es nem az. Ha meg FHD lenne a kijelző benne, akkor meg azért menne a sírás, mert a játékok (SIC) szaggatnak.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#36) kisapi379


kisapi379
csendes tag

Úristen. :Y Ez oszt árazás a javából. Alig várom az új mikrofont, és szerintem Z2 Tabletre gondoltál. :B

Zte Nubia Z5s mini; Xiaomi Mi3; Zte Nubia Z9 max

(#37) vicze válasza HaZse (#35) üzenetére


vicze
félisten

Igen mivel a kijelző kisebb felbontású mint a 3éves Tab2 10.
Elnéztem elnézést, akkor 1 paraméterben jobb, hát akkor nem tudom kinek ér meg +512MB 30e felárat és minden másban gyengébb kivitelt. Ha esik majd az ára még mindig drágább lesz mint az előző 2 génráció.

De hogy pozitívumot is írjak Vodánál 1Ft-ért vihető. Na pont annyit ér. :P

[ Szerkesztve ]

(#38) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Ritka hulladék ez. A lenoivo yoga-m mellett egy pixeles fos . vicc.....

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#39) Lecs@ válasza HaZse (#35) üzenetére


Lecs@
addikt

:F

512 GB

(#40) janeszgol válasza vicze (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Az S410 erősebb, mint a Atom Z2560. És az Adreno 306 is, mint az 544MP2. Igaz a Tab3 10.1 30%-kal több pixelt mozgat meg. De attől még erősebb az S410.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#41) vicze válasza janeszgol (#40) üzenetére


vicze
félisten

Amennyire tudom, a 544MP2 erősebb mint az Adreno 306, nyilván öregebb és kisebb a tudása, de pont a nyers sebességben jobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.