Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nap


nap
addikt

Miért nem kapott nem ajánlott plecsnit?
Ha gyenge a képminősége, a felbontása, a hangja, és ehhez képest drága is?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#2) jbcs


jbcs
tag

2018-ban 32 coll HD Ready, ez a vicc kategória, nyugdíjasokon kívül vesz ilyet valaki és ezzel nem őket akarom megbántani. Ez a tv kb. 45 ezret ér, a Samsungnak 70 ezerért van 80 cm full hd tévéje.

(#3) SunMount3r válasza jbcs (#2) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

a Samsungnak 70 ezerért van 80 cm full hd tévéje. -> Konkrétan melyik?

(#4) jbcs válasza SunMount3r (#3) üzenetére


jbcs
tag

Samsung UE32M5002

(#5) Degeczi válasza jbcs (#2) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Tény, h nem ér ennyit, ám hacsak nem 1 méteren belülről nézed, semmi jelentősége, h nem full-HD

(#6) SunMount3r válasza jbcs (#2) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Hát az a 70 inkább 80, már ha olyan helyről akarja venni az ember, ahol rendes, gyártó +2 éves garit adnak rá. Ez már meg sokaknak épp túllóg a rászánt maximális kereten is. 70-ért még azt mondanám, hogy "talán".

(#7) shteer válasza jbcs (#4) üzenetére


shteer
titán

LG-ből pedig a 32LJ500V 68k

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#8) shteer válasza SunMount3r (#6) üzenetére


shteer
titán

AVplanet nem gyártói garit ad 70-ért?

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#9) Pötyi


Pötyi
őstag

Ezt már kitárgyaltuk egy másik témában:

Elég volt a márkák prostituálásából!

:DDD

QNX is cool!

(#10) jbcs válasza shteer (#7) üzenetére


jbcs
tag

Vagy ha tényleg elég a HD Ready, akkor pl. Orion 82 cm-es 50 eFt. az Euronicsnál. Ha valaki egy ici picit utánanéz, biztosan nem ezt veszi, a cikk értékelése után meg főleg:)

(#11) jbcs válasza shteer (#7) üzenetére


jbcs
tag

Ha jól emlékszem, pont ilyet vettem a szüleimnek a foci VB előtt 65 eFt. körül, gyönyörű képe van.

(#12) shteer válasza jbcs (#10) üzenetére


shteer
titán

Nekem is van egy Orion 32 HDready a vendégszobában, féláron vettem használtan, annyi tényleg megért :)

..szerintem jónak tűnik

(#13) Sanya


Sanya
nagyúr

hasonló tudású tv-t vettem 10 éve 90.000 forintért.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#14) Cs1csó válasza jbcs (#2) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem még nyugdíja sem vesz mikor tudja, hogy nem sokkal többért 100+ cm-es van. Ugye öreg már rosszabbul lát már mint az átlag nagyon tudják értékelni a nagy tévéket. Jelenleg 40" alatt már nemigen vesz senki tévét még kis szobában sem mérvadó mert először is vékonyak tehát közel lehet tenni a falhoz a felbontás pedig ha mondjuk már 4K azt meg közelebbről is lehet nézni.

(#15) Cifu válasza Cs1csó (#14) üzenetére


Cifu
nagyúr

Most egy világot fogok összetörni benned, de hidd el, még mindig van olyan, aki azért vesz 32"-os TV-t, mert a nappaliszekrényben a TV kialakított helyére az fér el... :U :Y :W

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#16) Cs1csó válasza Cifu (#15) üzenetére


Cs1csó
félisten

EZ így van de ahol szabadon van valami asztalon vagy szekrény tetején annak nem akadály. Elég egyszer leültetni őket egy fél méterrel nagyobb tévé elé és nem akarnak majd felállni.

[ Szerkesztve ]

(#18) Degeczi válasza #68686080 (#17) üzenetére


Degeczi
nagyúr

És 1 méteren belül nézed?

(#19) arnyekxxx válasza Cs1csó (#16) üzenetére


arnyekxxx
veterán

"Elég egyszer leültetni őket egy fél méterrel nagyobb tévé elé és nem akarnak majd felállni."

anyám gyakran látja az én 42-es plazmámat de nekik akkor is csak a 32-es tv fér be a polcra és nem is panaszkodik, hogy kicsi lenne. Javasoltam már nekik a nagyobbat de "jó az úgy".
ja igen, HDready, kb 3 méterről nézik.

[ Szerkesztve ]

(#21) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ez kb. az ipari hulladék kategória. Kár a márka nevéért, annó nekem is és anyuméknak is Thomson TV-k volt, még a régi katódsugárcsöves, de akkor még jó márkának számított, ma meg már....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22) seniman


seniman
addikt

Ilyen van nekünk is,bár én egy telekomos nagy akcióban vettem 14ezerért.Egész jó kis készülék,asszonynak meg a gyerekeknek a sok böszme tévéműsort bámulni bőven jó.Egy dolgot gyűlölök benne,a készenléti kék led olyan iszonyat erős lidércfénnyel világít,hogy az egész hálót bevilágítja. :W

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#23) -Alvin-


-Alvin-
tag

Ez max 50et ér, már 5 éve lehetett 70ért venni fullhd 32est samsungot.
Még érdekességnek is kevés :U

[ Szerkesztve ]

(#24) skroy


skroy
senior tag

Szinte ugyanezt a tv-t vettem meg télen (32HC3101) T-s mobil előfizu mellé havi 2k-ért. 40-45k lenne a reális ár, többet nem ér. A betekintési szög valóban siralmas, csak pontosan szemből tudom nézni, ha picit elmozdulok, iszonyatosan zavaróak a színek. Feliratot csak mkv-ban jelenít meg normálisan, bár a formátumokkal nem volt gondom.

(#25) stellaz


stellaz
addikt

Néztem ezeket a 80 centis tévéket pont a hétvégén, de katasztrófa a kínálat. Ami értelmes, az drága. Ami árban lenne az gagyi. Aztán mivel csak filmet akarok nézni, vettem ugyanannyiért egy monitort.

[ Szerkesztve ]

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#26) gproject


gproject
aktív tag

kar, pedig nekem szimpatikus a marka
par eve kulfoldon vettem egy 24"-os thomsont, azt imadtam. sajnos nem tudtam hazahozni

ez megolcsobb

jo lenne errol egy teszt. meger e ennyit :DDD

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#27) gproject válasza gproject (#26) üzenetére


gproject
aktív tag

sry, rossz lett a masodik link, ezt akartam

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#28) Skynet258


Skynet258
veterán

Én a gyerekszobába vettem egy HD Ready LG-t, igaz 37k volt a Telekomnál valami akcióban. Annyit megért, úgyis csak este néznek rajta mesét. Amúgy jó szar jah, elszokott már ettől a szemünk... :DDD De most hogy a Verdák meg a Tom és Jerry min megy... gyerekszobába meg vendégszobába jók ezek. Mondjuk tény, hogy nem ennyiért. :U

https://geekpulse.hu

(#29) Cs1csó válasza Skynet258 (#28) üzenetére


Cs1csó
félisten

A kérdés azt hogy most:
A, a magyar fizetések ennyire szarok?
B, a forint ennyire gyenge a többi fontos valutához képest?

(#30) kecsetif válasza Pötyi (#9) üzenetére


kecsetif
aktív tag

Hibás a címben a szórend:

Mit tud egy márkásnak tűnő, olcsó tévé?

(#31) Cs1csó válasza kecsetif (#30) üzenetére


Cs1csó
félisten

AZ a legrosszabb, hogy a cikkben is kifejtik hogy ez egy tuca kínai gyártó terméke aki megvett egy nevet, ami szerintem fénykorában sem volt valami nagy durranás. Messze volt egy Sony-tól.

(#32) ttt


ttt
senior tag

Nos a Thomson még a Kínaiak előtt is low end kategória volt - bármennyire is szerették volna többnek feltüntetni magukat. (Javítottam egy pár cuccukat, olcsó alkatrészekkel voltak telehányva a sokszor százezer+ -os termékeik.)

Az meg vicc és tréfa, hogy HD ready ennyi pénzért. Mondjuk ez nem csak rájuk igaz; az összes márka el szeretné még adni a hulladék paneljeit és tele vannak a boltok hasonló kátyú töltelékekkel. :( Mivel a forintunk fabatkát sem ér, nagy az áfa, stb., így drágák is, sajnos. (Bár én még fele ennyit sem adnék egyetlen egy HD ready készülékért sem.)

(#33) Aprósólyom válasza shteer (#8) üzenetére


Aprósólyom
addikt

El kell olvasni a tájékoztatókat a weblapon. Nem egyértelműsítik, hogy minden esetben Magyarországi forgalmazotól kerül beszerzésre a termék, sőt a saját szervizüket kell hívni minden esetben és egyéb esetnek tűntetik fel azt a lehetőséget, ha a termékhez tartozik gyártói/forgalmazói jótállási jegy/garancia jegy.
Az ilyen üzletekből nem szoktam vásárolni.... A fas*zom kivan a szürke kereskedelemmel, mikor nem kap az ember Magyarországra érvényes forgalmazói/gyártói garanciát, csak hogy spóroljak x ezer forintot, mikor bárminek a javítása többe kerül, mint a spórolás. De ez már a saját állásfoglalásom. Ezek az üzletek a magyar piaci igényekre reagálnak csak, mert vagy ennyire csóróak vagy ennyire kicsinyesek tömegek és nem tanulnak az olcsó hús elvéből...

Jevons paradox

(#34) Chibass


Chibass
tag

Pont egy ekkora méretű TV-től várnám el, hogy forgatható legyen a talpán...

Aki nappal is legény, az éjjel nem volt ott!

(#35) mikej95


mikej95
aktív tag

Érdemes megvenni az "okos" modellt, mert hiába nem lesz támogatva 2 év múlva, vannak funkciók amit a gyártók "okosan" az okos címke mögé zárnak és később kellhet.
pl: black friday 100k Samsung FHD butaTV, ugyan azzal a panellal az okos TV +10k. Mint kiderült a buta verzió nem tudja kezelni a külső merevlemezt (tápellátás adott volt), de ugyanabban a házban egy fél TB-s SSD az pendirve neki... :N

Azt viszont nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy tudjuk.'

(#36) Degeczi válasza #68686080 (#20) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Na az úgy OK :K
De ez meglehetősen ritka felhasználási mód lehet

(#37) KFORboy


KFORboy
senior tag

2018-ban... HD ready... 80"
67e HUF... És még a képe is rossz...

Ez egy sapka fosh, hogy lehet nyaralóba ajánlani egyáltalán ?!

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#38) Cs1csó válasza KFORboy (#37) üzenetére


Cs1csó
félisten

NA EZ a legnagyobb baj, gyerekszobába konyhába akárhová okés, de 40-50 ezerért max.

(#39) KFORboy válasza Cs1csó (#38) üzenetére


KFORboy
senior tag

Ez az a kategória amire nemigazán van jó ár... Jobbára nem ajánlott venni.
Ennyi !

Inkább harmad ennyiért érdemes nézelődni a használt piacon de igazából van egy csomó ugyanúgy noname same specs tv a MediaMarktban sokkalta olcsóbban, és akkor garancia is megvan...

Már ha ez valaha bármit is számított volna, mert úgy is te leszel a hülye akármelyik gariszervízről van szó.
Magyarországon a gari annyit ér mint óvszerban masztizni...
Tök jó érzés... Csak értelmetlen...

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#40) Cs1csó válasza KFORboy (#39) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igaz, ott tartunk a belépő szinten lévő tévékkel, mint a 120GB-os alatti SSD-kel hogy kb. már annyiba kerül egy 60GB-os mint egy 120GB-os inkább rájuk rohad de nem adják 5 ezer alatti pénzért.

(#41) Yandelus válasza jbcs (#2) üzenetére


Yandelus
tag

Vesz. Az egyik barátnőm boldogan jött haza, hogy ennél drágább, ki tudja hány éve az MM-nél porosodó, kb ugyan ilyen samsungot vett. Amikor linkeltem neki, azzal egyenlő értékű, Samsung FHD tévét, akkor kiakadt, hogy eddig minden családtag dicsérte a tévét, és most én mért szólom le. :)

(#42) shteer válasza KFORboy (#37) üzenetére


shteer
titán

80"-es tévét lehet venni 67ezerért? :Y

;]

..szerintem jónak tűnik

(#43) nap válasza seniman (#22) üzenetére


nap
addikt

Én fekete szigszalagot vágtam méretre és ragasztottam a ledre. Még így is átvilágított rajta, csak sokkal halványabban.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#44) seniman válasza nap (#43) üzenetére


seniman
addikt

Nálunk is ez lett a megoldás végül,csak nagyon centizni kellett,hogy a távot érzékelje még.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#45) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Akkor már inkább a Thomson 43uc6306, 4k, 84e volt ha jól emlékszem. Egész jó, nekünk bevált eddig..

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#46) skroy válasza seniman (#44) üzenetére


skroy
senior tag

A LED jelzőfény kikapcsolható a beállításokban. Legalábbis nekem a 32HC3101-en igen.

(#47) seniman válasza skroy (#46) üzenetére


seniman
addikt

Hol?Már az egész menüt felkutattam utána. :Y

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#48) skroy válasza seniman (#47) üzenetére


skroy
senior tag

Nálam a beállítások/rendszer résznél van. Bár ennek nem ugyanaz a menüje. Az enyém még fapadosabbnak néz ki. :)

(#49) seniman válasza skroy (#48) üzenetére


seniman
addikt

32HC3101 van nekem is,már a 058-as FW-t is felraktam,de sehol sem találom. :(

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#50) skroy válasza seniman (#49) üzenetére


skroy
senior tag

Nálam itt található.
Honnan szedtél hozzá fw-t? Nem találtam sehol.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.