Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#539) Shadowbull válasza Fall-N (#504) üzenetére


Shadowbull
addikt

"Nálad ez a hülye teslafan valami rigolya? "

Ja, olyasmi. Rengeteg van, eleg olvasni a topikokat. Annyiban kulonboznek egy atlagos autos rajongotol, hogy szemelyes harcot folytatnak Musk mellett, ha kell hazudoznak, ha kell fenyegetnek, ha kell csapatostul tamadnak be barkit, aki kritizalni mereszeli az imadatuk targyat. En talan 2006 kornyeken talalkoztam az elsovel, ha jol remlik. Azota figyelem a jelenseget, es azota figyelem a Teslat is kozelebbrol.
Ok egeszen odaig mennek, hogy a sajatjaikat is betamadjak, ha veletlenul nem jot szol:
https://electrek.co/2020/05/12/tesla-super-fandom-becomes-toxic-negative-electric-revolution-op-ed/

"Írtam vagy tízszer a koreai ellenfeleket, mint pozitív példa, de te nem reagáltál rá semmit."

Teljesen rendben vannak a koreaiak, nincs veluk semmi bajom. Nekem nem tetszenek az autoik, de ez is egyeni izles kerdese.

"Az i3 nem jön be, az iX meg azzal a bazári nagy vesével igen gáz. "

Ott van meg az i4 is, meg az iX3. Utobbit en is elfogadnam, de egyreszt a csalad kijelentette hogy ok ugyan nem fognak villanyautoval szopni ha utazunk, masreszt en annyi penzt nem akarok autora kiadni, meg ugy sem hogy eleg komoly ceges kedvezmenyt kapnek ra.
Az i4 sem rossz, de csaladi autonak kicsi. Probaltam par honapja egy i4 M50-et, megy mint az allat. Aki erre gerjed annak biztos tipp.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.