Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atike


atike
nagyúr

Na ezen tényleg minden ott figyel... :) Szép kis lista!

Nem is tudtam, hogy nem csak magyarban használjuk az "éjszakai bagoly" kifejezést...

(#2) AS


AS
félisten

Elvileg a 4G verzió az Exynos alapuban csak 4000 es aksi lesz és 6 GB-t ram. Mig az 5G-ben 8 Gb-t ram 4500-as aksi, na meg persze a Snapi S865.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Sztereó hangszórókkal lesz ellátva? Egyébként várós! :))

(#4) szemy94 válasza AS (#2) üzenetére


szemy94
senior tag

Az akksi is kisebb lesz? :Y

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#5) sfefe


sfefe
őstag

Nekem sokkal jobban bejön az s10es kamera elrendezés mint ez a sarokba helyezett billegős dolog..

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#10) kengyel


kengyel
nagyúr

A Snapis verzió, igencsak várós.

kengyel

(#11) leslien


leslien
nagyúr

Ti kértétek, mi elhoztuk nektek. Hamarosan bemutatkozik a legújabb Galaxy mobil minden rajongónak! Kövesd élőben velünk 2020. szeptember 23-án, 4 órától! #SamsungEvent

remélhetőleg SD rajongókra is gondoltak globálisan .... :)
bár a Xperia 5 II is ütős lesz...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12) Aryon87


Aryon87
félisten

Na ez már nekem is tetszik :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

5-600 euroert az 5G, 4-500 korul a 4G-s a fogyatekos CPU-val jo uzlet lenne gloryhole ellenere is. De ez a Samsung.

Szoval az elarazas miatt halalra lesznek itelve. Kiveve ha lesznek a szolgaltatoknal.

(#14) Zaji válasza Cattle_Decap (#13) üzenetére


Zaji
őstag

Az 5G-s verzió szerintem nem rossz ajánlat. Szem előtt tartva, hogy 3 Android főverzió frissítés erre a készülékre is garantált. Egy Xiaomi Mi 10 kerül ennyibe amihez nem jár például még egy füles sem, a fent említett szoftveres támogatásról nem is szólva.

(#15) janeszgol válasza Aryon87 (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Tetszik neked a FE? De miért? :)
A PCW írt egy olyan cikket, hogy ez a válasza a Samsungnak az iPhone 12-re. Jót nevettem rajta. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) Cattle_Decap válasza Zaji (#14) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Nem volt meg Xiaomim de abban szinte biztos vagyok, hogy aki ennyiert vesz telefont nem a hozzaadott fulest hasznalja.

(#17) leslien válasza janeszgol (#15) üzenetére


leslien
nagyúr

neki volt S9 + és nem volt rá sok panasz ha jól emlékszem...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#18) Aryon87 válasza janeszgol (#15) üzenetére


Aryon87
félisten

Ahogy Leslien írja. S9+ már egész jó volt, hozta azt, amit a Note8-tól vártam volna. Ha nem cseszik el egy frissítéssel a 10es széria megjelenése után, sztem 1 évet simán kihúzott volna. Fotóban jókat csinált (élő fókuszt nagyon hiányolom, rengetegszer használtam, azt a feature-t elfogadnám a mostani telómba) és akksiban is egész jól bírta, pedig azt se kíméltem. Jó azért többször került powerbankra egy fotós nap által, de többnyire nem kellett izguljak vele nap végéig hogy kibírja-e.
Ez az FE a snapi által jobban lesz optimalizálva, és vélhetően a fotós képessége is jóval jobb lesz az Exy-s társától, pláne hogy a jobban megírt Gcam is felmehet rá, amivel igazán teljes lesz a történet vele, és adja majd kamerával azt, amit alapból kellene tudnia.
Szóval ja, simán bevállalnám. És ha végre snapira váltanak (amit kétlek, amennyi eszük van) akkor a közeljövőben lehet bevállalok egyet.

i12-re a N20Ultra lenne a válasz.. Csakhogy az i12 széria megeszi az egészet reggelire.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19) janeszgol válasza Aryon87 (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszi, ez korrekt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) Zaji válasza Cattle_Decap (#16) üzenetére


Zaji
őstag

A füles lehet nem nyom sokat a latba, de a szoftveres támogatás annál többet.

(#21) t72killer válasza Aryon87 (#18) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Ha nem cseszik el egy frissítéssel a 10es széria megjelenése után" - milyen véletlenek vannak...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#22) doooo válasza t72killer (#21) üzenetére


doooo
veterán

Hát még ha azt is idevesszük, hogy nem is történt ilyen a valóságban.. huhh...

Neked volt S7 Edge-ed, nem? Elcseszték az S8 megjelenésekor? Aligha...
Hogyan is tennék ezt meg? Na meg miért? Sosem azoknak szól az új széria, akik az előzőt használják. Persze lényegtelen is, semmi kézzelfogható bizonyíték nincs ilyesmire, de milyen jó megint bedobni valami random marhaságot.

[ Szerkesztve ]

(#23) helixP válasza Zaji (#14) üzenetére


helixP
nagyúr

Az egyetlen "gyári" füles, amit valaha használtam, az az S9 AKG-ja volt :)

(#24) akooos


akooos
veterán

Vajon lesz DEX? :U

(#25) FuRiONight válasza akooos (#24) üzenetére


FuRiONight
őstag

"Galaxy S20 FE 5G features include Quick Share, Samsung DeX Wireless, and Wireless PowerShare. The smartphone is powered by a 4,500mAh battery and it supports 25W Super Fast Charging."

sammobile

[ Szerkesztve ]

(#26) Aryon87 válasza doooo (#22) üzenetére


Aryon87
félisten

Dijaznám ha befejeznéd ezt a képzeletbeli dolgot. Nem kötelező hinni, de inkább tarts meg magadnak a megjegyzést erről. Kösz.
Volt S7edge, fe azzal kifogtam az utolso példányt kifutó modellként, ami hibas is volt. Kb 1 hónapot ha használtam, 1 honapot ült a szervizben.. utann.a még 3 emberen átment az a teló.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#27) akooos válasza FuRiONight (#25) üzenetére


akooos
veterán

:R
Akkor kb nincs több kérdés, kijavították az S10 Lite "hibáját" ezzel.

(#28) MAQ12 válasza Cattle_Decap (#13) üzenetére


MAQ12
tag

Pricing is suggested to start at €700
A Gsmarena.com-os cikkből idézve...

MAQ12

(#29) Cattle_Decap válasza MAQ12 (#28) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Hello 250 rongy! :DD

(#30) FuRiONight válasza Cattle_Decap (#29) üzenetére


FuRiONight
őstag

Az szerintem kevés lesz. Inkàbb 300k..

(#31) AS válasza Cattle_Decap (#29) üzenetére


AS
félisten

Ez a crap 4g ex verzio lesz...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) Cattle_Decap válasza AS (#31) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Golhelyzet. :P

(#33) Yeffy válasza leslien (#11) üzenetére


Yeffy
veterán

Na igen, sztem en is az 5ii-re fogom letenni a voksomat.

Amugy meg eleve igy kellene jonniuk mar miota, szutyok Exi nelkul, akkor talan engem is erdekelne.
Bar a lyukasztot is elfelejthetnek mar...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#34) leslien


leslien
nagyúr

Much like the smartphone’s moniker implies, this will be Samsung’s most affordable flagship of the year. It’s also believed to be launching globally, albeit with limited color availability
[link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#35) AS válasza leslien (#34) üzenetére


AS
félisten

Jah ez a 5G snapis. De lényeg ugyis csak 23. án derül ki., hogy az EU kap e 5 verziot :)

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#36) leslien válasza AS (#35) üzenetére


leslien
nagyúr

ha csak 4G lesz itthon ,akkor nálam ez lesz az uccsó esélye a Samunak... de nem én leszek ezzel egyedül aszem... [link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#37) zooly


zooly
aktív tag

750 usd/eur korul lesz amugy.

https://www.ratingraph.com/

(#38) AS


AS
félisten

A német samu oldalán fen volt az 5Gs verzió! Szoval lesz Eunak is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#39) AS válasza AS (#38) üzenetére


AS
félisten

Közben egyre több Eu-s ország oldalán feltűnik az 5G verzió horror árakon :D 900 Euro-t is láttam már... (ugye itt már minden benne van, az ország adói stb)
Van egy érzésem, hogy ez egy teszt lesz a Samsungtól. Tudni e fogják az emebrek, hogy az 5G verzióban snapi van, és képesek e lesznek 10-15% al többet kiadni érte...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) Aryon87 válasza AS (#39) üzenetére


Aryon87
félisten

Szerintem siman. Felmerik hogy mennyire birkak tobb penzt kiadni valamiert.
Bar a Snapisat en is tamogatom, ugy mar engem is erdekel.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#41) FuRiONight válasza AS (#39) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hàt ha olyan gyorsan esik az àra mint Note 20 Ultràé, akkor nem lesz gond 😀

(#42) leslien válasza AS (#39) üzenetére


leslien
nagyúr

gyorsan terjedni fog a jó hír és tarolni fognak.... pláne előfizetéssel mint a cukrot... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#43) m1lan válasza Aryon87 (#18) üzenetére


m1lan
őstag

Érdekes, a Note9-et sem a 10-es széria, sem a 20-as széria megjelenése után nem cseszték el, pedig minden frissítést azonnal ráengedek. :U

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#44) Aryon87 válasza m1lan (#43) üzenetére


Aryon87
félisten

Nemtom. De az hogy egyik nap meg faxan megy minden, masnap egy havi frissites utan powerbankkal kell hazamenni ugy hogy semmit nem valtoztattam, es ez napokig, az minden csak nem normalis.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#45) AS


AS
félisten

Videó: Usa 5G model: [link]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#46) leslien válasza AS (#45) üzenetére


leslien
nagyúr

ha szerencsénk lesz akkor ide a 8GB os jön...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#47) AS válasza leslien (#46) üzenetére


AS
félisten

Az jó kérdés, de ez utal még az USA is az ex-t kapja ha 4G-s. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#48) Maxxy10


Maxxy10
addikt

A kijelző 120hz lesz?

(#49) Taci


Taci
addikt

A sok nagyon jó tulajdonsága mellé még egy: sík kijelzője lesz, nem hajlított (forrás - most látom, AS már belinkelte)! Végre! Note 8-am óta ki nem állhatom, S10+-ban is csak a gond van vele (a védelmével, más baja nyilván nincs, de tortúra néha az UV ragasztós fólia felrakása úgy, hogy azután még az ujjlenyomatolvasó is működjön). Úgyhogy én nagyon örülök neki! Ha a németeknél valóban olyan áron lesz, amit mostanában találgatnak ("Germans are expected to pay €678 ($805 approximately) and €775 ($920 approximately) for the 4G and 5G models respectively" - forrás), akkor cseréli az S10+-t.

[ Szerkesztve ]

(#50) AS válasza Maxxy10 (#48) üzenetére


AS
félisten

Igen, meg ugyan azt tudja mint a S20 csak pár változás van, pl nagyobb kijelző, de kisebb felbontás, nagyobb aksi.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.