Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#55) mexel válasza zeon.hu (#53) üzenetére


mexel
veterán

A tükrözés nálam és sokaknál valamiért telefonfüggő, pl nekem 3 telefonnal ment egy samsunggal nem :F
Ezt a részt nem nagyon teszteltem, ez sajnos sok romon és boxon kérdéses miért, sok program van, kísérletezni kell. Sajna ezzel nem is nagyon akartam foglalkozni, ahogy írtam engem leginkább a videólejátszás megjavítása érdekelt, az volt a fő cél, az is sok idő és teszt volt. A komplett android rendberakáshoz 5x annyi idő kellene és egy fejlesztő talán annyi hiba van ezekben az androidokban, kivétel nélkül. :(
Szóval amit én csináltam az leginkább arra korlátozódott hogy legalább mint médialejátszó box használható legyen, filmezésre. Nálad wifivel is volt ( van gond) nem tudom miért. Úgy tűnik nem minden box egyforma :(
Ha lesz időm megnézem a tükrözést, de sajna nem tudok minden típusú telefont beszerezni a tesztekhez.
A play-en keresni kell más alkalmazást esetleg, van pár amit ki lehet próbálni, hátha valamelyik jó lesz, volt ami működött és a miracast nem. Ezt érdemes megkérdezni az androidos topikban, ott sok ilyen progit is kipróbáltak, vannak tapasztalataik talán jobban.

xtend: ha lesz időm leírom egyszerűen és érthetően valahol, de nem bonyolult.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.