Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Ben-


-Ben-
veterán

Ilyen olcsó monitort látva azonnal kedvet kaptam a 12 éves ASUS monitorom leváltásához..... ;]

(#2) deja vu válasza -Ben- (#1) üzenetére


deja vu
addikt

Egy összegben behozod amit nem költöttél el ez idő alatt monitorokra.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Van egy olyan érzésem, hogy a PH!-ról 5-nél több ember nem fog ilyet venni. :D

(#4) deja vu válasza Fred23 (#3) üzenetére


deja vu
addikt

Mivel gémer ezért fogják vinni. Ha ilyen áru professzionális munka monitorról lenne szó akkor vennének belőle kb. ennyit.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#5) -Ben- válasza deja vu (#2) üzenetére


-Ben-
veterán

Ha félretettem volna mindig azt a „bizonyos összeget”, akkor valószínűleg így tennék...

(#6) ViZion


ViZion
félisten

Rendben lenne, csak enyhén sokallom az árát... :o

Nem lesz "nagy monitorteszt" a 27-34" kategóriában vmikor? :U
Mert igény az volna rá...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7) Duck663


Duck663
őstag

Jelezném, hogy olyan monitort szeretnék, olyan 28ˇ körül, ami 4K felbontású, FreeSynces, képes legalább 100Hz-es frissítésre, IPS paneles és mentes a durva felhősödéstől. DP is legyen rajta, és 4 USB. Nem kell, hogy hajlított legyen, de PWM mentes... Olyan 140-150e körül max. Túl nagy kérés?

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#8) Franklin válasza Duck663 (#7) üzenetére


Franklin
addikt

Tul nagy... mivel akarsz kihajtani 4K-n 100 fps-t?

(#9) Depression válasza Franklin (#8) üzenetére


Depression
veterán

Ms word és excel. :P

Nincs semmi baj az árral, csak nem most kell megvenni.
29"-os freesync 21:9-es monitor már kapható 80k környékén. Pár éve ezeket adták ilyen áron.
Egyébként meg 38" nekem már nagy lenne játékra is.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#10) Duck663 válasza Franklin (#8) üzenetére


Duck663
őstag

Majd a VEGA GPU-val! :D

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#11) ViZion válasza Depression (#9) üzenetére


ViZion
félisten

29"-en még ez az oldalra kiterjesztett fHD-van többnyire, néztünk olyat, alacsony nagyon. Olyanból 32-34" kellene. 110k-ért láttam 27"-es 4K LG-t, még tetszene is, mondjuk 29"-32" méretben, ilyen áron. Bár még jobb lenne -a VGA miatt is- ha inkább 4K és fHD között lenne a felbontás.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#12) Fippo


Fippo
csendes tag

Az a lényeg olcsó lett ;]

OK! De hol marad az FPS!?

(#13) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Csak ennyi? :U
kettőt veszek ;]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#14) Formaster válasza Duck663 (#7) üzenetére


Formaster
addikt

Ennyiért még WQHD sincs :U

(#15) gyiku


gyiku
nagyúr

*3840x1600

hüllő

(#16) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Pirosban van?

(#17) Panzika válasza Duck663 (#7) üzenetére


Panzika
tag

Neked ennyiért még arannyal is beborítják az egészet (a kijelzőt is)! :DDD :DDD
Sőt még bódi gusztit is ráteszik neked azt majd énekli az aranymonitor az íroasztalomra jááááj ha meghalok :DD

[ Szerkesztve ]

Magyarországon az egy főre eső hülyék száma: kettö! (Hofi Géza)

(#18) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Jó hát 400 ezer Ft-ért túlzás is lett volna a 144Hz, biztos aki közel fél millát elcsesz gamerként monitorra az 75 FPS-ben akarja élvezni. Nem tudom kinek lesz a piaca, mikor fele ennyiért kapsz WQHD 144HZ-et.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#19) Stormbird válasza Duck663 (#7) üzenetére


Stormbird
tag

vegyél vissza kisgyerek😄😄

(#20) Scholes9 válasza Duck663 (#7) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ilyen majd max pár év múlva sajna :) Pláne, hogy évek múlva lesz olyan kártya is, ami ezt meghajtaná.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21) MeszesKPT válasza Duck663 (#7) üzenetére


MeszesKPT
őstag

28" 4K. Sok türelmet kívánok, ha Windowst használnál rajta.

(#22) nap


nap
addikt

Ennyi pézé csak görbe monitor jár? Egyenesért felárat kell fizetni? Vagy ekkora méretben már mindenképpen kunkorodik?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#23) -FreaK- válasza nap (#22) üzenetére


-FreaK-
veterán

Ilyen méretnél a glow miatt, szerintem te sem szeretnéd sík kijelzővel :)

(#24) Duree


Duree
veterán

Elsőre kicsit durvának tűnik az ára , belegondolva ekkora kijelzönek ennyi tudással meg kell kérni az árát.Egyetlen negatívumot tudok csak mondani róla az pedig az ACER név.Nekem is volt pár Acer monitorom és javítom is őket de sajna nem a legmegbízhatóbbak.

duree54

(#25) Lacok


Lacok
őstag

Ez a méret már egész szimpatikus. :C

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#26) sagit


sagit
addikt

Alakul ez, 32" QHD 60HZ Freesync-et szeretnék leváltani idén, vagy max jövőre.

Ami tetszik:
-méret és képarány, ennek már lenne magassága, 21:9 34" alatt alacsony nekem
-felbontás
-van freesync

Ami nem tetszik :
- VA panelt szeretnék, nem ips-t a kontraszt és fekete miatt
-lehetne 100 Hz +-os a panel (mielőtt megkerdezi valaki hogy mivel hajtom ki, arra az a válasz hogy most semmivel de nem 1 évre vennék monitort végre)
-a freesync 30 Hz-tol kellene működjön

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#27) Sinisi


Sinisi
senior tag

Megkérik az árárt...

(#28) deja vu válasza Sinisi (#27) üzenetére


deja vu
addikt

Drága nagyon drága dolog pc-n játszani.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#29) Sinisi válasza deja vu (#28) üzenetére


Sinisi
senior tag

Igen, hogy a fene megette volna! Most pont aktuális lenne a monitor váltás fhd-ról... Deh annyiért amennyit egy normális legalább 29" wqhd monitor-ért elkérnek, nálam most sajnos simán lejegeli a témát...

(#30) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Legjobb példa, 3 éve vettem a procimat és most drágább.

(#31) gyiku


gyiku
nagyúr

hüllő

(#32) gyiku


gyiku
nagyúr

viewsonic is jon a 38-as szornnyel: [link]

hüllő

(#33) ViZion válasza gyiku (#32) üzenetére


ViZion
félisten

Alacsony ez is, nem?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#34) gyiku válasza ViZion (#33) üzenetére


gyiku
nagyúr

a 34"-esek olyan magasak, mint a 27" 16:9. ergo a 38" magasabb.

hüllő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.