Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#966) Jagon


Jagon
tag

Az etalon jelző egy kicsit túlzás erre a telefonra. Nekem jó áron kellett valami, és konkrétan az itteni értékelés miatt döntöttem mellette. Annyira nem vált be, a teljes árát semmiképp sem éri meg. Részletek lejjebb.
(+):
Jó paraméterek, 3/32 GB, jó kamera, kézbe similó, lekerekített sarkok és élek, az akksi gyorsan tölthető. A kijelző is szép, IPS. Egyszer már leejtettem 1 méterről csempére, semmi baja, mondjuk ez lehet szerencse is. Nem egy gyönyörű telefon, de minőségi benyomást kelt.
(-):
"Csak" 3000-es akksi, 8 maghoz és 5,2" kijelzőhöz szerintem kevés. Én a mostani árnál jelentősen olcsóbban vettem ősszel, de így sem vagyok elégedett. Tele van bloatware-rel, ezek jó része el sem távolítható, amelyik igen, az pedig rendszerfrissítéskor visszatelepül. Third-party launchert lehet rá rakni, de azzal csak a gond van. KÉT HOME GOMBJA VAN EGYMÁS ALATT (egy fizikai és egy virtuális)!!! Ez milyen baromság már. Elférne alul 3 fizikai gomb, de csak 1 van + 3 virtuális a kijelzőben.

Az összegzésem: :N :N :N :( :(

"Mit jelent a rendszerváltás? ... Például Windows telepítés?" - Molnár Krisztián, vlogger.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.