Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Ilyen sok koztuk a szar????

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#102) Tewe013 válasza kbyte1024 (#101) üzenetére


Tewe013
őstag

Ezt miből szűrted le?

(#103) Ryoo válasza kbyte1024 (#101) üzenetére


Ryoo
senior tag

Nem a Meizuból volt ennyi szar, hanem az általa vett telefonok között, legalábbis én így értelmezem. Egyszerűen nem szerencsés csillagzat alatt született, ahogy én se, akárhányszor számítógépet raktam össze, elsőre sose működött, mindig kifogtam egy hibás perifériát.

[ Szerkesztve ]

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#104) TTTotya válasza #67075584 (#100) üzenetére


TTTotya
senior tag

1.) Miért vettél gari nélkül telót? :W :W Ha meg már vettél akkor ne sírjál itt, elhiszem, hogy sz^rul esik, hogy pont beszívtad, de TE voltál aki vállaltad a rizikót. Ha ennyire fáj 60 ezer akkor legközelebb áldozz pár ezerrel többet és vegyél garival.

2.) Azt most mégis honnan vetted, hogy 8 telefonból 7 hibás? Vettél 8 Meizut csak idén???

(#103) Ryoo: De ha tényleg vett már hetet előtte amivel megszívta akkor, hogy lehet ennyire, hogy is mondjam, nem okos, hogy a nyolcadikat gari nélkül veszi???

[ Szerkesztve ]

(#105) Tewe013 válasza TTTotya (#104) üzenetére


Tewe013
őstag

1. Hol írta, h gari nélkül vette?

2. Onnan veszi, h az előző 8 telefonjából 7 hibás volt. Azt sehol nem írta, h ez mind Meizu lett volna.

(#106) Fejvadi válasza e-newsee (#95) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Két betűt ír. :)

(#107) TTTotya válasza Tewe013 (#105) üzenetére


TTTotya
senior tag

A hozzászólásában amire válaszoltam!!!

"Azért 2016- ban nem itt kellene tartani. Egy éven belül 8! telefont vettem, ebből 1, a mostani nem volt garanciás. "

(#108) #67075584 válasza TTTotya (#104) üzenetére


#67075584
törölt tag

Mielőtt félreértés lenne, Eustock- ról rendeltem, garival. Nem ez a gond, hanem az, hogy kiadtam 60 ezret, most meg nem tudom használni. Egyébként küldtem e-mailt Eustocknak, még nem válaszoltak. Persze, majd lejár a 3 nap, aztán így jártam.

(#109) kbyte1024 válasza Ryoo (#103) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ja akkor gy mar más koszi;)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#110) Tewe013 válasza TTTotya (#107) üzenetére


Tewe013
őstag

Az az 1 arra vonatkozik, hogy az nem volt hibás ezért nem kellett garanciába küldeni a mostani, Dogee telefonját.

[ Szerkesztve ]

(#111) Tewe013 válasza #67075584 (#108) üzenetére


Tewe013
őstag

Írj Neki egy privátot a problémáddal lehet hamarabb válaszol itt, mint e-mailben.

(#112) Fejvadi válasza Tewe013 (#111) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Használd a szerkesztés funkciót, mielőtt valaki orrba vág. :)

(#113) f(x)=exp(x) válasza Fejvadi (#112) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Te meg az off topicot. :D

[ Szerkesztve ]

(#114) Fejvadi válasza f(x)=exp(x) (#113) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Teljesen igaz :D

(#115) #19708160


#19708160
törölt tag

ma 3.napos a telefonom,eddig egyszer töltöttem,használom rendesen,és nem akar merülni.Baromi jó a telefon,csak ajánlani tudom,ilyen jó optimalizált androidos telefonom még nem volt,és az akku az nagyon rendben van.

Imádom :)

(#116) Tewe013 válasza Fejvadi (#112) üzenetére


Tewe013
őstag

"Egy hozzászólásra mindig a Válasz linkkel írj, hogy mindenki láthassa mire és kinek válaszoltál."

[ Szerkesztve ]

(#117) Ájvé válasza #67075584 (#108) üzenetére


Ájvé
veterán

14 napod van jelezni és visszaküldeni, EU-s jogszabály a vásárlástól való elállás joga (távollévők közt kötött szerződés alapján, szóval boltba veszed akkor nincs ilyen), szóval Szlovákiában is érvényes.

(#120) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Nah ma délután megjött a kütyü, nem sokkal melóba indulás előtt.
Gyorsan kicsomagoltam, sim be, pár dolog beállítása indulas előtt. Iphone 5s után, azt kell mondjam van ez is olyan fluid, sőt!
Halozat (wifi/mobilnet) stabil.
Mobilnetnél H+ van (jelentsen ez akármit is)
Kijelző parádés minden tekintetben
Telefonálás hangereje és minősége is rendben.
Ami átlagos (i5s-hez kepest gyenge), az a rezgőmotor.
Akku 97%-on volt out-of box (tul sokaig nem várt rám a dobozában).
Úgy nézem jól birja majd az akku.
Majnem kihagytam az egyik legfontosabb dolgot; biometrikus szenzor:
(i5s-hez kepest) nagyon teszi a dolgat, bár nem tűnik olyan masszívnak.
Ez volt az én rövid sztorim.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#121) #19708160 válasza fornettisuti (#120) üzenetére


#19708160
törölt tag

igen a rezgés nálam is gyenge.Ez az egy negatívum van nálam.Akku üzemideje tetszeni fog az 5s után :)

(#122) eustock válasza #67075584 (#108) üzenetére


eustock
tag

Persze, majd lejár a 3 nap, aztán így jártam.

A jelzés számít, ami megtörtént és fogadtuk.
Email-ben, és privátban is válaszoltunk. :R

(#123) Military


Military
csendes tag

Sziasztok.
SIM milyen lehet bele rakni? Itt írják a microsimet, én nem tudom azt bele rakni. Köszi segítséget!

(#124) #65577472 válasza Military (#123) üzenetére


#65577472
törölt tag

:D

Ha nagy a Micro-SIM, akkor vajon milyen jó bele?

(#125) Graphics válasza Military (#123) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha nem tudod azt belerakni ,akkor bemész a szolgáltatóhoz és kicseréled.

Ha nano-simed van, akkor adapter hozzá.

De leírásban ott van.

Egyszerűbb leírnod milyen SIM-ed van most.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#126) fateless válasza #65577472 (#124) üzenetére


fateless
veterán

A nagy micro-SIM a makro-SIM 😃

Mini-SIM-nek hívják az eggyel nagyobbat.

Sorrend
SIM - bankkártya méret
mini-SIM - a "megszokott" SIM
micro-SIM - amiről most volt szó
nano-SIM - a mostani legkisebb
ESIM - tervezett, virtuális SIM, ezt szeretnék a gyártók mostanság elterjeszteni, szabványosítani

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#127) #65577472 válasza fateless (#126) üzenetére


#65577472
törölt tag

Zárjuk rövidre. 2 db Nano-SIM-et fogad a telefon, vagy egy Nano-SIM-et és egy Micro SD kártyát. A teszt végén a specifikációban elírás történt.

[ Szerkesztve ]

(#128) #65577472 válasza Military (#123) üzenetére


#65577472
törölt tag

bocs dupla

Tehát a Micro SD foglalatba próbálod belepréselni a Micro-SIM kártyádat.

(#129) fornettisuti válasza Military (#123) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ott van a készülék hátulján a fóliára irva és rajzolva is (gyengébbek kedvéért), hogy az első slotba nano-sim, a másodikba vagy memória kártya vagy nano-sim rakható; hol a probléma?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#130) Lecs@


Lecs@
addikt

Na pár órája nyomkodom......

Volt Redmi Note 3 Pro-m ezelőtt, tetszett az is. Közbe vettem egy Nexus 6 - t, nekem túl nagy. Így hát felhívtam az ismim ( Lampard77) hozzon le nekem mind2 - ből egyet. Hozzárakom, rengeteg telót vettem már tőle.

Hát Meizu a kezemben maradt. Minőségi összeszerelés, mint egy 100 K + telefonnál. Nagy örömömre home a ujjlenyomat olvasó, plusz a visszagomb is ! Nincsenek beépített gombok, sem nav sáv. Ezerrel lakom be, az akksi alig fogy. A rendszer jól optimalizált, nem akad. Hang szép telefonáláskor odavissza. Kijelző szép. Autós kihangosító bluetooth kapcsolatom nagyon kellemes, tiszta. Gps egyből talált gond nélkül jelet. Nekem a kamera is teljesen elegendő. Eddig minden alkalmazásom rendesen megy.
Szumma, sok százezer feletti teló tesztelése után is a véleményem, qrvajóteló. Főleg, ha a " vicces " árát nézem.

ui : gyengébb rezgés nálam sehol nem hiány.

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#131) #19708160 válasza Lecs@ (#130) üzenetére


#19708160
törölt tag

én is imádom,3 napos most töltöttem másodszor,akadás semmi,ugy jó ahogy van.

Imádom

(#132) fateless válasza Lecs@ (#130) üzenetére


fateless
veterán

Még a végén rábeszéltek... ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#133) Ryoo


Ryoo
senior tag

Egy tulaj ki tudná próbálni, hogy egy koncerten, vagy valami hangos rendezvényen vesz fel videót? Kíváncsi lennék rá, hogy torzít-e a hang, mikor visszanézi.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#134) Graphics válasza Ryoo (#133) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rihanna koncert lement tegnap, olyan is volt állítólag... Azt kár lett volna felvenni ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#135) mediumgecso válasza Lecs@ (#130) üzenetére


mediumgecso
őstag

Az ilyen kommentek miatt döntöttem én is az M3 Note mellett.....hamarosan csatlakozom!

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#136) hgabor19 válasza Lecs@ (#130) üzenetére


hgabor19
aktív tag

Ha nem jön be a Redmi Note 3 Pro, akkor nekem is a Meizu M3 note marad a "B" verzió :)

(#137) student


student
őstag

mennyire várható egy eustockos vásárlásnál hogy kapni fogok rá frissítéseket, egy android 6 esetleg 7-t ?
Most egy 3éves akkoriban 50e ft moto g-t használok, hozta a kötelezőt 2évig jöttek a frissítések..

(#138) fornettisuti válasza student (#137) üzenetére


fornettisuti
veterán

Mi köze az eustocknak a meizu terméktamogatási politikájához?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#139) Graphics válasza fornettisuti (#138) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Xiaomi Redmi Note 3 Pro nem jött ki hivatalosan magyar nyelvvel, ezért készült rá egy ROM, ami tartalmazza, viszont ez a rendszer nem frissíthető értelemszerűen, mert akkor bukva a magyar nyelv.

Innen jön szerintem a kérdés magja :)

A Meizu, mivel gyárilag tartalmazza a ROM a magyar nyelvet, így ezt nem érinti, de mint láthatod, mást érinthet a dolog, így jogos volt a kérdező kérdése :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#140) fornettisuti válasza Graphics (#139) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha onnan jött a kérdés, akkor is csak félig. Mint tudható Xiaomi zárta a bootloadert Magyar nyelv/gapps kihagyásával. Eustockon le van írva az érintett termékek adatlapján, hogy vagy a hivatalos online frissülő kínai gyári rendszerrel kéri a vevő vagy az online nem frissülő magyarított főzött rommal. A Meizu termékeket ez a bohócság eleve nem érinti, mert tud magyarul (a beállításokat végignézve, inkább úgy ahogy) -és gugli cuccok is a rendszer része.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#141) dSERiES


dSERiES
senior tag

Akinek van: fólia nélkül használjátok? Olvastam a gsmarena teszben, hogy ez a dinorex üveg nagyon karcolódik, nincs vele gond?
Néztem még fóliát nem is nagyon kapni hozzá.. max ali/ebay
Annyi mindent írnak róla, itt pl. azt hogy nem is fémházas :F

⊿sff⊿

(#142) eustock válasza student (#137) üzenetére


eustock
tag

Az egyedi Android rendszer miatt a főverzió ugrások ritkábbak, hasonlóan a Xiaomihoz, így a kérdésre csak a gyártó tudna válaszolni.

(#143) fornettisuti válasza dSERiES (#141) üzenetére


fornettisuti
veterán

Jelenleg uvegfolia nelkul hasznalom

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#144) spect80


spect80
senior tag

Engem inkább az érdekelne, hogy végre megjeleníti az értesítéseket a Hangouts, amire az MX4 pro semmilyen flyme verzióval nem volt képes?
Illetve még mindig vírusos a gyári video alkalmazás?

(#145) fornettisuti


fornettisuti
veterán

van róla fogalma valakinek, arról, hogy mit akar jelenteni/mi értelme a "kék állapotsáv" opciónak?
nem veszek észre különbséget ha be, ha ki van kapcsolva.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#146) #19708160


#19708160
törölt tag

tokot hol lehet venni erre a telefonra?

Redmi note 2 tok jó rà csak ugye semmilyen kivágás nem passzol.Ebayen van dögivel de 3 hét mig megjön

[ Szerkesztve ]

(#147) F.B.I. válasza #19708160 (#146) üzenetére


F.B.I.
veterán

Körömolló nem segít a régi tokon?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#148) balaaazs


balaaazs
senior tag

Nem vagyok az összehasonlítgatás híve (főleg mert tudom/látom, hogy korlátozottak a lehetőségek), de nem az első Meizu ami nagy apple-feeling....

Mindemellett persze tényleg szép darab!

¯\_(ツ)_/¯

(#149) #19708160 válasza F.B.I. (#147) üzenetére


#19708160
törölt tag

nem akarok barkácsolni,meg sokat is.kellene faragni

(#150) dSERiES válasza fornettisuti (#145) üzenetére


dSERiES
senior tag

Ezt én se értem.. :F illetve az M2-őn a home gomb hosszan nyomva kikapcsolja a képernyőt, itt meg nekem nem :(

⊿sff⊿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.