Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) fornettisuti válasza AsusBoy (#900) üzenetére


fornettisuti
veterán

Eloszor a storage reset, ha nem jo, akkor mehet a masik, ha ugyse akkor garancia.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#902) #63534592 válasza fornettisuti (#901) üzenetére


#63534592
törölt tag

miért nem szerkesztessz egy hozzászólást 5 perced van rá ha jól tudom.

(#903) Potrien


Potrien
senior tag

Sziasztok.
Ebből létezik esetleg b20-at tudó verzió?

(#904) D@niel válasza D@niel (#889) üzenetére


D@niel
addikt

kijelzőn dupla kopp működik?? valaki próbálja már ki...

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#905) Ryoo válasza D@niel (#904) üzenetére


Ryoo
senior tag

Működik

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#906) ch.lac válasza D@niel (#904) üzenetére


ch.lac
tag

Ébresztésnél igen, zárásnál viszont nem (a főképernyőn, de a zárképernyőn igen)

(#907) Dave™ válasza ch.lac (#906) üzenetére


Dave™
nagyúr

Lezárni a home gomb hosszan nyomvatartásával lehet.

(#908) ch.lac válasza Dave™ (#907) üzenetére


ch.lac
tag

Ohhh én tudom ;)

(#909) monti0222w válasza gabfot (#890) üzenetére


monti0222w
addikt

Az aprón keresd meg a sultánmobilszerviz-t tudomásom szerint ő csinál. :)

[ Szerkesztve ]

(#910) AsusBoy válasza fornettisuti (#901) üzenetére


AsusBoy
senior tag

Megcsinaltuk a storage resetet meg a masikat is.
Eddig nem eszleltunk hibát!

Köszi

(#911) JohnnFirpo10


JohnnFirpo10
újonc

Sziasztok,

Segítsetek,ha van tapasztalat ebben. A gmail-re lejönnek a levelek,tehát a szinkronizálás megy. De ennek ellenére bárhogy állítom be a készüléket,sehogy sem akarja jelezni,ha új email érkezik,ha megnyitom gmailt,ott figyel a levél..Se hang,se az ikon az ikonsorban.
Valakinek hasonló témája volt már? Köszi a kommenteket! :F

(#912) fornettisuti válasza JohnnFirpo10 (#911) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ellenorizd, hogy megadtad-e a szukseges jogosultsagokat a gmailnek

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#913) JohnnFirpo10 válasza fornettisuti (#912) üzenetére


JohnnFirpo10
újonc

Köszönöm! Ezeket hol kell állítani? amit lehet,beállítottam...
De azért írd meg kérlek,biztos ami biztos alapon.

(#914) fornettisuti válasza JohnnFirpo10 (#913) üzenetére


fornettisuti
veterán

*Notification and status bar
*Manage app notifications
*Gmail - Allow notification

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#915) JohnnFirpo10 válasza fornettisuti (#914) üzenetére


JohnnFirpo10
újonc

az első kettőt hol találom? magyar nyelven használom a telefont,nem találom hogy keressem őket.

(#916) tybsen


tybsen
addikt

Üdv srácok, apumnak kellene valamilyen telefon 45 ezer körül, Honor 4x volt neki amit sajnos leejtett.

5,5" méret kellene, lumia 640 xl végül a windows miatt kiesett, ezért vagy Honor 4x lenne újra vagy gondoltam neki ezt a Meizut, ennyiért (meg amúgy is) nagyon izgalmas eszköz szerintem.

Sok mindenre nem használná, telefonálás, böngészés, fotók, gmail/google szinkronizació képeket is beleértve, facebook. De idősebb, szóval semmi durva felhasználás.

Azok akik használják ezt a telefont: szerintetek mennyire használható egyszerűen out of the box, ha egy idősebb emberről van szó? Útközben csak néha kell neki internet illetve a munkahelyén (vodafone-nal használná), ezért talán nem annyira para a b20 hianya, ha jól gondolom?

Ajánlhatom nyugodt szívvel? Nem fog szídni, hogy állandóan elmegy a térerő, használhatatlan, stb?

Igazából úgy vagyok vele hogy a honor 4x stabilabb és megbízhatóbb talán, de régi modell és nagyon zavar a 8 GB belső memória és a gyenge kijelzőfelbontás.
Gondoltam hogy ha már kiad 45 ezer forint körüli összeget akkor inkább valami ilyesmi cuccot vegyen mert ez nekem szimpatikus csak nem akarom hogy az legyen a vége hogy mivel ő egyáltalán nem ért a telefonokhoz, így a meizut nem tudná használni. Engem vonz a cucc, mindig is vonzott.

Tudnátok légyszi segíteni, objektíven megítélni ezt a helyzetet? előre is köszi :R

(#917) ruti válasza tybsen (#916) üzenetére


ruti
Közösségépítő

szvsz szerintem teljesen felesleges az általad leírt felhasználásra ez a készülék.
kijelzőfelbontás ilyen felhasználásra nem kell h fő szempont legyen.
átlag usernek a kamera legyen minél használhatóbb, szerintem ez legyen a fő szempont (min. 8 MPx, bár ez sem garancia semmire),
nyilván min. 1-1,5 GB RAM, és a 8 GB tárhelyet kéne megcélozni,
és inkább ismert márkát, ismert háttérrel,
mert mi elmókolunk meg utána olvasgatunk a "nem ismert" telók lelkivilágának, de apud nem fog.

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#918) fornettisuti válasza tybsen (#916) üzenetére


fornettisuti
veterán

samsung j5

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#919) #67075584 válasza tybsen (#916) üzenetére


#67075584
törölt tag

Inkább egy LG K10 vagy egy LG X Power, mint egy ipari hulladék.

(#920) tybsen válasza fornettisuti (#918) üzenetére


tybsen
addikt

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a reakciót! Az a baj hogy igazából ilyen árkategóriában nagyon kevés a kínálat pláne 5,5" méretben. Gyakorlatilag a honor 4x az egyetlen olyan méretben megfelelő telefon ami ilyen áron elérhető és 2 GB ram van benne gyors a felület és a kamera is elfogadható. Általában ilyen áron 5 col snapdragon 410 hd kijelző a tipikus.

De igazából abban igazatok lehet hogy ha itt valamilyen probléma lesz akkor nem fog tudni vele mit kezdeni a honor ilyen szempontból nagyon megbízható volt, nem voltak soha furcsa dolgok vagy fagyások, tette a dolgát.

Én magamnak ilyen árkategóriában biztosan meizu vagy xiaomi vennék, de akkor talán mégis jogos a félelmem hogy neki ez nem lenne a legmegfelelőbb.

Csak muszáj vagyok valamit intézni neki mert annyira nem ért hozzá. :(

Persze az ár nincs annyira kőbe vésve mindenesetre most elmegyünk kicsit nézelődni MM meg ilyenek.

(#921) tybsen válasza #67075584 (#919) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi Neked is!

(#922) Yayoh válasza tybsen (#920) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Ilyen felhasználásra szerintem is valami megbízhatóbb Samsungot vagy LG-t vegyél neki, ami talán kiforrottabb.

Jó telefon az M3 Note, de vannak hibái, amik lehet egy normál usert teljesen kiakasztana. Nekem pl. egyetlen hibája van, az hogy néha eldobja a mobilnetet. Nem vészes, ritkán csinálja, de néha nagyon idegesítő tud lenni.

(#923) #67075584 válasza Yayoh (#922) üzenetére


#67075584
törölt tag

Nekem is eldobja a mobilnetet, bármit és bárhogyan állítok is be. Találtam egy tesztet, ott is panaszkodik a tesztelő, hogy ingadozik a térerő, plusz eldobálja a netet. Minden más telefonba áthelyezve a kártyáimat, stabil minden, és a tesztelő is ugyan ezt írta le, pedig nem beszéltünk össze. Márpedig ez a "telefon" csak szép, de nem jó. Ha egy készülék nem tud normálisan hálózatot kezelni, erre nem tudok mit mondani. Alapvető dolog, hogy amire kitalálták, tehet telefonálni, arra tökéletesen alkalmas legyen, bármennyire is összetett funkcionalitású okostelefonról is legyen szó. Ha ezeknek az alap elvárásoknak nem felel meg, az számomra kimeríti a kínai fos, ipari hulladék fogalmát. Egyetlen normális gyártó maradt számomra Android vonalon: LG.

(#924) tybsen válasza #67075584 (#923) üzenetére


tybsen
addikt

Köszi srácok mégegyszer mindenkinek, akkor leteszek róla mert neki tényleg nem lenne így szerencsés választás. Sajnálom ezeket a dolgokat, mert egyébként tényleg szuper telefonnak tűnik. :(

(#925) memoril válasza tybsen (#924) üzenetére


memoril
aktív tag

Szia ! Nálam atom stabil , sem a hálozatot sem a mobilnetet nem dobálja el . Sok telefonom volt már de ez eddig a legjobb föleg ár érték arányban .

(#926) tybsen válasza memoril (#925) üzenetére


tybsen
addikt

Igen, ha nekem kellene nem lenne probléma szívesen megnézném meg kipróbálnám, de apumnak tényleg nem merem bevállalni nehogy legyen valami aztán én leszek a hibás hogy ezt ajánlottam neki :)

(#927) memoril válasza tybsen (#926) üzenetére


memoril
aktív tag

Igen de minden telefon tipusnak lehetnek hibái , valakinél kijön valakinél nem . Én még nem láttam olyan készüléket ahol mindenkinek tökéletes lett volna és semmi gyári hibája nem lett volna . Kínában ebböl a készülékböl rengeteget adtak el és nem nagyon van rá panasz csak annyi mint más készülékekre . Nálam minden pöpec .

(#928) Gomez1984 válasza memoril (#927) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Nálunk szerencsére van stabil 4G, ott nem dobja el a netet, de amint átáll 3G-re már nem működik. Aki vidéki és nincs stabil 4G annak nem ajánlott.
Sajnos ez a hátránya hogy nem tudja a B20 hálózati szabványt.
1 hónapja nyüstölöm, nagyon jó kis teló, még a kamera szoftverén és egy két fordításbeli hibát kell megfaragni.

(#929) Bodz


Bodz
nagyúr

Az 5.1.3.6-os rom (amiből még nincs global) egyik változása: "Optimization: mobile communication network performance." Szóval akinek gondja van még ne keseredjen el, talán lesz megoldás. :)

(#930) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Akinek van kedve, lehet probalgatni: [link]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#931) Dave™ válasza Bodz (#929) üzenetére


Dave™
nagyúr

Hogy tetszik a Lumia után? :)

(#932) Yayoh válasza Bodz (#929) üzenetére


Yayoh
aktív tag

Na ebben reménykedtem, hogy lesz rá frissítés ami szoftveresen megoldja a gondot.

(#933) aduasz8 válasza Bodz (#929) üzenetére


aduasz8
csendes tag

Szia! Nem tudod véletlenül mikor jön ki hivatalosan ez a verzió ami a frissitesből is le tölthető lesz? Mert addig próbálom nem neki vágni szegénykét a falnak mert néha engem is idegel ez a hálózat insatbilitás, de ugyanakkor meg nagyon megszerettem ezt a kis "f*stalicska" telefont mert minden másban be vált.

(#934) Bodz válasza Dave™ (#931) üzenetére


Bodz
nagyúr

Néhány dolog hiányzik a WP után, de ebbe itt nem mennék most bele. Amúgy eddig elégedett vagyok. A flyme elég gyors. A kijelző szép. A használt appok többsége is elfogadhatóan fut. Pár apróbb furcsaság azért van. A magyar fordítás több helyen elég vacak, a böngészők néha megakadnak (de csak mobilneten...) másodpercekre, a kiegyenlített meg teljesítmény mód közt én nem igazán veszek észre különbséget üzemidő szempontjából.
Eddig ennyi. Bár gyanús valami az akksi százalék kijelzésében is. Néha nagyon megindul lefelé a semmitől, néha meg meg sem mozdul. Pl. múltkor a TuneIn 1.5 óra alatt semmit se szívott le szerinte az akksiból. Kétlem hogy ennyire energiatakarékos app lenne. :D

(#932) Yayoh: Reméljük... A hardveres hiba nagyobb szívás lenne.

(#933) aduasz8: Fogalmam sincs. Valamelyik nap olyasmit olvastam, hogy novembertől tán havonta jönnek majd a stabil frissítések. De ezt tessék fenntartással kezelni, mert nem emlékszem, hogy hol. :)

[ Szerkesztve ]

(#935) sysrq


sysrq
őstag

Nekem is eldobálja a mobilnetet. Egyik kártya tmobile a másik a digi (telenor) net kártyája. Sajnos túl sokszor keresgéli a hálózatot hogy véletlen legyen. Meg bosszantó hogy a kikapcsoló gombra lassan reagál, mikor kiveszem a tartójából kikapcsol(nám) de mire a zsebembe landol már néha megnyomtam rajta valamit, ezért száműznöm kellet pár indítóikont a kezdőképernyőről. A kijelző viszont szép. Az akku meg jól bírja.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#936) wzol válasza sysrq (#935) üzenetére


wzol
tag

A ki- és bekapcsolásra én ezeket ajánlom:

[link]
[link]
[link]

Mindegyiknek megvan a maga stílusa, akksit alig esznek (persze függ a beállítástól is), csak fixáld le őket, hogy ne lője ki a rendszer őket kikapcsolt képernyőnél. Én már a bekapcsológombot nem is emlékszem mikor használtam utoljára :)

(#937) memoril


memoril
aktív tag

Szerintetek lesz újabb android frissités pl 6.0 ?

(#938) #67075584


#67075584
törölt tag

Ugye-ugye. Mikor azt írtam, hogy ennek a készüléknek a hálózat kezelése egy nagy büdös nulla, mindenki lehurrogott, hogy mondhatok ilyet egy ilyen frankó telefonra. Az a telefon, amely nem tud hálózatra csatlakozni stabilan, valamint eldobálja a netet és(vagy) a hálózatot, nem teljesíti a mobil telefonokkal szemben támasztott legalapvetőbb elvárást( ti. hogy tudjak vele telefonálni), ezért a kínai fos kategóriába tartozik. Senkinek sem ajánlom, egyetlen kínai sz@rt sem, kizárólag LG vagy HTC. Alig várom, hogy megszabaduljak tőle a picsába!

(#939) feka0118 válasza tybsen (#920) üzenetére


feka0118
tag

Szia. Én meizu fan lettem. Nagyon szeretem ezt a készüléket is, de kisseb bugok vannak benne amit majd csak a 5.1.6.0 frissítéssel tüntetnek el teljesen.
Ha apudnak szánod, addig amíg az a verzio nem érkezik meg global kiadásban én sem ajánlom neked. A mobilnet furcsaságat,automatikus fényerő túlérzékenységét és a háttérben futó alkalmazások fogyasztás csökkentő optimalizálását az a frissítés javítja ki teljesen. De amúgy ki.aszott jó telefon. Két negatívumot tudok, a rezgőmotor kicsit sovány és a sim tálca a telefon le koppanására kicsit berezeg(bár engem abszolút nem zavar csak a negatív júzerek miatt írom, h ne torkoljon megint vitába a forum). De netezésben gyorsabb a samsung s7 edge nél és iphone s6 nál is(kb 1 mp el 😊, de ezeket a valóságban tesztelve állítom). Remélem tudtam segíteni.

(#940) feka0118 válasza Bodz (#929) üzenetére


feka0118
tag

Szia. Biztosan lesz 😁. Én az m2 vel már eljátszottam ugyan ezt és amit előbb írtam rom oldotta meg teljesen

(#941) feka0118 válasza aduasz8 (#933) üzenetére


feka0118
tag

Szia a hivatalos flyme forumon a fejlesztők azt ígérték, novembertől havonta adják ki a global verziókat. Legyünk türelmesek.

(#942) Dave™ válasza #67075584 (#938) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem nálad nem a tartalommal, hanem a stílussal van gond, az pedig továbbra is változatlan. Elmondhatod a véleményed kultúráltan is, ugyanaz lesz a tartalom, mégis nagyobb lesz a befogadókészség a másik oldalon. A fröcsögéssel sokat nem érsz, ez inkább csak kontraproduktív. Amúgy fentebb írták, hogy jönni fog rá hamarosan update, ha ilyen hiba van, az nyilván sokakat érint és javítják. M2 Note esetében semmi ilyen nem volt, ahogy az MX6-nál sincs, de párom M3s-e sem produkál hasonlókat. Friss modell, talán érdemes megvárni az update-et. De te vegyél nyugodtan helyette LG-t, kiváló alsókategóriás készülékek vannak ennyiért, a HTC-ről nem is beszélve, náluk még kaphatsz Snapdragon 400-as SoC-ot is, igaz lehet kicsit rá kell fizetned.

(#943) feka0118 válasza #67075584 (#938) üzenetére


feka0118
tag

45 forintér?! Vegyél és élvezd a akadozásokat és a befagyásokat.
Viszont ha már ekkorát csalódtál a meizuban, szerintem érdemes lenne ránézned a xiaomi redmi 3s prime ra. Ez a telefon már tudja a b20 at és korrekt teljesítményt kínál.
(de ettől még nekem a meizu a favorit 😊)

(#944) #67075584 válasza Dave™ (#942) üzenetére


#67075584
törölt tag

Üdv!
Nem akartam ezzel senkit sem megbántani, csupán puszta tényeket közöltem ezzel a telefonnal kapcsolatban.Igen, egy telefonnak képesnek kell lennie telefonálásra, és hiába tetszik nekem is egyébként az M3, hiába nagyon bejön a FlymeOs, hiába nagyon gyors és stabil a rendszer, ha folyamatosan SMS-t kapok, hogy miért nem veszem föl, meg nem lehet normálisan böngészni, meg egyáltalán bármit frissíteni, mert hol van netkapcsolat, hol nincs. Már elnézést kérek mindenkitől, aki esetleg félreérti, de ezeket a hibákat illő lett volna a gyárban javítani(és most az ingadozó jel erősségnek semmi köze a B20 hiányához, mert ezzel ugye Kínában nem számolnak). Ezért írtam, hogy inkább egy LG G4, ami már 90-ért megkapható, vagy LG X Power 55-ért nagyon jó vétel, és nem alsó kategóriás(igaz, lassabb CPU, de hát amire kell, arra jó, csak mert 1 másodperccel lassabban nyílik meg a böngésző, még nem leszek öngyilkos, a játék meg nálam max szókereső vagy legyen ön is milliomos). De nagyon jónak tartom a HTC M8 vagy M9-et is(persze engem az ára nem igen izgat, de ez most nem ide tartozik). Ha pedig tudnak a problémáról, firmware frissítéssel ezt már régen javítani kellett volna, mert ezen megbukik egy telefon(nálam biztosan). Azért még a kínai "márkák" nem érnek fel a nagyokhoz, bár ott is már csak az LG-t és a HTC-t tekintem értékelhetőnek, de egyre inkább már csak az Iphone az, amit merek javasolni, mert az Android egy kiforratlan, béta szoftver.

(#945) #67075584 válasza feka0118 (#943) üzenetére


#67075584
törölt tag

Helló!
Igen, gondolgztam Xiaomi-ban, de az a helyzet, hogy sok mindent olvasok a Xiaomi fórumokban, ami miatt nem merem bevállalni. Sokan írják, hogy bugos a MIUI, sokan írják, hogy nem. Fogalmam sincs, mi az igazság, kísérletezni meg nem akarok, ezért írtam, hogy inkább egy LG G4, ami Magyarországon hivatalosan forgalomban van, amit kiveszek a dobozból, bele a kártya, és már használható is probléma mentesen.

(#946) feka0118 válasza #67075584 (#945) üzenetére


feka0118
tag

Engem mindig el tudnak érni( vodafon 3g), csak a mobilnet töketlenkedik.
Kínában semmi gond nincsen a telfonnal, csak a global "módosítások" ra kell várni. Viszont nem akarok kötözködni, de ha ilyen igényeid vannak, akkor miért vettél kínai telefont? Csak mert a mobilnet baki miatt nem kellene ennyire lehúznod, hiszen tudva való volt, h nem europai piacra van optimalizálva.
+amilyen telókat megemlítettél nem egy árkategória, a lg g4 szerintem is jó telefon, de az ha jól tudom 110 ezernél kezdődik függetlenül.

[ Szerkesztve ]

(#947) #67075584 válasza feka0118 (#946) üzenetére


#67075584
törölt tag

Azért vettem, mert sok mindent olvastam a témával kapcsolatban, és úgy gondoltam, egy Meizuval már nem lehetnek gondok. Tévedtem. Amint írod, Vodafone kártyád van( nekem is az egyik az, másik Telenor). Mivel a Voda vidéken 800-on szórja a 4G-t, ezért csak H+ van, de amint írod, ezzel is vannak gondok(nekem is), pedig ennek semmi köze a B20 hiányához. Valamint ha nincs is 4G, bárhol is vagyok, 3G-nek lennie kell(ene). Itt, ahol lakom, Győr agglomerációjában legalább 15 torony van hatókörön belül, mindenhol stabil 4G és 3G is van, bárhova is megyek, minden MÁS telefonnal. Miről is beszélünk? LG G4-et pedig már találtam 90-ért, de amint írtam is, az ára engem nem igazán érdekel, legyen 120, de használható. Ja, és a B20 hiánya miatt NEM volna szabad, hogy töketlenkedjen a mobilnet(ha pedig mégis, hol a javítás?)

[ Szerkesztve ]

(#948) feka0118 válasza #67075584 (#947) üzenetére


feka0118
tag

Jogos. Kb 2 hónap múlva érkezik a global frissítés rá.
A-s verziójú rommal már van, csak nincs magyar nyelv és tele van kínai tartalommal. (az előzményben rosszul írtam 5.1.6.0 az az m2-őn volt, 5.1.3.6 os verzió fogja javítani teljesen. Szerintem várd meg és ha utána sem jó csak akkor passhold a telód. Viszont írtad, h nem tudtak elérni sem. Az viszont garanciás hiba. Többen írtak hasonló térerő gondot, amit garanciában kicseréltek. Szerintem ennek is járj utána.

(#949) #67075584 válasza feka0118 (#948) üzenetére


#67075584
törölt tag

5.1.3.4G-t fölraktam tegnap, nem változott semmi. Garanciális hibával kapcsolatban pedig már ez a második lenne, egyszer nekem már cserélték a telefont, 2 napos volt. Tovább nem tökölök vele.

(#950) newraqueia


newraqueia
csendes tag

Korábban többen írtatok térerő, mobilnet gondokról. Nekem egy hete van meg a készülék, pár napja néha a kijelző feloldásakor sim pin megadási panel fogad. Ez hiba, vagy valamit rosszul állíthattam be?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.