Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) fornettisuti válasza Bazi.Joe (#799) üzenetére


fornettisuti
veterán

Az sosem art, ha foglalkoznak a keszulekek lelkevel a programozok😉

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#802) fornettisuti válasza Dave™ (#800) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ezek mar off dolgok, ebben a topikban, hanyagolhatjuk inkabb mielott jon a radir.
Amugy pont a Redmi 3S-nel mar out-of box nem kell a romon hegeszteni, mert tud magyarul van B20 (RN3 SE is B20 tamogatott), gapps is es frissitesek is jonnek; elore jelezven a "lopakodo" EU terjeszkedest (lasd lengyel oldaluk). A tesztjeben beszel Bog ezekrol a videoban is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#803) eustock válasza fornettisuti (#797) üzenetére


eustock
tag

A Xiaomi a fejlesztőknek szánt szoftvert frissíti hetente, a stabil kiadás náluk is sokkal ritkábban frissül.

(#804) Bazi.Joe válasza Dave™ (#800) üzenetére


Bazi.Joe
tag

És akkor neked nincs kapcsolódási gondod a számítóppel?

(#805) Dave™ válasza Bazi.Joe (#804) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nem szoktam kábelesen csatlakozni, mert eléri wifin az SMB megosztásomat NAS-ról. Mivel ez megoldható NAS nélkül is, így sok értelmét nem látom kábelezni. Az MX6-nál az SMB egyelőre nem működik, gondolom mivel első verziós szoftver, később tuti megkapja ez is (az M2 Note a kezdetektől tudja), viszont itt meg van FTP elérés, tehát továbbra sem lenne szükségem kábelre. Egyébként ment kábelesen is egyszer amikor kipróbáltam, de az még az M2 Note volt. Ubuntu-t használok.

(#806) Dave™ válasza Dave™ (#805) üzenetére


Dave™
nagyúr

(egyébként nagyon ritkán használok klasszikus fájlátvitelt, mivel zenére ott a Spotify, a fényképek és videók pedig szinkronizálódnak Dropboxon keresztül)

(#807) wzol válasza Dave™ (#805) üzenetére


wzol
tag

Milyen Android appot tudnál ajánlani megbízható SMB átvitelhez - ami elérni és megosztani is tud? Amivel eddig én próbálkoztam az mind felejtős volt :(

(#808) Dave™ válasza wzol (#807) üzenetére


Dave™
nagyúr

Semmilyet, a Flyme OS beépített fájlkezelője tudja, az MX6-nál mondjuk egyelőre még nem. Ez nagyon szépen és megbízhatóan működik, de értelemszerűen csak Meizu telefonokon.

(#809) feka0118 válasza Bazi.Joe (#799) üzenetére


feka0118
tag

Ez az oldal segít eldönteni hogy millyen gyakran jön ki global frissítés.:
http://www.flymeos.com/firmware.html

[ Szerkesztve ]

(#810) Bazi.Joe válasza feka0118 (#809) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Nem teljesen mert ha jól látom akkor nem látom a korábbi frissítéseket az m3 notera de egyik készülékre sem!
:D

(#811) Dave™ válasza Bazi.Joe (#810) üzenetére


Dave™
nagyúr

Az M3 Note, M3s, MX6 vadiój készülékek, itt még azért nincs. Nézd meg pl. az M2 Note-ot, bár ott sincsenek fent a Flyme 5 előtti firmware-ek, tehát nem teljes a lista. 1-2 havonta kehet számítani az utóbbi időszak tapasztalatai alapján, átlagban.

(#812) feka0118


feka0118
tag

Én m2 ről váltottam erre a telóra. Az m2 őre az elmúlt fél évben havonta adtak ki global frissítést. Lätogas el a meizu fans oldalra ott fent van az összes. A teszt és a stabil is.

[ Szerkesztve ]

(#813) Bazi.Joe válasza feka0118 (#812) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Igen ez hasznosnak tűnik!

(#814) Ryoo


Ryoo
senior tag

Szal akkor erre a telefonra is várható majd OTA frissítés?

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#815) Bazi.Joe válasza feka0118 (#812) üzenetére


Bazi.Joe
tag

Egész jó a felhozatal ezért nem lehet panasza senkinek!

(#816) Dave™ válasza Ryoo (#814) üzenetére


Dave™
nagyúr

Természetesen, mint mindegyik global verziós Meizura.

(#817) Ryoo válasza Dave™ (#816) üzenetére


Ryoo
senior tag

Akkor megnyugodtam, bár a mostani szoftverrel sincs semmi problémám :)

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#818) feka0118 válasza Ryoo (#814) üzenetére


feka0118
tag

Én az eustock-tól vásároltam 5.1.3.3.g rommal és amikor megérkezett a telefon, máris jelzett hogy elérhető az 5.1.3.4.g . Így szerintem biztosra vehető az ota frissítés :)

(#819) wzol válasza Dave™ (#808) üzenetére


wzol
tag

Hm, akkor elvileg tudok megosztani mappát, és PC-ről tallózni rá a hálózatról + másolni bele? Ezt nem sikerült eddig megoldanom. Te hogyan csinálod?

(#820) Ryoo válasza feka0118 (#818) üzenetére


Ryoo
senior tag

Én is tőlük vettem, de nekem már az 5.1.3.4 volt rajta. Majd jön a következő :DD

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#821) wzol


wzol
tag

A frissítések gyakorisága nem érzem, hogy összefüggésben lenne a szoftver minőségével - mindkettő lehet jó és rossz is. Például a Vivaldi böngészőt hiába frissítik nagyon gyakran (kb. hetente) ha olyan durva hibák vannak, ami miatt (sajnos) nem lehet használni [link] mappakiválasztás nem működött könyvjelző hozzáadásánál, összeomlott, ha a gyorsgombokhoz adtad a Pinterest oldalt... :( Ellenpéldának pedig ott egy Total Commander: tegye fel a kezét, aki valaha egy bug miatt frissítette új verzióra :)

(#822) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Most akkor, hogy van az, hogy akik 5.1.3.2G-vel kaptak a keszuleket, azok nem kaptak OTA 3G, 4Gfrissitest? Az alapbol 3G vel erkezok pedig kaptak 4G-t es van aki 4G vel kapta a keszuleket.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#823) Dave™ válasza wzol (#819) üzenetére


Dave™
nagyúr

Megnyitod a fájlkezelőt, ott jobb alul a remote ikon, és az behozza az elérhető hálózati megosztásokat. Szgépen megosztod SMB-vel a kívánt mappákat, utána azt a telefon már látni fogja. Bekéri a felhasználónevet és jelszót aztán mehet a móka. M2 Note-on ez így volt, MX6-on egyelőre csak FTP van, ami körülményesebb. M3 Note-on nem tudom mi van, próbáltjátok ki.

Megnéztem, párom M3s-én működik, magyarul távvezérlő néven fut, ezt elég hülyén fordították...

[ Szerkesztve ]

(#824) wzol válasza Dave™ (#823) üzenetére


wzol
tag

Ez remek, köszönöm, kipróbálom :R

Valahogyan ez tud működni visszafelé is? Tehát hogy a számítógépen nyitom meg a telefont, és ott lépek, bele, majd másolok rá?

(#825) Dave™ válasza wzol (#824) üzenetére


Dave™
nagyúr

Passz, nem hiszem. MX6-nál az FTP így működik, de azt nem láttam a többin eddig.

(#826) Kowi84


Kowi84
aktív tag

Sziasztok. Azt el tudná mondani valaki, hogy hol kell/lehet beállítani, hogy az áruházban engedje a letöltéseket mobilnettel is. Jelenleg annyit ír ki, hogy hálózatra várakozik, és csak Wi-Fi mellett hajlandó bármit is letölteni.

(#827) kippi86


kippi86
tag

Sziasztok.Valakinek van már ilyen jellegű tempered glass: [link]?
Ezeknek meg van hajlítva a széle vagy ez is csak ilyen csúnyább megoldás hogy kisebb valamivel az előlapnál vagy éppen lelóg?

[ Szerkesztve ]

(#828) ruti válasza Kowi84 (#826) üzenetére


ruti
Közösségépítő

ha még nem volt meg, próbálj egy újraindítást,
nekem azután már engedte, és többé nem várakoztatott wifi-re

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#829) fornettisuti válasza Kowi84 (#826) üzenetére


fornettisuti
veterán

Arra figyelj, hogy legyen jo eros legalabb 3g kapcsolatod, azt ugy szereti.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#830) TheShow válasza fornettisuti (#829) üzenetére

2 napja lettem tulaja egy ilyen telefonnak. Egy iPhone 5S-t váltott, és elsősorban olcsó de használható alternatívát kerestem, amivel kipróbálom az 5,5" élményt, mielőtt váltanék nagyobb kijelzős Applefon-ra.

2/16-os verzió. Alapvetően tetszik a telefon, lehet, hogy a szoktatós/tesztelős időszak hosszabbra is nyúlik pár napnál/hétnél, úgyhogy inkább kérdezek, mert nem minden világos.

iPhone-nál nagyon szerettem, hogy az egyes app-ok ha volt valami történés, akkor egy "jelvényt" tettek az app ikonjára (pl. 2, ha volt két olvasatlan e-mailem). Itt viszont ezt nem látom, sem sms, sem e-mail, sem Viber, sem telefonhívás esetében. A menüben az értesítések résznél nem találtam erre opciót. Mit kell beállítani, hogy ne csak hangjelzés meg értesítés legyen a lehúzható értesítési területen, hanem ilyen kis jelölő is az app-oknál?

Vagy a FlymeOS-en ez nem elérhető? (mintha Samsung-okon is lenne ilyen opció)

Illetve tudnátok javasolni olyan alkalmazást, ami:
- kezeli a névjegyeket, és engedi a listázást pl vezetéknév alapján (idegesítő, hogy keresztnév szerint listáz...)
- naptár alkalmazást, ami kezel több különböző fiókot is (gmail és exchange)

Köszi

(#831) Dave™ válasza TheShow (#830) üzenetére


Dave™
nagyúr

Még nem tudja a Flyme OS.

(#832) krisz_5 válasza kippi86 (#827) üzenetére


krisz_5
csendes újonc

Szia ez elméletileg pont illeszkedik rá, én is ilyet rendeltem, youtuben van róluk videó ahol tökéletesen felrakják hiba nélkül

(#833) namilegyen válasza TheShow (#830) üzenetére


namilegyen
tag

M launchert tedd fel az tudja a notification count funkciót. A gyári flyme launcher nem.

(#834) kamikaze1911


kamikaze1911
csendes tag

Sziasztok!

Nagyon ezen a telefonon gondolkozok, viszont én napi 3órát legalább hallgatok zenét fülesen. Olvastam itt, hogy lehet tweakelni az erősítést, ezzel mennyire elfogadható a minőség? Sony Xperia T-hez vagyok szokva, aminek elég jó a hangminősége szerintem.Köszi!

(#835) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Sziasztok

M3 note nektek nem csinálja néha, zárolt képernyőn megnyomom a home gombot, és lassan ébred fel a kijelző
Kb 10 ből 1x???? (lassú alatt 2-3 másodpercet értek)

(#836) fornettisuti válasza Gomez1984 (#835) üzenetére


fornettisuti
veterán

:N

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#837) kippi86 válasza krisz_5 (#832) üzenetére


kippi86
tag

Köszi akkor kipróbálok egyet.

(#838) kmarkk22 válasza Gomez1984 (#835) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

Nálam sem csinálja.

(#839) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!

Volt olyan, akinek azt csinálj a telefon, hogy foglaltat v. nem elérhetőt jelez ha hívják??
Nekem már többen is mondták, hogy nem tudtak elérni, de nem voltam kikapcsolva és hívásvárakoztatás is be van kapcsolva...Küldjem vissza garanciába szerintetek?? Eustock-os a készülék.

Üdv

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#840) fornettisuti válasza mediumgecso (#839) üzenetére


fornettisuti
veterán

Nekem meghibasodott Sim csinalt ilyet regebben

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#841) ruti


ruti
Közösségépítő

nem kimondottan készülék kérdés, de itt biztosan tudjátok a választ, nekem ez teljesen új sztori:

végre a nagycéges flottás ügyintézőnk valamit intézett a T-nél, hogy legyen 4G-m. Hurrá, gyors mint állat.
Azóta viszont nem megy az MMS se ki-se be "4G first" alatt.
"3G only"-ban minden ok.
Azt mondja a srác, hogy "4G alatt nem támogatott az MMS". (Merthogy kőkorszak, minek az nekem. De ez mellékes szál, én használom az ilyen képküldést.)
Lepróbáltuk több céges telón, tök változóan, de van akinek MŰKÖDIK, de van akinek tényleg nem.
Lecsekkoltam egy működőnek az APN MMS beállításait, nekem azokkal sem megy.
Mi az igazság?

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#842) fornettisuti válasza ruti (#841) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ezzel meg nem kuldtem mms-t, de Oneplus One nem kuldte, Doogee X5 Pro elkuldte, LG G4 nem, a Sim es Apn ugyan az. Nem ertem azota sem.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#843) fornettisuti válasza fornettisuti (#842) üzenetére


fornettisuti
veterán

Jah, Iphone 5s -sel se ment az MMS, se kuldes, se fogadas, evvan.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#844) #63534592


#63534592
törölt tag

Szerviz tapasztalat:

21 nap után kicserélték a telefonom,gyári hibás volt,megnyugtattak hogy az enyém az első amit a Czeglédi úti szerviz cserél,szóval nem lehet rossz telefon,újraindult az 1 év garancia,gyorsan el is adtam,mert bizalmam már nem volt benne,meg vettem egy másik telefont

(#845) memoril


memoril
aktív tag

Sziasztok ! Most készülök venni egy ilyen telefont . Játékok mennyire futnak el rajta ? Gyárilag tisztitó program van rajta ?

(#846) #65577472 válasza memoril (#845) üzenetére


#65577472
törölt tag

Mali-T860MP2 GPU-nak megvannak a korlátai, hardverigényes játékokat nem tud röccenésmentesen futtatni, főleg ha alapból sz@rul van optimalizálva az app, mint pl a RR3.

[ Szerkesztve ]

(#847) Ryoo válasza memoril (#845) üzenetére


Ryoo
senior tag

Szia!
Én csak a Mortal Kombat X-el szoktam játszani, az röccenés mentesen fut, még a Subway Surfer van telepítve, de ritkán szoktam játszani vele.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#848) memoril


memoril
aktív tag

Akkor ha jol értelmezem ha micro sd-ét akarok belerakni akkor nano sim kell ? Ugy micro sim nem megy bele ?

(#849) #63534592 válasza memoril (#845) üzenetére


#63534592
törölt tag

Gyári tisztitó program van rajta nekem a csr2 nagyon rosszul ment,a gta san andreas néha hibás volt a textura,a többi teljesen rendben futott.

(#850) #65577472 válasza memoril (#848) üzenetére


#65577472
törölt tag

Micro SIM egyáltalán nem megy bele. Egyik slot Nano SIM-et fogad, a másik pedig Micro SD-t, vagy Nano SIM-et.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.