Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) pdave válasza Lecs@ (#41) üzenetére


pdave
aktív tag

Ezen én is sokat gondolkoztam vásárlás előtt, de mivel keveset használom kihangosítóban, illetve főként a zsebemben van, ezért nekem jobban kézre áll a hátoldali ujjlenyomat olvasó.
De ha valaki az asztalon tartja a telót, annak az előlapi az ideálisabb.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#52) davidsone


davidsone
addikt

Jók ezek a kínai csodák ér/értékben nagyon ott vannak és nem is olyan szrok...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#53) motoflug válasza ollie (#47) üzenetére


motoflug
őstag

Szerintem 1 éven belül lehet majd ott is. Soc./kamera már most is lehetővé tenné.

(#54) ukrainec


ukrainec
újonc

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem aki használt már meizu telefonokat vagy ismeri a Flyme Ost,egy hónapja használom nagy megelégedettséggel a telefont,csak egy apró dolog zavar igazán,hogy ha van vmi értesítés azt a telefon jelzi,de pl.: az ikonján nem jelenik meg( facebookon a kis szám vagy nem fogadott hivás esetén a tárcsázón vagy sms nél sem) van erre megoldás? mert sehol sem találtam,vagy ez flyme sajátosság? Köszi szépen

(#55) #80439296


#80439296
törölt tag

Minek kellett majmolni a One+3 formáját, nem értem...

(#56) tibcsi0407 válasza #80439296 (#55) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ez a telefon hamarabb kijött, mint a Oneplus.
Másrészt még csak köszönőviszonban sincs a két telefon formája egymással.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#57) Graphics válasza #80439296 (#55) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Időben van egy kis eltérés ennek a javára.. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#58) Dzsekkk


Dzsekkk
csendes tag

Régen én is m1 note-ot akartam, de nálam főként az FM-rádió hiánya ami miatt a Xiaomi mellett döntöttem, nem bántam meg. Meg a másik h nekem senki ne adjon a csomagba egy cetlit, hogy fülhallgató nem jár hozzá. Sztem ez gáz.

[ Szerkesztve ]

(#59) Graphics válasza Dzsekkk (#58) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Lehet , hogy azért került bele, hogy az egybites user nehogy azt gondolja, hogy kilopták a pack-ból... :)

Akár ilyen megfontolás is lehet, hogy szólnak, bocs, ez nem tartozék :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#60) Fejvadi válasza *Mukeey* (#35) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nekem is csak egyéni vélemény, de nekem mindkettőből volt/van bőven.

(#61) feka0118 válasza fornettisuti (#29) üzenetére


feka0118
tag

Honnan sikerült ilyen telefont rendelned??? Én m3s -re várok már egy ideje, de még nem találtam hazai webshopban.

[ Szerkesztve ]

(#62) kovacsati91


kovacsati91
csendes újonc

Apollo lite teszt nem lesz?

(#63) fornettisuti válasza feka0118 (#61) üzenetére


fornettisuti
veterán

Eustock

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#64) #19708160


#19708160
törölt tag

én nekem már 2 napja megvan,semmi negatívot nem tudok róla mondani.Akku lemerithetetlen,rendszer nagyon jó,gyors mint az atom,a gps pontos és stabil,stb

Eustocknál vettem kemény 50000ft-ért

[ Szerkesztve ]

(#65) ghiottone válasza ukrainec (#54) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Ezt tudod pl. egy nova launcherrel + tesla unread for nova launcherrel együtt.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#66) monti0222w válasza Fejvadi (#60) üzenetére


monti0222w
addikt

Hali, ezt nem is kell mondani, nálad mindenben előnyt élvez a Xiaomi! :D Pedig van élet rajta kívül is, de ezt te is tudod! Én 3 hónapi ZUK Z2 PRO várakozás után, (amit meguntam, plusz a Lenovó hülyeségei.) a Meizu PRO 6-ra esett most a választásom (még nincs meg) kipróbálom őket is. Majd, ha esetleg nem jön be, akkor tovább lépek egy másik felé. Amúgy a Mi 5-n is gondolkodtam, de nem győzött meg, több ponton is vártam előre lépést, de ezek pont nem történtek meg, pedig bőven volt rá idejük, cirka másfél év. :N

(#67) #80439296 válasza Graphics (#57) üzenetére


#80439296
törölt tag

+ (#56) tibcsi0407

Beleszaladtatok a késbe... :C :P

Ha a One+3 a szifon majmolása, akkor... :C :P

(#68) Fejvadi válasza monti0222w (#66) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Próbálkozom én mással is, de csak rövid ideig bírom MIUI nélkül. :)

(#69) dSERiES


dSERiES
senior tag

Ha jól érzékelem kamerában és kijelzőben visszalépés az M2 note-hoz képest...?

⊿sff⊿

(#70) Potrien


Potrien
senior tag

Nekem az Oppo jobban kellene.

(#71) monti0222w válasza dSERiES (#69) üzenetére


monti0222w
addikt

Pont ellenkezőleg, nem gyengén jó a kamera, de vannak hiányosságai neki. Egyébként az M1 Note is jobb, kamera ügyileg, mint a M2 Note. :)

[ Szerkesztve ]

(#72) Fejvadi válasza Potrien (#70) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Csak azok nem annyira olcsók.

(#73) dSERiES válasza monti0222w (#71) üzenetére


dSERiES
senior tag

Na ezt nem tudtam, köszi :R

Akkor lehet benevezek én is egy ilyenre :C

⊿sff⊿

(#74) Graphics válasza Potrien (#70) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valahogy nem egy arkategoria pedig :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#75) dSERiES


dSERiES
senior tag

Az EuStock G ROM-osat árul nem tudja valaki aki ott vett? tudom, kérdezzem meg tőlük :P

50-et nagyon megér egy ilyen :K

⊿sff⊿

(#76) kelzsoca válasza dSERiES (#75) üzenetére


kelzsoca
félisten

Flyme 5.1.3.2G a jelenlegi szoftververzió.

https://vertigostore.eu

(#77) monti0222w válasza Fejvadi (#72) üzenetére


monti0222w
addikt

S nem is néz, néznek ki annyival jobban mint ahogy az áruk indokolná, és a soc sem jobb bennük. :N

(#78) dSERiES válasza kelzsoca (#76) üzenetére


dSERiES
senior tag

Köszi :C remélem van még sok. El kellene passzolnom egy hozzátok garis M2 note-ot a rendelés előtt :DDD

⊿sff⊿

(#79) feka0118 válasza fornettisuti (#63) üzenetére


feka0118
tag

Köszi 😊 Már nézem s 😀

(#80) TTTotya válasza Dzsekkk (#58) üzenetére


TTTotya
senior tag

Csendben megjegyezném, hogy a hivatalos, Európába szánt pakkban -amit a hivatalos képviseletektől lehet venni - van füles.

(#81) ak76


ak76
senior tag

Mindenki a Xiaomival hasonlítja a Meizut,miközben van egy másik vas is,ami ebben az árban kelleti magát,méretre kb ugyanekkora,és felszereltségben sem különbözik túlságosan..
Ez pedig a ZUK Z1.

(#82) #65577472 válasza Fejvadi (#68) üzenetére


#65577472
törölt tag

Dettó. Használtam Flyme OS-t (m2 note, metal), EMUI-t (Honor 6, Honor 7, P8 Lite), Color OS-t (OnePlus X), MIUI-t (MI3, MI4c, MI Note, Redmi Note 2, MI Max, Redmi 3), és a MIUI-hoz képest a többi fasorban sincs. Tovább nem kalandozom már, maradok a Xiaomi-nál.

(#83) SzBalazs99


SzBalazs99
újonc

Hali.Az ujjlenyomat olvasáshoz muszáj megnyomni a gombot?

(#84) fateless válasza #65577472 (#82) üzenetére


fateless
veterán

Kihagytál egy szót: "számomra"
Azért ez nagyon egyénfüggő

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#85) beyruth82 válasza ak76 (#81) üzenetére


beyruth82
veterán

A lenovo zuk z1 a már elavultnak számító snapdragon 801-el és adreno 330-al van felszerelve.Nyomába sem érhet egy xiaomi redmi note 3 pro-nak de még ennek a meizunak sem.

(#86) #19708160 válasza SzBalazs99 (#83) üzenetére


#19708160
törölt tag

csak akkor ha teljesen fekete a kijelzö,akkor kell megnyomni

Ha a bekapcsolò gombbal feléleszted akkor csak érinteni kell.De ha egyszer.mrgnyomod a home gombot és rajta tartod az újjad,ugyis feloldható a telefon újjlenyomattal

[ Szerkesztve ]

(#87) SzBalazs99 válasza #19708160 (#86) üzenetére


SzBalazs99
újonc

Köszöntem :)

[ Szerkesztve ]

(#88) #65577472 válasza fateless (#84) üzenetére


#65577472
törölt tag

MIért kellene odaírnom, hogy számomra? Itt mindenki a saját szubjektív véleményét írja le, nem egy közösség nevében nyilatkozik.

(#89) fateless válasza #65577472 (#88) üzenetére


fateless
veterán

Akkor ne tedd :(

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#90) Graphics válasza fateless (#89) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

De pont most írja, hogy nem a közösség nevében írta , hanem a saját véleményét :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#91) Fejvadi válasza monti0222w (#77) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Az egyre jobban iOS már.

(#82) skyline_r33
Ééééééés, még mindig ott a lehetőség a kicsapongásra. Felpattintasz valami mást és ha megunod percek alatt mehet vissza a MIUI. Mentés visszaállítás és onnan folytatod ahol abbahagytad. :)

[ Szerkesztve ]

(#92) #65577472 válasza Fejvadi (#91) üzenetére


#65577472
törölt tag

No igen, a nyitható BL is a Xiaomi mellett szól.

(#93) ollie válasza beyruth82 (#85) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Snapdragon 801 simán felveszi a versenyt az m3 note-ban levő SoC-kal, a cpu kb egy szinten van, az gpu meg még gyorsabb is, mint az ebben az MTK-ban levő. Szóval csak ennyire elavult. Az S801 még mindig jobb választás, ha nem számolunk a magasabb fogyasztásával.

***

(#94) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Nagyon bejövős!

(#95) e-newsee


e-newsee
addikt

Azon gondolkodtam, hogy ha tetszőleges számú főképernyőnk lehet, amiket betűkkel jelöl, akkor mit csinál, ha elfogy az ABC? :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#96) #67075584


#67075584
törölt tag

Üdv mindenkinek! Tegnap hozta a futár, szép és jó, csak egy baj van vele: térerőhibás! Így viszont semmire se jó. Ki kellet cserélni a Sim kártyámat nano- ra, beleraktam
a készülékbe, beüzemeltem, és hol van hálózat, hol nincs, ha van is akkor meg eldobálja a net- et. Kártya vissza a régi telóba( Doogee X6 pro) és hibátlanul működik minden. Kártya hiba tehát kizárva. Most küldhetem vissza. Azért bosszantó, hogy 60 ezerért nem lehet semmit normálisan használni, mert az összes gyártó csak egy rakás sz@rt tud csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#97) Graphics válasza #67075584 (#96) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jujj... Hiszen minden készülék hibátlanul jön le , ugye?

Mindenhol van selejtarány... Neked ajánlom azt, hogy ne vegyél semmit, mert ha véletlen hibás, akkor szar minden.

Van garanciád? Van, akkor nem kell hisztizni, kicserélik, ennyi...

Azt is írd majd meg azért, ha kicserélték, és minden oké vele...

Múltkor volt egy Passat használtteszt, 10 millás autó lehetett... Beázik gyárilag, szerencse, hogy csak 60-ért vettél telefont.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#98) #67075584 válasza Graphics (#97) üzenetére


#67075584
törölt tag

Természetesen megírom azt is, nem akartam senkit megsérteni ezzel, nagyobb öröm lett volna számomra, ha nyugodt szívvel ajánlhatom mindenkinek ezt a telefont, ami egyébként nagyon szép és jó lenne így egy nap után is, ha tudnám használni. Azért enyhén szólva is bosszantó, hogy bármit vásárolsz manapság, legyen akár fényképezőgép, benzines fűkasza, vagy bármi egyéb, az esetek 80 százalékában gyári hibás, ipari hulladék, egy- két nap után garanciás. Azért 2016- ban nem itt kellene tartani. Egy éven belül 8! telefont vettem, ebből 1, a mostani nem volt garanciás. Ha 60 ezret kiadok valamiért, nem azért teszem, hogy ne tudjam használni napokig. Te mit szólnál az én helyemben?

(#99) Graphics válasza #67075584 (#98) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt amit leírtam :)

Sehol nincs tökéletes kihozatal, én vásárolok műszaki cikket ezzel tisztában vagyok. Emberek és robotok rakják össze, nincs tökéletes , 100%-os hatásfok.

Ez benne van a pakliban, amíg világ a világ.

1 éven belül ki hány telefont vesz tök mindegy. Amit leírtam az érvényes

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#100) #67075584 válasza Graphics (#99) üzenetére


#67075584
törölt tag

Amit meg én leírtam, az is érvényes. Ha 8 telefonból 7 hibás, az kimeríti a becsúszhat gyártási hiba fogalmát. Esetenként van közte jó is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.