Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ent


ent
őstag

Én azért elvártam volna, hogy egy hidraulikával az ujjlenyomat megnyomása után kinyílna az előlapi panel. Ezzel láthatóvá tennék a DVD meghajtót, illetve közben száraz füstöt nyomna ki a DVD alá beépített piros színben világító nyílás. Természetesen a hang Psszzzüü... lenne.

Sajnálom, hogy nincs benne eme remek funkció, megvettem volna úgy... :DDD

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#2) Psych0 válasza ent (#1) üzenetére


Psych0
őstag

szarkazmus vagy komolyan mondtad?

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#3) Zolaash válasza Psych0 (#2) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Talán az előző inkább.

Nekem a "Turbo Mode"-hoz hiányzik a turbo gomb az előlapról. ;]

Rip and tear

(#4) Szondar


Szondar
csendes tag

ez már agyrém szerintem.

(#5) Tomi84


Tomi84
aktív tag

Vajon miért SupremeFX X-Fi hangáktya van benne és nem az asus saját Xonar Essence STX hangkártyája? :)

(#6) Hulk24


Hulk24
aktív tag

szerintem ebben rampage II extreme van...

(#7) Khaal válasza Tomi84 (#5) üzenetére


Khaal
őstag

Melyik hangzik dögösebben:
Szuprímefiksz ekszfáj
Kszonár esszensz esztíiksz

Szerintem az első sokkal "gamerebb".

[ Szerkesztve ]

(#8) Hulk24 válasza Tomi84 (#5) üzenetére


Hulk24
aktív tag

azért mert a rampage II extreme laphoz az jár:D:D

(#9) Reac^


Reac^
őstag

:DDD :DD

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#10) kem válasza ent (#1) üzenetére


kem
addikt

:Dés mellé a klasszikus Knight Rider hang: vhou-vhou vhou-vhou

Köszi!

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

fajin... az idei karácsony a piros ledekről fog szólni? :) a kék már olyan unalmas... mikor jön el az idő, amikor szivárványszínű lesz a ház és a felhasználó kedvétől függően más-más színben fog pompázni? én úgy szeretnék ilyet... persze csakis akkor, ha megvalósítanák a #1-ben levő ötletet is... ja meg, csináljanak neki lábakat... tegyenek bele egy aksit és lanpartin lehessen sétáltatni, mint egy birodalmi lépegetőt... vagy mech-et :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Morden24 válasza mephi666 (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Asszem a Toyota csinált anno egy olyan concept car-t, aminek a kormánya a hangulatodtól függően ( :F ) elszíneződött (mókás lenne, amikor a rendőr megállít, és előkerül a szonda, eluralkodik a jeges félelem a kormányon ;] ).

Itt lenne az ideje - anyuka beszól a Vérpistának, hogy "hagyd abba a WoW-ot most már, holnap nyelvtanból dolgozatot kell írni", erre a gép vörös-dühös fénnyel felizzik :DDD

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#13) mephi666 válasza Morden24 (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

látom nagyon péntek van :D

az ötleted továbbvezetve, lehetne egy jó masszív robotkart szerelni a gép oldalára meg egy uv-kamerát (helyzetmeghatározáshoz...) aztán szülői parancsra a gép lekeverne vérpistikének este 10kor egy marhanagy sallert, (ha nincs még ágyban), hogy leessen a székről és tűzzön aludni... aztán pedig lekapcsolná magát :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) Croissant válasza mephi666 (#13) üzenetére


Croissant
aktív tag

Ezen k*rva jót röhögtem, ellenére annak, hogy teljesen magam alatt leledzek, depressziv állapotban, szal: Köszi!

(#15) Morden24 válasza mephi666 (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ajjaj nem jó ötlet...

Képzeld, hogy némi hekkinggel mire tudná VérIstván használni azt a robotkart :DDD

(Download handjob.exe from ASUS support to have some fun with your PC :DDD )

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#16) Morden24 válasza mephi666 (#13) üzenetére


Morden24
nagyúr

:DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#17) aronocs válasza ent (#1) üzenetére


aronocs
tag

Errol a kinyilos, fustolos stb. koncepciorol jutott eszembe egy mod, amirol anno olvastam.
Doom 3: Project Mars City

Aut inveniam viam aut faciam.

(#18) Tenken


Tenken
őstag

Egy ilyen kuckót azért elfogadnék.. Nem lehet beszerezni tartalomtól függetlenül? :U

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#19) Fáraó


Fáraó
őstag

Nem csúnya ház.
Az alaplapot miért titkolják? MicroATX-es vagy Gigabyte esetleg MSI deszka? :D
2000 wattos táp -> fűteni jó lesz, ha inge-gatyája rámegy az embernek télen nem fog fázni, nyáron meg szauna.

Tenken: Semmi cicó, ez kapcsolt áru. ;)

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#20) Ősember válasza Fáraó (#19) üzenetére


Ősember
őstag

örülünk, hogy nem értesz a tápokhoz, de ezt inkább ne reklámozd ilyen hangosan :DDD

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#21) girátor


girátor
csendes tag

turbo boost gombot! [link]

(#22) shteer válasza Fáraó (#19) üzenetére


shteer
titán

még jó h nem fűti el mind a 200W-ot :D bár aki ilyet meg bír venni nem sír a számlák miatt :)

..szerintem jónak tűnik

(#23) Enton


Enton
addikt

Ide nekem egy ilyen házat de most azonnal!!! :P

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#24) simonzé válasza shteer (#22) üzenetére


simonzé
addikt

Azt hallottam hogy ehhez a géphez adnak ajándék USB-s porszívót, USB-s hősugárzót meg USB-s bikázókábelt.
Bender barátunk mit nem adna egy ilyenért...

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#25) luw2win


luw2win
őstag

Szerintem vagy olyan randa mint az Alienware előzőleg bemutatott gépe ;]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#26) ent válasza mephi666 (#13) üzenetére


ent
őstag

kafa, védesd le mert ellopom. :DDD :DDD

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#27) TESCO-Zsömle válasza Morden24 (#12) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A Rinspeed csinált egy autót, ami monitorozza a sofőrt, és az adott (ideg)állapotnak megfelelően hangolja a teljes utastér színét, a zenét, és a légkondiba adagolt illóolaj fajtáját.

Meg is van az autó: Rinspeed Senso

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28) 14adam


14adam
addikt

de ronda az a ház.De ami benne van azt elfogadnám :K

(#29) v.tom válasza mephi666 (#11) üzenetére


v.tom
őstag

:D Sétáltatni. Ez egy jó ötlet. Még cipelni se kelljen. Lehet komplett lanparty ellátóegység is majd egy ilyen gép. Mivel úgyis csak 1200W-os táppal lehet majd működtetni (természetesen), belemehetne még egy 5,25"-os rack-be egy kenyérpírító, meg egy kis hűtő valahova.

(#30) twollah


twollah
nagyúr

OMFG 2000Wattos tapegyseg.
Lassan kulon drotot kell a lakasba a gepnek behuzni, mert kiegnek a vezetekek a falban.

(#31) #72042496 válasza twollah (#30) üzenetére


#72042496
törölt tag

Úgy írták, hpgy összesen 2000 watt. Gondolom, alul és felül is van benne egy szép erős példány (tök feleslegesen), ill. azért kevésbé agyament kiépítésben is megrendelhető.

Ha nagyon sok pénzem lenne, az ilyen PC-kről szóló hír elolvasása után azt hiszem sírva vágtatnék az apple.hu-ra Mac-et rendelni. :D

[ Szerkesztve ]

(#32) Khan13


Khan13
senior tag

Ezt az agymenést ami itt van :D
Nekem inkább az ára kéne, mint ez a gép, és összeállítanék magamnak egy megfelelőt : ) Persze nem utasítanám vissza ha adnának egyet.

(#33) v.tom válasza Khan13 (#32) üzenetére


v.tom
őstag

:)

Most jut eszembe. Jó ez a gép a vidéki gazdáknak is. Majd erről a gépről megy a villanypásztor. Egyszerre agyonvágja az egész tehéncsordát.

(#34) Genius007 válasza v.tom (#33) üzenetére


Genius007
őstag

:DDD

Jah ... csorinak meg rámegy majd a gatyája is. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#35) shteer válasza simonzé (#24) üzenetére


shteer
titán

bikázókábel még jól jöhet :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#36) v.tom


v.tom
őstag

Ez már kezd nekem is sok lenni. :D

(#37) D1Rect


D1Rect
félisten

2-t kérek azonnal :D kifizetni azt kevésbé :B

(#38) littlelion21


littlelion21
addikt

Na, Optimus Prime visszatér...

(#39) shteer válasza littlelion21 (#38) üzenetére


shteer
titán

hol? hol? :)

..szerintem jónak tűnik

(#40) hoffman_


hoffman_
nagyúr

:(

- csak azért nem kéne, mert nincs az az isten, aki fizetni tudná azt 2000W-ot. még üresjáratban, vagy kikapcsolva sem ;]

De tény és való, hogy tetszetős, amerikai szuperfilmes szuperkonfig, világotmegváltani készülőknek kötelező!

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#41) sanzi89


sanzi89
addikt

Azé jó lenne 1db gamelni. :DD

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#42) Fáraó válasza Ősember (#20) üzenetére


Fáraó
őstag

Na igen, kicsit elragadtattam magam. :B
Az összfűtésre gondoltam, de nem írok inkább szakmai dolgokat... :B

VIGYORRRGAZMUS.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.