Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

MobileFirst egy alkalmazás csomag, ami 14 alkalmazást tartalmaz jelenleg köztük jó régieket is, ebből 7 érhető el csak iOS-re, a többi 7 elég random módon Androidra, BB és WP-re. Olyan régiek hogy android estében még a Market linke szerepel Play helyett. :DDD
Ezek tök sima frontendek 1-1 IBM háttér alkalmazáshoz.

A marketing újabb diadala. :D

(#2) INGJOKE válasza vicze (#1) üzenetére


INGJOKE
veterán

Kár pedig már azt hittem ez valami izgalmasabb... :(((

(#3) vicze válasza INGJOKE (#2) üzenetére


vicze
félisten

Igen elég izgalmas hiszen tiszta sci-fi. :)

Amúgy az egészben annyit az Apple-nek a szerepe, hogy az IBM automatikusan az Apple termékeket ajánlja és "AppleCare for Enterprise" kereté belül nyújt szolgáltatást a vállalatoknak. Persze ez se új dolog.

(#4) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Jó, hát most megvolt a Marketing bulshit. De most akkor számíthatunk arra, hogy vállalati szegmesben az alma és a nagy kék nekimegy együttes erővel a picipuhának? Ugye az Apple-nek vannak trendi cuccai és oprendszere (lényegében megcsinálták a legfelhasználóbarátabb (vagy a felhasználók torkán legjobban lenyomható) *nix felületet), az IBM-nek meg vállalati szegmensben sok tapasztalata.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#5) trafoka válasza E.Kaufmann (#4) üzenetére


trafoka
tag

Nem hiszem hogy erről lenne szó, vagy ha igen akkor ez még csak kezdeti szárnypróbálgatás.

Viszont ez így elég nagy csalódás számomra, azt hittem hogy komoly biztonsági alkalmazások, távmenedzselhetőség, biztonságos email / chat, rendes szerver szinkronizáció stb. lesz ennek a megállapodásnak a gyümölcse, ehhez képest kaptunk egy rakás rózsaillatú szart. Azért remélem a jövőben ez változni fog.

(#6) CharlieDrop válasza trafoka (#5) üzenetére


CharlieDrop
veterán

szerintem fog

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#7) vicze válasza trafoka (#5) üzenetére


vicze
félisten

Lotus programcsomagon belül van mailre-re van a Domino, chat-re a Sametime. A távmanagementre pedig a nemrég felvásárolt MaaS360 MDM-je van az IBM-nek. (Ami BB-n kívül az összes platformot támogatja.)
Szóval akkor mi is kell? Mint mondtam ez a MobileFirst csak az IBM létező programjainak az összelegozása 1 csoportba.

Mondom az egészhez, az Apple-nek úgy kb. semmi köze azonkívül, hogy a nevét adja hozzá, pusztán próbálja jó marketinggel eladni a "1000éve" létező céges platformját eladni az IBM. Nekik teljesen jó, meg Apple-nek is mert mondhatják, hogy milyen jók a vállalati szegmensnek.

[ Szerkesztve ]

(#8) trafoka válasza vicze (#7) üzenetére


trafoka
tag

Értem, csak én egy BB szerű megoldásra számítottam volna, ha már ennyire az üzleti szektorra koncentrálnak. Ahhoz képest ez egy vicc.

(#9) vicze válasza trafoka (#8) üzenetére


vicze
félisten

Mi nem BB szerű? Vagy miben nyújt a BB többet?
Mert ezt nem igazán látom, hogy jobb lenne, max integráltabb saját készülékeivel és ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.