Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pomorski


pomorski
őstag

Nagyszerű hír, köszi!

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vajon ér ez (akár) 10€-t?
Válasz: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) batman91 válasza .LnB (#2) üzenetére


batman91
őstag

:D Azért annyira nem rossz.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#4) Dvix


Dvix
senior tag

Fizetik rendesen a YouTuber-eket h játszanak vele. :DD Tényleg szép, más a hangulata, nincsenek benne "360 no scope" kill-ek, próbál realista lenni a kolbászzsíros redneck lassú mozgásával. De tényleg a vadnyugati redneck-eknek annyira komótos a mozgása még futás közben is mintha sztájkolnának hogy Á-ból B-be csak Fordal szoktak járni, és nem mozognak annyit nehogy lefogyjanak. A hangok jók(de tényleg) és még egy Bug-Tenger. DE szerintem a sajátos játékmenete még a Left 4 Dead-et sem veri meg. Más akar lenni jó..de még több új game-mode kéne legyen benne...szerintem.

(#5) planbmokus


planbmokus
senior tag

Nekem nagyon átjött a feeling.
Tényleg igazi redneck-zombi-survival-pvp game lett! :DDD

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#6) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Nekem zárt alfánál ami pár napja volt még akadozott a játék rx470el, nem futott gördülékenyen HIGH felbontásban, meg nagyon sokat töltött. :(((

(#7) planbmokus válasza DR01DMAN (#6) üzenetére


planbmokus
senior tag

A profilomon lévő konfiggal 45-50 fps-t tudok belőle kicsalni, tökéletesen fut, nem szaggat, jók a hitbox-ok, nincs lag, jó a szerver-sync.
Ha a töltési idő lerövidül és nem dobja szét minden kör után a lobby-t, akkor már szigorúan ajánlott kategória lesz nálam!

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#8) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Leginkább optimalizáció, és balance dolgok vannak az alfa alapján 10+ óra játék után, volt néhány vizuális bug is, de nem gamebreaker. A hitbox nekem is tetszett, headshot általában hatásos (már ha van az adott mobnak feje) A minibossok is egész jók. A helyszínek totális telitalálat, van egy ResidentEvil/horrorfilm hangulata, a bossfightok elég nehezek, de csapatban azért nem frusztráló. A látvány teljesen rendben van (a bugokat leszámítva), viszont én mediumon játszottam, akkor kb. 60+ min. FPS van. A fejlődési rendszernek nagy hasznát nem vettem, mert általában mindig meghaltam :DDD úgyhogy új hunterrel mentem gyakorlatilag minden körben. A medikitet és a teamchatet nem tudtam használni, volt voicechat, de nekem nincs mikrofonom. Azt megnézném még, hogy milyen lenne ha több gyengébb mob lenne a PvE részben, csak ugye ha lövéseket hall az ember akkor tudja, hogy enemy van a közelben, meg akkor a lőszerrendszert is utána kellene balanceolni.(mondjuk van machete és hangtomítós pisztoly is.) Steamen a EA játékokra jellemző mixed értékelések vannak, mert pl. töltési idő elég sok, találkoztam néhány vizuális buggal is, sokan a serverekre, meg lagra panaszkodnak de már jelen (alfa) állapotában is játszható, nyilván fejlődni fog még. Hosszabb távon kérdés, hogy mennyire lehet majd bővíteni a tartalmat, úgy tudom játékmenet fejlesztéseket már az alfa idején is terveztek random missionök pl.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#9) DR01DMAN válasza planbmokus (#7) üzenetére


DR01DMAN
aktív tag

Lehet jobban kedveli a játék az nvidiat. Meg ahogy nézem a konfigod is erősebb lehet azért nem jelentkeztek nálad ezek a problémák. Amúgy tetszik a játék, szép meg minden, a karakterek kicsit lassan mozognak az nem tetszett.

(#10) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Jó hangulatú játék és tetszik az elképzelés, de amikor a sok f@sz azt élvezi, hogy a másikat játékost akarja vadászni. Ez nem tetszik. Nagyon optimalizálatlan! 25 - 52Fps között ugrándozik játék közben. Maga a menü is borzasztó még. Lehet ott is láthatatlan tengert számol a háttérben. 😡 A crytek től nem lenne meglepő 🤣🤣

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.