Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

Van már benne kb 10 órám, nem sok, de ennyi elég hogy élvezeti faktort kiderítse az ember.
Nekem már rögtön az elején erősen Unreal Tournament feeling-et adott az egész game, csak sokkal jobb grafikával és némi csavarral.

(#2) Xaels válasza Cythyel (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Szerinted elég lesz ez az új UT ellen ha elkészül illetve az új Quake ellen?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) .LnB válasza Xaels (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem inkább az UT mint ez. (Megvan, úgy írom ezeket) Az új Quake ellen meg főleg nem lesz elég. Mert Quake>UT. :D

Azt kell tudni, hogy ez a Toxikk és a Reflex kb egyszerre jelent meg (early access-ben) a Toxikk az UT fanoknak szól, a Reflex meg a Quake fanoknak.
De ha jól emlékszem valahogy a Toxikk bejelentése után pár héttel jelentették be az új UT-t és hogy free lesz. A Toxikk fejlesztőinek pechére.

Na de a Toxikk nagyon UT (amennyire lehet, és pont annyira nem, hogy még ne legyen perelhető). Nekem nem jött be.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Xaels válasza .LnB (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor nem is figyelem. Maradok az UT-nál.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) sto1911 válasza Xaels (#4) üzenetére


sto1911
veterán

Multira sajnos honapok ota halott.

(#6) .LnB válasza Xaels (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért kérdezd ki más véleményét is, ne csak egy alapján dönts (főleg ne az enyém alapján). Én köztudottan quake fanboy vagyok. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) szupermacs


szupermacs
veterán

Nekem a videók alapján nagyon tetszett és győzködnek az értékelések is Steamen.
UT3-at tolom mostanában és Quake Warst. Mennyire tudná pótolni ezeket? Valami újdonságra vágyom, de az új DOOM és a Quake, UT4 gépigénye hatalmas lenne nekem. Ez még talán elfutna. Vagy valami más alternatívát az elmúlt évekből tudna valaki ajánlani?
(Quake 3-4 már unalmas és UT régebbi részei is.) :DDD

(#8) .LnB válasza szupermacs (#7) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Próbáld ki azt az UT-t, nem olyan durva a gépigénye. Anno 260X-szel próbáltam ha jól emlékszem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#9) #78687232 válasza szupermacs (#7) üzenetére


#78687232
törölt tag

Ha az UT2004 tetszett, ezzel sem veszíthetsz sokat. Vagy esetleg majd ez? Quake Live topicban írta nemrég .LnB, azóta figyelem a kampányt és elég sokan befizettek rá.

(#10) szupermacs válasza .LnB (#8) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor kipróbálom majd. Sajnos nagyon kihalt az utóbbi 10 évben ez a kategória.

UT még valami alfa verzióban van?

(#11) .LnB válasza szupermacs (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen, nem most éli virágkorát az ArenaFPS stílus, de ezt nézd meg. [link] Hónap elején volt. Szerintem (és sokak szerint) minden idők legnagyobb profi meccse. Szép zárása ez (vélhetően) a Quake Live-nak, mert jövőre lehet már az új Quake lesz. Vagy rá egy évre.

(#9) SwitcX

Azt hiszem oda nem én linkeltem. De volt róla szó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) szupermacs válasza .LnB (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

QL-t még tervezem, hogy beszerzem. A 3 nagy kedvencem volt.

(#13) ribizly válasza .LnB (#11) üzenetére


ribizly
veterán

Az új UT nagyon is él és ahhoz képest, hogy Alpha fázisban van meglepően jól ki van dolgozva benne szinte minden. Én például a grafikájától néhány helyen dobtam egy hátast. :U Nem olyan régen futottam vele néhány kört és nagyon élvezetes. Szóval mindenkinek nyugodt szívvel ajánlom.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) Gyuri44 válasza szupermacs (#7) üzenetére


Gyuri44
aktív tag

A quake wars-nak még megy a multija?

[ Szerkesztve ]

(#15) szupermacs válasza Gyuri44 (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Bizony, él és virul. Nem tudom, hogy mennyire vannak benne botok, pár éve voltak. De most is jól el lehet szórakozni vele. 10-30 fős szerverek vannak mai napig is.

Azt hozzáteszem, hogy haladást nem mentenek a szerverek. Tehát minden egyes belépésnél elölről kell kezdened.

[ Szerkesztve ]

(#16) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

1 éve nem játszottam vele, le kéne porolni a Steam fiókban és újra elővenni. Akkor az az 1-2 pálya kevés volt.

UT és Quake biztos veri nálam, már csak a név miatt is!

Live poor, die ritch.

(#17) szupermacs válasza .LnB (#11) üzenetére


szupermacs
veterán

Egyébként kipróbáltam az új UT-t. Az oktató pályák csodaszépen futnak nálam full grafikán is, viszont amint egy meccsbe lépek be, vagy kilép bármi szöveg nélkül, vagy rettentő sokszor megakad percekig. Utána szépen fut pár másodpercig, de folyamatosan megakad. Teljesen megölte a gépemet, kilépni sem tudtam belőle rendesen. :( Pedig nagyon jól indult. Aztán reset lett a vége az egésznek és uninstall. Ha lejjebb vettem a grafikát, akkor is ezt csinálta. Teljesen meghibbant a gép. :(

(#18) .LnB válasza szupermacs (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem kevés a ram.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) szupermacs válasza .LnB (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

Lehet, abból viszont többet már nem tudok a lapra pakolni, csak 4GB-ig lehet. :( Azt hiszem kimarad ez a játék.

(#20) sto1911 válasza .LnB (#18) üzenetére


sto1911
veterán

Nekem 32GB-al is kilepkedett, egyet nem tudtam jatszani vele.

(#21) .LnB válasza sto1911 (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig én próbálgattam ugyan úgy r9-380-nal és 8gb rammal. De nem sokat. Amíg nyomtam nem dobott ki. De én csak kíváncsiságból megnéztem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.