Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) lord_m válasza tbarna (#200) üzenetére


lord_m
senior tag

Magánhasználatban volt, van. Kártyás. Továbbra is fura, mert azt írták, hogy a szolgáltató közlése alapján nem volt forgalom, holott de...

Beszéltem a Vodafonnal is, látjàk, hogy volt kimenő SMS pl., küldenek erről majd dokumentumot, számlát, majd ezt tudom a hatóságnak továbbítani.
Persze ez sem bizonyítja, hogy az adott telefonban volt használva a SIM, pedig ezer éve ezt használja édesanyám.

Szerintem ezt bukjuk, csak nem értem..

(#202) st6969


st6969
őstag

Sziasztok,
az kizáró ok-e, hogy az én nevemen az elmúlt 15 évben nem volt telefon előfizetés, sem sim kártya (céges telefont használok)? A mama telefonját vinném cserélni (ügyfélkapun lecsekkolva, a készülék jogosult), de a saját nevemen regisztrálnék, nem akarom elcipelni az ügyintézésre a mamát, messze van a bolt.
A készülék működőképes, IMEI-t lehet csekkolni. Viszont örülnék, ha az akksit megtarthatnám (van még egy ilyen régi telefon itthon). Próbálkozott már ilyennel valaki, szerintetek ezt megengedik?

(#203) beef válasza st6969 (#202) üzenetére


beef
őstag

Már szerintem itt többször leírtuk, hogy bárki viheti. Talán annyi megkötés van csak, hogy egy személy csak egyszer, kivéve ha más megbízásából és arról van meghatalmazás.

A második kérdésdre meg ott megadják a választ :)
Nem hiszem, hogy bárkit is érdekelne miután leadtad, hogy mi történt a telóval.

(#204) csorba23


csorba23
tag

Tabletet lehet venni Mobil csere programmal? Látom korábban valaki írta, hogy nem, de mindenhol Mobil készüléket írnak, nem mobiltelefont. Elvileg a tablet is Mobil készülék.

(#205) ledgeri válasza csorba23 (#204) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Elenőriz imeit, és kiderül! Volt hívás, SMS, SIM-es adatforgalom rajta?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#206) beef válasza csorba23 (#204) üzenetére


beef
őstag

Csak telefon lehet venni, okosóra, tablet sem.

Tabletre, mobil stick-re, vagy kisállat nyomkövetőre stb. nem vonatkozik a támogatás,
kizárólag mobiltelefon készülékekre.

(#207) st6969 válasza beef (#203) üzenetére


st6969
őstag

Sikerült minden, és az akksit is megtarthattam egy kis tétovázás után :)):R

(#208) quailstorm válasza st6969 (#207) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Az jó hír, akkor majd én is bepróbálkozok vele. Ideje lecserélni a Nokia 5230-at, de van még egy tartalék ami nem jogosult, ahhoz megtartanám az akkut.

(#209) st6969 válasza quailstorm (#208) üzenetére


st6969
őstag

Próbáld úgy, hogy bele se teszed az akksit. Tőlem csak azt kérte, hogy diktáljam be az imei-t. Ne kelljen már szétpattintania a telefont. Onnan is csak leolvasta volna. Bekapcsolni esze ágában sem volt. Bestbyte Kecskemét. Máshol lehet, másképp van...

(#210) bostone


bostone
addikt

Lehet, ostobaságot kérdezek…
Online vásárlásnál is igénybe vehető a kedvezmény?

(#211) beef válasza bostone (#210) üzenetére


beef
őstag

Nem, mert le kell adnod a mobilt, meg némi papírmunkával is jár.

(#212) tomy86 válasza bostone (#210) üzenetére


tomy86
addikt

Csak úgy működik az online vásárlás, hogy nem kiszállítást, hanem bolti átvételt választasz.

(#213) Csápájev


Csápájev
őstag

Sziasztok,mobilcsere programban vennék a mediamarktban telefont, lehet ezt is netes rendeléssel és személyes átvétellel?
Hogy zajlik ilyenkor a mobilcsere program? A 14 napos elállás miatt lenne jó a netes rendelés. Mi történik olyankor a régi telefonnal,ha visszaviszem az újat,mert elállok? Visszakapom? :D

[ Szerkesztve ]

(#214) ledgeri válasza Csápájev (#213) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Utóbbira: nem. Azelőttire: te ezen végigmenve az államtól kapsz támogatást, amit a cég akitől veszed rendez le. Ha te elállsz a vásárlástól akkor visszakapod azt amit fizettél, és ennyi.

Miért ennyire lényeges a 14 napos elállás megléte?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#215) Csápájev válasza ledgeri (#214) üzenetére


Csápájev
őstag

Mert ha esetleg nem tetszik a telefon, akkor nem tartanám meg. :)

(#216) tlac válasza Csápájev (#213) üzenetére


tlac
nagyúr

mediamarkt-ban nekem tavaly úgy működött volna, hogy kb. 1 héttel később kaptam időpontot, ahol intézhettem volna és mindent csak helyben, személyesen

(#217) ledgeri válasza Csápájev (#215) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Jogszabályoktól független mondom: így is úgy is nézd meg előre, nyomogasd a mediamarktban stb!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#218) Digitalpimp


Digitalpimp
senior tag

Sziasztok! Olyankor mit lehet tenni, ha az IMEI ellenőrzésre azt írja a rendszer, hogy nem jogosult, pedig amúgy minden feltételnek megfelel a teló? Használva volt a megadott időben, buta, magánkészülék stb.:F Köszi.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#219) beef válasza Digitalpimp (#218) üzenetére


beef
őstag

Nem a készüléknek kell magánnak lennie, hanem az előfizetésnek amivel használva volt.

(#220) Digitalpimp válasza beef (#219) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Vodafone feltöltős, ezer éve megvan. Szóval passzolom mi nem jó. :F

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#221) beef válasza Digitalpimp (#220) üzenetére


beef
őstag

Lehet nekik írni, hogy vizsgálják felül. Szoktak válaszolni.

(#222) Digitalpimp válasza beef (#221) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ok, köszi!:R

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#223) skroy


skroy
senior tag

A régi készüléket töltővel együtt kell leadni? Vagy elég csak a teló?

(#224) beef válasza skroy (#223) üzenetére


beef
őstag

Teló elég.

(#225) Digitalpimp válasza Digitalpimp (#218) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

Ma jött a mail, hogy berögzítették az adatbázisba. Már meg is vettem az új telót. Végül siker lett.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#226) ledgeri válasza Digitalpimp (#225) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:C

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#227) Ciccuka


Ciccuka
veterán

(#228) Cyborg


Cyborg
őstag

Sajnos én lemaradtam, pedig megmozgattam mindent, és mindenkit egy 3G telefonért.
Mondjuk nem szorulok rá, de jól jött volna a támogatás az új telefonba

(#229) Ciccuka válasza Cyborg (#228) üzenetére


Ciccuka
veterán

Nekem egy 2G-s telefont fél év alatt se sikerült velük elintézni, pedig írtam nekik folyamatosan.

Magyarul megtagadták a cseréjét. :W
Nem segített senki, hogy hova fordulhatnék a panaszommal.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#230) janeszgol


janeszgol
félisten

Én kettőt is cseréltem (egyet én, egyet a nővérem, adtam neki egyet, hogy cserélje már be). Igaz én még a 20 ezres érában.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#231) ledgeri válasza Ciccuka (#227) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Átlag támogatás: 35000... Jól átgondolt volt így az első kör....

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.