Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az IGN tesztjéből a vízesés: :DDD

Live-Die-Respawn

(#2) Preda válasza oriic (#1) üzenetére


Preda
aktív tag

Igazán élethű :D.
Úgy rémlik ilyen volt a Trespasser-ben is ami 1998-as játék :D.

(#3) arcsi84 válasza oriic (#1) üzenetére


arcsi84
aktív tag

Mi a baj az óriás hópelyhekkel? Szerintem nagyon művészi. Let it snow, let it snow, let it snow. :P

Amúgy én személy szerint várom a játékot. Kíváncsi leszek, hogy csak új skint kapott a Far Cry, vagy esetleg megújult valamiben? Nekem a 4-gyel sem volt komolyabb bajom. Illetve ami probléma volt, az a karakterek.

Spoiler

Amita és Sabal tök laposak voltak. A mini Hitler vs hagyományokat őrző keretén nagyon idegesítő volt. Az a helyzet, hogy Pagan Min-en kívül mindenki tökéletesen súlytalan volt benne. Jó döntést nem tudtál hozni. De a rossz sem hatott meg igazán.
A játék végén arra jutottam, hogy ki kéne nyírni mindenkit és létrehozni a saját kis birodalmamat.

Itt meg gondolom chingachgook-ként én leszek majd az utolsó mohikán. Az ősi világban gondolom fokozottan él a szabály, hogy az erősebb kutya b...ik. Majd meglátjuk mi lesz.

Valós PC-s gépigényről lehet tudni valamit?

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gamestar.hu értékelésének negatívumai: Nem elég változatos, Túlságosan ismerős játékelemek, Középszerű történet.
Ennek ellenére 8.1 pont.
Ilyen világban élünk...

(Pozitívumok: Kőkorszaki miliő, Állati társak, Oros)

Szánalmas.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) DigitXT válasza arcsi84 (#3) üzenetére


DigitXT
félisten

Amúgy én az egyik "főellenséget" sem öltem meg. Inkább voltam
kíváncsi az "alternatívára".:D Aztán van, aki így is úgy is meghótt!
Másra meg rámondták, hogy leszedtem rakétavetővel. Pedig nem.

ON: ez a Primal lesz a második Far Cry, amit kihagyok.:))

[ Szerkesztve ]

(#6) szupermacs válasza Preda (#2) üzenetére


szupermacs
veterán

Az azért szebb volt. Nem óriási hópelyhek hulltak víz helyett. :D

(#7) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Sima FarCry, Crysis grafikai szintű hangulatú játék lesz még valaha?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#8) vegitossj7 válasza Ciccuka (#7) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hol vannak attól a konzolok, a FEAR-ről már ne is beszéljünk...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#9) Rison77


Rison77
senior tag

Kíváncsi vagyok, hogy pc megjelenés után 1 nappal, kitalálják e ennél is, hogy ja igen bocs apró betűs rész, fix 30 fps eléréséhez min. gtx970 kell, 60 fps-hez pedig 980.

(#10) davidsone válasza Rison77 (#9) üzenetére


davidsone
addikt

ha 970 a 30fps akkor a 980Ti a 60... de szerintem nem lesz vele gond vagyis remélem, nekem eddig bejövős

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#11) antikomcsi válasza .LnB (#4) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem is igazad van.

Ha valami számomra kevésbé változatos, (unalmas) és már nem is először találkozok vele, ráadásul a történet sem olyan, ami teljesen magával ragad, csak amolyan középszerű, akkor az nálam az értékelésben is olyan közepes körül jön ki.

Kíváncsi vagyok, milyennek kellene lenni a játéknak, hogy 5-6 pontot adjanak rá, ha ez így 8.1 pont.

Félreértések elkerülése végett mondom, hogy nem a játékot kritizálom éppen, csupán magát az értékelést nem értem. Elég lenne csak a szöveges értékelés pontok nélkül, úgy talán hasznosabb lenne.

(#12) Parano1d válasza antikomcsi (#11) üzenetére


Parano1d
aktív tag

+1

Ha jó a játék, nem számítanak annyira a hibák sem, mert nem azzal foglalkozik az ember.
Ha unalmas, akkor meg lehet szép, de az csak púder.

(#13) Chaser válasza oriic (#1) üzenetére


Chaser
titán

Ha ez komoly még első genes konzolnál is elég szánalmas lenne...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14) oriic válasza Chaser (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#15) celafat


celafat
tag

Jó, hogy próbálnak a fejlesztők valami újdonságot belevinni a szériába, de ez az új környezet szerintem elég nagy mellényúlás volt. Fps-hez méltó tartalommal nem nagyon lehet megtölteni ezt a világot, így nem csoda ha hamar unalomba fullad az egész (az értékelések szerint).

(#16) Viper26


Viper26
nagyúr

Ajaj gyerekek, jön az új skin FC3-hoz. :D

Pixel 7 | FR955

(#17) Norb€€€ válasza oriic (#1) üzenetére


Norb€€€
aktív tag

Jártál már az őskorban? Honnan tudod, hogy akkor nem így nézett ki a víz? Nalátod :DDD

(#18) LLD válasza oriic (#1) üzenetére


LLD
aktív tag

Mi ez? Ja az új dx12 ficsör,ja nem is ez az nvidia middleware ja még se ez a sz.runk bele úgy is megveszik.Vicc az egész. :C

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#19) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

na ez lesz az első FC amit megveszek.. :C :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#20) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Elég vegyesek az értékelések, 77es metacritic az épp közepes.Mondjuk úgy olvasom, hogy akinek baja van vele az azt kifogásolja, hogy ez nem egy FarCry játék. Na ezért kell kiadni az ilyeneket más brand alatt. Valószínűleg ha Captain Caveman lenne a címe, kapna egy 85-ös átlagot.

(#21) oriic válasza VinoRosso (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Esetleg Prehistoric NEXT :D

Live-Die-Respawn

(#22) Bjørgersson válasza oriic (#1) üzenetére


Bjørgersson
félisten

4K vízmolekulák. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#23) Luck Dragon

Ez annyira kellemetlen.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#24) Def26


Def26
félisten

Nekem baromira tetszik. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#25) antikomcsi válasza - = Zk = - (#19) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha ez lesz az első FC, akkor ezt a képet hol lőttétek magatokról?

(#26) Zedz válasza .LnB (#4) üzenetére


Zedz
addikt

Negatívumok:
Nem elég változatos, Túlságosan ismerős játékelemek, Középszerű történet.

Pozitívumok:
Elindul.

Nálam ez 9 pont manapság... Veszettül szomorú, de lassan itt tartunk. :(

(#27) erahurka


erahurka
félisten

Múlt héten elkezdtem nézni egy végigjátszást, az elején van egy mamut vadászat ami tényleg hangulatos meg izgalmas, utána még kb. két részt megnéztem, de szétuntam magam rajtuk, pedig ki voltak vágva az unalmas részek. Nem tudom mivel lehetett volna feldobni, de fel kellett volna. :(

Majd valami humbli bundliban megveszem két év múlva 1 dollárért :DDD

(#28) Chaser válasza oriic (#14) üzenetére


Chaser
titán

Szerencsére nem találtam meg, de jobb is:D lehet csak bug még, mert viccnek durva lenne:) Első videók alapján még tetszett is, de már elég unalmasnak hat az egész. Legalább nem pazarlok rá időt.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Kb. erre számítottam. A Gamestar meg nálam a 2014-es Thief teszttel veszítette el azt a maradék kis kredibilitását, ami még volt nekik.

(#30) doooo válasza Fitzgerald (#29) üzenetére


doooo
veterán

Amiért szerintük a legjobb Thief a sorozatból?

(#31) Fitzgerald válasza doooo (#30) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azt az egy hsz-t én írtam a cikkhez, benne van minden.

(#32) kriszpontaz válasza erahurka (#27) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Kivágták azokat a részeket amik a 4-ben is benne voltak hogy minden lépten-nyomon valamilyen állat reflexből rád támad :D, ős vérmókus, tollas denevér, stb :D.

(#33) @lx válasza kriszpontaz (#32) üzenetére


@lx
csendes tag

:DD a kardfogú méhészborz

Samurai on the toilet. (-_-)---(<_>)---(o_o)---(O_O)'---(^_^)'--- The End.

(#34) doooo válasza Fitzgerald (#31) üzenetére


doooo
veterán

Tehát beletrafáltam, a válasz, igen, azért mert szerintük a legjobb. Nem, valóban nem az. Nagyjából egyet is értünk.

(#35) Fitzgerald válasza doooo (#34) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Dióhéjban végülis igen, csak azért utaltam vissza a hozzászólásra, mert ott azért kicsivel részletesen is kifejtem, hogy Mazur mit meg hogyan nézett be. Nem is értem amúgy az embert, én még emlékszem a Deadly Shadows előzetesére 2004-ból, az alapján tök jó arcnak, igazi die-hard Thief-fannak tűnt a srác.

(#36) #48967168


#48967168
törölt tag

Hát nekem pár óra játék után nem úgy tűnik, hogy nem támadnak meg úton-útfélen...

Már az is kihívás, hogy a gyenge kezdő karaktereddel átkelj egy erdős részen nappal, éjszaka tiszta lutri, hogy mikor ugrik rá a fejedre egy párduc, vagy támad hátba 4-5 farkas.

Izgalomban nincs hiány eddig... Változatosságról meg 2 hét múlva tárgyaljunk újra.

(#37) David75


David75
őstag

ARK survival light. :D Pedig az ötlet jó, de a far cry 4 is csak a fegyverek szerzése meg a tibeti hangulat miatt kötött le igazán, itt ez kiesik. Csak én hiányolom azt, hogy lehessen váltani tps/fps nézet között szabadon? A vezetés fps nézetben ilyen játékokban eléggé zavar valahogy. Mondjuk itt a vezetéssel se lesz probléma járművek hiányában. Az early acess alapján az Ark sokkal jobb lesz szerintem.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#38) Viper26 válasza David75 (#37) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ark-ról én nem hallottam jókat, pedig amúgy tetszene. :)

Pixel 7 | FR955

(#39) buci30


buci30
addikt

5napja vettem meg ps4-re azóta nyuzom minden nap órákat de teljesen pozitív 😊
Nekem tetszik igaz egyik régi résszel se játszottam így ahoz nem tudom hasonlítani.
Grafika szerintem nagyon jó. Este tényleg lehet figyelni honnan támad egy párduc stb de nekem direkt tetszik.
Az főként, hogy nincs korlátozás a térképen hova mehetünk.
Fő küldetések is tetszenek meg a mellékküldetések is.
Nekem nagyon bejön egyenlőre 😊👍

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.