Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Misi_D válasza Abunba (#37) üzenetére


Misi_D
tag

Szia!

A 6-os NFC-snél is csak a Xiaomi Pay-en keresztül lehetett bizonyos kártyákkal fizetni. Valszeg ugyanaz a módszer most is. Itt a tech2-es video a 6-osról: [link]

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#52) Gloob


Gloob
addikt

Megérkezett a MiBand 7-es. Azonnal frissítette a firmware-t. Viszont nem találok egy dolgot, pedig emléleim szerint a régebbi verzióknál (band 4,6) lehetett a sport tevékenységek ikonjait tetszés szerinti sorrendbe rendezni. No ezt itt nem találom. Most vagy nem lehet, vagy csak én nem látom a hogyant. Ha lehet, akkor hogyan? Ebben kérném a segítséget. 😀 Köszi előre is! 😀

Samsung Galaxy A52S

(#53) Kolondrum

AOD nélkül 9 nap után 33%-on. Kb mint a 6-os.

(#54) v.attis válasza Csepy (#46) üzenetére


v.attis
őstag

Nekem (is) a Mi Fitness-re vezetett a qr kód, de nem fitnesselek, nekem csak az értesítések és a zene vezérlés miatt kell ilyen cucc. Akkor inkább a Zepp-el használjam? A Play áruházban több a negatív vélemény a Zepp-re, főként csatlakozási gondokra hivatkoznak.

Más. Nem igazán találok olyan skint amiben valami értesítést mutat az aod-n, elég lenne egy kis boríték, vagy akármi, csak lássam, hogy jött valami, mondjuk vezetés, vagy megbeszélés közben.
Ti találtatok ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#55) Csepy válasza v.attis (#54) üzenetére


Csepy
senior tag

Én a Zepp Life-ot ajánlom. Több Xiaomi cuccal is működik (pl a mi body composition scale 2 okosmérlegemet a mi fitness nem támogatja) és régebb óta jelen lévő=több fejlesztésen átesett (ok, ez nem törvényszerű), jobban kifinomodott program a Zepp Life (eredeti nevén Mi Fit).

Más. Szerintem ilyen watchface nincs. Bezzeg olyat már találtam, amiben működő számológép, sőt, játszható Flappy Bird van :DD

Regards: Csepy

(#56) afi0903


afi0903
aktív tag

Mit kell beállítani, hogy a VO2 max értéket megkapjam?

(#57) v.attis válasza Csepy (#55) üzenetére


v.attis
őstag

Felraktam, eddig jónak tűnik. Köszönöm

(#58) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Egy kérdés, most melyik applikáció a hivatalos a Mi Bandekhez? Van a Zepp Lite, Mi Fitness, de pl. csomó Xiaomi cucc megy a Zepp alkalmazással is. Kicsit össze vagyok keveresbe már. :F

Eddig úgy tudtam, hogy mivel a Xiaomi és az Amazfit útjai szétváltak, ezért lett a Mi Fitness, mert az okosórákat pl a 70mai csinálja a Xiaominak, nem az Amazfit.

Vamos a la playa.

(#59) Csepy válasza juuzer (#58) üzenetére


Csepy
senior tag

Nem váltak szét, mivel sosem voltak nem szétválva. Mindig is volt Amazefit küön brandként, és most is úgy van a Xiaomi égisze alatt. A band-eket a Huami csinálja, a hivatalos app jó kérdés. A Mi Fit volt, az Zepp Life lett, de az összes band továbbra is támogatott, az összes többi okos egészségügyi egszközükkel együtt, mígy ahogy konkrétan 2 hsz-el feletted írtam, a mérleg a mi fitnessben nem.

Regards: Csepy

(#60) juuzer válasza Csepy (#59) üzenetére


juuzer
addikt

Köszi!

Én olvastam valami olyasmit, hogy összerúgták valamin a port és onnantól a Huami nem fog nekik gyártani semmit. De lehet én emlékszem rosszul.

Vamos a la playa.

(#61) QUNarmy


QUNarmy
csendes tag

3 hét tapasztalata alapján:
Személy szerint teljesen megvagyok elégedve a Band 7-el.
Az én használatommal, aktivitásommal több mint 14 napot bír egy töltéssel. Folyamatos pulzusmérés, munkábamenet- hazafele megy a kerékpár workout. Heti 1 fallabda (1 óra). Hívás és üzenet esetén rezeg.
Alway on funkciót nem használom, csuklómozdulat esetén ébred. Standardon van az érzékenysége, így is nagyon ritkán fordul csak elő, hogy nem ébred a kijelző. Éjjel még nem viseltem, az biztos, hogy növelné az energiahasználatot, de a fent említett funkciók használata mellett NEKEM nagyon tetszik ez az üzemidő.

(#62) feel2006


feel2006
tag

Sziasztok,
Nem tudja valaki mikorra várható esetleg Band 7 EU NFC-vel? :R

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#63) badabum válasza feel2006 (#62) üzenetére


badabum
tag

Mostantól.

(#64) balco


balco
aktív tag

Mi Band 7 NFC: kb 4-5 nap az akksi.
(összes monitorozás kikapcsolva, értesítések és fizetés használva)
Band 2 és 4 után ez nagyon kevés.
Nektek is ilyen?

(#65) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Ezeket a okoskarkötőket 2A-os Samsung töltővel lehet tölteni?

(#66) Csepy válasza GEPESZ66 (#65) üzenetére


Csepy
senior tag

Lehet

Regards: Csepy

(#67) afi0903 válasza balco (#64) üzenetére


afi0903
aktív tag

Hasonló. Talán kicsit több. Én heti egyszer-kétszer töltöm. Nem szoktam hagyni teljesen lemerülni.

Volt nekem is 4-es. Az jóval tovább bírta.

(#68) Csepy


Csepy
senior tag

Tegnap este megérkezett a Mi Band 8-am :C

Regards: Csepy

(#69) afi0903 válasza Csepy (#68) üzenetére


afi0903
aktív tag

Honnan rendelted? Mennyiért?

[ Szerkesztve ]

(#70) Csepy válasza afi0903 (#69) üzenetére


Csepy
senior tag

Tomtopról vettem két hete kb 15-ért vámmentes szállítással.

Regards: Csepy

(#71) afi0903 válasza Csepy (#70) üzenetére


afi0903
aktív tag

Én is rendeltem egyet. Neked mennyi idő alatt érkezett meg?

(#72) Csepy válasza afi0903 (#71) üzenetére


Csepy
senior tag

2 hét, gyorsan érkezett.

Regards: Csepy

(#73) afi0903


afi0903
aktív tag

Mi Band 7 és 8 szinkronizációs probléma.

Eddig Zepp Life-ban szépen gyűltek az évek alatt az adataim (pulzus, alvás, stb.). Most a 8-ast Mi Fitness-szel tudtam működésre bírni. A problémám az, ha a Mi Fitness-ben (magyar régióban), ha rámegyek, hogy Zepp Life-ból vegye ki az adatokat, akkor hosszú idő után pár adat átjön (pl. futás), de a legtöbb nem (pl. pulzus, alvás, lépésszám). Kínai régióval (így tudtam csatlakoztatni a Band 8-at) ennyi adat sem jön át.
A webes felületen ki tudtam exportálni Zepp Life-ból az adatokat. Ez a része megvan csv fájlokban. De importálni nem tudom Mi Fitness-be. Egyébként nem ragaszkodom Mi Fitness-hez, ha van más alkalmazás, ami felismeri a karkötőm.

Hogyan lehetne megoldani az adatok importálását?

(#74) F1DO válasza Csepy (#68) üzenetére


F1DO
senior tag

Mennyire erős a rezgése?
Nekem alapvetően alvásból ébresztéshez kellene, jó lenne tudni..

(#75) Csepy válasza F1DO (#74) üzenetére


Csepy
senior tag

A 8-asnak erősebb kicsit, mint a 7-esnek, de már a 4-est is használtam ébresztésre, nekem bevált.

Regards: Csepy

(#76) balco


balco
aktív tag

Akinek esetleg NFCs az elvileg már tudja használni Erstével:
[link]

Persze éppen most áll az egész Erste Bank... :D
(remélem nincs összefüggés a 2 között)

(#77) Troy. válasza Csepy (#70) üzenetére


Troy.
addikt

Szia! Mik a tapasztalatok a mi band 8-as verzióval?

.

(#78) Csepy válasza Troy. (#77) üzenetére


Csepy
senior tag

Teljesen jók a tapasztalatok.

- sokkal jobb, folyamatosabb, simább a 60Hz-es kijező, mint a 7-es 30Hz-ese
- az automata fényerőállítás, ami nélkül eddig lehetett élni, de most már fel nem adnám
- ha épp nem hordom 1-2 napig, akkor nem merül, mint a Titanic
- pontosabbak a mérési eredmények, mint a 7-esnél

Szóval én pl ma adtam el 10-ért a 7-esemet egy fórumtársnak és ezt pedig anno 14-ért vettem kínából. Abszolút megérte a csere. Még a 6 óta kedvenc zöld, avokádós szíjamat is megvettem hozzá Aliról.

Regards: Csepy

(#79) Troy. válasza Csepy (#78) üzenetére


Troy.
addikt

Nekem még 4-es van, ahhoz képest úgy gondolom nagy ugrás volna. :)
Kínai verziót használsz?

[ Szerkesztve ]

.

(#80) Csepy válasza Troy. (#79) üzenetére


Csepy
senior tag

Igen, de 8-asból még tudtommal nincs is global verzió.

Regards: Csepy

(#81) afi0903 válasza Csepy (#78) üzenetére


afi0903
aktív tag

+1
Nekem is megérte hetesről váltani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.