Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Fejlődnek. Már csak azt kell megoldani, hogy mindegyik USB-s legyen.

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A belengetett GPS hova lett?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) Graphics válasza janeszgol (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vízállósag szempontjából lehet ez ideálisabb, persze tudom, van USB-s is biztos a piacon. De két érintkezővel kevesebb a rizikó

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) Misi_D


Misi_D
tag

Most terveztem venni egy 6-ost az NFC (fizetés) miatt, de akkor már megvárom a 7-est. Mennyi idő lehet, amíg az NFC-s verzió elér kishazánkba?

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#5) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Annyira örülhetnek a számlap tervezők, hogy a Xiaomi mindig változtat a kijelzőn… :DDD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) mrThomi válasza janeszgol (#1) üzenetére


mrThomi
addikt

Illetve meg azt hogy jelenítse meg az értesítéseket, mert néha nagyon vakon van nálam a band 5. Azt hittem hogy ez a zepp appal jobb lesz de pár nap után ugyan úgy szarakszik mint a mi fit appal korábban aktív bt kapcsolattal. Na mindegy, lehet a 7-re cserélek

Misi_D szerintem pár héten belü, nagyon max másfél - 2 hónap ha a band 4,5,6-ot vesszük figyelembe

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#7) Graphics válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A felbontás a lényeg... :)

Ami ha változott is, nem túl sokat.

A kijelző felbontása 192 x 490 képpont (Band 6, 152 x 486 pixeles )

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Wait4it


Wait4it
újonc

Volt ketto bandem is. Nagyon szerettem oket, de rettentoen kenyelmetlen volt mind. A gumis szijtol piros lett a kezem, a band aljan az a kidudorodo erzekelo tokre nyomta a kezem.
Meg az is zavart, hogy alig voltak watchface-ek, amik meg voltak is hat nem is tudom mintha ovodasoknak csinaltak volna.

(#9) juuzer válasza pusszycat (#2) üzenetére


juuzer
addikt

Továbbra sem értem, kell egy ekkora kütyübe? Még az okosóráknál is eléggé leszívja az akksit, nemhogy egy ilyen kis motyónál. :F

Egyébként tetszik a kütyü, de nem tudom, hogy a kijelző körül mekkora a keret. Azért sajnos ezeknél még a Xiaomi is rendre nagyon sokat csal. :(

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#10) DrKapocs válasza Misi_D (#4) üzenetére


DrKapocs
őstag

Én kb. 2 hónapja vettem a 6 NFC-t, szintén a fizetés miatt. Az AOD néha hiányzik. Fizetésre tökéletes, de másra nem való.

(#11) gzbotii válasza Wait4it (#8) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem volt túl szorosan rakva az a band?

Van (legalábbis volt) rengeteg 3rd party app a Storeban, amivel tudsz rá rakni milliónyi custom számlapot.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#12) DrKapocs válasza gzbotii (#11) üzenetére


DrKapocs
őstag

Engem is zavar kicsit a kiálló érzékelő.

(#13) gzbotii válasza DrKapocs (#12) üzenetére


gzbotii
veterán

Mennyire van szorosra húzva? Ha csak annyira szorítod meg, hogy még tudd oldalra mozgatni, minimális játéka legyen akkor nem tudom elképzelni, hogy nyomna.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14) DrKapocs válasza gzbotii (#13) üzenetére


DrKapocs
őstag

Mivel csak fizetésre használom és az összes szenzor ki van kapcsolva, így lazán hordom. Így nem zavaró és nem probléma. Viszont így tuti nem tudna pontosan mérni.

[ Szerkesztve ]

(#15) strogov válasza Graphics (#3) üzenetére


strogov
senior tag

"De két érintkezővel kevesebb a rizikó"

USB-n is csak 2 vezetéket kell bekötni, a többi nem kell a töltéshez lehetnek vakok.

(#16) strogov


strogov
senior tag

Úgy néz ki a mi band széria elért a legjobb vételtől a nem jó ár szintre. 13k/15k kínában mire ideér 20k fölött lesz. Mi band 4-et vettem 6500-ért media markt-ban anno.

Ennyiért azért van már a piacon pár tétel, és nem csak band kialakítású. Mi Watch lite pl. 16k GPS-szel, de huawei band is jobban néz ki.

(#17) juuzer válasza strogov (#16) üzenetére


juuzer
addikt

Igaz és pl a Huawei-nél az app is mérföldekkel jobb. :(

Vamos a la playa.

(#18) KillBorn


KillBorn
senior tag

Lengyelországban már kapható: 300 PLN (~26k HUF).

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#19) =Mentor= válasza strogov (#16) üzenetére


=Mentor=
őstag

Főleg hogy már kapható Kínában (Aliexpress) a Huawei Band 7 hasonló áron, ami kb mindenben jobb ennél + van már benne always on display funkció is. És tudja alapból a magyar nyelvet is.

(#20) Graphics válasza =Mentor= (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor már lehet inkább egy Realme Watch 2 Pro, igaz másféle kütyü, de árban sem több.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) DrKapocs válasza =Mentor= (#19) üzenetére


DrKapocs
őstag

De itthon nem lehet vele fizetni... szóval számomra rosszabb.

(#22) szabi__memo válasza Graphics (#20) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Jól sejtem hogy az LCD kijelzős?

(#23) Graphics válasza szabi__memo (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na ez jó kérdés látod. :)

Elképzelhető. De azért jó a piac, mert rengeteg hasonló termék van, és az igényekhez mérten biztosan talál magának mindenki megfelelőt.

Most csak egyet írtam, de akár a Samsungnak, Xiaominak, Huaweinek, Honornak, Realmenek is nagyon sok ilyen kütyüje van.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) szabi__memo válasza Graphics (#23) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szerintem meg mind ugyanolyan és nem találsz könnyen. Pl ha NFC-st keresel már kb nincs is. Persze jó drágán lehet valami Androidos.
Mondok három paramétert ami kellene: AOD, NFC, 10+ nap üzemidő.
Aztán akkor még lehet nem felel meg a forma...

(#25) potyi23


potyi23
senior tag

hali. mit szoltok a huawei uj orajahoz ? :) [link]

(#26) szabi__memo válasza potyi23 (#25) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ezek mindketten tudnak wifi-t? Meglepő. Vajon minek kellett ez most?

(#27) Graphics válasza szabi__memo (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem nincs Wifi, én sehol nem találtam infót erről...

Ez a YouTube videó meg elég gagyisztikus

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) szabi__memo válasza Graphics (#27) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Én is így érzem

(#29) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

(#30) potyi23 válasza szabi__memo (#29) üzenetére


potyi23
senior tag

hurrraa :K

(#31) juuzer válasza szabi__memo (#29) üzenetére


juuzer
addikt

Nagyon pro lesz a 2 napos üzemidő GPS-szel :DD

Vamos a la playa.

(#32) Csepy


Csepy
senior tag

Már úton is van felém. Volt kuponom az Ali-n, így 18-ba ér ide hozzám. Az még bőven vállalható.

Regards: Csepy

(#33) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Vettem egy ilyen okos karkötőt. Iphone 13 mellett használom! A kérdésem az lenne hogy hol tudom beállítani a zepp lite vagy a mi fitness app-ban, vagy a karkötőn hogy mikor jön egy értesítés, akkor a karkötő kijelzője felvillanjon. ( Persze AOD mellett). Köszönöm a válaszokat.
:R

(#34) Dimond G


Dimond G
senior tag

Nos, majdnem 1 hét, azaz 5 nap használat után azt mondhatom, hogy imádom! Minden megvan benne ami kell. AOD egész jó. Ha érkezik értesítés, felvillan a kijelző, ha bekapcsolom! Az a jó, hogy egyre kevesebb dolog miatt kell az app. Mindent megnézhetek a karkötőn. öltés! Nos, az automatikus séta érzékelés bekapcsolva, AOD on, minden érzékelés bekapcsolva, közepes fényerőn így kb 4 nap után már töltőre kellett rakni, pedig nem edzettem! Ez nálam elmegy, ahhoz képest, hogy más órák, gyártók órái, karpántjaihoz képest!
Ha az AOD ki van kapcsolva, akkor kb 2 nappal tovább bírja!

(#35) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Ma átvettem az Alzától vásárolt Mi Band 7 karkötőmet, kérte a Mi Fitness app-ot, át lehet migrálni a Zepp Life-ból, de valamiért nem sikerült rendesen, pedig többször lefutattam. Jópár funkciót sikerült átpakolni a megszokott helyéről, hátha egy közelgő frissítéssel visszaadják a testreszabhatóságot. Pár nap és írok pár sort a tapasztalatokról.

(#36) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ideért. Aki 6-ról 7-re költözik: Simán add hozzá az újat és rá fog kérdezni, hogy szinkronizálsz e az újra, a 6-os ott marad de nem lesz aktív. Minden beállítás, minden a 7-esre költözik.
Legelső lépés hogy tedd töltőre, mivel ki van kapcsolva a band, a töltő indítja el. Akku 58%-al érkezik.

[ Szerkesztve ]

(#37) Abunba


Abunba
friss újonc

Sziasztok! Rendeltem egy Xiaomi Mi Band 7 NFC karkötőt a TomTop-tól, tegnap kaptam meg. Azt írták, hogy nemzetközi használatra gyártott készülék. A nyelvvel és az összes többi beállítással semmi gond nincs, viszont nem tudom az NFC-t használni, nem tudok bankkártyát regisztrálni a Zepp Life alkalmazásba. A Cards menűpontban egy Transportation és egy Access kártya regisztrálása van, de ezekre is azt az üzenetet kapom, hogy csak Kínában lehetséges. Bankkártya regisztrálásának nyomát sem találom. Ennek a problémának a megoldásában szeretnék segítséget kapni! :)

(#38) DrKapocs válasza Abunba (#37) üzenetére


DrKapocs
őstag

Ne legyen igazam, de szerintem nem fogsz kapni. Kínai belpiacos a band, nem alkalmas nálunk NFC-s fizetésre. Ha igen, akkor majd kijavítanak az okosabbak.

(#39) szabi__memo válasza Abunba (#37) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Szerintem ha Kínába költözöl az megoldja.
Ha jól tudom nincs eu NFC fizetés vele

(#40) Abunba válasza szabi__memo (#39) üzenetére


Abunba
friss újonc

Féltem, hogy nem fog működni. A kérdés, hogy később, egy esetleges frissítéssel meg fog-e oldódni a probléma?

(#41) DrKapocs válasza Abunba (#40) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nem.

(#42) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Szuper az AOD, csak ha így merül akkor 5.8 nap után lemerül, mellé veszem, hogy nálam 30% alá nem merítem: Siralmas.

(#43) Gloob


Gloob
addikt

Sziasztok, üdv a csoportnak! 😀
Nemsokára érkezik egy Mi Band 7, és ezzel viszatérek a karkötő világába. Lenne egy kérdésem, amit jó volna tudni így előre is. Hogyan áll a karkötő a telefon elvesztésével? Jelzi, ha kikerül BT hatótávolságából? Ez nekem nagyon hasznos lenne, mert sokszor felejtem a telefont a mühelyben, és mire észre veszem, mehetek vissza az öltözőből. No meg még egy, híváskor kiírja a hívó nevét, ha az szerepel a telefonkönyben, vagy csak a hívást jelzi? Az előző verzió ezt tudta. Köszönöm a választ előre is.

Samsung Galaxy A52S

(#44) Abunba válasza Gloob (#43) üzenetére


Abunba
friss újonc

Szia! Nem jelzi ha leválasztódik a telóról, kijelzi a hívó nevét.

(#45) Kokapu


Kokapu
tag

Sziasztok!
Tegnapelőtt vettem egy ilyet, a korábbi Mi band 4 helyett. Azt a Mi Fit (Zepp Life)alkalmazással használtam, most ennek a QR kódja a Mi Fitness alkalmazáshoz vezetett. Letöltöttem, tetszik is, viszont a Mi Scale mérlegem ehhez nem tudom csatlakoztatni.
Lehet egyáltalán?
Vagy ha párosítva van a Mi Fit alkalmazással, akkor onnan vegyem le, és utána párosítsam a Mi Fitness apphoz?

(Próbáltam, hogy a Mi Band 7-et csatlakoztassam a Mi Fithez is, de azt nem "akarja", viszont a Mi Fitness jobban tetszik, inkább azt hagynám meg.)

Remélem, nem voltam túl bonyolult...

Xiaomi Mi Note 10 light, Sony Xperia Tablet Z, Kindle Paperwhite 2

(#46) Csepy válasza Kokapu (#45) üzenetére


Csepy
senior tag

Mi fit már nem létezik, ne erőltessük a használatát a nevének sem, lévén nagyon zavaró a mi fitness app nevének tükrében.

A zepp life a hivatalos alkalmazása a mi band 7-nek is. QR kóddal soha nem foglalkoztam, pontosan tudom, mit kell letölteni, illetve a mi band 6, 5, 4, 3 miatt amúgy is mindig lent van. Simán megy vele a mi band 7 is. Spt, áthozta az összes adatomat a 6-ról, még az egyénileg beállított rezgésmintáimat is. :C

Regards: Csepy

(#47) Kokapu válasza Csepy (#46) üzenetére


Kokapu
tag

Nekem csak a héten frissült Zepp life-ra, egészen addig Mi Fit volt, még nem szoktam meg a nevet.
Végül is megoldódott, bár én fordítva csináltam: a Zepp Life adatait szinkronizáltam a Mi Fitness appra, így most úgy tűnik, hogy működik.

Most már csak azt lenne jó tudni, hogy miért van két alkalmazás?
Nekem a Mi Fitness is hivatalosnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Note 10 light, Sony Xperia Tablet Z, Kindle Paperwhite 2

(#48) Csepy válasza Kokapu (#47) üzenetére


Csepy
senior tag

Azt hogy hozta össze a telefonod?
Március elején, a 6.0-ás verzióval váltott nevet Zepp Life-ra, vagyis már 4 hónapja.

Örülök, hogy sikerült megoldanod végül. :)

Regards: Csepy

(#49) szabi__memo válasza Csepy (#48) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Gondolom le volt tiltva a frissítés. Vagy nagyon komoly gondok vannak annál a telónál :D

(#50) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Apple 13-on használom a karkötőt. Nektek is csinálja a Zepp Life app, hogy eltávolodok a telótól lecsatlakozik, majd amikor újra a teló közelében vagyok, pl a a széken ülök, a teló az asztalon és mégsem jelzi az óra, hogy visszacsatlakozott volna. Az áthúzott bluetooth jel nem tűnik el!
A másik és egyben a legidegesítőbb, hogy a Mi Fitness app-ban beállítom az értesítéseknél, hogy az Other-t is jelezze, önkényesen kikapcsolja és nem jelez az óra a különböző appoknál. Majd újra bekapcsolom, pl este, reggelre kikapcsolja! :((( :W

[ Szerkesztve ]

(#51) Misi_D válasza Abunba (#37) üzenetére


Misi_D
tag

Szia!

A 6-os NFC-snél is csak a Xiaomi Pay-en keresztül lehetett bizonyos kártyákkal fizetni. Valszeg ugyanaz a módszer most is. Itt a tech2-es video a 6-osról: [link]

Ha nem tetszik, ahogy vezetek, akkor tünés a járdáról!

(#52) Gloob


Gloob
addikt

Megérkezett a MiBand 7-es. Azonnal frissítette a firmware-t. Viszont nem találok egy dolgot, pedig emléleim szerint a régebbi verzióknál (band 4,6) lehetett a sport tevékenységek ikonjait tetszés szerinti sorrendbe rendezni. No ezt itt nem találom. Most vagy nem lehet, vagy csak én nem látom a hogyant. Ha lehet, akkor hogyan? Ebben kérném a segítséget. 😀 Köszi előre is! 😀

Samsung Galaxy A52S

(#53) Kolondrum


Kolondrum
félisten

AOD nélkül 9 nap után 33%-on. Kb mint a 6-os.

(#54) v.attis válasza Csepy (#46) üzenetére


v.attis
őstag

Nekem (is) a Mi Fitness-re vezetett a qr kód, de nem fitnesselek, nekem csak az értesítések és a zene vezérlés miatt kell ilyen cucc. Akkor inkább a Zepp-el használjam? A Play áruházban több a negatív vélemény a Zepp-re, főként csatlakozási gondokra hivatkoznak.

Más. Nem igazán találok olyan skint amiben valami értesítést mutat az aod-n, elég lenne egy kis boríték, vagy akármi, csak lássam, hogy jött valami, mondjuk vezetés, vagy megbeszélés közben.
Ti találtatok ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#55) Csepy válasza v.attis (#54) üzenetére


Csepy
senior tag

Én a Zepp Life-ot ajánlom. Több Xiaomi cuccal is működik (pl a mi body composition scale 2 okosmérlegemet a mi fitness nem támogatja) és régebb óta jelen lévő=több fejlesztésen átesett (ok, ez nem törvényszerű), jobban kifinomodott program a Zepp Life (eredeti nevén Mi Fit).

Más. Szerintem ilyen watchface nincs. Bezzeg olyat már találtam, amiben működő számológép, sőt, játszható Flappy Bird van :DD

Regards: Csepy

(#56) afi0903


afi0903
aktív tag

Mit kell beállítani, hogy a VO2 max értéket megkapjam?

(#57) v.attis válasza Csepy (#55) üzenetére


v.attis
őstag

Felraktam, eddig jónak tűnik. Köszönöm

(#58) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Egy kérdés, most melyik applikáció a hivatalos a Mi Bandekhez? Van a Zepp Lite, Mi Fitness, de pl. csomó Xiaomi cucc megy a Zepp alkalmazással is. Kicsit össze vagyok keveresbe már. :F

Eddig úgy tudtam, hogy mivel a Xiaomi és az Amazfit útjai szétváltak, ezért lett a Mi Fitness, mert az okosórákat pl a 70mai csinálja a Xiaominak, nem az Amazfit.

Vamos a la playa.

(#59) Csepy válasza juuzer (#58) üzenetére


Csepy
senior tag

Nem váltak szét, mivel sosem voltak nem szétválva. Mindig is volt Amazefit küön brandként, és most is úgy van a Xiaomi égisze alatt. A band-eket a Huami csinálja, a hivatalos app jó kérdés. A Mi Fit volt, az Zepp Life lett, de az összes band továbbra is támogatott, az összes többi okos egészségügyi egszközükkel együtt, mígy ahogy konkrétan 2 hsz-el feletted írtam, a mérleg a mi fitnessben nem.

Regards: Csepy

(#60) juuzer válasza Csepy (#59) üzenetére


juuzer
addikt

Köszi!

Én olvastam valami olyasmit, hogy összerúgták valamin a port és onnantól a Huami nem fog nekik gyártani semmit. De lehet én emlékszem rosszul.

Vamos a la playa.

(#61) QUNarmy


QUNarmy
csendes tag

3 hét tapasztalata alapján:
Személy szerint teljesen megvagyok elégedve a Band 7-el.
Az én használatommal, aktivitásommal több mint 14 napot bír egy töltéssel. Folyamatos pulzusmérés, munkábamenet- hazafele megy a kerékpár workout. Heti 1 fallabda (1 óra). Hívás és üzenet esetén rezeg.
Alway on funkciót nem használom, csuklómozdulat esetén ébred. Standardon van az érzékenysége, így is nagyon ritkán fordul csak elő, hogy nem ébred a kijelző. Éjjel még nem viseltem, az biztos, hogy növelné az energiahasználatot, de a fent említett funkciók használata mellett NEKEM nagyon tetszik ez az üzemidő.

(#62) feel2006


feel2006
tag

Sziasztok,
Nem tudja valaki mikorra várható esetleg Band 7 EU NFC-vel? :R

Mikrotik-Hu | -unofficial- | https://www.facebook.com/groups/mikrotikhu/

(#63) badabum válasza feel2006 (#62) üzenetére


badabum
tag

Mostantól.

(#64) balco


balco
aktív tag

Mi Band 7 NFC: kb 4-5 nap az akksi.
(összes monitorozás kikapcsolva, értesítések és fizetés használva)
Band 2 és 4 után ez nagyon kevés.
Nektek is ilyen?

(#65) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Ezeket a okoskarkötőket 2A-os Samsung töltővel lehet tölteni?

(#66) Csepy válasza GEPESZ66 (#65) üzenetére


Csepy
senior tag

Lehet

Regards: Csepy

(#67) afi0903 válasza balco (#64) üzenetére


afi0903
aktív tag

Hasonló. Talán kicsit több. Én heti egyszer-kétszer töltöm. Nem szoktam hagyni teljesen lemerülni.

Volt nekem is 4-es. Az jóval tovább bírta.

(#68) Csepy


Csepy
senior tag

Tegnap este megérkezett a Mi Band 8-am :C

Regards: Csepy

(#69) afi0903 válasza Csepy (#68) üzenetére


afi0903
aktív tag

Honnan rendelted? Mennyiért?

[ Szerkesztve ]

(#70) Csepy válasza afi0903 (#69) üzenetére


Csepy
senior tag

Tomtopról vettem két hete kb 15-ért vámmentes szállítással.

Regards: Csepy

(#71) afi0903 válasza Csepy (#70) üzenetére


afi0903
aktív tag

Én is rendeltem egyet. Neked mennyi idő alatt érkezett meg?

(#72) Csepy válasza afi0903 (#71) üzenetére


Csepy
senior tag

2 hét, gyorsan érkezett.

Regards: Csepy

(#73) afi0903


afi0903
aktív tag

Mi Band 7 és 8 szinkronizációs probléma.

Eddig Zepp Life-ban szépen gyűltek az évek alatt az adataim (pulzus, alvás, stb.). Most a 8-ast Mi Fitness-szel tudtam működésre bírni. A problémám az, ha a Mi Fitness-ben (magyar régióban), ha rámegyek, hogy Zepp Life-ból vegye ki az adatokat, akkor hosszú idő után pár adat átjön (pl. futás), de a legtöbb nem (pl. pulzus, alvás, lépésszám). Kínai régióval (így tudtam csatlakoztatni a Band 8-at) ennyi adat sem jön át.
A webes felületen ki tudtam exportálni Zepp Life-ból az adatokat. Ez a része megvan csv fájlokban. De importálni nem tudom Mi Fitness-be. Egyébként nem ragaszkodom Mi Fitness-hez, ha van más alkalmazás, ami felismeri a karkötőm.

Hogyan lehetne megoldani az adatok importálását?

(#74) F1DO válasza Csepy (#68) üzenetére


F1DO
senior tag

Mennyire erős a rezgése?
Nekem alapvetően alvásból ébresztéshez kellene, jó lenne tudni..

(#75) Csepy válasza F1DO (#74) üzenetére


Csepy
senior tag

A 8-asnak erősebb kicsit, mint a 7-esnek, de már a 4-est is használtam ébresztésre, nekem bevált.

Regards: Csepy

(#76) balco


balco
aktív tag

Akinek esetleg NFCs az elvileg már tudja használni Erstével:
[link]

Persze éppen most áll az egész Erste Bank... :D
(remélem nincs összefüggés a 2 között)

(#77) Troy. válasza Csepy (#70) üzenetére


Troy.
addikt

Szia! Mik a tapasztalatok a mi band 8-as verzióval?

.

(#78) Csepy válasza Troy. (#77) üzenetére


Csepy
senior tag

Teljesen jók a tapasztalatok.

- sokkal jobb, folyamatosabb, simább a 60Hz-es kijező, mint a 7-es 30Hz-ese
- az automata fényerőállítás, ami nélkül eddig lehetett élni, de most már fel nem adnám
- ha épp nem hordom 1-2 napig, akkor nem merül, mint a Titanic
- pontosabbak a mérési eredmények, mint a 7-esnél

Szóval én pl ma adtam el 10-ért a 7-esemet egy fórumtársnak és ezt pedig anno 14-ért vettem kínából. Abszolút megérte a csere. Még a 6 óta kedvenc zöld, avokádós szíjamat is megvettem hozzá Aliról.

Regards: Csepy

(#79) Troy. válasza Csepy (#78) üzenetére


Troy.
addikt

Nekem még 4-es van, ahhoz képest úgy gondolom nagy ugrás volna. :)
Kínai verziót használsz?

[ Szerkesztve ]

.

(#80) Csepy válasza Troy. (#79) üzenetére


Csepy
senior tag

Igen, de 8-asból még tudtommal nincs is global verzió.

Regards: Csepy

(#81) afi0903 válasza Csepy (#78) üzenetére


afi0903
aktív tag

+1
Nekem is megérte hetesről váltani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.