Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Persze hogy a duplája lett, hisz jóval olcsóbban meg lehet venni. :) Kíváncsi vagyok hogy idén pl, bemegy-e 100k alá majd.

Live-Die-Respawn

(#2) ldave válasza oriic (#1) üzenetére


ldave
félisten

Ember a Holdon :)

A Slime draws near! Command?

(#3) oriic válasza ldave (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vicces. :DDD Köszii...

Live-Die-Respawn

(#4) front3r


front3r
őstag

Mondjuk PS4-es vagyok, de örülök ha sok nextgen konzolt vesznek, mert így már nem sokáig fogják a lastgen játékokat éltetni, nem lesz rájuk igény idővel.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#5) g4mer válasza front3r (#4) üzenetére


g4mer
senior tag

és az miért jó neked? :F Biztos nem feledkeznek el arról a pár tízmillió last-gen játékosról 1-2 évig még...

Sic Parvis Magna

(#6) oriic válasza front3r (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És mi van azzal az 50+ millió emberrel akiknek nincs pénze újgenerációs gépekre?

Live-Die-Respawn

(#7) mephi666 válasza oriic (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem tudom mennyi futhat az előző generációból, de eladtak vagy 160-170millió db-ot... hülye lenne az a fejlesztő, aki ekkora piacot figyelmen kívül hagy és only nextgen (ami már nem is next) fejleszt

#8: sima xbox-ból csak 24millió kelt el... a ps2 volt a számottevő, de ott még talán 1éve is jött aktuális fifa :) ott is érezhető volt, hogy sok kelt el belőle és fejlesztettek is rá 10+ évig

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) front3r válasza oriic (#6) üzenetére


front3r
őstag

Az előző generációnál is megtörtént a váltás, pedig ott is hátra kellett hagyni egy játékosbázist. Ott nem tudom mekkora volt ez.

mephi666: Pedig már egy csomó játék így jön ki majd. Pl: AC: Unity, Batman: AK, Dead Island 2, Lara Croft and the temple of the Osiris, Lords of the Fallen, Project Cars, The Crew, The Division, witcher 3, Rainbow Six Siege, stb..

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#9) oriic válasza mephi666 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezért mondom. Anno Xbox Classicnál ugye hirtelen elvágták a régieket az új címektől, de akkor nem is volt több 10 millió konzol a piacon szerintem. Plusz ugye PS2-re még tavaly is jelent meg játék. Szóval PS3 miatt nem aggódok, inkább az Xbox 360 miatt szívom kicsit a fogam. Lévén pl ott az xbox egyik legnagyobb címe, a Halo sorozat (most nem a fan beszél belőlem, de tény hogy elsősorban a Halo-k miatt lett népszerű az MS konzolja) már nem lesz elérhető 360-on.

Live-Die-Respawn

(#10) Tikakukac


Tikakukac
titán

Ja, akkor mégis jó ötlet Kinect nélkül adni...piackutatás nyesta.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11) hommeros válasza oriic (#6) üzenetére


hommeros
őstag

És mi van azzal a 5 milliárd emberrel, akinek nincs pénze Ferrarira? :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#12) oriic válasza hommeros (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekik van régi Ferrarijuk? :DDD

(#8) front3r

Project Cars nem jön prevgenre, csak PC és újgen.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) front3r válasza oriic (#12) üzenetére


front3r
őstag

Igen, de nem csak az, hanem az összes amit felsoroltam, egyik sem jön prevgenre. Válaszoltam mephi666 kijelentésére: "hülye lenne az a fejlesztő, aki ekkora piacot figyelmen kívül hagy és only nextgen (ami már nem is next) fejleszt"
;)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#14) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Nembaj, en attol meg Kinect-el veszem meg. A hangvezerles egy csoda rajta.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#15) oriic válasza front3r (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bocsi közben láttam, csak nem tudtam szerkeszteni sem. Félreolvastam a dolgot. :R

Live-Die-Respawn

(#16) mephi666 válasza front3r (#13) üzenetére


mephi666
nagyúr

pár cím kiesik, de szerencsénkre nem minden fejlesztő teheti meg, hogy pusztán a feltörekvő alig 15milliós piacra koncentrál... oké "only nextgen" címekkel lehet buzdítani az embereket az új konzol megvásárlására, de sokan maradnak a régi mellett (ahogy pl én is még pár évig, mert van annyi játék, amivel még kényelmesen elszórakozok)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Döglött Róka válasza mephi666 (#16) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Es ezen helyzeten a learazasok boven rontanak.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#18) section9 válasza mephi666 (#7) üzenetére


section9
őstag

Szerintem nem ilyen egyszerű a dolog. A Sony és az MS szerintem biztos "megoldja", hogy a fejlesztőknek megérje a húzóneveket kizárólag nextgenre kiadni. :)

(#19) D1Rect


D1Rect
félisten

"a Kinect nélkül szerelt, olcsóbb konzolokat szeretik a vásárlók."
VÁÓ, ki gondolta volna?

(#20) oriic válasza D1Rect (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vannak azért akik szeretik a Kinectet. :)

Live-Die-Respawn

(#21) mephi666 válasza section9 (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

igen, biztos kapnak egyesek 1-1 új maserati-t, vagy ferrari-t, hogy a cégük csak az új konzolra fejlesszen, de nem hinném, hogy minden kisebb fejlesztőt is megkennek, így azért készülni fognak az előző generációra is tartalmas játékok, amikkel el lehet azért lenni :K az x360/ps3 (sőt még a ps2-t is ide venném) hozza nekem azt a grafikai színvonalat, amik elegendőek az élvezetes játékhoz, más előnyt pedig nem mutat az új generáció (a grafikát leszámítva), így nem motivál erősen a beszerzése

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#22) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ezt a mondatot csak én nem értem?

"a június 9-én debütált, immáron Kinect szenzor nélkül dobozolt konzolok eladása körülbelül a duplája volt az előző hónapban mérteknek"

Ha adott hó 9-én debütált, akkor az előző hónapban még nem is lehetett kapni. Akkor most a nullát duplázták meg :F

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#23) D1Rect válasza oriic (#20) üzenetére


D1Rect
félisten

Vannak olyanok is akik szeretik a verést. :)

(#24) oriic válasza Dr.F.E.R.I. (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, hanem az előző hónapban eladott gépekét. (amik kinectesek voltak mert más ugye nem létezett még)

(#23) D1Rect

:DDD :DD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#25) section9 válasza mephi666 (#21) üzenetére


section9
őstag

Hát én inkább fejlesztőeszközökre, könyvekre, marketing megállapodásokra, valamint alacsonyabb költségekre gondolnék tárgyi eszközök helyett. Természetesen készülnek majd, de hamarosan kilövik ezt a generációt szerintem, én éppen ezért gondolkozom egy újgenerációs konzolon.

(#26) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Már megint konkrét szám nélküli statisztikákkal dobálózik a M$, azt hiszem ez mindent elárul.
Mert ugye nem mindegy, hogy 100 ft-ot vagy 1 millió ft-ot duplázunk meg... ;)

(#27) front3r válasza mentoloshypo (#26) üzenetére


front3r
őstag

Hazudni nem hiszem hogy hazudnak, nemsokára úgy is kiderülnek a számok, ez csak nekik lenne rossz. ;)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#28) emvy válasza mentoloshypo (#26) üzenetére


emvy
nagyúr

Aprilisban 115e konzolt adtak el az USA teruleten, tehat nagysagrendileg 200e konzolrol van szo, ami nagyjabol a PS4 szintje, vagy egy kicsivel tobb.

Inkabb az arul el sokmindent, ha valaki $-al irja az MS-t.

while (!sleep) sheep++;

(#29) Döglött Róka válasza emvy (#28) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Igazi hater indikator:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#30) mentoloshypo válasza front3r (#27) üzenetére


mentoloshypo
senior tag

Mikor is voltak utoljára HIVATALOS eladási statisztikák a XO-ról? Én nem tudom (igaz nem is vagyok feltétlen naprakész) ezért kérnék egy linket, előre is köszi.

Gyerekek, lehet engem hater indikátornak, PS fanboynak (vagy tulajdonképpen akárminek, nem izgat) én csak arra szeretnék rávilágítani, hogy attól még, hogy azt mondjuk, hogy megdupláztunk valamit még nem mondtunk semmit, mert (ahogy már említettem) konkrét számadatok nélkül csak egy hangzatos cikk főcímet kaptunk, ennyi.
Én azt sem bánnám, ha ráduplázna a PS4-re, komolyan. Az egészséges versenyhelyzethez amúgy is kell a kiegyenlített (vagy legalább ahhoz közeli) erőviszony, ami platformtól függetlenül minden játékos érdeke.
És ugye mint tudjuk, eddig ez nem igazán volt elmondható...

(#31) Döglött Róka válasza mentoloshypo (#30) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem vagy fanboy, ahogy indikator sem. Az indikator az a $ jel az MS-ben, ami eleg durva eloiteleteket szul, meg ha divatbol is hasznalod igy.

Ird le szepen, MS. Es akkor nem neznek haternek;)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#32) emvy válasza mentoloshypo (#30) üzenetére


emvy
nagyúr

Aprilisban.

M$-nek altalaban 14 even aluliak szoktak hivni a Microsoftot, szoval erdemes vigyazni.

while (!sleep) sheep++;

(#33) Def26


Def26
félisten

He he. Voltak am jo akciok kinect nelkuli erkezes elott is. Nemeteknel es Osztrakoknal a mai napig 450€ a kinectes titanfall -os bundle. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.