Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) #82729984 válasza DithenS (#24) üzenetére


#82729984
törölt tag

Jaj jaj, istenem hány ilyet olvastam régen hogyha ekkor azt vettem volna meg azt adtam volna el akkor mi lett volna (mind utólag). Meg hogy a többiek azért buknak mert hülyék, de majd ő, majd ő megmutatja...

Na mindegy, úgy látszik mindegyik generációnak meg kell égetnie magát ezekkel, mindenki csak a saját hibájából tanul.
A szomorú csak az hogy számtalan ilyet láttam és az emberek nem tanulnak. Pl. 2007-ben kp-ra vettem autót, mindenki ökörnek nézett hogy miért nem CHF-re hát az ingyen van ember...Ja és mindenki kiszámolta hogy 150 Ft a CHF, hogyha nagyon max (ismétlem nagyon max) felmegy 180-ra akkor sincs még semmi gond.
210-nél meg vitte a bank az autókat. (lakás dettó, náluk meg 250-nél lett teli a gatya).

A tőzsdén mindenki tudja hogy 1500-nék kellet volna otp-ét venni és 9000-nél eladni, de a valóságban az emberek többsége 6000-nél vett (mondván úgy sem esik már tovább), majd 1500-nál realizálta a veszteséget amikor azt hitte vége mindennek. A másik fele meg 1500-nél állt neki shortolni és a portfolio fórumain még 4000-nél is azt hajtogatták hogy most kell shortolni most már biztosan esni fog... Azóta már 8000 felett jár.

Na mindegy, én nem akarok senkit sem meggyőzni, majd mindenki megtanulja a leckét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.