Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ntomka


ntomka
nagyúr

"Ha a szoftver nem ajánlja fel indításkor az automatikus frissítést..."

A probléma itt kezdődik... :)

ツ Headphones on - World off

(#2) Lars válasza ntomka (#1) üzenetére


Lars
őstag

Hát igen, nem lenne hülyeség. Mondjuk álltalában szokta ajánlani magát.
Én megcsináltam kézzel, ha már úgyis olvastam a dologról.

(#3) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Már rakom is, köszi.

(#4) ddekany


ddekany
veterán

"Habár a vállalat nemrég megígérte, hogy teljesen átalakítják a frissítési mechanizmusukat"

Na hát annak olyan rohadtul ideje van, hogy azt már ki se tudom fejezni. Jelenleg az egyik fő rákfenéje a frissítőjüknek (eltekintve a borzalmas gyakori hibás működéskor, mikor pl. simán "nem sikerül" a flash player frissítése), hogy legalábbis a flash csak a Windows újraindításánál keres frissítést, vagy mi... Vannak gépek, amik általában csak hibernálva vannak estére, és ha 1000 évente újraindítom őket, akkor mit ad Isten, hirtelen általában felkínálnak egy flash frissítést. Leírhatatlanul gáz ez így, hogy ők ez egyik fő támadási felület.

[ Szerkesztve ]

(#5) Sweet Lou 6


Sweet Lou 6
addikt

úgy utálom, hogy minden frissítésnél visszarakja magát autostart processnek, pedig telepítés után első dolgom kigyomlálni azt.

sweetlou6.wordpress.com

(#6) Lars válasza Sweet Lou 6 (#5) üzenetére


Lars
őstag

Meg az asztal ikont is visszarakja természetesen, mert az roppant fontos ...

(#7) Sweet Lou 6 válasza Lars (#6) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

igen az meg a másik...

sweetlou6.wordpress.com

(#8) #65675776 válasza Sweet Lou 6 (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mintha nem ezt tenné minden program... A HDSentinel is, pedig annak aztán végképp semmi értelme, hogy folyamatosan fusson.

(#9) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Megareaderhez megafrissítés dukál...

https://www.coreinfinity.tech

(#10) #51736960


#51736960
törölt tag

ha csak pdf olvasás kell, a foxit reader ezerszer gyorsabb, és nem zabál fel 100 mega ramot bootoláskor...

(#11) Narxis válasza ddekany (#4) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ezt csak megerősíteni tudom....

Thanos was right.

(#12) moonman


moonman
titán

azért egy jó fél éve már teljesen jól működik a Flash és a Reader frissítése is. néha feldobja, hogy van új, rákattintok, csík végigmegy, azt kész, használom tovább.

csak arról szoknának le, hogy minden frissítéskor visszateszi a desktopra a Reader ikonját. ja meg, hogy az ARM-ot és a speedlauncher-t betegye az autorunba.

[ Szerkesztve ]

(#13) Probber válasza Lars (#6) üzenetére


Probber
őstag

Az tényleg idegesítő és még a startmenübe is visszarakja magát...
Egyébként szépen elbénázott a frissítés vagy 5-10 percig.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#14) WonderCSabo válasza #65675776 (#8) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem teszi ezt minden program.

(#15) ddekany válasza moonman (#12) üzenetére


ddekany
veterán

Nálam márpedig ez a mostani frissítés is pont a Windows újraindításkor települt... és egy másik gépen is. A flash-t az Adobe oldaláról telepíttettem FF alól 1-2 hónapja XP-re, ahhoz képest ilyen.

Az Acrobat Reader máig nem reklamált, szóval ma frissítettem kézileg. De ezt még talán be lehet annak tudni, hogy még csak(?) 3 napja van kint a 9.4.0... (De bennem van az az emlék, hogy amikor valahol kézi frissítést nyomtam Acrobat Reader-e, 75% eséllyel talált valamit. Szóval most vagy nagyon gyakran adnak ki javítást, vagy nagyon ritkán nézi meg, hogy van-e.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.