Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Tetszik ez a talp, gondolom tele van hangszóróval. Biztos stabil de két alátámasztással még jobban tetszene.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Akkor lennének jók ezek a videószolgáltatások, ha nem lenne régiókorlát egyáltalán. Kb úgy, ahogy a Spotify esetén.

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

"Az előfizetési díj az első fél évben havonta 3 euró, ezt követően pedig ennek a duplája"

Gazdagabb országokban ez valóban semmi, szinte ingyen van! Magyarországon viszont még mindig inkább le fogják tölteni, amit akarnak, és megnézik úgy.

(#4) kicsizoz válasza Fred23 (#3) üzenetére


kicsizoz
csendes tag

6 eur vagy torrent, hát én tuti nem torrenteznék többet, ha lenne szinkronos vagy feliratos tartalom!
Ez már nem éri meg a vesződséget, a NAS-om kb. ennyi áramot eszik havonta...

(#5) joysefke válasza kicsizoz (#4) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Torrenthez nem kell NAS, internet kell hozzá...

(#6) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

En elvagyok az angollal, de sajnos a Netflix es Amazon video meg Ny-Europaban is szegenyes, egyedul az USA-ban van eleg tartalom.

Magyarorszagon szerintem a legjobb az HBO GO. A tartalom szinkronos vagy feliratos es a kepminoseg sem a legalja. Csak ajanlani tudom.

[ Szerkesztve ]

(#7) #16820480 válasza joysefke (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Azért nem teljesen. Valami kell, amivel letöltöd, akár számítógép, akár NAS, akár egyéb. A Netflix meg Amazon már magán a tévén is fut.

(#8) Busterftw


Busterftw
veterán

Megnéztem ezt az Amazon videót ps4-en (van prime), de Netflix mellett nem éri meg, kb 90%-ban vagy megveheted vagy kölcsönözheted, stream nincs.

(#9) [CsuCsu] válasza Busterftw (#8) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Prime Video-n azert van sok stream, de mivel az Amazon webaruhaz, arul is tartalmat. Pl Walking Dead csak kolcsonozheto licenc okokbol.

[ Szerkesztve ]

(#10) Busterftw válasza [CsuCsu] (#9) üzenetére


Busterftw
veterán

Van stream, de elenyésző mennyiségben.
Kb fél óráig böngésztem, ismertebb sorozatok filmek között, régi/új , meg csak random, 90%-ban buy/rent az opció vagy nézd meg a trailert.

(#11) [CsuCsu] válasza Busterftw (#10) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Tartalmat tekintve ott van korulbelul, ahol a tobbi stream szolgaltato. Priem Videon keresgelj, ne a webaruhazban. Az teveszt meg, hogy itt felajanlja megvenni azt, ami nincs streamelve, mikozben a Netflix egyszeruen csak nem kozol talalatot.

(#12) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Még a Netflix is nagyon fapados, pedig az legálisan, trükközés nélkül is elérhető nálunk. Az Amazon hasonló szolgáltatása még erősen a jövő. Talán 5 év múlva nálunk is elindul és 10 év múlva érdemes is lesz előfizetni.

Amúgy jöhetne már egy updatelt Netflix "teszt", hogy lássuk mennyit változott a starthoz képest. Mennyivel lett nagyobb a kínálat és megéri-e már előfizetni rá, vagy még nem?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#13) envagyok


envagyok
veterán

Majd ha ugyanolyan gyorsan, ugyanolyan minőségben (BD remux + HD hangok) lehet havi 3-6 euróért filmezni, akkor fog ez működni.
Jelenleg mindenhol sztereó, vagy DD hanggal agyontömörített képpel mennek ezek.
Akinek egy kis ízlése van, nem néz innen.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#14) #16820480 válasza envagyok (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

Tehát aki olyan csóri, hogy "csak" sztereó rendszere van, az inkább lapítson a sötétben, ne nézzen filmeket...? :U

(#15) bopeti98 válasza envagyok (#13) üzenetére


bopeti98
őstag

Amiről írsz az réteg igény. A többségnek bőven elég a HD kép, meg a sztereó hang otthonra, de ettől még senki nem lesz igénytelen, vagy kevésbé ízléses.

(#16) Tanisz válasza envagyok (#13) üzenetére


Tanisz
senior tag

Ezaz legyen minden 8k-ban (na jó, a gyerekmesék lehetnek 4k-ban) vagy semmiben, a többi gagyi :D

Biztos én vagyok az igénytelen, de nekem a HD és sztereo bőven elég :)

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.