Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laza...


Laza...
addikt

Kifejezetten tetszik. Az ára viszont biztos nem fog tetszeni

Never give up!

(#2) geri005 válasza Laza... (#1) üzenetére


geri005
tag

Mikor fent olvastam a címét, csak ennyit láttam: " Még nem is kapható a Gear S3, de..."

Azt hittem az lesz a címe, hogy ... de már most felrobbannak... falnak is mentem volna.

(#3) mrThomi


mrThomi
addikt

azt hittem igy fog szolni a hir,:meg nem is kaphato a gear s3 de mar robbannak :DDD (trollkacaj)

jolvan latom mar meg is eloztek :D

[ Szerkesztve ]

(#4) aha.e válasza Laza... (#1) üzenetére


aha.e
tag

Igen, az ára lesz a gyenge pontja.

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#5) jacis


jacis
nagyúr

Egy Classic kivitelre én is benevezek majd csak jelenjen meg és kicsit menjen le az ára karácsonyra :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) kengyel


kengyel
nagyúr

Nekem nagyon tetszik ez a kivitel, reméljük idővel "jó" áron lesz kapható.

kengyel

(#7) jacis válasza kengyel (#6) üzenetére


jacis
nagyúr

"reméljük idővel "jó" áron lesz kapható" -- az kb jövő ilyenkor lesz majd... :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) kengyel válasza jacis (#7) üzenetére


kengyel
nagyúr

Akkor meg már, érkezni fog az újabb verzió.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#9) tothl


tothl
addikt

Ez _SEM_ vízálló. Nem értem miért nem csinálnak már egy rendesen strapabíró változatot...

(#10) SonyNex7 válasza tothl (#9) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Szerintem az!Ip68 [link]
Nagyon durván tetszik sportos modell piros szíjjal. Ha kicist olcsóbb lesz és valami 0% thm akkor kap egy esélyét.
Nyilván nem egy búvár óra, mondjuk nem búvárkodom..., úszni sem ajánlott, ez sem számít mert mert utalom úszás közben ha van rajtam vakami.

[ Szerkesztve ]

(#11) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Jól néz ki, van rá esély, hogy sokat eladjanak belőle.

(#12) Obyboy válasza Laza... (#1) üzenetére


Obyboy
addikt

Dettó.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#13) tothl válasza SonyNex7 (#10) üzenetére


tothl
addikt

Pont erre gondoltam. Egy alap gagyi sport óra vízállóságát sem érik el ezek szerintem így elég deal-breaker.
Legalábbis nekem.

(#14) pusszycat válasza SonyNex7 (#10) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

" utalom úszás közben ha van rajtam vakami." - én meg pucér seggel utálok úszni... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#15) atike


atike
nagyúr

...csak fel ne robbanjon... :DDD :P ;]

(#16) jacis válasza atike (#15) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez már unalmas..

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#17) Obyboy válasza atike (#15) üzenetére


Obyboy
addikt

:C :C

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#18) james008bond


james008bond
őstag

Visszatették bele, ami a Gear S-ben is benne volt már...és újra robbantani fognak a kasszáknál. Hurrá. És mi lesz benne az újdonság? És mikor lesz már úszás közben is hordható???

Life's Good!/Samsung Galaxy S 6 Edge + Gold/Platinum/S 7 E/Fit 2/PowerBeats 2 wireless/Sony LX900

(#19) RaveForce válasza jacis (#16) üzenetére


RaveForce
veterán

még mindig akad egykét ilyen viccesgyerek

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20) B1T3


B1T3
addikt

Hogy reflektáljak a roppant poénos megjegyzésekre, elég nagyot robbant már a Gear S3 az ütős dizájnnal. :) Az első és eddigi egyetlen okosóra, amely tényleg elsősorban egy órának néz ki, amely mellesleg csomó okosságot tud, nem pedig egy kütyünek, amely hajaz egy órára.

(#21) #72042496 válasza B1T3 (#20) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igen, szerintem is egyre jobbak ezek az okosórák. Nekem még mindig egy kicsit bumfordinak hat a Gear S vonal (a kisebb órákat szeretem), meg hát hozzám nem is áll közel, hogy a mindennapokban ilyet hordjak. A Gear Fit viszont így "távolról" annál inkább bejön, sportoláshoz már agyalok rajta, hogy ki kéne próbálni, milyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.