Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Már nem kell sokat aludni. :)

Sic Parvis Magna

(#2) atike


atike
nagyúr

Számomra ez kaka.... :) :DDD

(#3) Wesder válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Hát ja, ha ràszànom magam az előrendelésre, akkor csütörtök màr lehet is tolni. Pont szabadnap van aznap. Még alszok rà egyet-kettőt. A baj az hogy a Tavaszi Szélben biztos kap egy harmincast.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) 30z.Samu válasza Wesder (#3) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mint minden más friss cím, ha mostanság jelenne meg. :P

Sic Parvis Magna

(#5) Renok válasza Wesder (#3) üzenetére


Renok
senior tag

Nem csütörtökön éjfélkor jelenik meg?

(#6) Wesder válasza Renok (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Xboxon màr csütörtök délben indul.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#7) 30z.Samu válasza Wesder (#6) üzenetére


30z.Samu
félisten

Chö, nekem meg várnom kell péntekig. :(

Sic Parvis Magna

(#8) Wesder válasza 30z.Samu (#7) üzenetére


Wesder
félisten

Ezért jó hogy a box régiófüggetlen.
Megveszed magyar store-ban, a konzolon meg àtrakod NewZeland-ra, és az időeltolódàs miatt nyersz kb fél napot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Renok válasza Wesder (#8) üzenetére


Renok
senior tag

Szép! :C
Én akkor PC-n várhatok. :O

(#10) 30z.Samu válasza Renok (#9) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én is, de végül is tök mindegy, mert pénteken leszek szabad, szóval tudom majd csapatni. Addig is FighterZ-el hangolódom. :D

Sic Parvis Magna

(#11) Renok


Renok
senior tag

Steam-en elindult a pre-download.

(#12) 30z.Samu válasza Renok (#11) üzenetére


30z.Samu
félisten

Engem hívtak ma, hogy aktuális-e még az előrendelésem.

Sic Parvis Magna

(#13) #20411392 válasza Renok (#11) üzenetére


#20411392
törölt tag

:K 31 GB-ot szed le. (legalábbis a deluxe edition)

[ Szerkesztve ]

(#14) Renok válasza #20411392 (#13) üzenetére


Renok
senior tag

Az Ultimate is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#15) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Már csak kettőt kell aludni. :))

Sic Parvis Magna

(#16) #20411392


#20411392
törölt tag

...és már a refund is megtörtént. Nekem nem érte meg a 80€-t. Majd 20-ért behúzom karácsonykor. :((

Mostantól csak sony exre megy a preorder. Semmi másra.

(#17) Wesder válasza #20411392 (#16) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy mégis mire szàmítottàl?
Nekem sem érte meg a 60€-t, bàr nem tudom mikor jàtszottam utoljàra olyan jàtékkal, ami bent tartott 9-10 óràn àt folyamatosan, és úgy kellett magamon erőt vennem hogy menjek màr aludni.
Tudom hogy tavasszal megkaphattam volna sokkal olcsóbban, de sajnos ennek ez az àra, ha az ember Day1 akar jàtszani.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#18) #20411392 válasza Wesder (#17) üzenetére


#20411392
törölt tag

Mire vártam?

Jobb animációra.
Fluidabb mozgásra.
Élvezetesebb harcra.
Budokai 3 hangulatra.
Normális hangokra.
Normális párbeszédekre.

Én örömmel fizetek 60-80€-t egy játékért day1. Gyakran meg is teszem. Ez a játék nem hozta azt, amit vártam és a videókból reméltem.

(#19) Wesder válasza #20411392 (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Mi volt olyan különleges a Budokai 3-ban? Nem kötekedni akarok, tényleg tudni szerettem volna hogy mi az ami miatt csalódtàl.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) 30z.Samu válasza #20411392 (#16) üzenetére


30z.Samu
félisten

4 óra játék után összességében Nekem tetszik.

Sic Parvis Magna

(#21) #20411392 válasza Wesder (#19) üzenetére


#20411392
törölt tag

Röviden: hozta azt az érzést, mint az anime.
Ezt sajnos nem tudom jobban kifejteni. Azzal játszani kell és bámm. Ha teheted, próbáld ki.

Sajnos nem került bele a BC-be :( pedig létezett a HD változat 360-ra változat.

(#22) Wesder válasza #20411392 (#21) üzenetére


Wesder
félisten

Budokai 2 megvolt PS2-n, rongyosra jàtszottam. A 3 amennyit làttam belőle kb ugyan az volt. Egy dolog amit hiànyoltam az új DBZ jàtékokból, az a World Tournament, és a Cell Games. Remélem a Kakarot-ban lesz majd késöbb ilyen külön menüpont. Nekem mindegyik jàték tetszett. A Xenoverse azért, mert újra àtélhettem az egészet, igaz kicsit kitekerve.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Itt a nagy nap..végre én is kipróbálhatom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Nagy a csend. Ennyire toljátok vagy végül csak hárman vettük meg? :D

Sic Parvis Magna

(#25) Wesder válasza 30z.Samu (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Nanà hogy tolom. A Status boost az permanens amúgy, mert nem nagyon kajàltam eddig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) 30z.Samu válasza Wesder (#25) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én csak hétfőn tolom tovább, vagy ha este meló után ráveszem magam. :D Négy órát pakoltam bele, eddig tetszik.

Sic Parvis Magna

(#27) Wesder


Wesder
félisten

Frieza Saga utàn kezdődik csak a jàték.:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) 30z.Samu válasza Wesder (#27) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sejtettem, hogy még nem igen mutogatja magát, mi lenne abban a buli? :D De várom, hogy már ott tartsak, nem manapság lesz. :D

Sic Parvis Magna

(#29) Sirandrish válasza 30z.Samu (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én mindjárt folytatom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Mondjuk az érdekes volt, hogy Goku halálánál nem volt nagy drámázás.
-Ne aggódj, visszahozunk.
-Oké, köszi.

És hopp, eltűnik. :D

Sic Parvis Magna

(#31) Wesder válasza 30z.Samu (#30) üzenetére


Wesder
félisten

Èn se dràmàznèk ha feltàmaszthatom azt, aki elhalàlozott. Van topikja a jàtèknak, vagy ez lesz az?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#32) 30z.Samu válasza Wesder (#31) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nincs neki topikja. Jó, de hát csak meghalt valaki, meg az animében ment a dráma, hogy jajj Goku, ne halj meg! :D Itt meg kb semmi, mondom oké. :D Kíváncsi leszek, hogy pl amikor Vegeta vagy Goku feláldozza magát, azt mennyire fogják rövidre.

Sic Parvis Magna

(#33) Sirandrish válasza Wesder (#31) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem nem lesz ez annyira elterjedt itt a PH-n hogy topikja legyen neki :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) 30z.Samu válasza Sirandrish (#33) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, mert az emberek 80%-a azt hiszi, hogy egy az egyben Z-t dolgozza fel ez a játék. Pedig ez ebben a formában nem igaz.

Sic Parvis Magna

(#35) Wesder válasza 30z.Samu (#34) üzenetére


Wesder
félisten

Lenne egy kérdésem, de lehet spoileres. Az anime-t szorvànyosan néztem, így nem tudom hogy ez plusz, vagy benne volt e a Z-ben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#36) 30z.Samu válasza Wesder (#35) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mármint micsoda?

Sic Parvis Magna

(#37) Sirandrish válasza 30z.Samu (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még az elején vagyok, de eddig nem tapasztaltam eltérést :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) 30z.Samu válasza Sirandrish (#37) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem? :D

Sic Parvis Magna

(#39) Wesder válasza 30z.Samu (#36) üzenetére


Wesder
félisten

Karakterekről van szó és nem tudom hogy a Z része volt e a jelenlétük. Konkrétan nem akarom leírni, mert lehet elrontanà a jàtékélményt valakinek ha spoilerezek.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#40) 30z.Samu válasza Wesder (#39) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mármint amikor Goku meghal? Akkor ott vannak az animében is.

Sic Parvis Magna

(#41) Wesder válasza 30z.Samu (#40) üzenetére


Wesder
félisten

Nem, màr bőven a Frieza Saga utàn vagyok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#42) 30z.Samu válasza Wesder (#41) üzenetére


30z.Samu
félisten

Akkor nem értem mi volt a kérdés. :B :D

Sic Parvis Magna

(#43) Sirandrish válasza 30z.Samu (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#44) Sirandrish válasza Wesder (#39) üzenetére


Sirandrish
legenda

Így nehéz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#45) 30z.Samu válasza Sirandrish (#43) üzenetére


30z.Samu
félisten

Biztos? :P

Sic Parvis Magna

(#46) Wesder válasza 30z.Samu (#42) üzenetére


Wesder
félisten

"Konkrétan nem akarom leírni, mert lehet elrontanà a jàtékélményt valakinek ha spoilerezek."
Esetleg ha leírom, hogy hogyan talàlkozhattok velük, és majd ha oda jutottatok, akkor megtudjàtok mondani hogy bónusz e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#47) Sirandrish válasza 30z.Samu (#45) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem rémlik semmi extra..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) 30z.Samu válasza Wesder (#46) üzenetére


30z.Samu
félisten

Először letudom akkor a Frieza Saga-t és utána kérdezlek. :))

Sic Parvis Magna

(#49) Wesder válasza 30z.Samu (#48) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem úgy is jó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#50) Sirandrish válasza 30z.Samu (#48) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az még évekig eltart neked :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.