Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Sirandrish válasza Wesder (#92) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd meglesem, de még pihentetem a sárkányt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#102) Wesder válasza 30z.Samu (#100) üzenetére


Wesder
félisten

Nyomtam egy újratelepítést, hàtha megoldja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#103) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

A Dragon Ball Z: Kakarot első ingyenes frissítése már úton van! Kapunk egy új melléküldetést, melyben Arale-nak és Gatchan-nak kell segítenünk, illetve az Időgép segítségével lehetőségünk lesz visszautazni az egyes fő történeti eseményekhez, hogy teljesíthessük a kihagyott melléküldetéseket.

Forrás: DB Hungary

Sic Parvis Magna

(#104) Wesder válasza 30z.Samu (#103) üzenetére


Wesder
félisten

Aha... Akkor így. Gohan még kis szaros volt, mikor felvettem a küldetést, eltelt 20 év, de még mindig vàrjàk az összetevőket.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#105) 30z.Samu válasza Wesder (#104) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mondjuk az pozitív, hogy ingyen tesznek bele még tartalmat, mondjuk értelmük nem tudom mennyi lesz, de legalább el lehet vele szórakozni. :D A BP-t meg kellene majd vennem nekem is.

Sic Parvis Magna

(#106) Wesder válasza 30z.Samu (#105) üzenetére


Wesder
félisten

A màsodik fele pont az én problémàmat oldja meg.

One X rendesen összeakad, mikor ellövök egy Ultimate Spirit Bomb-ot egy Super BigBang Attack-kal. Viszont utàna mindenki fekszik.:D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#107) Sirandrish válasza Wesder (#104) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak nem a szuper paradicsom kell?
Azt én is félbehagytam :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#108) Wesder válasza Sirandrish (#107) üzenetére


Wesder
félisten

Igen kellene, de majd az update javítja, mert ha akkor abban az időben nem csinàlod meg, akkor utàna màr nem is lehet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#109) 30z.Samu válasza Wesder (#108) üzenetére


30z.Samu
félisten

Meg lehet csinálni, én tegnap megcsináltam. Csak újra kellett töltenem a mentést és jó volt.

Sic Parvis Magna

(#110) Wesder válasza 30z.Samu (#109) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem semmi. Full üres a map. Mindegy, a karaktereket felhúzom 120-ra, aztàn annyi.
Na meg ugye te nem a végjàték utàn akarod az első chapter küldetéseket megcsinàlni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#111) 30z.Samu válasza Wesder (#110) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én tegnap azon röhögtem hogy SPM fokozatban mentem az emberkéhez és véletlen nekimentem egy szembejövő robotnak, ami kinyiffant és kaptam érte egy trófeát. :D

Sic Parvis Magna

(#112) Wesder válasza 30z.Samu (#111) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, 50 utàn is kapsz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#113) 30z.Samu válasza Wesder (#112) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, olvasgattam kíváncsiságból miért ad trófeát és ez is köztük volt. De vicces volt maga a jelenet hogy hirtelen nem tudtam mi van, miért írja ki, hogy Finished, aztán mikor realizáltam mi történt jött a trófea. :D

Sic Parvis Magna

(#114) Wesder válasza 30z.Samu (#113) üzenetére


Wesder
félisten

Azt hiszem ha 5 szinttel alacsonyabb az ellen, akkor instant kill. Én beàlltam egy ilyen spawn helyre és előre hàtra repkedtem, közben meg ugye adta az instant killeket meg orbokat ezerrel.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#115) Sirandrish válasza Wesder (#108) üzenetére


Sirandrish
legenda

Annyira nem hat meg ha 1-2 sidequest nem lesz betolva :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#116) Sirandrish válasza Wesder (#110) üzenetére


Sirandrish
legenda

120 a max?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#117) 30z.Samu válasza Sirandrish (#115) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én még el vagyok velük, amíg meg nem unom őket. Mert valljuk be őszintén sok értelmük nincs azon kívül, hogy kicsit jobban fejlődsz.

Sic Parvis Magna

(#118) Wesder válasza Sirandrish (#116) üzenetére


Wesder
félisten

Skillfa szerint igen, hogy utàna engedi e azt nem tudom, mert talàlkoztam 170-es ellennel is 103-as szinten. Lecsaptam, annyira nem volt nehéz, úgy hogy Gohan/Goku/Vegeta trióval minden maxos a kék és sàrga talen tfàn.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#119) Sirandrish válasza 30z.Samu (#117) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én a legelején még mindet betoltam, de elkezdett frusztrálni az időhúzó ellenfelek garmadája, amiket ugyan gond nélkül likvidál az ember, de 10. meg 15. alkalommal már uncsi...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#120) Sirandrish válasza Wesder (#118) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah akkor van még hova fejlődni...én 40 körül vagyok.
Bár most fog jönni majd nemsoká a kövi nagy saga, szóval most biztos meglódul kicsit :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#121) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Egyébként hárman tök jól elírogatunk ebbe a topikba. :D

Sic Parvis Magna

(#122) Sirandrish válasza 30z.Samu (#121) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát aki játszik, az ittvan :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#123) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Én tegnap jutottam el a Namek-ra (16 óra játék után), kicsit felbosszantott előtte az "energetic fish" keresés, jó sokszor kellett merülni.
A játék hangulata tetszik összességében, de eddig kicsit idegesítő volt, hogy megyek valahova és mindig harcolnom kell egy csomót mire odaérek a célhoz, bár most már ezt áthidalom "ki repüléssel". Csak így meg nem jön az "exp" annyira, bár sokat nem adnak...
A melléküldetésekből lehetne szerintem több és jobb és nem feltétlenül a fősztorihoz kötve a teljesítés idejét.

Resistencia eterna

(#124) 30z.Samu válasza bagyulajuve (#123) üzenetére


30z.Samu
félisten

Igen, a mellék küldetések kissé bugyuták lettek, ettől függetlenül momentán még szívesen csinálom őket, mert jó elmerülni a Dragon Ball világában. Majd meglátjuk meddig tart ez a lelkesedés. :))

Sic Parvis Magna

(#125) bagyulajuve válasza 30z.Samu (#124) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a világ az nagyon jó tényleg, jó belekerülni és nem csak nézője lenni, és szépen van tálalva

Resistencia eterna

(#126) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah lement a Cell saga is... :)
A kedvenc jelenetem elég jól megvolt csinálva....persze az anime-ba azért nagyobbat ütött :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#127) 30z.Samu válasza bagyulajuve (#125) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őszintén szólva én néha indokolatlanul nagynak találom. Persze hamar át lehet szelni KI repüléssel, de na. :) Szerintem amik megtalálhatóak a mapon, azok elfértek volna kisebb terjedelemben is, de hát azzal is beleteszed az időt, hogy elrepülsz A-ból B-be. :)

Sic Parvis Magna

(#128) Sirandrish válasza 30z.Samu (#127) üzenetére


Sirandrish
legenda

A fast travelnek köszönhetően pár méternél többet nem kell egyhuzamban repülni.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#129) 30z.Samu válasza Sirandrish (#128) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem még azzal is elnagyolt a térkép, de hát kinek mi, ettől függetlenül persze eddig imádom a játékot hibái ellenére. :)

Sic Parvis Magna

(#130) bagyulajuve válasza 30z.Samu (#127) üzenetére


bagyulajuve
addikt

nekem annyira nem, inkább olyan üresnek érzem néha

Resistencia eterna

(#131) 30z.Samu válasza bagyulajuve (#130) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyrészt ezért írtam, hogy elnagyolt, amit tartalmaz, az elférne egy kisebb mapon is.

Sic Parvis Magna

(#132) Sirandrish válasza 30z.Samu (#129) üzenetére


Sirandrish
legenda

1-1 területen 20 sec alatt át lehet repülni..mi a gond vele?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#133) Sirandrish válasza 30z.Samu (#131) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elférne, de akkor meg nem lenne értelme a mapnak...így is pillanatok alatt átrepkedsz, ha még kisebb lenne, akkor töltőképernyő lenne töltőképernyő hátán :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#134) Sirandrish válasza Wesder (#114) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kipróbáltam...tényleg brutál jól jönnek az orbok :)
Azzal már nemigen lesz gond többet :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#135) 30z.Samu válasza Sirandrish (#132) üzenetére


30z.Samu
félisten

Sok kicsi sokra megy. ;] De mint írtam, ettől függetlenül jó elmerülni ebben a világban, még szívesen csinálom a side quest-eket is és nem unom őket. Pedig finoman szólva sem mondhatóak érdekesnek, van egy olyan sanda gyanúm, hogy ha más lenne a játék neve, akkor sz@rnék is bele. :B :D

Sic Parvis Magna

(#136) Sirandrish válasza 30z.Samu (#135) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen...sokat nyom hogy Bulmának csinálod a küldit, és nem Sam Smith-nek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#137) Renok válasza 30z.Samu (#135) üzenetére


Renok
senior tag

Ezzel valahogy én is így vagyok. :D
Elvétve azért vannak benne jópofa dolgok, párszor fel is röhögtem.

A fehér plüssmacska quest megvolt már? Az nekem nagyon vicces volt. :DD

Szerk.: bocs, nem lehetett meg, azt nekem a fő sztori után dobta fel, Te meg elvileg nem jársz ott.

[ Szerkesztve ]

(#138) 30z.Samu válasza Renok (#137) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem, de a fő story szerintem csak annak nincs meg, aki nem akarta nézni a Dragon Ball-t. :D Vannak benne jó pofa dolgok, nem is győzöm hangsúlyozni, hogy hibái ellenére is imádom ezt a játékot. :K

Sic Parvis Magna

(#139) Sirandrish válasza 30z.Samu (#138) üzenetére


Sirandrish
legenda

A sorozatban is komáltam azokat a részeket mikor Gokuék vezetni tanultak...itt is poén volt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#140) cocobanana


cocobanana
tag

Helló!

Legjobb db játék lett szerintem. 15 óránál tartok most vagyok Namekon , Ginyu Forceval a harc. Folyamatosan csinálom a mellékküldetéseket meg mindent összegyűjtök. Eléggé tápos vagyok mindenből. Azt viszont nem tudom a Community Board, az automatikusan adja ki az összes bónuszt ami aktiválva van, vagy csak az amelyiket éppen a főkarakterben benne van? Pl , ha Vegitával kell lennem, akkor ő nálam a Z Communityben van, akkor csak azt kapja meg vagy, megkapja az összes többi Communitynek a bónuszát?
Köszi aki tudja.

(#141) Wesder válasza cocobanana (#140) üzenetére


Wesder
félisten

Minden bónuszt megkap.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#142) cocobanana válasza Wesder (#141) üzenetére


cocobanana
tag

Köszi.

(#143) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah meggyött Buu :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#144) 30z.Samu válasza Sirandrish (#143) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ne ijesztgess! :D

Sic Parvis Magna

(#145) cocobanana


cocobanana
tag

Android saga elején tartok. Talán azt a negatívumot tudom kiemelni, hogy a zenék össze vissza szólnak, és nem ott ahol kellene. Pl amikor Goku Namekra megérkezik és kiszáll az űrhajóból, ott nem szól semmi zene, vagy amikor Dermesztő feltűnik Vegita előtt, hogy nem teljesült a kívánsága ott sem volt semmi, vagy Goku SSJ változásánál se, Genki Damanal se. Ezek animében mind epikus jeleneket volna, nagyon jó zenei aláfestéssel, itt meg a játékban tiszta némán és röviden adják elő. Bezzeg, amikor repülsz össze vissza, vagy éppen mennél harcba, akkor szólnak a zenék. Szóval ez eléggé rossz, ja meg amikor harcolsz, akkor nincs egyből restart harc, csak a végén amikor meghalsz. Ez is csalódás. Továbbá a story fightok nagyon könnyűek eddig, a traning harcok viszont nehezek, még akkor is ha -3lvl különbség van közted. De amúgy ezenkívül nagyon tetszik a játék.

(#146) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#147) Wesder válasza Sirandrish (#146) üzenetére


Wesder
félisten

Later.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#148) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

na, Super Saiyan lettem 24. játék órámban, remélem most több mellék küldetés lesz :DDD

Resistencia eterna

(#149) #20411392 válasza Sirandrish (#146) üzenetére


#20411392
törölt tag

Most pörgött le nálam is.
A 80€ kiadást ugyan refundoltam, de az alapot megvettem 40€-ért.
Ennyit talán megért. 16.5 óra.

Az átvezetők nagy része elnyomva és a sima jelenetek is gyorsítva, mert szerintem kritikán aluliak lettek. A legfontosabb - legepicebb jeleneteket persze megnéztem, de a közelében sincs az animének.

Lvl 70 körül ért véget nálam is a fő trio. Talán ha 2-3 mellékküldetést csináltam..

Az tetszett, hogy ha OP-k voltunk, akkor ez a harcon is látszott. Viszont attól még továbbra sem tudtak elrugaszkodni, hogy mindenkit le kell győzni. Az animében esélye se volt emberünknek? Nem baj, győzd le. Ez meg is van és utána ott van az átvezetőben, hogy kikaptunk.

A játék általánosságban egyáltalán nem nehéz. Egyedül a piccolo vs dr gero harc volt kellemetlen, de ott is csak azért, mert nem használtam élet visszatöltő itemet.

A világ üres. A random enemy npc-k idegesítőek. Semmi jó nem sült ki végül abból, hogy """nyílt-világú""" rpg lett, pedig nagyon vártam (hát novemberben ment rá a preorder bakker :D).

PC-n játszottam, sima 60 fps...az mondjuk nevetséges, hogy az átvezetők 30-ra vannak lockolva, de nem baj. Nem tudom mit csináltam volna ha konzolon kell játszani, mert bődületesen sok volt a töltés. Na ssd-n 3-5 másodpercig tartottak max, tehát így nem téptem a hajam, de bemész 1 kis épületbe ... tölt, kijössz...tölt...

Más is felhozta már az epikus zenék hiányát. Ezt megoldottam úgy, hogy ment a spotify alatta és ha olyan szitu jött, akkor benyomtam a zenét.

Ha jön egy dlc, ami a Super történésein megy végig, akkor arra beruházok majd 10€-t. Egyébként elég volt a játékból. Még mindig a budokai 3 a Zisten. :DDD

Fikázónak tűnhetek, de nagyon durván vártam ezt a játékot és sajnos csalódott vagyok.

(#150) Sirandrish válasza Wesder (#147) üzenetére


Sirandrish
legenda

:K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.