Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 66zio


66zio
aktív tag

Csak nehogy azt higgyük, hogy ez mind a vásárlóért van. Azt várom már, hogy mikor lesz már olcsóbb egy termék ha már nem kell megfizetni a melóst ( nálunk sokszor csak egy kassza megy, mióta van önkiszolgáló), főleg ha még vásárlás közben dolgozom is. Elsőre persze jópofa, meg érdekes, de nem én vagyok a célközönség az biztos. Önkiszolgálót se használom. Persze amikor behozták kipróbáltam, meg amikor haverral voltunk TESCO-ba és ő minden áron ott akar, aztán lebasz minket a segítő néni. A legjobb az amikor mondják, hogy menjek önkiszolgálóba, mondom a segíthetek Annának, hogy köszönöm nem. Még kétszer mondja és még ő van megsértődve, hogy nem oda állok. :D

Nyilván fejlődés, meg blablabla, csak aztán senkinek se sírjon a szája, ha majd közlik vele, hogy bocsi Gézuka már nem dolgozol itt jövőhéttől.

Akkor tényleg lehet jó, ha mondjuk egy csokit veszel csak, de gyakorlatban sokszor van olyan, hogy az önkiszolgáló előtt is sor áll, ha meg sok cuccal vagy főleg nem vonalkódos termékekkel, akkor a sima kassza még néha gyorsabb is.

Viszont ezzel a csipogtatós módszerrel ez a probléma is megszűnik, a kérdés csak az, hogy vállaljuk-e a következményeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.