Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60) orimate86 válasza qnadam (#47) üzenetére


orimate86
tag

Akkor jó :) Már kezdtem rosszul érezni, magam, hogy itt hápogok, közben csak csöcs vagyok és nem találom.

Én fordítva csinálnám. Először megkérdezném a user-t, hogy mit akarna, ha választhatna, valamint mit használ jelenleg, (bár ezt, úgyis tudják, mivel a google account activity report-ot bekapcsoltam és nem gyenge elemzést kaptam egy hónap múlva) aztán abba az irányba mozdulnék. Nem pedig fordítva, mint a Microsoft. Megy az erőszakolás, meg a faggatózás, hogy naaa?? tuti az új felület mi?? Küldjetek feedback-et, hogy segíthessünk. Ha meg lázadás van akkor dobok csontot a kutyáknak (startmenü gomb, offline cache) a végén meg még jó fej is vagyok.

(#59) qnadam

Szerintem a az elévülés abból is adódik és most inkább a térképekre gondolok, nem a műholdra, hogy az adott település => ország nem jelenti be a változásokat. Erre jó lesz a szerkesztés. A település ahol laktam 4000 lakosú, 51-es fő út mellett terül el. 7 bejárat volt, a balesetek miatt 15 éve lezártak ebből 5-öt és kettőnél építettek ki rendes belátható bejáratokat kanyarodósávokkal. Ez a térképen kb 3 éve jelent meg. Ez Győr szinten is jelenség csak nem ennyire durván. Azért amikor az erdő közepére odakerül egy autópálya, azt jelenti kéne az országnak, majd idővel lőnének róla egy új képet. De lehet, hogy nekem nagy elvárásom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.