Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr President


Mr President
senior tag

Ennek így nem sok értelmét látom, ok hogy gyorsabb hálózat de ebből a felhasználók többsége nem sokat érzékel majd, nálunk meg pláne. Maradhatott volna a QHD és a 3gb ram is a 805 mellett.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#2) Legendd válasza Mr President (#1) üzenetére


Legendd
senior tag

Nem tudom, láttam a G3-at, tényleg frankó a QHD, de számomra felesleges. Jó ez így, csak mondjuk tényleg 3 GB RAM-mal, nem vagyok ramfan, de a TouchWiznek igenis kell.

Alea iacta est!

(#3) AS válasza Mr President (#1) üzenetére


AS
félisten

QHD nak csak tabletben van értelme hogy meglegyen 300+ ppi 10 + tabletnek még az sem elég.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) rodrigez válasza Mr President (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

Pontosan, ennek így Európában semmi értelme. Picit gyorsabb ARM magok, jóval gyorsabb GPU-val, amire semmi szükség a FullHD mellett. Vagyis csak grafikus benchmarkok alatt lesz érezhető különbség a sima S5 és e között. Ennek így semmi értelmét nem látom üzletileg. Ha mondjuk leváltaná a régi modellt, akkor talán, de így ...

(#5) lezuvius válasza Legendd (#2) üzenetére


lezuvius
őstag

Árról van hír?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#6) keIdor válasza AS (#3) üzenetére


keIdor
titán

Oda mehet a 3840x2160 ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) spawn21


spawn21
veterán

Nos így kell felidegesíteni az eddigi s5 tulajokat.
Ezt még is, hogyan gondolták?

iPhone 13p

(#8) jacis válasza Legendd (#2) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is a RAM ami érthetetlen. 3GB-ot tényleg illene már belerakni...

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#9) Legendd válasza jacis (#8) üzenetére


Legendd
senior tag

Egyetértek.

(#5) lezuvius: egyelőre nincs, legalábbis nekem nem mondott senki :D

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#10) Mr President válasza Legendd (#2) üzenetére


Mr President
senior tag

Én sem vagyok ramfan :) tetszik a kifejezés, de ez így tényleg semmivel sem nyújt többet mint az előző kiadás. Év elején lemertem volna fogadni hogy a csúcskategóriában idén 3GB lesz. Szerintem S4 tulajok sem rohannak cserélni erre a készüléküket. Én G2-ről késztetést sem érzek a váltásra. Számomra ez az év telefonok terén eddig nem hozta el az a készüléket amit mindenáron birtokolni szeretnék. Samsung és LG csúcskészüléke is tetszik de vmit kihagynak mindig belőle.
Tablet fronton viszont nagyon nagyot dobbantott a Tab S.el a samsung. Kijelző, ram, hardver, küllem. Telefon fronton is ezt várnám, de eddig nem jött ki ilyen készülék.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#11) Legendd válasza Mr President (#10) üzenetére


Legendd
senior tag

Tab S igen, na az ellenfele az iPadnek, most volt nálunk az Air, hát, a Tab S 10.5 szebb, és most nem akarok belemenni az Apple-Samsung harcba, majd biztosan válaszolnak erre a Air 2-vel, de most ez a helyzet.

Ahogy pedig a mai cikkben is írtam, egyszerűen nem lehet már olyan ütemben fejlődni, mint régen, egy S3 LTE-tt használtan 45e-t is adogatnak néha, és aligha hiszem, hogy a háromszoros ár háromszoros teljesítményt jelent. Nem beszélve a Moto G-ről, már olcsón is lehet jó készüléket kapni, ami az átlagfelhasználónak bőven elég.
Az általad említett G2 pedig szerintem a legjobb ár/érték arányú kütyü jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#12) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Kétlem, hogy ez a SoC-csere bármiféle felhasználói élmény-növekedéssel járna vagy plusz vásárlásokat generálna, mondjuk szvsz a QHD-val se lenne "több" a telefon.

Anyagminőség, design, szolgáltatások, szoftver - ezekre kellene ráfeküdni a nyers vas helyett.

Nem a lényeg a fontos.

(#13) Maranello74


Maranello74
aktív tag

Az első s5-öm egy h-s volt(8mag) a második és egyben a mostani a "sima" f-es.
Amit egyedül észrevettem az az, hogy a 8magos érezhetően takarékosabb volt.
Az, hogy a snap805 milyen hatással lesz az üzemidőre nem lehet még tudni, de ha lesz is az önmagában édeskevés a váltáshoz.
Valamit inkább azzal a ronda (de ütésállóbb) kerettel kéne kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#14) Luck Dragon

Ha a két S5 mellett kellene választanom akkor maradok a LTE-A nélkülinél. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#15) Csapoati válasza dreamdancer (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hogyne lenne tobb QHD-vel a telefon... arban. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16) halkow


halkow
őstag

3GB ram azért mehetet volna bele szerintem

Alcatel onetouch idol2s the king

(#17) Maranello74 válasza halkow (#16) üzenetére


Maranello74
aktív tag

Ennek az egésznek semmi értelme, mindegy mennyi a ram.
Foglalkozzanak inkább az s6-tal vagy az alfa2 vel

(#18) dsr válasza AS (#3) üzenetére


dsr
senior tag

Ezzel teljesen egyetértek! :)

(#19) halkow válasza Maranello74 (#17) üzenetére


halkow
őstag

Igen én is vagyok vele, várható volt tavaly is készült s4 ből is készült egy s800-as db

Alcatel onetouch idol2s the king

(#20) Mr.Silkó válasza Maranello74 (#13) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Igazad van, de nem hinném, hogy azok lennének a célközönség, akik már vettek S5-t, hanem sokkal inkább azok, akik most váltanának telefont, és valamiért 'kevés' lenne nekik a sima S5.

(#21) Kékes525


Kékes525
félisten

Kíváncsian :K várom!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.