Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Itt behozza azt az 1 milliós kárt a Microsoft.:)

(#2) zola0306


zola0306
tag

Ez hol forradalmian új :F

Ha megtisztellek hogy írok neked elvárom ezt fordítva is!

(#3) Razuel válasza zola0306 (#2) üzenetére


Razuel
aktív tag

Mért láttál már hasonlót a piacon?

Egyébként szerintetek mennyit keres az MS egy kinectel? A boltokba (amerikába) kb 30 ezerért osztogatják. Mennyi hasznot rak rá egy bolt?

(#4) Black Dragon válasza Razuel (#3) üzenetére


Black Dragon
addikt

nem sokat, pár ezret.

(#5) bLaCkDoGoNe válasza zola0306 (#2) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Egy PS3 trollnak biztosan nehéz ezt belátni. :U

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) kenwood3


kenwood3
őstag

hát ez szép :Y még nőni is fog ez sztem ha lesz hivatalos pc-s driver, 1 pár elvetemült venni fog a gépéhez is

Mi az az ekezet dragasag??

(#7) Razuel válasza Black Dragon (#4) üzenetére


Razuel
aktív tag

Mármint pár ezret keres az MS vele, vagy pár ezret rak rá a bolt?
Mindegy, számoljunk 20 ezerrel eladott gépenként. 10millió*20ezer=200 milliárd csak a kinectből?! :Y Van itt píz kéremszépen..

(#8) keIdor


keIdor
titán

Család is egyre inkább akar egy ilyet, úgyhogy hamarosan nálunk is figyelni fog egy példány.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#9) ViTaZi


ViTaZi
aktív tag

Eddig is volt :U Ez csak egy kis plusz bevétel, mert ugye akinek tetszett/tetszik a kinect és nem volt boxa az most ugye box+kinect-et vett. A 2 együtt a nagy üzlet nem "simán" a kinect. Szvsz. :))

[ Szerkesztve ]

braner00 kerüljétek!

(#10) pzstm válasza keIdor (#8) üzenetére


pzstm
titán

roppant jó szórakozást nyújt. Most meg jön egy újabb adag Kinect-játék hullám. És nyilván fejlesztők is látva az eladott darabszámot egyre többen ráfekszenek. (Forza4, Star wars, Lego-s Kinect játék, most érkező vidámparkos stb...)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#11) keIdor válasza pzstm (#10) üzenetére


keIdor
titán

Forza 4 és Star Wars esetén már engem is érdekel egy Kinect akkor. Amint kilépnek az only Casual-ból onnantól engem is érdekel. :K

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12) pzstm válasza keIdor (#11) üzenetére


pzstm
titán

12-18hónapot jósoltak mikor kilépnek only casual-ból, ez nagyjából pont idén karácsonyra esik. Star Wars-ból volt nagyon minimális bemutató már és Forza4 is meg lett erősítve hogy Kinectre érkezik (egész pontosan better with Kinect kategória lesz...tehát nem kell kidobni a millióért összerakott hidraulikos rallyülést meg kormányt+pedált hozzá :DDD )

Meg most jön Avatar Kinect frissítés, amivel még pontosabb lesz tán a szenzor, még több lehetőséget lehet kiaknázni vele majd.....

AMúgy Kinect Sports például nem tipikus Hardcore game, de eddig mindenki imádta :B :K
Az meg megint más hogy dance central elé állítva csajomat lazán megduplázza elsőre az én mindenkori rekordomat ;] :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) Black Dragon válasza Razuel (#7) üzenetére


Black Dragon
addikt

Pár ezret keres rajta a bolt.:) Nem lenne logikus, ha a Microsoft keresni rajta pár ezret darabonként.:N

(#14) Morden24 válasza keIdor (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Most nagyon nyomatták, hogy jönnek a komoly címek Kinectre.

Sectumsempra - For Enemies

(#15) gabor85 válasza keIdor (#11) üzenetére


gabor85
őstag

egy bottal hadonászni a nappaliban:D
mekkora feeling lehet:D

(#16) pzstm válasza gabor85 (#15) üzenetére


pzstm
titán

milyen bot? :F

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#17) keIdor válasza pzstm (#16) üzenetére


keIdor
titán

Lézerkard helyett gondolta.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#18) gabor85 válasza pzstm (#16) üzenetére


gabor85
őstag

star wars. fénykard.
videó

(#19) pzstm válasza gabor85 (#18) üzenetére


pzstm
titán

de a rendes játékban nyilván nem lesz semmi a kezedben, tudod...hisz You're the controller...controller-free gaming experience ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20) Black Dragon válasza gabor85 (#18) üzenetére


Black Dragon
addikt

Azért ha ez tényleg kijön majd, elég komoly testmozgásra lesz szükség.:) Na meg az irányítások betanulására.

(#21) gybazsi válasza zola0306 (#2) üzenetére


gybazsi
senior tag

Hát sztem eléggé az lett. Legalábbis a Move-hoz képest egész biztos. Kb. mint a Wii.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#22) Silent77 válasza gabor85 (#18) üzenetére


Silent77
veterán

Többször láttam már a videót, a karakter mozgása nagyon emberi, nem tudom hihető-e. :U
Az ilyen gyors kard mozgást nem tudom milyen késleltetéssel fogja véghez vinni a kinect. Mindenesetre várós.
Ez most fog megjelenni. Poénnak jó. :)

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#23) Def26


Def26
félisten

Juhéééé, én már eladtam. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24) gabor85 válasza pzstm (#19) üzenetére


gabor85
őstag

Ebben igazad van, de remélem kivétel lesz ez alól a SW játék.

(#25) nrgia


nrgia
őstag

Nem akarok eget verő hülyeséget kérdezni, de ezt a cuccot egy 2006-s konzol támogatja? :U
:F

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#26) Silent77 válasza nrgia (#25) üzenetére


Silent77
veterán

:K

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#27) nrgia válasza Silent77 (#26) üzenetére


nrgia
őstag

THX uram ! :R

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.