Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hmm, nálad a stréberség ellentéte a csúnya beszéd? Off... :D

Amúgy igaz, általános iskolában nem tudhatod, mi a tényleg nehéz. Esetleg középsuliban, ha elit iskolába mész, és akárhogy hajtasz, nem bírsz 4esnél jobb lenni egy tárgyból, mert a tanár nem szereti a fejed. De azt mondom, hogy ezt az ún elitközépsulit talán még kevesebb tanulással nyomtam végig, mint az általánost, szóval... :D

(Ja, általánosban hetedikig mindig egyre több tárgyból voltam kitűnő évvégén, azaz ugye minden jegy 5ös belőlük, hetedikben már 9-ből. Pedig házit évek óta nem igazán láttam. Aztán nyolcadikban megtudtam, hogy a Boronkayba fölvesznek felvételi nélkül az 5.-6.-7. évi ötöseim alapján. Ejha mondom, fog a kutya itt verseket tanulni meg akár egy darab kémiai képletet is megjegyezni, évvégén az összátlagom 3as lett :DDD)

Egyetem más tészta lesz, az biztos, de majd möglássuk. Mindenesetre szeretnék bejárni órákra, akkor nem lehet nagy baj. Bulizni sosem bulizom, csajozni nem csajozom, a gépfüggőségen kívül nincsen káros szenvedélyem, tehát ilyen apróságok nem vonhatják el a figyelmemet :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.