Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#373) RR-13


RR-13
őstag

Esetleg van itt Budapest Bankos?
Mert elsősorban azokat érint, ha fenn van a Google Pay, és a Budapest Bank mobilapp is a telefonjukon. Legalábbis engem jelenleg érint:

Elvileg egy kompatibilitási hibára bukkantam!
2021.09.12-én telepített Google Pay app. miatt nem működik a Budapest Bank mobile app. NFC fizetése, HA a Google Pay appot törlöm (csak a BB. app. NFC fizetés nem működik, az Erste Bank mobilfizetése igen, ha arra állítom át).
Amennyiben közvetlen a fizetési folyamat előtt kis idővel telepítem a Google Pay appot, akkor ismét működik a BB app. NFC fizetés egy kis ideig, annak ellenére, hogy a Google Pay appot a telepítése után meg sem nyitom, semmit nem állítok be azon!
Így jelenleg csak akkor működik az NFC fizetés, de csak rövid ideig, a BB appal, ha a Google Pay app. is telepítve van!
Viszont hosszabb távon már nem működik a BB. NFC fizetés hiába van telepítve a Google Pay app., újra és újra, frissen kell telepíteni kell ahhoz, hogy fizetni tudjak minden boltban. (Huawei Mate 20 Pro, Android 9, EMUI 9.1)

Valamivel nagyon összeütközött a Google Pay a BB. mobilappban, mert az Erste Bankos mobile fizetés működik a Google Pay telepítése mellett és eltávolítása után is.

Esetleg nincs valakinek ötlete, hogy mit lehetne tenni, hogy a Google Pay-t valami teljesen letakarítsa eltávolítás után a telefonról? (ez miatt nem szeretném újra rakni a telefont)
Természetesen a BB. app. újra lett telepítve több esetben is, de nem oldotta meg a problémát, a Google Pay "kicsinálja". :(((

Vagy mit lehetne tenni, hogy az NFC-s fizetésnél ne látszódjon a listában a GPay fizetési opció mert, ha törlöm a GPay appot, akkor is ott marad az NFC listában fizetési opcióként a GPay. :U
Köszi. :B

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.