Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) szpeti40 válasza <Adamsky> (#150) üzenetére


szpeti40
addikt

Settings- Google - Account Services - Google Pay

Nekem ilyen nincs is :D
Igaz még nemtudtam hozzáadni kártyát.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#152) K Norbi válasza <Adamsky> (#150) üzenetére


K Norbi
addikt

Nálam így az app nem tűnik el. [link]
Egyenlőre :D

(#153) <Adamsky> válasza szpeti40 (#151) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Pont erről beszélek! Valakinek ott van, valakinek pedig nincs. Sehol egy leírás, hogy "hogyan csalogatható elő". A natív app. a Play!-ből letölthetetlen, aki pedig felügyeskedi, annál van rá esély, hogy letiltódik az alkalmazás. Persze semmi gond, mert közben megjelenik az Account Services alatt, ami azért nem tud annyit, mint a natív app. de legalább így is lehet használni. Pff... :(((

[ Szerkesztve ]

(#154) kmarci25 válasza <Adamsky> (#150) üzenetére


kmarci25
veterán

1. A revolut nem fizetős, teljesen ingyenes.
2. A Curve és a Google között azért irányultságban van különbség. A Curve egy pénzügyi fintech, a Google meg mára egy óriás, nem pénzügyi szolgáltatásnyújtás céllal.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#155) tomp válasza donpedro13 (#147) üzenetére


tomp
félisten

Lehet szerencsétlen pillanatban lett nálunk elérhető? Azaz régi app már nincs, új app még nincs. De a lényeg, hogy GPay app nélkül is megy.

(#156) Endr00 válasza tomp (#155) üzenetére


Endr00
aktív tag

Ha a Curve megy, akkor szerintem tényleg nem kell az app, mert csak azt regisztrálod be és a Curve app-ba váltod a kártyákat.

Samsung Galaxy S23

(#157) tomp válasza Endr00 (#156) üzenetére


tomp
félisten

Igen a Curve hónapok óta benne van. :D

(#158) Sofian


Sofian
őstag

Inkább azt érzem hogy amíg rendes bank nem lép be nálunk is addig itt nem lesz App.

(#159) Szabaka


Szabaka
tag

Sziasztok!
A curve nek miért jó ha egy ingyenes accountot nyitok náluk és azon keresztül használom a kártyámat fizetésre?
Beraktam most a meglévő fizikai kártyám, hogy tudjam használni a Google pay-t. De nem lehet ebből többlet költségem? Mármint hogy keresztül megy még a curve-on is...

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#161) Csaky69 válasza <Adamsky> (#124) üzenetére


Csaky69
csendes tag

Még mindig nem működik,válasz semmi a supporttól. A regisztráció október végi, a kártya nov 3-án kaptam. Regisztráció sikerült, befűztem mögé a CIB-es hitelkártyám (az eredeti cib gold kártyám is debit). A fizikai curve kártyával tudok fizetni. De a gpay-hez érintéses fizetésre nem engedi hozzárendelni a curve kártyát. A BIN : 5574 4489.

(#162) joey04


joey04
titán

Kipróbáltam, működik a revolut gond nélkül. Viszont most a simple-ben hiába megyek rá az otp kártyára, kiírja hogy érintsem, de akkor is a revot használja. Nfc beállításoknál be van állítva, hogy ha meg van nyitva egy másik fizetési alkalmazás, akkor azt használja, ne az alapértelmezett appot. Más is tapasztalt ilyet?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#163) tomp


tomp
félisten

Visazatérve erre a Play Szolgáltatások része a Pay dologhoz: nem lehet, hogy csak azokon a telefonokon a része amelyen eleve gyári app?
Mármint a telefon gyártónak olyan szerződése van a Google-el amelyben a Pay app is szerepel? Ha van Pay szerződés akkor default szolgáltatás.
Nekem ott van. Gyárilag is fent van a GPay. OnePlus.

(#164) novakalex válasza tomp (#163) üzenetére


novakalex
aktív tag

Xiaomi Mi10T Pro nincs fenn...

(#165) aujjobba válasza novakalex (#164) üzenetére


aujjobba
addikt

Apkmirror.

(#166) tomp válasza novakalex (#164) üzenetére


tomp
félisten

De elérhető mint fiókszolgáltatás?

(#167) aujjobba válasza tomp (#166) üzenetére


aujjobba
addikt

Nem lesz elérhető míg nem hekkeled fel az appot valahonnan.
Apkmirror.

(#168) tomp válasza aujjobba (#167) üzenetére


tomp
félisten

Nálam gyári app a GPay. Nem tudom törölni, csak tiltani és a fiókszolgáltatásokban ott van a Pay.

(#169) aujjobba válasza tomp (#168) üzenetére


aujjobba
addikt

Azért van ott a fiókszolgáltatás, mert fent van a Gpay app.
Azt, hogy miért van fent nálad alapból miközben mindenki másnak azt mondja ‘nem elérhető az országodban’, nem tudom.
Lehet nem magyar régiós a Google fiókod?

[ Szerkesztve ]

(#170) novakalex válasza tomp (#166) üzenetére


novakalex
aktív tag

Nem :(

(#171) tomp válasza aujjobba (#169) üzenetére


tomp
félisten

Magyar!
Ha újra húzom a rendszert és NEM adok meg google fiókot akkor is ott van a GPay mivel rendszer app. Most már nekem is tiltódik de a Pay attól még működik.

(#172) <Adamsky> válasza tomp (#171) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Ha jól emlékszem 10-es Android-on vagy Te is. Innentől kezdve - az elméletem szerint legalábbis - mindegy, hogy rendszer alkalmazás-e a Pay vagy sem, tiltva van-e vagy sem, ha az Account Services alatt minden OK, akkor menni fog a fizetés.
10-es Android-ot futtató tulajok közül már sokan igazolták ezt. 9-est használót még nem találtam (ill. csak egyet, de neki pont olyan telefonja van, mint nekem, szóval nem "reprezentatív")

(#173) Szabaka


Szabaka
tag

a pay.google.com-on is hozzá lehet adni kártyát....
Szerintem akkor is kómegjelenik a szolgáltatások között. Mondjuk az app nekem is eltűnik. Fizetést még nem tudtam kipróbálni :)

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#174) <Adamsky> válasza Szabaka (#173) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"a pay.google.com-on is hozzá lehet adni kártyát..."
Ott csak online fizetéshez. A contactess payment beállítása csak telefonról lehetséges. Ugyan felajánlja a pay.google.com-on felvett kártyákat, de hogy sikerül-e beállítani, az egyáltalán nem biztos.
Milyen Android van a telefonodon?

(#175) tomp válasza <Adamsky> (#172) üzenetére


tomp
félisten

Igen természetesen megy is.
Van ugyan úgy visszajelzés és 1x meg lehet nézni a fizetést. Nekem ez így bőven elég.

(#176) K82 válasza tomp (#171) üzenetére


K82
őstag

Gondolom még nem billentették át a kapcsolót az engedélyezett országoknál. A OnePlus 7T és a Pixel 4XL ugyanígy megjelenítette a GPay alkalmazást, de amint hozzáadtam a magyar fizetési profilú fiókot, már el is tüntette. Igaz, apkmirror-ról visszaszedtem... :)

Pixel / OnePlus Pad

(#177) kcsa


kcsa
veterán

Nekem válaszoltak, állítólag javították a kártyámat. De továbbra sem megy a contactless payment. Úgyhogy ment vissza a hibajegy.

(#178) kmarci25 válasza K82 (#176) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem tegnap óta egy folytában eltűnik az apkmirror-os GPay. Mikor újra telepítem, akkor azt írja, hogy már telepítve van, de mégsem látszik az alkalmazáslistában. Elég dühítő.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#179) Endr00 válasza kmarci25 (#178) üzenetére


Endr00
aktív tag

Mert letiltja a Google, Play-ben lehet engedélyezni, de újra el fog tűnni.

Samsung Galaxy S23

(#180) kmarci25 válasza Endr00 (#179) üzenetére


kmarci25
veterán

Igen, ez a bajom. A fura, hogy előtte vagy fél évig fenn volt, minden probléma nélkül, most meg kb. óránként eltűnik. Annyira nem zavar, csak nem mindig ugyanazzal a kártyával fizetnék, és ott gyorsabban tudok váltani.

Egyébként a play-ben hol engedélyezed?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#181) Endr00 válasza kmarci25 (#180) üzenetére


Endr00
aktív tag

Hát ha rákeresel az app-ban, ott nem fog előjönni, de pl számítógépen böngészőben előjön. Én ott betettem a kívánságlistába, így az app-ban is látszani fog, ott lehet engedélyezni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#182) kmarci25 válasza Endr00 (#181) üzenetére


kmarci25
veterán

Ha pc-n keresek rá, látom ugyan, de a kívánságlista sem aktív, nem kattintható, ahogy a telepítés sem. :(

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#183) Endr00 válasza kmarci25 (#182) üzenetére


Endr00
aktív tag

Megnéztem én is, és most már én se tudom módosítani, de a kívánságlistában maradt és nem tudom onnan törölni...

Samsung Galaxy S23

(#184) kmarci25 válasza Endr00 (#183) üzenetére


kmarci25
veterán

:DDD Akkor nem léptem időben. Mindegy, ha kell, akkor gyorsan telepítem. :U

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#185) Szabaka válasza <Adamsky> (#174) üzenetére


Szabaka
tag

10-es android. Samsung teló. Nekem a Rafis kártyát nem engedte, a virtuális Curve-t viszont ott vettem fel...

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#186) K82 válasza Szabaka (#185) üzenetére


K82
őstag

Rafis kártyát senkinek nem fog engedni, csak a Curve - Revolut - Transferwise - Monese megy NFC-s fizetéshez.

Pixel / OnePlus Pad

(#187) Szabaka válasza K82 (#186) üzenetére


Szabaka
tag

Jaja, igazából nem is vártam mást :)
Majdcsak jönnek erre is az implementációk... mint az ApplePay-re

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#188) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Főleg Emui 9-et futtató telefonnal rendelkezők figyelmébe ajánlanám.
Erőt vettem magamon, és csináltam egy sec. acc.-ot, hogy tudjak írni review-t...
Tessenek nyomni a "like"-ot, hogy minél hamarabb az élre kerüljön!

(#189) K Norbi válasza <Adamsky> (#188) üzenetére


K Norbi
addikt

Ment a like!

(#190) Logo


Logo
csendes tag

Support szerint Mo-n csak a nativ rendszer app került be. Arra a kérdésre, hogy ne böngészőben kelljen a vásárlási előzményeket keresni még nem jött válasz. Mellette kolléga le tudja tölteni, én nem :D Érdekes

(#191) Szabaka


Szabaka
tag

Semmit nem telepítettem, egyszer csak megjelent a telón a Pay App.... :U
[kép]

[ Szerkesztve ]

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#192) kcsa válasza Szabaka (#191) üzenetére


kcsa
veterán

nálam is, és ezen felbuzdulva megpróbáltam Curve kártyát bevonni (contactless idáig nem ment) és ez is megjavult. Ma már egyet fizettem vele.

(#193) Szabaka válasza kcsa (#192) üzenetére


Szabaka
tag

A play store továbbra is azt mondja, hogy nem elérhető az országomban... :( Fura... Gondolom ez is javul nemsokára...

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#194) MikeWazowski válasza Szabaka (#191) üzenetére


MikeWazowski
addikt

És ezt hol látod? Beállítások között?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#195) Szabaka válasza MikeWazowski (#194) üzenetére


Szabaka
tag

Mikor megnyitom a pay app-ot (ami megjelent)
És ott a névjegy alatt.

Ami nem oldódik meg magától, azzal nem érdemes foglalkozni.

(#196) MikeWazowski válasza Szabaka (#195) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Pay app? Az lett egyszer csak települve a telefonodon? Milyen telefon, milyen android?
Egyébként melyik app, az új vagy a régi?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#198) <Adamsky> válasza SzabóTamàs90 (#197) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

"Alkalmazás csak úgy, hipp-hopp, magától nem települ."
Nyilván nem. Valószínű már fenn volt neki, csak a Google tiltotta → "eltűnt", aztán levette a tiltást → jé megjelent. Én ezt tudom elképzelni. Bár ha onnan nézzük, hogy ilyen tiltást - nem épp rövid Android-os pályám alatt - eddig még nem láttam, akkor kb. most már bármit el tudok képzelni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#199) Csaky69 válasza kcsa (#192) üzenetére


Csaky69
csendes tag

Milyen telefonod / rendszered van? Mert én még mindig nem tudom hozzáadni contactless a kártyát :F Csak ezért nem szeretném teljesen újrahúzni a telefont.
Huawei P30, Android 10, 10.1.0.161

[ Szerkesztve ]

(#200) Stard72 válasza <Adamsky> (#198) üzenetére


Stard72
tag

Wear órámon pontosan ez történt. Telepítettem apk-ból , még kártyát is lehetett hozzáadni, aztán 20 múlva már nem lehetett látni. De fent van az órán, ADB-vel még lehet találni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.